Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
@gulocka85 Ahoj gulocka, a kde v Uk si ak smiem vediet?? Ja som tiez v uk, moc sa toho vybavovat veru neda,ale v januari ideme domov na dovolenku, tak budeme obehovat :o))
Odpovedať
Profilova fotka
@gulocka85 Ahojky, aj my sme v Uk presne v Crawley pri Gatwicku, tiez nam vybavovanie stoji, ale v januari ideme domov, tak budeme vybavovat a behat a tak... saty som tiez este neskusala, ale tiez rozmyslam ze si objednam cez internet, len mam obavy aka bude kvalita atd... ale najskor si vyskam tie saty ktore sa mi pacia a uvdime co mi pristane a tak,, no mam z toho troska stresy, kedze sme v zahranici, ale urcite vsetko bude ok,.sa troska ukludnujem :o)
Odpovedať
@lucinka549 Ahoj luci. Ano satky uz mam vybrate zo salonu Jasmin :-) Tesim sa :-) A ty uz mas satky??? Moje mozes pozriet v albume.
Odpovedať
ano uz aj ja mam saty vybrate ja ich nam zo salonu karin,nechcem ich davat na net aby ich kazdy nevidel. kolko ta vysli tie saty???
Odpovedať
@lucinka549 Koho myslis tym kazdy aby ich nevidel? :-) Mna vysli na 380 €. A teba? Ja som bola vo vsetkych salonoch u nas ale nikde som si nevedela vybrat iba v tom salone Jasmin.
Odpovedať
@lucinka549 Uz mas aj vybratu kadernicku a kozmeticku? Ja este nie a neviem vobec kde mam ist, Nevies mi nieco poradit?
Odpovedať
no ja mam lacnejsie este aj s vianocnou zlavou nechcela som ist do jasminu lebo oni su prilis drahy, a zbytocne tolko penazi vyhodit za take iste saty ktore maju aj inde.kadernicku uz mam kamosku ktora stale mi robi ucesy na akcie a aj kozmeticku mam. neviem ti poradit pretoze ja chodim stale ku tej istej kadernicke a ku kozmeticke malo pretoze to vobec nepotrebujem.
Odpovedať
@lucinka549 Ja viem kolko si dala ty za satky lebo ja som si presla vsetky salony v meste. Takze viem ceny kde a ako :-) A ano mas pravdu ze salon Jasmin je drahy ale nemas pravdu s tym ze take iste saty najdes aj inde. Ano najdes ale najblizsie v Kosiciach. Lebo znacka LaSposa a ine su najblizsie tam. Ja som bola tiez skusat v salone Karin ale nepacili sa mi tam ziadne. Skor este salon Miriam. Bola si aj tam? Ona tam mala krasne satky a vyzerali ako nove. A tiez za cenu ako v salone Karin. A co sa tyka ceny tak ja som tiez povodne nechcela dat tolko penazi za pozicanie ale ako vravim presla som vsetky salony a vybrala som si jedine tam a som velmi spokojna lebo uz som sa bala ze si nic nevyberiem. A tie tvoje kamosky oni maju kadernictvo a kozmetiku v SNV?
Odpovedať
@h.a.i.n.y no neviem kedy si bola v karin ale maju uplne nove saty a este aj budu mat nove na buduci tyzden ktore si pojdem este vyskusat ja som si vybrala st.patrick, tie saty co som si vybrala maju ich tam ani nie 2 tyzdne
Odpovedať
@lucinka549 Ja som tam bola presne 8.12. lebo vtedy som si vybrala aj ja svoje :-) A ja viem tak ze v tom salone ma kolekciu iba Sposa Toscana. Lebo bola som tam aj v auguste a tiez mi stale hovorila iba o Spose.
Odpovedať
Ahojte aj ja patrim medzi nevesticky 13.8.2011..:) Je tu niektora aj z KE?
Odpovedať
mimssss - vitaj u nas, ako idu tvoje pripravy na svadbu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte,aj ja sa pridavam k nevestam,ktore budumat svadbu 13.8. 2011. mame uz salu, kameramana,fotografa, dj-a a kostol. Ja uz mam kupene saty a topanky.
Odpovedať
@lucinka549 No mam taky pocit že som trosku pozadu oproti ostatným nevesticakm :) Mame kostol a miestnost :D Kameramana este riesm ale tak do týždna by som chcela vybavit..a fotografa tež riesim snažim sa este hladat ci nahodou nieco lepsie nenajdem (co pravdeodone budem mat) . Saty a iné veci su este v nedohladne..myslis že už je cas na skusanie siat ? Ja som to tak nechavala na april maj...aj zvysok ..
Odpovedať
@mimssss my uz skoro vsetko mame lebo kazdy si vsetko dopredu objednava a ked chcem mat to najlepsie tak musime skor. saty uz mam a uz mala objednavky na september takze mala by si sa poponahlat
Odpovedať
@lucinka549 ochh ..:/ tak to si ma nepotesila..ale hadam vsetko stihneme :) a saty sisi poziciavala zo salonu? Ja rozmyslam aj nad ukrajinou (pozriet sa tam aspon, za skusku nic nedam) a ked nie tak potom asi pozicovna..rozmyslala som aj nad inernetom..ale zatrhla som to :D Inac ty si z Košic?
