Svadba 12. 9. 2009. Je tu ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, je tu este niekto s takym istym datumom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Dominika, ja som taka ista! :-D Radsej mam vsetko vybavene dopredu ako potom stresovat! Ale jednanie pani prevadzkarky sa nam vobec nepaci, uz sme jej poslali 3 maily (lebo nam povedala, ze uprednostnuje vybavovanie cez mail) ale na tie nam neodpoveda. O menu nemame ani paru, uz som jej pisala ohladom vyzdoby ale vobec nereaguje. Je nejaka divna. Alebo mozno je to naozaj prilis skoro??? :-S Mozno ma vela vybavovaciek ohladom druhych svadieb... ja uz neviem, asi som len zbytocne nervozna... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko baby! :-) Dominika, ak si myslis, ze ste zaostali niekde s pripravami lebo neroznasate oznamka, tak sme uz dve, lebo mi ich ani hotove nemam... ale! Vcera my poslali navrh na korekturu. :-D Nasla som 2chyby, takze naspat na opravu a potom moze ist do tlace. x-) Luci - ak snivas o fialovej farbe, vyzdob salu podla seba. Iba raz budes mat svadbu, tak nech si spokojna so vsetkym. my este nemame dohodnute menu. povedali nam, ze staci 2 tyzdne dopredu, tak mame este doooost casu. My este viac veci nemame poriesenych, ale hovorili, ze casu dost, tak sa nestresujem - aj tak som dost kludny typ. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, co sa tyka oznamiek my sme uz zacali ale este nam par ludi ostalo...menu tiez este nemame prekonzultovane, povedali nam ze staci mesiac pred...a co sa tyka vyzdoby Luci tak si sprav podla seba, ako pise Roxan vydavas sa iba raz....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, mne prisli oznamka tento utorok, tak ich len pomaly zacinam rozdavat :-) draheho rodine, co zije na vychode SR ich posleme postou asi v pondelok prvou triedou... ja som si dala termin cca 20 augusta, dokedy chcem presne vediet, ci pozvani pridu alebo nie, nech sa vieme potom zariadit s presnym poctom hosti ;-) ja chcem zelenu vyzdobu, taku nemali tam kde budeme mat svadbu, cize som organzu musela kupit taku ako som chcela, ale nevadi, lebo sme sa dohodli, ze potom to vsetko odo mna odkupia, aby mali pre dalsie svadby, takze som rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
8-) - uf ale horúco .... no my sme už začali rozdávať oznamká - milého rodinu máme už takmer celú "vybavenú" teraz prišla na rad tá moja - chceme teraz cez vík. Moja rodina je väčšia, takže sa zapotíme :-D presne "malalucka" ak chceš fialovú, tak si ju daj. Aby si bola spokojná a šťastná vo svoj deň :-) chicca - to máš parádne, že to potom od Teba odkúpia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dany, to som aj rada, lebo neviem kde by som dala 150 onganzovych masiel a vyse 500 metrov organzy :-D ale aj kocka, co mi bude robit kyticu a kvetinovu vyzdobu, plus mi naaranzuje stoly, tak aj ona vravela, ze by to odo mna kupila...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Ja by som si tu fialovu aj kupila, len co potom s tym... :-S Odo mna to kupit hotel nema zaujem a este im aj platime za ich "vyzdobu". Takze ak si ju kupim, budem ju musiet niekde potom predat a ak sa mi to nepodari, tak neviem co s tym vsetkym budem robit! Asi si tym vyzdobim moj stol doma! :-D ...ach boze, sa to riadne blizi, co? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci, neskusala si oslovit svadobne salony pripadne? ze by to od teba odkupili... :-) joooj, ani nehovor, akurat vcera som nad tym dumala, ze to uz mame fakt "za par" :-D mesiac aj cosik...
Odpovedať
Profilova fotka
babky bože nestrašte ... ja dnes ráno som sa zobudila a vravím si: " kurnik, ja to nestihnem všetko!" tak trošku ma začína chytať nervozita, že ako to všetko stihneme do toho 12-teho. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dany a co vam este treba? my este nemame pierka urobene... plus draheho oblecko... a rozposlane oznamka... vyzdobu nam bude robit jedna kocka, aj kvety, cize to neriesim
Odpovedať
Profilova fotka
no chicca- toho je, my si totižto ideme doma piecxž koláče sami a výzdobu si idem tiež robiť sama a na to nemám všetko popripravované a pokúpené .... a pak oblek pre Peťka, topky, košeľu, vestu .... jedlo vyriešiť, nákup občerstvenia ... pierka asi ani nestíham spraviť, asi ich ani nebudem, furt už nad tým rozmýšľam, lebo už som to tu preberala, že či je to nutné dávať pierka hosťom .... hm ... a kopec je toho - ani si neviem teraz narýchlo spomenúť ....
