Svadba 13.8.2011

13. okt 20113500
  • @bejby81  budúci piatok 😃 kamarát musí docestovať najprv 🙂 absolvujeme len my dvaja, zvyšok sa potom prispôsobí nejak 🙂 nooo, moje šaty neuvidíš, nemám ich tu 😃

• @h.a.i.n.y  skús tento link: http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/1-manzelsky-tanec/?page=22 Ja mám na prvý novomanželský tanec spravený mix: 1:30 Xavier, potom 3 min zábavné piesne, no a asi minutu tancuje družba nacvičenú chorošku. Záver trvá asi 20sec úvodný slaďák a všetci sme popárení, spoločná klaňačka 🙂 Čo sa týka rodičovského tanca, tak spolieham na DJ na nejaký valčík. Inak, to by si mala asi najlepšie - dohodnúť sa s muzikantami, určite ti dajú na výber z rôznych skladieb.

• @bejby81  pri tych mojich stresoch a rychlom tempe... niekedy vam zavidim, ze ste pri pc, ja tu byvam vacsinou len na skok 😞
    budem mat uces z kuceravych vlasov a biele kvety v nich, ake mam vo fotoblogu. ked sa k tomu zajtra dostanem, tak mozno dam aj fotku 🙂
    licenie mam asi predstavu, skonzultujem s kamaratkou - je kadernicka, no vie aj perfektne nalicit

• Sponzor fóra
  • pozeram, ze mame viac a viac stran 🙂

• aj ja uz mam skusku ucesu za sebou.mozte pozriet album.to si treba robit skusku aj na make-up?

• @danuskah19  mna maluje kamoska, tak sme tiez skusali make up, hlavne sme vyberali ake tiene sa mi hodia.
    skuska ucesu ma caka v pondelok.

• @dzankamizu  jaj .aj mna maluje kamoska ale nerobime nijaku skusku

• @danuskah19  @dzankamizu  @lola.lombardiova  @bejby81  @angieska  Dievcata! Na nas den D hlasi prsat 😞 😞 😞

• @h.a.i.n.y  cože a to kde si citala

• @danuskah19  Tak ked si zadam moje mesto tak vsade ukazuje na 13.8. dazd 😞

• @h.a.i.n.y  na akej straneke to citas.lebo ja som teraz pozerala a pise ze vychod bez dazda slenecno ale len do tych 25 stupnov

• @danuskah19  Tak stale ked dam predpoved pocasia na 10 dni spisska nova ves tak vsade je dazd. Ty mas aku stranku?

• @h.a.i.n.y  a uz som to nasla.ale len ked tak si das ze nebudes pisat mesto tak stale najdes ze nebude prsat

• @h.a.i.n.y  hainy este nestrsuj, to sa do vtedy este 5 krat zmeni 😉

• ja si myslím, že budeme mať ideálne počasie, trošku mráčiky, žiadne horká ale ani žiadny dážď. Nebojte, všetko bude ok. Ja som mala skúšku u jednej kozmetičky. A bolo to strašné! Ženy fakt, ja sa lepšie namalujem (, aj keď je pravda, že líčim svoje tanečníčky a často vystupujem, tak mám prax🙂 ). Druhá ženská bola pani z Mary Kay, no a tak ako ma ona nalíčila sa ja namalujem za 5minút do práce 😞 Podarilo sa mi zohnať vizážistku z Prievidze, ktorá tu "rekreačne" pracuje v jednom salóne. Líči úžasne, robí aj v tv a modelky. Lenže salón má aj v KE a BA a už raz zabudla na nevestu 😮

• Sponzor fóra
  • baby, co sa tyka predpovedi pocasia, tomu sa da verit akurat tak den vopred. tak si drzme palce, nech neprsi. inac aj tak neviem ako to bude s fotenim, sak vsade je strasne blato a to som sa chcela fotit niekde v prirode, ale to by som asi dosla so zablatenymi satami do kostola 😞

• @bybi  Dufam ze mas pravdu 😞

• @h.a.i.n.y  : ja sledujem denne dlhodobe predpovede uz 2 tyzdne asi na 3 ci 4 strankach a vsade je to ine a navyse sa to denne meni..🙂 takze vcera som sa uz na to vykaslala (kedze cely cas bola super predpoved- sem-tam mracik,idealna teplota okolo 25, ziadne velke dazde a vcera sa tam z nicoho nic objavili celodenne lejaky,tak ma to vytocilo 🙂))..asi si teda pockam na nejaku spolahlivejsiu az par dni predom..modlim sa,aby bolo pekne,lebo sa fotime vonku a pred obradom a v zablatenych satach to na obrade asi nebude ono 🙂)
    @bejby81  : ja sa budem licit sama,lebo za vizazistu ,ktory precestuje pol republiky sa mi tolke peniaze vyhodit nepodarilo a u nas som ziadne extra referencie nezohnala..a to ako ma kedysi nalicili 2x profesionali zvladnem aj sama..tak som zvedava ako to bude vyzerat az sa mi budu klepat ruky 🙂))

• @bubblinkka  No ale cim blizsie k nasmu svadobnemu dnu tak tym je predpoved presnejsia a to ma stve .. Ja som napriklad vcera tiez pozerala pre moje mesto predpoved (dokonca na tej istej stranke ako dnes) a vcera halsilo jasno! a dnes celodenny dazd na 13.8. Tak comu sa da potom verit?

• @h.a.i.n.y  : z mojich skusenosti nicomu, skor nez 2-3 dni dopredu sa takmer nikdy netrafia..najma pri takomto premenlivom pocasi..ale neboj, citim v kostiach,ze nam vyjde pocasie idealne 🙂)
    (po tom,co som sa dnes rano cestou do prace v hustom lejaku brodila cez 15 cm hlboku mlaku mi neostava nic ine len v tom dufat 🙂)
    a najlepsie je sa mrknut na stranky SHMU

• @h.a.i.n.y  moja, ja to sledujem tiež, my budeme blízko, takže nám hlásia rovnaké počasie a už sa tam toho toľko vystriedalo...včera tam bolo slniečko, dnes zase dážď a keď to počítam, že každý druhý deň sa to zmení, na sobotu vychádza slnečno a basta 😃 ja sa budem fotiť v prírode, takže iné ani nepripúšťam, nemám alternatívu vo vnútri 🤔

• @angieska  Tak to si ma pobavila 🙂 Ze ked to pocitam ... 🙂 A kde sa pojdete fotit?

• @h.a.i.n.y  na mariansku horu

• @angieska  Jaaj to si mi uz hovorila prepac 🙂

• @h.a.i.n.y  v pohode, kazdy ma toho vela, zabudame teraz asi na vsetko 😃

• @angieska  ani my nemame alternativu vo vnutri... ked bude najhorsie, pojdeme do tesca 😃 😃 😃

• @bybi  vidííííš, tesco...to môže byť fajn 😃 tesco, asco, merkury market....pofotíme sa v nákupných centrách 😃 😃 😃

• dievcata, nerieste pocasie, ved to aj tak neovplyvnime... len to chce mat plan B v pripade zleho pocasia...

• ale sme sa rozpisali v posledne dni svadby....🙂 asi 2x ma licila prof. kozmeticka a bolo to hrozne! namalujem sa sama, kamaratka, co ma bude cesat vie perfektne vytienovat oci - to ja sama tak dokladne nedokazem. uz mam nejaku predstavu o liceni, pouzijem svoje sminky a myslim, ze budem spokojna

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov