Svadba 13.8.2011

13. okt 20113500
  • @danuskah19  to koľko ľudí budete mať???? my máme síce menej, ale zase po celom Slovensku, keďže ja som z východu a drahý Blavák 😃

• @angieska  aha my budeme mat dokopy 130ludi dufam ze nam aspon niekto odpadne lebo to je strasne vela.vies my robime uz poslednu svadbu a priatel prvu tak preto je az tolko vela

• @danuskah19  ja som jedináčik, drahý má poslednú svadbu zo súrodencov, ale proste finančné možnosti nepustia.....

• Sponzor fóra
  • @angieska  ved ja viem tak nam s tym pomozu rodicia oslavu ako jedlo kolace pitie alkohol platia oni ale zvysok uz my

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• do svadby nam ostavaju presne 2 mesiace !!!

• @lola.lombardiova  no veru uz sa nam to krati a ja sa strasne tesim 🙂

• @danuskah19  mna sa pomaly chyta hysak!

• @lola.lombardiova  A uz to nie je ani 7 tyzdnov 😮 Mna uz tiez chyta poriadna panika a stres 😴

• z coho? mna z toho, ze neviem dobre tancovat /nikdy som to poriadne nevedela 😞/ a ze teraz nemozem trenovat, lebo mam urobenu plastiku na nechte na nohe 😞

• @h.a.i.n.y  
    @lola.lombardiova  kľud, žiadne stresy, veď to najdôležitejšie máme - naše polovičky a všetko ostatné nejak dopadne 🙂 ja som zatiaľ v pohode, viem, že je toho veľa ešte, ale jednoducho na to nie je teraz čas ani chuť, takže neriešim 🙂

• @angieska  No ti si paradna 😃 Ze nie je cas ani chut tak neriesis 😃
    @lola.lombardiova  Inak baby aku pesnicku budete mat na prvy manzelsky tanec? Nejaku ludovku alebo nieco moderne? Ja by som dala aj nieco moderne ale ako potom prejst na ludovky z tych modernych? Po 1. manzelskom nasleduje rodicovsky tanec a hned by sa preslo na ludovky alebo aj rodicia by tancovali na moderne? Jooj neviem poradte! A aku pesnicku na rodicovsky?

• @h.a.i.n.y  no my sme uvažovali nad viedenským valčíkom, uvidím, či sa to zmení, či ostane.... podľa mňa kľudne slaďák, potom vyhlási kapela rodičovský a bude ľudovka 🙂

• @h.a.i.n.y  vzhladom k mojim tanecnym schopnostiam budeme mat prvy tanec sladak: petr hapka a lucie bila divam se divam. dalej sme neuvazovali, dohodneme sa s dj-om,ale rodicovsky bude pravdepodobne valcik - nejaka ludovka, kedze si na nic ine netrufam 🙂

• ja uz zacinam mat stresyyyy :-O este treba kopec veci, a nevieme ci bude dost pitia (alka aj nealka)... no hruuuza
    moj drahy nevie tancovat ludovky 🙂
    a ozaj dajte mi nejake tipy na sladacik 🙂 dakujeeem

• Sponzor fóra
  • ja budem mat zivu hudbu tak nam zahraju nejaky valcik.ale sa nam to uz krati co?zacinam mat aj ja stresy.stale chodim do mesta a stale nieco kupim na svadbu a stale si myslim ze este nemam vsetko co aj este nemam.z priatelovej strany sa este nevedia dohodnut koho pozyvat tak s tym stresujem najviac.nasa strana uz pozvana ale z jeho starny este nikto.a svadba uz je za rohom.uz nech je den D.velmi sa tesim.

