Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
1
11
12
uzime si tento vikend, lebo o tyzden budeme mat "veselo" :-)
Odpovedať
@lola.lombardiova : tiez sa budem licit sama, dufam,ze sa mi nebudu triast ruky :) ale dufam,ze cesat sa sama nebudem musiet..vcera som sa dozvedela,ze moja kadernicka,u ktorej som bola na skuske, robit nebude..tak ma caka este 2 dni pred svadbou nova skuska ucesu u inej, snad bude tiez taka sikovna..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka moja kaderníčka má tiež dovolenku, ale je zlatá, kvôli mne príde, aby ma učesala :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
dievcata, ani vy neviete co skor? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova jasneee, neboj, nie si v tom sama :) ja ani neviem, ako den prebehne a nic nestiham
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska @lola.lombardiova @bubblinkka ja nestíham skoro nič. Ráno bežím do kvetinárstva, lebo by mal prísť zase iný dodávateľ a ten už snáď bude mať fialové a ružové kvety (som si nemyslela, že to bude taký problém 8-( ), potom nahlásiť v reštike konečný počet hostí (šak sa to stále hýbe hore-dole) :-( , odtiaľ do fitka (som vedela, že schudnúť sa mi nepodarí, tak nech je tá slanina na rukách aspoň trochu vypracovaná :-D ), potom na nehty (chcela som až v piatok, ale vraj to nie je dobré deň predtým kvôli záderom), potom na spoveď, na omšu a 19:15 nácvik obradu, potom rozdelenie a zverejnie úloh a povinností hlavnému družbovi a družičke (prečo sme sa nerozhodli pre svadbu do 30 hostí, ale o momentálne 110. ????) Hlavne, že drahý je spokojný, že už som konečne vybrala dvere do celého domu, a že nám začali pokladať podlahu 8-) v štvrtok sa teší, že prispeje k dielu a síce - rozvezie výslužky. Komu lepšie ako jemu?! :-)
Odpovedať
@bejby81 ja mam dovolenku az od zajtra, preto som mala doteraz taky frmol. aj mne sa hybe pocet hosti, chudnem za pochodu v strese, nechty, spoved a nacvik obradu mam az vo stvrtok a este si aj pojdem vyzdobit salu. drahy sa dnes zacal poriadne cinit, az mi je to divne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 @lola.lombardiova a ja makám od rána do večera v dome, aby sa všetko dalo do poriadku a bolo to tu pripravené na hostí, svadbu riešim len okrajovo, tu napíšem na facebooku, tam zatelefonuje, toho zbadám z okna, potom v meste niekoho.... počet hostí už neriešim, proste nahlásim, čio bude naviac, zjedia chlapi....no a chudnem tiež za pochodu, od začiatku prázdnin asi 4 kilá, čo som sa až čudovala....spoveď a nácvik obradu mám až v piatok - našťastie, lebo ešte budem určite hrešiť, ke´d mi začnú veci vypadávať :-D a na nechty idem už zajtra a nerváčim, lebo nikdy som nemala a tý pádom budem absolutne nemožná s nimi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova :-D "poriadne cinit, az mi je to divne" :-D môj by sa aj chcel, ale so mnou sa ťažko drží krok, takže to vzdal hneď v úvode :-D ja dúfam, že to s tou spoveďou nebude problém, lebo nie som poriadny navštevovač kostola, no a zistila som, že spovede prebiehali hlavne minulý týždeň. A koľko si schudla? Ja som práveže pribrala 2kg, lebo som povolaním učiteľka tanca a som naučená každý deň sa hýbať. Teraz mám však tanečné prázdniny a to sadlo sa na mne hádam kotí :-D @angieska tie 4kg ti závidím, to už asi tento týždeň nedám, či? :-D o tie nehty si nerob starosti, ja sem-tam nostím a nie je to také hrozné. Akurát na počítači sa s nimi zle píše :-D Vypýtaj si takú dĺžku ako tebe vyhovuje. Mne sa napr. veľmi dlhé nepáčia. Už sa mi stalo, že som pri pokladni vyzerala ako idiot, lebo som naháňala drobné po tanieriku :-D Dnes Markíza Dr.Ilko - v sobotu sa prehánky môžu vyskytnúť, ale len na severnom Slovensku a bude ich málo. Teploty v sobotu 20 až 25. Keby sme sa vydávali v nedelu, tak máme perfektné počasie :-( Tak spravíme poprávky hádam aj vonku, yes.
