Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
anax....uff...tak to budete mať teda riadny zaberák...to ti poviem....ale radšej si to odbiť všetko naraz, ako by sa ti to malo vliecť neviem ako dlho....aspoň tam nebudete musieť vysedávať dlho ;-) ....nie ako my 2,5 hodiny u starých rodičov...uff
Odpovedať
ahojte, brinn no bude to teda riadna makacka ale ako pises aspon to spravime vsetko naraz a nebudeme to mat rozkuskovane
Odpovedať
ja som kupovala v pondelok drahemu koselu... ostatne by malo byt v pohodicke...
Odpovedať
Profilova fotka
anaxka....dakujem za podporu....asi ju budem potrebovat az do 13teho :-) dievcata ja som dnes odslala 45 oznameni a dalsich 50 posielam koncom tyzdna....este musim podopisovat adresy....milacik mi vyrobil aj list s programom a mapkami, ktory sme prilozili, aby nasi hostia vedeli, kedy co a kde :-) ...dufam, ze to bude mat uspech ....
Odpovedať
zuzik to si ted aporiadne vela oznamiek posielala...ja som postou len nejakych desat alebo tak..dokopy mame urobenych nejakych 72 oznamiek, a dufam ze nam aj nejake na pamiatku ostane dneska som bola zasa pozriet niekde biely nohavicovy kostym a zas nic...neviem co vymyslim ked ho nenajdem =-)
Odpovedať
anax a neni biely neprakticky? pri foteni... a tak celkovo ... ale zase proti vkusu ziaden disputat... ups.. tak to ja som poslala 150 oznamni... tak som to ako kukam asi trochu prehnala...babule mate uz vsetko? uz sa len par krat vyspime a mame to v suchu... budete mat aj rozlucku so slobodou?
Odpovedať
ako myslis pri foteni? ved to chcem popolnoci...a svadobne saty su preda biele..nechapem tu poznamku k foteniu..ale to uz asi bude neskorou hodinou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anaxka....kedze to mame vsetko na dialku a svadba je v TN...a my zasa v BA, tak je to najjednoduchsie :-) Som nevedela, ze zhanas biely kostym....inak nasla som na nete..pozri: http://www.neckermann.sk/sk/nm2/modew... ...alebo len sikovnu krajcirku ;-)
Odpovedať
anax no ja som to zle pochopila. ja ze kostym pre muza... / snad sa raz naucim hovorit tomu oblek/-- tak som to nejako zle pochopila. :-D
Odpovedať
ahojte dievčence....nejako sa ten náš termín rýchlo približuje, nemyslíte? Ja som včera s drahým zajednala kyticu a dokúpili sme veci na výzdobu sály, takže tieto veci mám už definitívne z krku....ako dobre... ale teraz celé dni nič iné nerobím, len rozmýšľam, či treba ešte niečo vybaviť,či som na niečo nezabudla a môj drahý to berie z kľudom angličana.....ach tí chlapi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem byt chlaaaaaaaaaaaaaaaaaap :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ako tak citam, tak uz mate skoro vsetko povybavovane, tak super. My to mame trochu obtiazne, lebo sme v BA a svadbu mame v LM. Ale tento vikend idem dohodnut kvetinarku, na skusku ku kadernicke aj make-upu, tak sa tiez trochu pohnem dopredu. Oznamka su uz nastastie rozdane, uz iba zopar poslem postou. Baby neviete mi poradit kde by som zohnala nejake dobre vinko, biele aj cervene? Mali by sme ist pozriet do Limbachu, ale nikoho konkretneho nepoznam, tak ze ci nahodou nemate kontakt na niekoho uz vyskusaneho. Diiik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no moj drahy okrem skusania obrucok a vyskusania kosele ani nevie ze ma svadbu.. :-D ale dobre je to tak ako to je. lebo keby mi so vsetkym asistoval tak dovidenia... si ho nevezmem nakoniec :-p
Odpovedať
ahojte, ahoj zuzka...no mas to asik podobne ako vacsina z nas, byva "na dolniakoch" a svadba bude na horniakoch...my mame svadbu na orave, byvam v pezinku a bratislava je mojim pracovnym mestom.. co sa vinka tyka tak teoreticky by ste mohli zobrat vinko od vino jano, ale neberte to najlacnejsie...moznp by bolo lepsie kupit vinko v pezinku na miestach kde maju pri dome napisane predaj vina,mozete najskor okostovat a az potom sa rozhodnut...posledna moznost je matysak...ak chcete investovat viacej tak pavelka ;-) pici, ak ti to vyhovuje tak ze sa nemiesa do prirpa tak potom super..ja mojho do vcetkeho temer zainteresuvavam...aspon mu vsetko hovorim co idem spravit, co som spravila a vybavila...moj priatel si sam kupil oblek a koselu:-)))ale to som tu uz pisala :-D
Odpovedať
anax asi mi to viac vyhovuje ze do toho nehori. aj ked so vsetkym ho vzdy oboznamujem.. no s tym tvojim kostymom som si dobre dala..
