Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, anax, zaujimave oznamko, pacia sa mi tie kvietky :-) Nase uz je tiez hotove, ale je este u svadobnej agentky, pojdeme si pre ne az ked budu hotove aj pohare. Inak prave sme boli dohodnut menu, bude uplne klasicke. A s hodinami tanca zaciname v auguste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) anaxka....super napad s tym oznamenim...velmi pekne :-) inak kocky....ze hodiny tanca...esteze mi to mame take bez tancovacky...len naozaj posedenie...lebo ved ten moj by toho vela nenatancoval....zvladol by akurat tak nejaky lepák 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No moj s tym tiez nie je nejako extra stotozneny :-D ale chce mi urobit radost :-) Budeme mat okolo 60 ludi, vsetky osoby zenskeho pohlavia s nim budu chciet tancovat, tak som mu povedala, ze on ako chlap ich predsa bude viest a nemal by im pritom slapat po nozkach :-) ale-hlavne mi chce fakt urobit radost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jodovnica: tak to ja by som toho mojho nepresvedcila ani za svet...strasne nerad tancuje....a obaja sme taki, ze tomu velmi nehodlujeme. Nasa hostina je vlastne len take rodinne posedenie v kruhu najblizsich a hajde domov :-) Ale nejaku hudbu pre istotu berieme...ale len na CD :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzik, podobnu svadbu ako Ty bude mat draheho sestra...vydava sa 8.8....s tym som sa nejako stale nestotoznila ja...tri roky mame vybrane, ze sa berieme v septembri 2008, a ona sa tento rok cca v marci rozhodla, ze sa bude vydavat v auguste ]-( ale to je uz ina tema ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jodovnica: ...no...s tym nic nenarobis...len to treba prekusnut a tesit sa so svojej...viem, ze je to asi tazke, ale nenechaj sa tym znechutit a odradit...drzim palce...urcite budete mat krasnu svadbu a bude to len a len Vas den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik, dakujem za podporu :-) ide aj o to, ze drahy ma velku rodinu, kde sa napr. vlani brutalne riesilo to, ze jeho sesternica pozvala jednu tetu 5 tyzdnov pred svadbou a druhu len 4 tyzdne... 8-( ona bude mat len rodicov a surodencov, oznamenia budu az po svadbe v style "vzali sme sa", tak sa obavam, aby sa nasa svadba nezvrhla na komentovanie tej jej :-S naposledy povedala citujem:"ved sa tomu nevyhneme, budu nam blahozelat na vasej svadbe" :-| Ale ako pises, nic s tym nenarobim, tak co uz.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute dievcence,konecne mam cas sem ist. Jodi,tak to by ma pekne nastvalo,aj my sme sa nedavno dozvedeli ze nastavajuceho brat caka so svojou babo tak riesime ci nas nebudu chciet este predbehnut.. anax,pekne,jednoduche,tvoja farbicka to istiii :-N ja mam oznamka nachystane,dnes som prve darovala kamoske.Este to zajtra odfotim a pridaam. Baby,tanecna?to ste dobre,v zivote by som tam mojho nedostala... :-( budem rada ked ho dokopem aspon nacvicit uvodny tanecek-aj to bude obkecavat aby sa tomu vyhol,ale mne neujde :-D :-D :-D No a super sprava,mam topanocky,po nekonecnom zhanani som kupila v garfielde v akcii 1+1,tak sa vytesujem,lebo su krasne aj pohodlne,stali len 399 a vybrala som si aj tasku,tak som dobre obisla. A pribudla kosela s kravatou pre zenicha,uz len malemu nieco podobne.Len na deti nie je zohnat farebnu,tak kupim velku a presijeme :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzik my to máme podobne ako ty. Ja sa vydávam 22. augusta v piatok. Obrad