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 nooo, asi nedáš, ale keďže učíš tanec, určite to ani nepotrebuješ :-D no jasné, budem musieť nejaké kratšie vypýtať, ale aj tak :-) no to počasie....prehánky furt len na východe a severe, už je to otrepané, nech si t juhu a západe tentoraz nechajú :-D
Odpovedať
presla som asi 10 stranok predpovedi a myslim, ze to bude super, teplota okolo 25 je idealna, ani prilis zima ani prilis teplo, nebudem sa v svadobnych satach az tak potit a neroztopia sa kolace a torty :) a ak nas nezleje akurat ked sa budeme fotit, tak ani ojedinele prehanky mi nebudu vadit..hlavne ak nebudu priamo u nas :) a oblacne pocasie je na fotenie vonku super, vyzera to na fotkach pekne :) aj nas fotograf vravel, ze uplne krasne slnecno nie je na fotenie idealne.. tak drzim palce,aby nam vsetkym vyslo tak akurat :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bejby81 to, ze sa poriadne cini, znamena, ze robi ulohy, ktore nemusi robit, ktore som planovala urobit aj ja. strasne sa mi to paci, len nech mu to vydrzi aj dalej :-)
Odpovedať
@angieska ja som vyskusala pred rokom umele nechty a teraz som to vyriesila tak, ze som si dala gel na svoje nechty. je to ovela lepsie a prirodzenejsie. zajtra idem na doplnenie gelu. ak ti radia dievcata, daj si krátke nechty a bude to v pohode
Odpovedať
ako to zvladate den pred svadbou?
Odpovedať
@lola.lombardiova :nuz asi tak,ze by sa este zisiel aspon den dva navyse :) co uz, nejako to dopadne..:) drzim vsetkym palce, nech nam vyjde nielen pocasie ale aj vsetko ostatne, uzite si to :)
Odpovedať
@bubblinkka ja by som uz nechcela...znova zazit ten kolotoc...uz teraz mam tazku hlavu, ale to bude asi z tych natacok, com mam na nej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y @angieska @lola.lombardiova @bubblinkka tak ako? Máme to za sebou! Ja chcem ešte rááááz :-) Mali sme vynikajúce počasie a vraj rozprávkovú svadbu :-) Vy ste ako spokojné?
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 vynikajúce počasie? :-D nám prišla dvakrát silná búrka, lejak a krúpy, ale keď sme sa presúvali, nepršalo, na fotení nás to pol hodinu zdržalo a potom bolo blato a mokro, ale na to som kašlala :-) ale napriek tomu to bolo nádherné, krásne, neopakovateľné a každý hovorí, že sa skvelo bavil, kapela ohodnotila svadbu za úžasnú, takže aj ja by som to kľudne zopakovala :-) ale princezné sme len razv živote ;-)
Odpovedať
ahoj, nam vyslo pocasie, nalada, hudba, hostia sa bavili, trocha sa vyskytli chybicky v organizácii, ale som spokojna. no na druhej strane uz by som si to nechcela vyskusat znova :-)
Odpovedať
@bejby81 @angieska @lola.lombardiova Ahojte baby. Tak svadba bola super ale straaaasne rychlo to zbehlo. Pred 5 minutami sme sa akurat vratili zo svadobnej cesty tak som tu len tak na skok :-) Ako sa citite uz ako vydate pani?
Odpovedať
@h.a.i.n.y uz si pomalicky zvykam,niekedy sa uz aj podpisem, al. predstavim spravne :-)
Odpovedať
ako si zvykate 2 mesiace po svadbe, dievcata? cakate uz niektora aj rodinku?
Odpovedať
1
11
12
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?