Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka ja uvazujem nad majom cca tym, ktorych pozyvam, aby dali vediet, ci pridu a zvysok asi v juli
Odpovedať
@angieska : hmm.. to je celkom rozumny termin,asi to tiez urobim tak nejak..akurat rozmyslam ako to urobit s tym zistovanim kto pride a kto nie..zrejme to necham na rodicoch, co sa tyka rodiny a kamosov sa opytame sami..v zahranici to maju super,ze maju take tie karticky so ziadostou o odpoved, u nas by sa to asi velmi neujalo..
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka no my sa chystame osobne obehat rodinu aj kamosov a rovno sa asi budeme pytat :-)
Odpovedať
@angieska : to by bolo asi najsikovnejsie, ale my to asi nezvladneme, lebo t.c. byvame mimo VT..mozno vysleme na pozyvacie kolecko rodicov :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka no..ked si vezmem, ze ja byvam v levoci, snubenec v bratislave, rodinu mame po celom slovensku...jednoduche to nebude, ale tak nejak to zvladneme :D
Odpovedať
@angieska :tak to klobuk dole, prajem vela sil..ja taku moznost radsej ani nenavrhnem,lebo tusim aky by bol komentar :)- na svadbe budeme mat zrejme vyse 100 ludi..
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka no my okolo 60, moja strana je jednoduchsia, ta je vacsinou v levoci, takze to zvladneme lahsie, jeho je na tom horisie...uz teraz pomaly s kamaratmi jeho chodime sadnut do restiky a oficialne ich pozyvame..rodinu az neskor, aspon spoznam, do akej rodiny sa to idem vydat :)
Odpovedať
@angieska : aj my sme boli mala rodina,kym sa nezacala planovat svadba :) ..ale snubencova je aj tak vo vyraznej prevahe..ako prilezitost na to spoznavanie to nie je zle, tak uvidime ako to dopadne az sa do toho vlozia aj rodicia, aka strategia nakoniec vyhra..:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata mozem vediet kolko mate dokopy ludi?my mame okolo 130 a zda sa mi to vela.stale sa obavam ci budeme mat dost miesta na tancovanie.
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 uf, to mas teda dobre vela... my mame cca 60 a uvazujeme, ci sa to neda este okresat :)
Odpovedať
@danuskah19 : citim s tebou, u nas to bude podobne aj ked mojim zelanim by bola mala svadbicka v uzkom kruhu rodiny a priatelov :-) asi treba zvazit co najefektivnejsie rozlozenie stolov, aby bolo aj dost miesta na tancovanie.. @angieska : ticho zavidim..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@bubblinkka x-) x-) x-) no rozpocet jednoducho nepusti....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to je na tom najhorsie ze ten rozpocet.ako z mojej strany to uz mame poriadne skresane ale zo snubencovej je to este na vazkach tak uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 ahojky. My sme na tom presne rovnako. Zatial mame 130 s otaznikom nad par hostami,ale nemyslim si ,ze to spadne pod 120 ;-) Ja som stale chcela velku svadbu, tak sa strasne tesim!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 Kde mate svadbu az sa mozem spytat?
Odpovedať
ahoj kocky,my sme planovali malu svadbu a nakoniec sme sa dopracovali k cislu 90 :-) uvidime,aky bude konecny pocet
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my mame 90 hosti, a uz mam velku hlavu ze tolko vela ale neda sa inak, toho toho musis pozvat, atd... ale velke svadby su uzasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majapiotrek ahoj mame v presove na obchodnej akademii na volgogradskej ulici ak ti nieco hovori a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 Asi viem kde. My mame v Sarisskych Michalanoch v Arealy dobrej pohody. Je to tam pekne urobene a hlavne na vacsie svadby ;-) AkoTi idu pripravy?