Odpovedať
pici ahoj, ono obcas sa take veci stavaju...ale aj ja som bola chvilku na vazkach ci si dobre rozumieme :-D :-D oblek by sa mi na priatelovi nepacil v bielej farbe...bude mat cierny oblek, bielu koselu, belu vesticku a abiely uzol...obelk ma taky polofrak a este nam davali v krajcirstve kde siju vesticu moznost namiesto uzla motylika ale mne sa to zda uz take az moc, to skor do opery alebo na dajaky bal motylik =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi...je to presne tak, ako pise anaxka :-)..aj ja vybavujem svadbu z BA (byvam v Rovinke) a svadba bude v Trencine....ale ma to aj svoje vyhody...niektore veci sa lahsie zhanaju a zabezpecuju vo velkom meste a ine su zasa lacnejsie v mensom :-) pici, anaxka: ...my sme si s mojim Petrom presli, ze co vsetko treba a potom uz som riesila veci sama...ale pomahal mi pri vyrobe menoviek, listov, vsetko sme spolu konzultovali a vyberali...na jednej strane som rada, ze do toho nekafre a na druhej - ked mam toho vela v praci, tak by som ocenila pomoc....no co uz s chlapom...ale on zasa riesi ine veci :-)
Odpovedať
ahoj zuzik, mam pocit ze sa nas tu zbiera coraz viac zuziek:-))) v pondelok mame nas den...xixi
Odpovedať
Profilova fotka
ja stale hovorim, ze to je to krasne meno :-) jedna dobra kamaratka hladala meno pre dcerku a nevedela sa rozhodnut, lebo chcela nieco medzi novym a tradicnym....tak nakoniec ma Zuzku..je to mile...uz som davno nevidela male dievcatko s takym menom...a ja mam svoje meno rada.....len ked mi niekto povie Zuza, tak vravievam, ze tak sa ani moja "rit" nevola 8-)
Odpovedať
mna volaj kamarati zuzika:-) to mam najradsej a aj moj priatel ked ma obcas oslovi menom tak len zuzika:-)) rodicia ma volaju zuzka a predstavujem sa ako zuzana:-)) zuza nemam rada ani ja, sak neni to moc pekne... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna vola priatel Zuzka, kolegovia na mna volaju Zuzi...a ked straaaaasne nieco potrebuju, tak pridu so Zuzickou :-)...maminka Zuzanka a brat so setrou Zuzulik.....a standarde sa tiez predstavujem ako Zuzana....podľa mna nam rodicia dobre meno vybrali ;-) ..a Zuzik, aku mas predstavu o tom kostyme? nieco romanticke, nieco strohejsie elegantnejsie alebo extravagantne??
Odpovedať
ja chcem uplne obycajny klasicky biely kostym,kratsie sacko, pekne strihnute aby tvaroval pas...no som asik narocna |-|
Odpovedať
Profilova fotka
a nepozerala si nejake zakazkove krajcirstvo? mozno by to bolo lepsie dat si usit podla svojich predstav...ved to znosis aj po svadbe ;-)
Odpovedať
no ved prave ze nemam dobre skusenosti so sitim na mieru namoju postavu...a narychlo hlada neoverenu krajsirku nechcem riskovat...ja potom provizorne nieco vymyslim ale kym mam cas tak stale snorim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm...prermyslam, c som vobec nejaky slusny kostym niekde videla..ale neviem si spomenut :-(
Odpovedať
nerob si tazku hlavu..nejako bolo nejako bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby som niekde nieco nasla, tak dam echo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Zuzky... dakujem za rady, v Pezinku mam jednu kamosku, tak asi sa dohodnem s nou a spravime si babsku jazdu po Pezinka a budeme kostovat vinko... len kto nas potom odnesie domov.. :-) Tak vidim, ze skoro vsetky to riesime tak na dialku, ale ma to urcite aj svoje vyhody, ja som poverila buducu svagrinku, a ta je sikulka a povybavovala dost veci za nas. Inac riesime vela veci s priatelom spolocne, oznamka sme si sami vyrabali, takze aj tam pomahal a strihal, lepil.. Ale chlapi to maju aj tak jednoduchsie, predvcerom som bola v salone, robili mi uz finalnu upravu siat, kedze ich do mojej svadby uz nikto nema a na koniec prisiel aj ten moj chlap, ze si ide vyskusat nejaku vesticku s kravatou, mali uz iba jednu v tej farbe aku potrebuje, a jemu sadla ako uliata.. takze ziadne zhananie po salonoch ako to bolo u mna so satami... :-)
Odpovedať
čaute dievčence.....toto je fórum Zuziek....aj ja som Zuzka...... :-D
Odpovedať
ahojte brinn tak aj ty si zuzka? to je teda nahodicka...tak a ktora teda nie je zuzka?? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?