na radnici a posedenie v kruhu rodičov a súrodencov vo Venuši. Ale vieš my akosi nemáme čo riešiť. Máme osemmesačnú dcérku tak trochu sa musíme prispôsobiť aj jej. No ale k veci. Na druhý deň v sobotu sa žení môj brat dvojička. Okolo 90 ľudí. Krásny obrad v Levoči a bohovská hostina na Čingove. Ale my to berieme tak ako to je a tešíme sa jeden z druhého. Ale hlavne že zatiaľ máme len obrúčky, potom objednanú reštauráciu a kameramana a koláče. Ale drahý ešte nemá oblek ja nemám šaty. A to riešim či mám si na ten štvorhodinový cirkus vypožičať svadobné alebo si kúpim len nejaké civilné. A ešte ani poháre nemáme a po oznamka som ešte nebola. Takže baby hlavne píšte viac lebo je to tu také trochu mrtve. Nech sa mám čím inšpirovať.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
jojoj susanka,mas co robit..my mame uz dvojrocneho(za tyzden :-D )a preto sme cakali dva roky,nech si to mozem aj ja ako nevesta trochu uzit a maly tiez.Mne je luto dat tolko penazi za saty,ale dam,no nebudem sa prezliekat o polnoci.V tvojom pripade by som urcite isla na nejake pekne spolocenske pozriet,teda u nas byva dost casto vypredaj a da sa aj za 1500 nadherneee,ako svadobne.---len nie na moju postavu--- inak to s tym braskom je sila,ja by som sa urcite zabavila akoby na svojej svadbe,treba vyuzit,pol rodiny tam predsa bude :-N
Odpovedať
susanna28 ahoj, nenechaj si nikým a ničím pokaziť taký kráásny dník a sprav si ho podľa svojich predsáv...toto boli slová, ktoré mi ako prvé povedala moja maminka, keď sme jej s drahým oznámili, že chystáme svadbu....uži si svoj krásny deň minimálne v krásnych šatách, pretože vydávaš sa len raz (dúfam) a aspoň budeš mať na čo spomínať...v ten krásny svadobný deň sme všetky ako princezné a môžeme snívať...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ivellka...máš krásneho synčeka....aj ja by som takého chcela.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata...je to presne ako pisete....spravte si svoj den podla svojich predstav a podla moznosti, ktore mate :-) to jodovnica: zabudni na to, ze ma niekto svadbu pred Tebou a po Tebe...ti, ktorych si pozvala pridu kvoli Vam. Je to uz len na nich, ako sa zachovaju...ano, mozno zablahozelaju aj svagrinej - z iich strany sa to patri..ale bavit sa budu na Tvojej a s Tebou a Tvojim manzelom...tak si to uzite a nevsimaj si ostatne :-) bude to Vas den a s tymi, ktorych mate najradsej to susana: my sme svadbu zacali vybavovat 2-3 mesiace pred terminom...len tento vikend sme kupili oblek drahemu, ja mam saty z pozicovne...nech som aspon tu chvilku krasna :-) a tortu idem objednat az tento tyzden....takze klud...rozmysli si, co naozaj chces a podla toho si zariadt veci...ja som nieco uplne vypustila - zvyky, tradicie, pohare, podbradnicky...na co to? proste to bude ako rodinna oslava :-)
Odpovedať
ahojte trochu som vas zanedbala, sa ospravedlnujem :-( dnes som po tyzdni kukla kolko dni este a este alebo uz, 53 tak uz coby bolo apson minus jeden bude dobre...xixi..ale no..ak sa zadari tento vikend ideme nacvicovat hlavne menu s nasim kucharom..verim ze bude sranda a ze dobre dopadneme:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
to naxka: ze trochu....pekne dlho na nas kasles :-)..ja som dnes zajednala torty a slane :-) sa mi velmi dobre podarilo :-)
Odpovedať
juj to bol sprd :-D :-D :-D nomala som na navsteve rodicov tak som sa nemohla venovat vsetkym... |-| super ze mas dalsiu vec z krku, my mame toho tiez tyzden co tyzden viac a viac z krku:-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasnacka...ja to aj tak beriem....ja asi ostanem teraz chvilku ticho, lebo mam koooopec prace :-/....ale ked tak nad tym premyslam, uz si urobim len menovky a program a mala by som mat skoro vsetko....kurnik..nie...este topanky pre mladeho ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetci,dnes som obehala sidlisko a som o par oznamiek lahsia a este aj dobry pocit,ze sme mali so synom super vychadzku. Brinn,no moj je zlaty a to sme ho robili potme :-D neboj aj ty budes mat,bodlo by nejake dievcatko,u nas sa rodia len chalani--no neviem co z nich vyrastie..ale my uz pomalycky pracujeme na druhom,tak som zvedava... vidim ze makate na pripravach,ja mam teraz pauzicku,kazdym dnom by mali dorazit pohare a sup na dovolenku.Cez vikend sa pokusim upiect nejaku super detsku torticku. Anax ako to myslis s tym nacvicovanim menu,akoze skusite ci vie dobre varit,alebo to idete robit vy sami??ty si pisala ze sa v tom s drahym vyzivate.. :-N
Odpovedať
ivella nacvicovanie menu znamena ze si s kamosom kucharom co nam bude varit moj priatel nacvicia ako to jedlo pripravit, kucharovi ukaze ako si to predstavujeme aby vedel...plus si dohodneme ostatne jedla nech to mozeme hodit na menu kartu a pokupit vsetky ingrediencie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa,uz som chvilami myslela ze si budete vsetko varit sami :-N ja sa vytesujem,prave dorazili pohariky svadobne,tak mam radost ako male dieta x-)
Odpovedať
ahojte je este nieco co nemate vybavene? ja sa chystame tuto sobotu na oznamka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata....ja som dnes skrtla dalsiu vec so zoznamu....boli sme po obrucky....a uz mi volali, ze ak oznamka su hotove...len ist po ne :-) ..teraz sa trapim s menovkami a uz sa mi podarilo vyrobit aj program s mapkami pre cezpolnych hosti :-) ...ked dorobim menovky, pofotim (aj obrucky) a pridam do albumu :-) co nove u vas?
Odpovedať
no ja som pomaly ale isto porozosielala oznamka.. tak aspon to mam z krku.. teraz ma caka..... rozmyslam... asi este doplnky vybrat k satam...
Odpovedať
Ahojte krásky....katastrofa :-( ....vypovedal mi starejší....mal mi to robiť jeden známy zo súboru a ako na potvoru majú zrovna vtedy vystúpenie ]-( ....a teraz musím narýchlo niekoho zohnať.....uff :-(
Odpovedať
a dj ti to nevies spravit brinn?
Odpovedať
ahoj pici...Uvidíme, čo poriešime...ešte pripadá do úvahy jedna rodinná známa.Tak snáď nám to spraví...Ozaj...aj budete mať nejaké súťaže alebo niečo podobné?
Odpovedať
nie to sme s manzelkom zatrhli. mame akurat z tradicii rozbitie taniera a crepin prenesenie nevesty, odcepcenie a prvy tanec. ostatne sme nechceli mat. ani akcie typu jede jede masinka...
Odpovedať
Profilova fotka
brin a pici:....sutaze na svadbe? fuuha...tak vdaka Bohu...tohto sme my uchraneni....keby som mojmu mlademu povedala, ze na svadbe byvaju aj nejake sutaze a podobne zabavky, tak by sa ma spytal, ze ci ideme mat svadbu, alebo cirkus.....v tomto s nim suhlasim....vzhladom na nasu mali svadbu nic take neplanujeme :-)
Odpovedať
ufff...som si myslela, že som jediná, kto také veci nechce....pýtam sa totiž preto, lebo kamoška na mňa pozerala ako na blázna, keď som jej povedala, že budeme mať len odobierku, rozbitie taniera, prvý tanec a čepčenie....že žiadne šaškárny sa robiť nechystám...nemienim predsa nikomu diktovať, ako sa má zabávať....no nie? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?