Odpovedať
ahojte,takze sa pridavam aj ja, 13.august x-) povodne som hrozne chcela 20.august,ale kedze bola rezervovana miestnost,tak sme to dali na13. Snad bude stastna 13 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@chlpacik neboj 13 je stastna :) ja som sa v piatok 13teho dala dokopy s mojim snubencom, takze sa tesim, ze bola volna miestnost len 13teho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@majapiotrek pripravi mi idu docela dobre hlavne veci uz mame rezervovane.obrucky aj pohare uz mame.saty zatial nemam lebo sa chystam prvy aprilovy tyzden na ukrajinu.skoro kazdy den som v meste tak chodim po obchodoch a co vydim ta kupim myslim nejake veci na vyzdobu saly ako su balony v tvare srdiecka.mam zeleno zltu vyzdobu tak to je problem kupit balony v tejto farbe stale su len farebne.tak postupne si uz kupujem.minule som si uz kupila vyrezavatko v tvare srdiecka tak po veceroch si uz pomaly vyrezavam.chcem ich porosipovat po stoloch.a co ty ako ti idu pripravy mas uz vsetko?viem kde budes mat v sale mala tam kamoska a je tam pekne :-)
Odpovedať
@angieska xixi, tak to mate taku spomienku, ale my nemame s 13nic, skor sa mi pacia ine datumy,ale ved vraj nejde o datum, ale o to, aby to bolo cim skor uz :-D :-D :-D ...a na druhej strane aspon si to moj zapamata, 13ka :-D
Odpovedať
aj ja!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak nas datum sa blizi... a ja v podstate este stale nic nemam :( zajednanu salu, sobas, fotografa, make-up, kadernicku.... objednane saty, a kupeny oblek pre partnera...a to je vsetko :( nemam kameramana, dj-a ani starejsieho :( a ani neviem kde ich hladat... co sa tyka prkotin ako menovky a pozvanky, pierka atd to si idem robit sama....
Odpovedať
@mishell23 : tak to sme na tom rovnako, my zatial akurat nemame ani ten oblek :) a ja nemam zajednany make-up a ani presny cas sobasa sme si este nedohodli..naviac mame len dj-a, kameraman bude len ak budu chciet rodicia (my sme skor proti..) a starejsieho tiez mat nebudeme..momentalne riesim samovyrobu oznamiek a kupu obrucok..ale este je casu a casu :) (aspon ja sa tak utesujem..:))
Odpovedať
Ahojte :-) Tak sa nas tu trocha nazbieralo :-) Ja som sa 13. narodila a dokonca v piatok 13. :-D A som zatial stastna na tomto svete :-D Baby my nemame este ani obrucky, este ani nevieme ake chceme, nemame ani oblek, ja nemam kadernicku ani kozmeticku, este nevieme kde dame piect kolace a neviem na co vsetko som este zabudla .. napriklad este oznamka tiez nevieme ake :-( .... no neviem ako sa to postiha ... :-) Ale sa nam to poriadne kraaati .. ved uz je to iba 5 mesiacov x-) x-) x-) Nemozem tomu uverit. Za chvilu uz len styri, potom tri a potom budem dost namakko z toho :-D Budete davat nejaky darcek rodicom a buducemu manzelovi? Ak ano tak dajte typy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 Ahoj! Nam toho este trosku chyba. Oznamenia uz mame v tlaci este ich ale budeme musiet poslkadat a potom rozoslat. Nevieme sa rozhodnut nad obruckami...teda ja sa neviem ;-) a este musime kupit oblek,ale to si snubenec pozrie asi v Polsku. Tu v Londyne sme hladali,ale maju vsetko iba na pozicanie :-( Este si tiez musim vybavit kozmeticku,kupit topanocky,popolnocky....este neviem co vsetko ma napadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dnes sa nam podarilo vybavit matriku a objednat obrucky :) celkom plodny den :) no a zistila som, ze topanky asi kupim predsa len v polsku, polovicna cena a krajsie ako som dnes v poprade skusala :)
Odpovedať
pozeram,ze nas je tu dost z vychodu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?