Svadba 13.8.2011

13. okt 20113500
  • @lola.lombardiova  Ahoj. Odkial si?

• Ahojte nevesticky. Tak dnes mame 5 mesiacov do nasho dna D 😵

• @h.a.i.n.y  noooo, uz sa to zacina nejak rychlejsie blizit 🙂 a ja stale uvazujem, co este treba vybavit 😃 potom pridem na to, ze to sa mi nechce, tamto ma este cas a ideme dalej 🙂

• Sponzor fóra
  • @angieska  No ja mam pocit ze mam so vsetkym cas 😐 Ved nemame dokopy este nic. Iba tie zakladne veci co sme mali uz minuleho roku. Tiez to stale odkladam.

• @h.a.i.n.y  tak som rada, ze nie som sama 😃 ale sak...cas mame naozaj 🙂 len potom sa nam vsetko nakopi a nebudeme vediet, co skor 🙂

• @angieska   vybavili ste matriuku? my sme boli vo februari a tam nam povedali,ze mame prist najskor 3 mesiace pred svadbou...

• @lola.lombardiova  ano, mame to vybavene, vobec sa netvarili, zeby sme mali prist inokedy, bez problemov s nami vypisala pani tlacivo (teda doplnila, co sme my doma nevedeli vyplnit)

• divne... /myslim nasu matriku/ 🙂 ved uvidime

• @lola.lombardiova  a odkial si?

• @angieska  od humenneho

• @lola.lombardiova  humenne je take divne? ved pockas a pojdes 3 mesiace pred, ked maju problem, ale divim sa, lebo aj skor uz boli... asi to od mesta zalezi...

• bolo to na matrike vo vranove,tam budeme mat obrad

• Konečne tu vidím niekoho s týmto pekným dátumom svadby..... Už sa nám to kráti....

• @stelastankova  no je nas dost 🙂 len nie sme asi take ukecane ako nevesty s inymi datumami 😃

• 🙂

• Sponzor fóra
  • alebo si vieme poradit samy 🙂

• @lola.lombardiova  aj to je moznost 🙂 aj ked niekedy nezaskodi vymienat skusenosti 😉

• to ano. dost som sa tu dozvedela v diskusiach

• tak aj my sa k Vam pridame 😉 svadba bude13.08.2011 🙂 🙂 🙂

• @evek  vitaj, zacina sa nas tu zberat uz teda dost 🙂

• aj my mame 13.8.2011 svadbu, kedze iny termin nebol volny 🙂)) a je to lepsie lebo keby som mala cakat do 27.8.2011 ako sme planovali tak sa asi zblaznim lebo uz vacsiu cast mame 🙂

• Čaute nevestičky, hlásim sa k skupine.🙂..Zaujímalo by ma, prečo ste si vy vybrali tento termín?

• @leniora  u nas to bolo jednoduche...prvy termin bol 29.10, na ktory sme uz mali rezervovanu salu a ked sme sa po mesiaci rozhodli, ze sa vezmeme v lete, v sale mali jediny volny termin, takze to bolo jasne 😃

• @leniora  my sme chceli povodne 27.8. lebo v pondelok 29.8. je statny sviatok. lenze kameraman,ktoreho sme velmi chceli uz bol zadany v tomto termine a 20.8. uz nemali volne miesto v sale,kde chceme mat svadbu.tak ostal datum 13.8.

• dnes to mame okruhle,dievcata,za 140! krati sa pomaly,ale isto.

• @lola.lombardiova  o chvilu to bude dvojciferne cislo, potom jednociferne a potom to bude uz len rast....ale dni po svadbe 🙂

• @angieska  veru,uzime si to teraz🙂

• aj my mame svadbu 13.8.2011 😃DD
    mame salu, kolace, kameramana, foto, Dj-a, saty, perecka a cast vyzdoby 🙂)

• jej som rada ze vas tu ponaly pribuda s rovnakym datumom. 🙂 ako vam pokracuju pripravy.mate uz vsetko.uz sa nam to krati tesite sa?lebo ja velmi 😃

• ahojte. my sme mali svadbu 13.8.2010 takže my budeme vtedy oslavovať už rok. chcem vám len popriať veľa šťastia a nech vám vyjde tento deň podľa vašich predstáv

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov