Svadba 13.8.2011

Zobraz úvodný príspevok
ahojte to je moj termin svadby, kolko dievcat sa najde s tym istym datumom???
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 to koľko ľudí budete mať???? my máme síce menej, ale zase po celom Slovensku, keďže ja som z východu a drahý Blavák :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aha my budeme mat dokopy 130ludi dufam ze nam aspon niekto odpadne lebo to je strasne vela.vies my robime uz poslednu svadbu a priatel prvu tak preto je az tolko vela
Odpovedať
Profilova fotka
@danuskah19 ja som jedináčik, drahý má poslednú svadbu zo súrodencov, ale proste finančné možnosti nepustia.....
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ved ja viem tak nam s tym pomozu rodicia oslavu ako jedlo kolace pitie alkohol platia oni ale zvysok uz my
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
do svadby nam ostavaju presne 2 mesiace !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@lola.lombardiova no veru uz sa nam to krati a ja sa strasne tesim :)
Odpovedať
@danuskah19 mna sa pomaly chyta hysak!
Odpovedať
@lola.lombardiova A uz to nie je ani 7 tyzdnov :-o Mna uz tiez chyta poriadna panika a stres |-|
Odpovedať
z coho? mna z toho, ze neviem dobre tancovat /nikdy som to poriadne nevedela :-(/ a ze teraz nemozem trenovat, lebo mam urobenu plastiku na nechte na nohe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y @lola.lombardiova kľud, žiadne stresy, veď to najdôležitejšie máme - naše polovičky a všetko ostatné nejak dopadne :-) ja som zatiaľ v pohode, viem, že je toho veľa ešte, ale jednoducho na to nie je teraz čas ani chuť, takže neriešim :-)
Odpovedať
@angieska No ti si paradna :-D Ze nie je cas ani chut tak neriesis :-D @lola.lombardiova Inak baby aku pesnicku budete mat na prvy manzelsky tanec? Nejaku ludovku alebo nieco moderne? Ja by som dala aj nieco moderne ale ako potom prejst na ludovky z tych modernych? Po 1. manzelskom nasleduje rodicovsky tanec a hned by sa preslo na ludovky alebo aj rodicia by tancovali na moderne? Jooj neviem poradte! A aku pesnicku na rodicovsky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@h.a.i.n.y no my sme uvažovali nad viedenským valčíkom, uvidím, či sa to zmení, či ostane.... podľa mňa kľudne slaďák, potom vyhlási kapela rodičovský a bude ľudovka :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y vzhladom k mojim tanecnym schopnostiam budeme mat prvy tanec sladak: petr hapka a lucie bila divam se divam. dalej sme neuvazovali, dohodneme sa s dj-om,ale rodicovsky bude pravdepodobne valcik - nejaka ludovka, kedze si na nic ine netrufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz zacinam mat stresyyyy :-O este treba kopec veci, a nevieme ci bude dost pitia (alka aj nealka)... no hruuuza moj drahy nevie tancovat ludovky :) a ozaj dajte mi nejake tipy na sladacik :) dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat zivu hudbu tak nam zahraju nejaky valcik.ale sa nam to uz krati co?zacinam mat aj ja stresy.stale chodim do mesta a stale nieco kupim na svadbu a stale si myslim ze este nemam vsetko co aj este nemam.z priatelovej strany sa este nevedia dohodnut koho pozyvat tak s tym stresujem najviac.nasa strana uz pozvana ale z jeho starny este nikto.a svadba uz je za rohom.uz nech je den D.velmi sa tesim.
Odpovedať
@danuskah19 u nas sa tiez riesi koho pozvat a kedy... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, Danuska, to ti nezávidím, že sa musíš mesiac pred svadbou stresovať, že nemáte ešte všetkých "dôležitých" pozvaných. My máme našťastie voľnú ruku vo výbere ľudí a rodičia nechali celé pozývanie na mňa a priateľa (dva roky bývame spolu a poznáme si celú rodinku). Základ 95 ľudí pozvaných. Teraz som si však sadla za komp a rozmýšlam ako to spraviť s družbou (nie je mi celkom jasná ich funkcia), a či mám pozvať sesterniciam a bratrancom aj ich partnerov, keďže sú tam také vzťahy napr. sesterničky dvojíčky teraz zmaturovali a jedna chodí so spolužiakom jeden rok a druhá má asi mesiac známosť. Bratranec má 23 a počítala som s tým, že príde so svojou dlhoročnou partnerkou, lenže včera som sa dozvedela, že sa s ňou asi dva mesiace dozadu rozišiel a dnes odchádza na dovolenku s novou priateľkou! Podobných prípadov mám v rodine ako najstaršie 30-ročné vnúča ešte dosť... Neviete mi poradiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, a všimli ste si, že svadba 13.august nás je nejak málo? Pozerala som fórum báb, čo majú svadbu týždeň pred nami a ony majú zapísaných 155 strán. Wow!
Odpovedať
tak uz len mesiac..:)zacina mi byt nejak nevolno :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 no ono nás je veľa takých, čo máme svadbu v tento termín, ale baby tu sú dosť nekomunikatívne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska skor komunikujeme v inej teme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi jasné, to som tam zabudla dopísať, my sme ukecané dosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska tak tak :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak fajn. A čo mi teda poradíte o tej družbe? Lebo mať tam úplne cudzích ľudí a platiť im všetko, len aby boli sesternice a bratranci spokojné, sa mi moc nechce. Myslíte, že sa naštvú, keď ich pospájam medzi sebou? Alebo keď nebudú mať na svadbe žiadneho partnera?
Odpovedať
@bejby81 : s tym poradit asi neviem, u nas o zlozeni hosti rozhodovali viac menej rodicia a to,ze si pozvani vezmu partnera beru ako samozrejmost..takze velku cast ludi na svadbe nebudem vobec poznat ani ja,ani nastavajuci..
Odpovedať
Profilova fotka
@bejby81 no ja by som nepozývala každého s partnerom, príliš veľa ľudí sa napočíta...jedine ak sú to dlhodobé páry, tak sa to berie samozrejme...partner volá sesternice a bez partnerov, kamarátov bez partneriek...
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to, že mne sa zdá, že 97 ľudí je dosť + deti, muzikanti atď... Ja len, že či by ste sa vy napr. ako 19 nenahnevali, keby som Vás spojila s nejakým bratrancom do družby, hm? Sesternica má 17, ale priateľa už asi rok, no a fakt rozmýšlam, že ju nechám zabávať sa len s rodinou a bez partnera, hm?
Odpovedať
@bubblinkka aj mne! :-(
Odpovedať
@bejby81 ja by som povedala,ze je to individualne. zhrnula by som to asi tak: ked je niekto blizky pribuzny a ma dlhodoby vztah, obaja poznáte toho partnera,tak by som ho tiez pozvala. no pokial je niekto relativne mlady a ma kratky vztah, tak by som nad tym nerozmyslala a pozvala len pribuzneho bez partnera. bola som v podobnej situacii: mali sme s byvalym priatelom okolo 20, vydavala sa jeho sesternica, /ktorá ma poznala/, no napriek tomu som nebola pozvaná na svadbu. no, nemohla som s tym robit nic, ale nejako ma to netrapilo, ved slo o 1 vecer... tiez, by som pozvala pribuzneho s partnerom,aj ked ho nepoznam,ak mu nemozem zabezpecit druzbu priblizne v jeho veku. na druhej strane niekto by sa mohol urazit,ze on bol pozvany bez partnera a ten druhy je v takom istom pribuzenskom vztahu a mohol prist s partnerom... ako som spominala, je to individualne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?