Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja sa pridávam :) tiež nám pripadol dátum na 13.8 :) pôvodne to mal byť september ale na Oravskom hrade kde máme obrad nebol iný voľný termín :)
Odpovedať
@jafnka dakujeme
Odpovedať
dnes to mame pekne za 111 dni
Odpovedať
a dnes je tiez pekne cislo: 100 dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova a od zajtra dvojciferné čísla naskakujú :-)
Odpovedať
@angieska ano a stres sa zvacsuje :-( juuuj!
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova ja som zatiaľ v pohode, ešte nestresujem, sem - tam ma to chytí, ale ešte hodím rukou, že je času doooosť :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jasne ze mame cas :) to si budem asi aj den pred hovorit, ale je to dneska krasne cisielko :) SI pamatam ako sme si s hainy pisali ze este 222 dni, ako keby to vcera bolo :)
Odpovedať
dievcata,co vam este chyba na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova no mne sa zda ze vacsinu mame, drahemu este kosela a topanky, ja spodne pradlo a potom asi detaily podotahovat do konca, ale to uz asi budem az tyzden pred svadbou riesit :) Neviem, nejako ma nic nenapada uz :) A tebe co este chyba???
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi ono to strašne letí, ani sa nenazdáme a zrazu budeme stáť pred oltárom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no ja pred oltarom nie, ale pred uradnikom :-D A co vam este chyba??? Uz ste poriesili tie nauky nejako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@bybi ono je to v podstate jedno, princíp oltára a úradníka je rovnaký-urobia z nás panie :-D náuky začíname 21.5 v dúbravke nakoniec, tam sú ochotní sa prispôsobiť, takže to budeme tam absolvovať. no a inak nám chýba kompletná výbava ženícha, on má stále veľa času a keďže oblek mu budú šiť na mieru, nebude to záležitosť jedného dňa... uvidím, ako to chce stihnúť :-| no a ja nemám popolnočné šaty a možno aj topánky budem meniť, sú mi malé :-(
Odpovedať
Nam chybaju pre draheho topanky a kosela na redovy.inac mame zhruba vsetko dolezite. Za popom pojdeme asi buduci tyzden,lebo teraz riesime matriku. Uz tu mal niekto nejaku nauku za sebou?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aj moj mal stale na oblek cas a nakoniec sme isli len pozriet a hned sme aj kupili a aj vestu aj kravaty v tem vzore ako je vesta, tak sa nam super postastilo :) Uz len kosele potom niekde najst a topanky, ale to uz problem nebude... A Zarke este zhanam biele saty, ma take broskynkove, ale tie jej necham na prezlecenie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi joj Zarka je úžasná v tom závoji, bude taká malá nevestička :-) neuvažovala si dať jej ušiť šatky?
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova my začíname náuky až 21.5...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska to nie, to by ma vyslo zbytocne draho a nechcem davat vela za saty, ktore oblecie len raz... tie co ma na tej fotke sme kupili za 16 libier, tak dufam ze do 20 najdem aj nejake pekne biele :) A dakujem aj za Zarku, ona bude taka mala prnceznicka nasa :)
Odpovedať
@angieska som zvedava,co sa tam dozviem.tipujem,ze asi nic nove...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi určite zoženieš, veď pre malé dievčatká je kopecc takých vecí ;-) malé deti sú vždy najzlatšie :-) my budeme mať asi 9 detí a možo 5 úplne maličkých, snúbencova neter nám ide nosiť obrúčky a už aj pre jej malú 2ročnú sestričku musíme vymyslieť úlohu, lebo teraz všetko opakuje po veľkej sestre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova ja som tiež celkom zvedavá :-) počula som už rôzne názory na tie náuky, niekde si pochvaľujú, iní hundtú...nechám sa prekvapiť :-)
Odpovedať
prekvapit by som sa nechala, ale nechcela by som sa tam nastvat!
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova počítaj do 10, mne to zaberá väčšinou :-D
Odpovedať
dakujem,asi to vyuzijem. alebo sa budem smiat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova aj smiech pomáha, len sa nezačni smiať, keď sa bude niečo vážne rozoberať :-D
Odpovedať
Ahojte trinastky ;-) My mame akurat zajtra nauku s panom kaplanom tak som zvedava o com to bude ... Inak my toho nemame este straasne vela. Ale uz sme si dali aspon robit obrucky a uz su vraj hotove len ich treba este vygravirovat. Tak som zvedava velmi na ne :-) Inak baby koho mate za svedka? Lebo ja este stale neviem. Drahy bude mat asi krstneho a ja neviem koho. Myslite ze mam mat aj ja krstnu?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska zajtra ideme do mesta, tak sa popozeram po satkach, ved este mame cas, ked ja by som chcela vsetko hned :-D @h.a.i.n.y hainy ja budem mat za svedka moju sestru, drahy bude mat brata :)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ja budem mať bratranca, ktorému idem v júni ja svedčiť a drahý kamaráta @bybi áno, to poznám, aj ja by som najradšej všetko hneď :-D držím palce pri hľadaní ;-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y za svedka mozes mat hocikoho aj kamosku...ja budem mat uja...Ale mozes mat aj krsnu sestru,brata to je jedno... ja napriklad mam problem ze ani jeden svedok nechce recnit -prihovor na svadbe...tak rozmyslam koho sa spytat aby to spravil za svedkov :-)
Odpovedať
@dracica6663 Ja by som chcela sestru ale ona by urcite nechcela lebo ju poznam! Tak mi neostava nic ine iba hladat niekoho ineho. A recnenie zatial neriesime :-) Ale tiez s tym bude asik problem hehe. A to musi svedok recnit? A teraz co myslis prihovor pred jedlom alebo odobierku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?