Svadba 13.8.2011

13. okt 20113500
  • tak aj ja sa pridávam 🙂 tiež nám pripadol dátum na 13.8 🙂 pôvodne to mal byť september ale na Oravskom hrade kde máme obrad nebol iný voľný termín 🙂

• @jafnka  dakujeme

• dnes to mame pekne za 111 dni

• Sponzor fóra
  • a dnes je tiez pekne cislo: 100 dni 🙂

• @lola.lombardiova  a od zajtra dvojciferné čísla naskakujú 🙂

• @angieska ano a stres sa zvacsuje 😞 juuuj!

• @lola.lombardiova  ja som zatiaľ v pohode, ešte nestresujem, sem - tam ma to chytí, ale ešte hodím rukou, že je času doooosť 😬

• @angieska  jasne ze mame cas 🙂 to si budem asi aj den pred hovorit, ale je to dneska krasne cisielko 🙂 SI pamatam ako sme si s hainy pisali ze este 222 dni, ako keby to vcera bolo 🙂

• dievcata,co vam este chyba na svadbu?

• @lola.lombardiova  no mne sa zda ze vacsinu mame, drahemu este kosela a topanky, ja spodne pradlo a potom asi detaily podotahovat do konca, ale to uz asi budem az tyzden pred svadbou riesit 🙂 Neviem, nejako ma nic nenapada uz 🙂 A tebe co este chyba???

• @bybi  ono to strašne letí, ani sa nenazdáme a zrazu budeme stáť pred oltárom 🙂

• @angieska  no ja pred oltarom nie, ale pred uradnikom 😃

A co vam este chyba??? Uz ste poriesili tie nauky nejako?

• @bybi  ono je to v podstate jedno, princíp oltára a úradníka je rovnaký-urobia z nás panie 😃
    náuky začíname 21.5 v dúbravke nakoniec, tam sú ochotní sa prispôsobiť, takže to budeme tam absolvovať. no a inak nám chýba kompletná výbava ženícha, on má stále veľa času a keďže oblek mu budú šiť na mieru, nebude to záležitosť jedného dňa... uvidím, ako to chce stihnúť 😐 no a ja nemám popolnočné šaty a možno aj topánky budem meniť, sú mi malé 😞

• Nam chybaju pre draheho topanky a kosela na redovy.inac mame zhruba vsetko dolezite. Za popom pojdeme asi buduci tyzden,lebo teraz riesime matriku. Uz tu mal niekto nejaku nauku za sebou?

• @angieska  aj moj mal stale na oblek cas a nakoniec sme isli len pozriet a hned sme aj kupili a aj vestu aj kravaty v tem vzore ako je vesta, tak sa nam super postastilo 🙂 Uz len kosele potom niekde najst a topanky, ale to uz problem nebude... A Zarke este zhanam biele saty, ma take broskynkove, ale tie jej necham na prezlecenie 🙂

• Sponzor fóra
  • @bybi  joj Zarka je úžasná v tom závoji, bude taká malá nevestička 🙂 neuvažovala si dať jej ušiť šatky?

• @lola.lombardiova  my začíname náuky až 21.5...

• @angieska  to nie, to by ma vyslo zbytocne draho a nechcem davat vela za saty, ktore oblecie len raz... tie co ma na tej fotke sme kupili za 16 libier, tak dufam ze do 20 najdem aj nejake pekne biele 🙂

A dakujem aj za Zarku, ona bude taka mala prnceznicka nasa 🙂

• @angieska  som zvedava,co sa tam dozviem.tipujem,ze asi nic nove...

• @bybi  určite zoženieš, veď pre malé dievčatká je kopecc takých vecí 😉
    malé deti sú vždy najzlatšie 🙂 my budeme mať asi 9 detí a možo 5 úplne maličkých, snúbencova neter nám ide nosiť obrúčky a už aj pre jej malú 2ročnú sestričku musíme vymyslieť úlohu, lebo teraz všetko opakuje po veľkej sestre 😃

• @lola.lombardiova  ja som tiež celkom zvedavá 🙂 počula som už rôzne názory na tie náuky, niekde si pochvaľujú, iní hundtú...nechám sa prekvapiť 🙂

• prekvapit by som sa nechala, ale nechcela by som sa tam nastvat!

• @lola.lombardiova  počítaj do 10, mne to zaberá väčšinou 😃

• dakujem,asi to vyuzijem. alebo sa budem smiat 🙂

• @lola.lombardiova  aj smiech pomáha, len sa nezačni smiať, keď sa bude niečo vážne rozoberať 😃

• Ahojte trinastky 😉 My mame akurat zajtra nauku s panom kaplanom tak som zvedava o com to bude ...
    Inak my toho nemame este straasne vela. Ale uz sme si dali aspon robit obrucky a uz su vraj hotove len ich treba este vygravirovat. Tak som zvedava velmi na ne 🙂
    Inak baby koho mate za svedka? Lebo ja este stale neviem. Drahy bude mat asi krstneho a ja neviem koho. Myslite ze mam mat aj ja krstnu?

• @angieska  zajtra ideme do mesta, tak sa popozeram po satkach, ved este mame cas, ked ja by som chcela vsetko hned 😃

@h.a.i.n.y  hainy ja budem mat za svedka moju sestru, drahy bude mat brata 🙂

• @h.a.i.n.y  ja budem mať bratranca, ktorému idem v júni ja svedčiť a drahý kamaráta
    @bybi áno, to poznám, aj ja by som najradšej všetko hneď 😃 držím palce pri hľadaní 😉

• @h.a.i.n.y  za svedka mozes mat hocikoho aj kamosku...ja budem mat uja...Ale mozes mat aj krsnu sestru,brata to je jedno...
    ja napriklad mam problem ze ani jeden svedok nechce recnit -prihovor na svadbe...tak rozmyslam koho sa spytat aby to spravil za svedkov 🙂

• @dracica6663  Ja by som chcela sestru ale ona by urcite nechcela lebo ju poznam! Tak mi neostava nic ine iba hladat niekoho ineho. A recnenie zatial neriesime 🙂 Ale tiez s tym bude asik problem hehe. A to musi svedok recnit? A teraz co myslis prihovor pred jedlom alebo odobierku?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Miesto pre Vašu ideálnu svadbu