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, tak to hej, to mas toho trosku dost, ale neboj, postihas :-) ja ked vas tu citam, ako nestihate, tak ma prepadava panika, lebo ja mam akosi veget a skoro nic okolo svadby neriesim :-p co budeme kupovat, tak len chlast a mineralky, lebo vino a nealko nam davaju z toho Strecna (taku mame dohodu)... nad cim zase ja stale rozmyslam su menovky a pak ci dat hostom nejaky darcek, chcela som take cokoladky s nasimi menami, ale neviem sa ku tomu dokopat :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky, no veru, uz sa nam to blizi....aj ja som si minule tak hovorila, ze kolko toho este mam urobit a krati sa to krati :-( No ale dufam, ze to nejako stihneme :-) chicca555 > my si davame robit medovnikove srdiecka ako darcek pre hosti, kukni sa do mojho albumu, mam ich tam...a su cenovo prijatelne, tak sa vytesujem ;-) Babky, ja este stale tooooolko toho nemam...hruza!
Odpovedať
Profilova fotka
athena, to je celkom dobry napad s tymi medovnikmi :-) cena za jeden kus je asi cca kolko prosim ta? my budeme mat do 120 hosti, tak to musim urco davat *120 pre istotu :-)
Odpovedať
No tie nase cena je 0,7 Eura a to je aj s celofanovym balenim a stuzkou podla nasho vyberu ;-) Tak to sa mi zda celkom prijatelne .... pre viacej variacii a zoznam kociek, co by Ti ich upiekli kukni sem: http://medovniky.artmama.sk/svadobne je tam velky vyber medovnickov od vymyslu sveta! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky este taka otazocka... robite si na flase s vinom vlastne etikety? ak ano, co tam pisete? nejake napady??? x-)
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) Pocitvo sa hlasim navrat z Polska. Inak ten tyzden som tam bola 2x v utorok na ozdoby a dnes na veci. Kupili sme konecne pre draheho oblek, aj ked som si predstavovala iny,... no nenasla som. No aj ten je pekny. Chcela som lesky a z pruzkami. A mam len leskly, no mozno je to tak malo byt. Cena bola v pohode a svoj ucel splni. Kupili sme tiez bielu vesticku s francuz. kravatou a vreckovkou. Takze pre draheho uz len kosela a topanky, no to kupim u nas. Na mna som saty nenasla, cize musim hladat dalej... to som cela ja ;-) Vcera sme s drahym boli konecne zajednat obrucky (budu hotove do 2 tyzdnov) a kupili sme si pohare. Vymysleli sme si to tak, ze sme kupili sadu krystalovych a na dva si davame vryt nase mena a datum. A zabudla by som, vcera som si zajednala aj kroj na redovu. Som rada, ze bol volny, lebo som skoro na kroj zabudla :-N
Odpovedať
Z tej horucavy uz ani neviem pisat ;-) inak je to riadny zaberak v 36 °C skusat a chodit pomedzi stanky
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky! :-) Musim sa vam pochvalit, predvcerom vecer sme boli na fare a dohodli sa s fararom. Budeme mat niekedy v strede audusta iba jednu nauku a potom tesne pred svadbou este jedno stretko. Zaroven sme si vypisali zapisnicu cirkevnu, takze uz mame vybavene aj cirkevne papiere, aj statne. :-D vcera som bola vyzdvihnut moj krstny list, lebo som bola pokrstena inde, tak to uz iba odovzdam na fare a hotovo. Teraz, ked moja laska nebude doma na buduci tyzden, spravim si vyzdobu - teda vydekorujem sviecky, kupim si obalky na oznamka a napisem na nich mena, zistim si adresy, kam treba... Lucka - etikety nebudem robit. spravila som si take slucky /ci ako ich nazvat/ na krk flias, a take idu do vyslusiek a co bude na stoloch na svadbe, to aj tak bude v dzbane. dany - nerob si z toho nic, ze zenich este nic nema pokupene... ten moj vyhlasil, ze on ide na nakupy iba 2tyzdne pred, lebo on si este zhodi par kil. 8-( darmo mu hovorim, ze 2 tyzdne pred bude mat tolko roboty okolo svadby, ze az... nie este pobehavat po obchodoch koli obleku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! :-) Tak vam zavidim to teplo doma... Aj ja by som uz konecne chcela mat pekne a horuce leto... ;-) Roxan, Dany - poviem vam len tolko - vsetci chlapi su rovnaki!!! :-D Aj moj vyhlasil, ze si nic teraz kupovat nebude a bla bla bla... Ale musim ho pochvalit...Vcera bol taky zlaty! Sadol si ku mne a spravili sme spolu zasadaci poriadok (len tak z nudy) ale aspon o jednu starost menej! :-) A tie medovnicky, co ste sem na ne dali odkaz - WOW! Uplna nadhera niektore! Tak ma to potesilo, idem aj ja nieco take dat urobit do vysluzky! Roxan - sikulka! ;-) Len tak dalej... Drzim palceky... x-)