• @danuskah19  u nas sa tiez riesi koho pozvat a kedy... 😞

• Juj, Danuska, to ti nezávidím, že sa musíš mesiac pred svadbou stresovať, že nemáte ešte všetkých "dôležitých" pozvaných. My máme našťastie voľnú ruku vo výbere ľudí a rodičia nechali celé pozývanie na mňa a priateľa (dva roky bývame spolu a poznáme si celú rodinku). Základ 95 ľudí pozvaných. Teraz som si však sadla za komp a rozmýšlam ako to spraviť s družbou (nie je mi celkom jasná ich funkcia), a či mám pozvať sesterniciam a bratrancom aj ich partnerov, keďže sú tam také vzťahy napr. sesterničky dvojíčky teraz zmaturovali a jedna chodí so spolužiakom jeden rok a druhá má asi mesiac známosť. Bratranec má 23 a počítala som s tým, že príde so svojou dlhoročnou partnerkou, lenže včera som sa dozvedela, že sa s ňou asi dva mesiace dozadu rozišiel a dnes odchádza na dovolenku s novou priateľkou! Podobných prípadov mám v rodine ako najstaršie 30-ročné vnúča ešte dosť... Neviete mi poradiť?

• Ozaj, a všimli ste si, že svadba 13.august nás je nejak málo? Pozerala som fórum báb, čo majú svadbu týždeň pred nami a ony majú zapísaných 155 strán. Wow!

• tak uz len mesiac..🙂zacina mi byt nejak nevolno 🙂

• @bejby81  no ono nás je veľa takých, čo máme svadbu v tento termín, ale baby tu sú dosť nekomunikatívne 😬

• @angieska  skor komunikujeme v inej teme 🙂

• @bybi  jasné, to som tam zabudla dopísať, my sme ukecané dosť 😃

• @angieska  tak tak 😃 😛

• 😃 tak fajn. A čo mi teda poradíte o tej družbe? Lebo mať tam úplne cudzích ľudí a platiť im všetko, len aby boli sesternice a bratranci spokojné, sa mi moc nechce. Myslíte, že sa naštvú, keď ich pospájam medzi sebou? Alebo keď nebudú mať na svadbe žiadneho partnera?

• @bejby81  : s tym poradit asi neviem, u nas o zlozeni hosti rozhodovali viac menej rodicia a to,ze si pozvani vezmu partnera beru ako samozrejmost..takze velku cast ludi na svadbe nebudem vobec poznat ani ja,ani nastavajuci..

• @bejby81  no ja by som nepozývala každého s partnerom, príliš veľa ľudí sa napočíta...jedine ak sú to dlhodobé páry, tak sa to berie samozrejme...partner volá sesternice a bez partnerov, kamarátov bez partneriek...

• Veď to, že mne sa zdá, že 97 ľudí je dosť + deti, muzikanti atď... Ja len, že či by ste sa vy napr. ako 19 nenahnevali, keby som Vás spojila s nejakým bratrancom do družby, hm? Sesternica má 17, ale priateľa už asi rok, no a fakt rozmýšlam, že ju nechám zabávať sa len s rodinou a bez partnera, hm?

• @bubblinkka  aj mne! 😞

• @bejby81  ja by som povedala,ze je to individualne. zhrnula by som to asi tak: ked je niekto blizky pribuzny a ma dlhodoby vztah, obaja poznáte toho partnera,tak by som ho tiez pozvala. no pokial je niekto relativne mlady a ma kratky vztah, tak by som nad tym nerozmyslala a pozvala len pribuzneho bez partnera.
    bola som v podobnej situacii: mali sme s byvalym priatelom okolo 20, vydavala sa jeho sesternica, /ktorá ma poznala/, no napriek tomu som nebola pozvaná na svadbu. no, nemohla som s tym robit nic, ale nejako ma to netrapilo, ved slo o 1 vecer...
    tiez, by som pozvala pribuzneho s partnerom,aj ked ho nepoznam,ak mu nemozem zabezpecit druzbu priblizne v jeho veku. na druhej strane niekto by sa mohol urazit,ze on bol pozvany bez partnera a ten druhy je v takom istom pribuzenskom vztahu a mohol prist s partnerom...
    ako som spominala, je to individualne...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov