Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
@lola.lombardiova Ahoj. Odkial si?
Odpovedať
Ahojte nevesticky. Tak dnes mame 5 mesiacov do nasho dna D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y noooo, uz sa to zacina nejak rychlejsie blizit :-) a ja stale uvazujem, co este treba vybavit :D potom pridem na to, ze to sa mi nechce, tamto ma este cas a ideme dalej :-)
Odpovedať
@angieska No ja mam pocit ze mam so vsetkym cas :-| Ved nemame dokopy este nic. Iba tie zakladne veci co sme mali uz minuleho roku. Tiez to stale odkladam.
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y tak som rada, ze nie som sama :-D ale sak...cas mame naozaj :-) len potom sa nam vsetko nakopi a nebudeme vediet, co skor :-)
Odpovedať
@angieska vybavili ste matriuku? my sme boli vo februari a tam nam povedali,ze mame prist najskor 3 mesiace pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova ano, mame to vybavene, vobec sa netvarili, zeby sme mali prist inokedy, bez problemov s nami vypisala pani tlacivo (teda doplnila, co sme my doma nevedeli vyplnit)
Odpovedať
divne... /myslim nasu matriku/ :-) ved uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova a odkial si?
Odpovedať
@angieska od humenneho
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova humenne je take divne? ved pockas a pojdes 3 mesiace pred, ked maju problem, ale divim sa, lebo aj skor uz boli... asi to od mesta zalezi...
Odpovedať
bolo to na matrike vo vranove,tam budeme mat obrad
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Konečne tu vidím niekoho s týmto pekným dátumom svadby..... Už sa nám to kráti....
Odpovedať
Profilova fotka
@stelastankova no je nas dost :) len nie sme asi take ukecane ako nevesty s inymi datumami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-)
Odpovedať
alebo si vieme poradit samy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova aj to je moznost :-) aj ked niekedy nezaskodi vymienat skusenosti ;-)
Odpovedať
to ano. dost som sa tu dozvedela v diskusiach
Odpovedať
tak aj my sa k Vam pridame ;-) svadba bude13.08.2011 :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evek vitaj, zacina sa nas tu zberat uz teda dost :)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 13.8.2011 svadbu, kedze iny termin nebol volny :-))) a je to lepsie lebo keby som mala cakat do 27.8.2011 ako sme planovali tak sa asi zblaznim lebo uz vacsiu cast mame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute nevestičky, hlásim sa k skupine.:)..Zaujímalo by ma, prečo ste si vy vybrali tento termín?
Odpovedať
Profilova fotka
@leniora u nas to bolo jednoduche...prvy termin bol 29.10, na ktory sme uz mali rezervovanu salu a ked sme sa po mesiaci rozhodli, ze sa vezmeme v lete, v sale mali jediny volny termin, takze to bolo jasne :-D
Odpovedať
@leniora my sme chceli povodne 27.8. lebo v pondelok 29.8. je statny sviatok. lenze kameraman,ktoreho sme velmi chceli uz bol zadany v tomto termine a 20.8. uz nemali volne miesto v sale,kde chceme mat svadbu.tak ostal datum 13.8.
Odpovedať
dnes to mame okruhle,dievcata,za 140! krati sa pomaly,ale isto.
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova o chvilu to bude dvojciferne cislo, potom jednociferne a potom to bude uz len rast....ale dni po svadbe :-)
Odpovedať
@angieska veru,uzime si to teraz:-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame svadbu 13.8.2011 :DDD mame salu, kolace, kameramana, foto, Dj-a, saty, perecka a cast vyzdoby :))
Odpovedať
Profilova fotka
jej som rada ze vas tu ponaly pribuda s rovnakym datumom. :-) ako vam pokracuju pripravy.mate uz vsetko.uz sa nam to krati tesite sa?lebo ja velmi :-D
Odpovedať
ahojte. my sme mali svadbu 13.8.2010 takže my budeme vtedy oslavovať už rok. chcem vám len popriať veľa šťastia a nech vám vyjde tento deň podľa vašich predstáv
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?