Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko! :-) Kde ste vsetky nevesticky? Dnes je zatial v praci nuda, takze podte trosku pokecat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, chcem sa spýtať, robíte si pierka samé alebo ich niekde kupujete? =-)
Odpovedať
cauko kocky, uz ste posielali oznamka? kedy je na to ten spravny termin?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásne ránko babky 8-) no tak nemám kedy ani písať :-) ja v práci nudu nemám :-( roxan: no toto to je smola s tými voskovými plátmi :-. No hádam sa to vyrieši a nebudeš musieť podnikať výlet do Viedne ;-) chicca: ja napr. stále neviem, či ich vôbec mám robiť :-N daddk: my už oznamká máme, zopár ľudom sme už aj dali a tak pomaličky sa už rozdáva ... chodíme osobne, takže sa to nedá naraz pri 120 hosťoch ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Dany - mozno si roztopim daaku oranzovu sviecku a nanesiem tymto sposobom. len neviem ako by to bolo lepsie. roztopit si, natriet na papier a nechat vyschnut - v podstate urobit si tie platy a potom tieto rozrezavat, alebo naniest si to v tekutom stave... asi si vyskosam oboje sposoby ;-) chiccaja som si urobila pierka. rada sa zaoberam takymito hovadinami a vyslo ma to lacno. daddk - my este ani oznamka nemame, ale uz sa na tom pracuje. :-D Podla mna najneskor 3-4tyzdne dopredu by uz kazdy z pozvanych mal by mat v ruke oznamko. chcela by som durucit mesiac pred svadbou kazdemu ci uz osobne, alebo postou, to je uz jedno...
Odpovedať
ahojte babky, dnes som bola na pohovor, začala som už niečo hľadať, veď pomaly sa blíži september :-D :-D :-D :-D :-D práve tlačím mená na obálky, tak sa už tento týždeň budú oznámenia rozdávať. my pierka robíme tiež doma, ale robia sa v piatok pred svadbou - teda robia ich družičky - dávame do nich takú zelenú rastlinku - u nás jej hovoríme krušpán ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sarah - u nas sa pripina k nim rozmarin. ale ja ich davat nebudem. budu iba "hole" maslicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj baby zabudla Vám jednu vec napísať ... keď spomína sarah tie družičky ... :-( ja som sa včera dozvedela, že môj nastávajúci švagor, ktorý má byť prvý družba sa rozišiel so svojou polovičkou čo spolu chodili 4 roky - ma skoro šľak trafil. ]-( Takže nemám prvú družičku. :-| Asi pred dvoma mesiacmi, troma? bol druhý nastávajúci švagor starší tiež ako adept so svojou polovičkou na prvého družbu ale sa rozišli. Tak potom sme sa spoločne rozhodli, že to prevezme mladší. No a teraz toto!!!! 8-( mňa z tých mladých porazí! Som im povedala, že nech sa rozhodnú kto z nich dvoch bude robiť družbu a ktorý družičku .... ja ich kašlem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sarah u nás sa tiež to volá krušpán :-) a tiež u nás prebiehajú výberové konania - uf mám z toho hlavu na mraky. Ten náš šéfino tak vymýšľa .... :-S
Odpovedať
dany, tak to poteší, ale dobre si to vyriešila, nech sa veru pekne podelia :-D ja mám za prvých sestru s frajerom. v rodine už nemáš nikoho? alebo nejakú kamošku čo jednému z nich dohodíš?
Odpovedať
Profilova fotka
My to tiez mame podelene moje zlatino ma za druzbov svojich kamosov a ja svoje kamosky a aj ked sa este navideli myslim ze to nevadi. Ved tie ulohy nesuvisia s tym ako sa poznaju. Uz ste babule dost popredu. My mame oznamenia este len v tlaci. Tak dufam ze ich coskoro budeme mat doma.
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny začiatok nového týždňa .... 8-) vyzerá to na horúci letný deň aj týždeň - jupííííí :-) len škoda, že nemám dovo na kupko :-D no baby ďakujem za tipy ale u nás je akosi nedostatok slobodných báb :-D tak preto mám hlavu v smútku, ale nejako sa to vyrieši hádam ;-) čo ste porábkali cez vík? Ja som sa dala na mliečnu 13 dňovú diétu, mám už úspešne za sebou 6.deň. Dnes je siedmy, tak uvidíme dokedy vydržím ... :-D Chcelo by to nejakú formu na svadbu, tak skúšam čo to spraví ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobré ránko v sobotu sme boli konečne vybrať a zarezervovať vestu a kravatu pre drahého a ešte som si pre istotu zarezervovala aj dáždnik - dúfam, že ho budem potrebovať len na fotenie ;-) dany, o čom je tá dieta??? :-D :-D :-D :-D by som aj ja niečo potrebovala 8-) a začali sme rozdávať pozvánky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! :-) Dany, a zabere ta dieta? Ak hej, hod info, lebo aj ja mam niekolko kil navyse... :-N So mnou sa nic nedialo cez vikend ohladom priprav, lebo ked som dorazila z roboty piatok, uz ma doma cakala moja krasna mala krstna dcerka a isla domov az v nedelu. Padla som do postele ako mrtva... :-D
Odpovedať
roxan - to poznám - ja mám krsniatka dve - 9 a 2 roky, cez víkend sme práve oslavovali ich narodeninky a po svadbe mám ďalšie 1 ročné, tak tiež je s nimi veselo :-) ako ste pochodili s oznámeniami? už sa tlačia?