Odpovedať
saty som si pozicala, na ukrajinu som nechcela ist lebo nemam pas a kvoli jednemu dnu mi staci si aj poziciat. ja som zo spisskej novej vsi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... Tak isto sme si vybrali tento datum... 13tka ma stretala cely zivot zatial tak som si ju nemohla nechat ujst v tento nas den D. V kazdom prípade, posledne mesiace nerobim takmer nic ine len listujem vo webe, hladam vsetko mozne aj nemozne, uz som si bola skusat aj saty :) a tesim sa na tento vikend na vystavu v Carltone, potom v Inchebe... cele to tam presacujem :) hehe... Mame vybavenu hostinu, ale este nie sobas.. nakolko nechceme svadbu ani v kostole ani na matrike.. :( tak to mame trosku tazsie.. A chceme to na Zamku vo sv. Antone. Nieste tu niekto z BS?
Odpovedať
Profilova fotka
to je pekne ked si si vybrala tiez tento datum.uz si bola skusat saty nie je to nejak skoro? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mimssss ja si tiez myslim ze na saty je este priskoro .ja sa tiez chystam tak v aprili na ukrajinu a ked sa mi tam nic nebude pacit tak vtedy pojdem do pozicovne.ale ja viem ze na ukrajine si nieco vyberiem lebo som tam bola cez leto a mali tam velky vyber a boli prekrasne.
Odpovedať
@danuskah19 ahoj..no aj keby som chcela cas mi to nedovoli ..:D ist skor pozerat saty..tiež planujem na ukrajinu ale este neviem kedy..hej už si bola a že pekne??..tak ako ja neviem..pocula som aj nazory že pekne..aj že take..že no vyzeraju lacno..ale možno tam maju aj take aj take..tak sa tesim..:) urcite pojdem pozret aby som nelutovala..ale ja som praveže chcela opacne (aj ked neviem ci je to stasný napad) že si naprv pojdem tu pozriet poskusat a potom na ukrajinu..lebo ked pojdem na ukrajinu a tam daco vyberem v domienke že vau ake je to krasne a pridem tu (ano nemala by som už pozerat saty) ale už som ich aj tolko videla a mam vysnivane ktore si chcem vyskusat takže aj tak ich pojdem vyskusat..no bojim sa že potom budem lutovat že som baral z ukrajiny.....taže chela som najrpv do salonov trosku poskusat...potom na ukrajinu...ci nieco neohuri..možno aj nieco rovnake ako v salonoch ...a tak sa rozhodnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj no to uz je na tebe.aj ja mam uz nejake saty ktore sa mi pacia tiez by som ich chcela vyskusat ale su to zo znacky maggie sottero a tie maju iby v kosiciac takze sa musim tam niekedy vybrat. ;-)
Odpovedať
Baby dnes to mame za 7 x-) ;-) A co sa tyka saticiek tak ja ich uz mam rezervovane a myslim si ze to nie je skoro. A osobne nechavat to na april tak by som sa bala ze sa mi uz nic pekne neujde ..
Odpovedať
@h.a.i.n.y. : 7..no fakt..tak to,aby som sa uz rozhybala,nie?:)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tiez sa berieme 13.8., a veeelmi sa uz tesim...ako citam tak sme s pripravame trosku pozadu, mame zatial salu, hudobnikov a kameramana a to je vsetko....saty si pojdem skusat buduci vikend a kostol tiez chceme vtedy vybavit. je tu este niekto z NZ?
Odpovedať
Profilova fotka
tak po vcerajsku sa k vam pridavam aj ja :) my sme mali mat svadbu 29.10, ale vcera sme to prelozili na august a kedze v zajednanej sale mali iba tento termin volny, tak sme sa ho hned chytili a na leto tam uz nie je termin ziadny :) ale 13 sa mi paci, 13 sme sa dali dokopy, tesime sa hlavne na vyrocia v piatok 13 :D vybavene mame zatial salu, fotograf padol, lebo tento termin nemal volny, ale zase sme vcera nasli kameramana, co nam urobi aj fotky, tak som spokojna. skupinu hladam este len a kostol sa snazim vybavit, zatial neuspesne, vcera nas odbili, ze mame prist inokedy :/
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska to je super ze sa k nam pridavas :-) ako to ze vas v kostole odbili?no mi sa chystame v stredu vybavit kostol tak dufam ze nam to iste nespravia.tiez sa chystame vybavit obrucky,pohare,kameramana a ideme este vyplatit zalohu za salu.
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 no, prisli sme tam o tristvrte na sest, tak ani dole k nam nezisli, len cez ten reproduktor pri zvonceku s nami rozpravali, ze maju nauku o siestej, ze mame prist cez tyzden a ked som povedala, ze snubenec je z bratislavy, tak ze v sobotu, ale skor.. ako keby to zabralo tak vela casu dat nam povolenie, kedze sa chceme brat v inom kostole :( takze som znechutena, najskor o mesiac tam pojdeme znova.
Odpovedať
ste tu niektora z humenneho?
Odpovedať
Ahojte kocky. Tak ako? Uz pracujete aj na oznamkach?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?