Odpovedať
Neuveríte baby, ale práve mi došli oznámenia objednané cez internet v Pamas, a objednali sme si hnedú potlač, a dali tam ZELENÉ mašle!!! Ja asi odpadnem a niekoho tam zaškrtím! Samozrejme podľa nich je to naša chyba, ale to že majú rovnaké oznámenie v sade "Classic" a to isté len v inej farbe majú v sade "Excellent" tak to už je v pohode. Chápete???!!! Taký pozor sme si dali pri objednávke aby tam nebola nejaká chyba, písmo sa dalo navoliť, ale mašle nie, tak to by nás ani vo sne nenapadlo, že dajú k hnedým oznámeniam zelené mašle!!! Nejde to samozrejme odlepiť, len niektoré, iné sa roztrhnú... Snáď jedine urobiť brigádu na ulici a nastriekať mašle na hnedo nejakými sprejmi. Je mi z toho tak smutno. Vyberali sme si oznámenie tak dlho a starostlivo... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, tak to mi je luto, ja som presne na toto davala pozor, lebo to oznamenie, co som vybrala bolo jedno s hnedou maslou a druhe so zelenou... to by cloveka nenapadlo, ze sa to da takto urobit, vas mohli aspon upozornit na to :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to ma mrzi! my mame tiez oznamenia od nich, ale sme spokojni... boooze, potom daj vediet ako ste to poriesili... :-|
Odpovedať
ahojte baby, ja tiež patrím k 12.9.09.:-) vidím, že všetky máme podobné pocity, tiež ma už pomaly chytá šteklenie v žalúdku, že či to všetko zvládneme poriešiť..:-) aj vám sa snívajú hrôzostrašné sny o svadbe? ja mám už nočné mory asi týždeň. a najhoršie je, že sa katastrofický scenár pritvrdzuje každým ďalším snom!! noc pred svadbou radšej ani nepôjdem spať!!:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, vitaj medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krásny dník babky 8-) ivikz - ahoj :-) no babky ja som tu pár dní neprispela žiadnym príspevkom ale čítala som čo píšete poctivo :-D bola včera u tej medovnikárky si zajednať peník - ale musím ešte urobiť nákres, pretože čo som si vymyslela, tak tam také nemali a aj rozmery aby vedeli ... :-) tak som rada
Odpovedať
vidím, že krok po kroku všetko chystáte, teraz sú na pretrase medovníky..? ja ešte váham, či si ich mám dať spraviť. mám jednu pani, čo robí krásne, možno by ich pre mňa aj zadara spravila, len neviem či to chcem dávať.. myslelela som aj ja najprv, že na stole by to bolo ako súčasť výzdoby a zároveň darček. ale neviem, či nebude stôl už príliš prezdobený. a tajne dúfam, že by sa ľudia aj bez darčeka zaobišli. aj keď je to dnes už takmer samozrejmosť. počujte babenky a už plánujete aj priebeh hostiny, čo kedy a kto bude robiť? úlohy pre družičky? či máte starejšieho? už konzultujete s človiečikom, ktorý to celé bude mať pod palcom, že kedy čo chcete aby sa robilo??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivikz budes mať svadbu v piešťanoch, kde? my budeme mať starejšieho.
Odpovedať
hej my máme svadbu v penzióne Diana. obrad v kúpeľnej kaplnke. a vy??
Odpovedať
Profilova fotka
ivikz, zatial priebeh hostiny neplanujem, radsej by som chcela aby to prebiehalo spontanne :-) starejsieho budeme mat asi priateloveho otca, prihovor nam urobi jeho brat... zatial neriesim, uvidim podla situacie :-) my akurat roznasame oznamenia, cize nas zamestnava najviac prave toto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?