Odpovedať
Profilova fotka
sarah - zatial sa robia iba prototipy. ked budu hotove poslu mi aj cenovu ponuku. dala som si spravit hnede - ta sa paci mne -, cierne /to je drahyho napad/, no neviem ako bude vyzerat na oznamku cierna kvetina... mozno, ked ho uvidi, uz ho ani nebude chciet. povedal mi, ze on nechce farebne oznamko, tak nech si dame urobit nieco nie farebne. no, ja ani ponatia nemam, co to asi moze byt nie farebne oznamko... Tak som si dala spravit aj nieco streborno-sive. No, neviem, uvidime ktore sa nam zapaci - ja som za hnedu farbu. S tymi muzmi je to tazke... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juj babky tak tá diéta je o tom, že zhodíte nejaké to kilečko :-D teda malo by sa :-) chi .... hodím Vám do IP link na ten zoznam čo k tomu treba, našla na nete jedno fórum o tej diéte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ináč babky v pohodke sa to dá vydržať ... ja som nikdy nedržala diétu ale ide to. Do toho ešte aj cvičím a nie som unavená. Takže sa to dá. najskôr myslela, že mi bude chýbať energia ale ee ;-) Tri krát mám aero a 2x do poso chodím cez týždeň, čiže pohodaaaaaaaaaaaaaa 8-) aj s takouto stravou
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha! dany - vyzera to brutalne, kedze pre mna den ani nie je dnom, ak neobedujem masko. :-D ja mam problem hlavne s tym tvarohom a acidkom. nie som si schopna ich jest... :-( No, uvidime, mozno si ich nahradim niecim.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj pre mňa to bolo brutalne po prvom prečítaní :-D, pretože neznášam mlieko :-) ale nejak som sa premohla a vydržala :-) pak sa priznám koľko zhodila ;-)
Odpovedať
fúúúúúúúú, no ťažko sa mi na to pozerá, že 1/4 l mlieka - keby kakao, tak to hej, no uvidím :-D ale držím palce dany, aby si to dotiahla do úspešného konca, a roxan ak sa rozhodneš začať, tak tebe tiež :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No, sarah, neviem-neviem ci zacat... povedali mi vo svadobke, aby som uz nepribrala, ale ani neschudla, lebo prave teraz na mne stoja perfektne tie saty...
Odpovedať
roxan, tak potom nie je o čom premýšľať - zostaň pekne tak, ako si :-) ja som si v sobotu skúšala krásne šaty - popolnočky - a majú o mesiac dostať o číslo väčšie, ktoré by mi lepšie sadli, len v inej farbe, tak asi pôjdem mrknúť :-) a v sobotu už dúfam, pôjdeme do toho poľska, tak uvidím aj tam, čo nakúpime
Odpovedať
Profilova fotka
sarah a nemas fotku? akej budu farby?
Odpovedať
nemám, ja som ani neplánovala požičiavať si šaty, ale boli také krásne, že som neodolala a vyskúšala. tak som foťák ani nemala zo sebou a veru ani neviem, z akej kolekcie a akej značky sú. ale ak by som išla pre tie druhé beriem aj foťák :-)
Odpovedať
dobré ránko a krásny dník :-)
Odpovedať
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, od dnes za 60 dní :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nádherný slnečný dník 8-) kočky ... páni už len 60 dní? božinku, ... to už asi nestíham ... končím .... kašlem nato ... :-p
Odpovedať
dany, pohodka - ja ani neviem, čo teraz akože mám robiť, aký je ďalší plán???? =-) =-) =-)
Odpovedať
Ahojte Baby, ja tiez mam pocit, ze nic nestiham, vsetko odkladam, ze jedno vtedy spravim, dalsie vtedy a este len o tom rozpravam. Spolieham sa dovolenku na buduci tyzden, ze stihnem vsetko. No viem uz teraz, ze nestihnem :-) Musim si to nenajko porozdelovat, lebo mam v tom mierny chaos
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?