Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to anaxka: vidis, vidis, na toto je dobre mat zoznam :-)..uz len znacim, ze co mame, kolko som zaplatila zalohy a tak....a este nauky - inak v pondelok sme mali ist na prvu a nejako to nevydalo...takze dufam, ze buduci pondelok sa to podari :-)
Odpovedať
ja mam tiez zoznam, postupne do neho pripisujem a vyskrtavam:-) pouzivam sem svadobny panovac:-) akurat dnes som z neho nejake veci vyskrtala co uz su:-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej..hej...je to uzasna pomocka...predsa len, niektore veci by ma ani nenapadli a niektore som vyskrtla ako zbytocne v nasom pripade....idem pracovat..mam narocny mesiac v praci, tak makam aj po nociach....ozvem sa zajtra :-)..zatial packo :-)
Odpovedať
papa teda nech sa dobre pracuje ked uz musis :-.
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme rodicov nechceli viac zatazovat,preto si to kupujeme sami,vobec som necakala ze nam budu platit hostinu,ked uz zijeme sami,ale uplne sa nam to hodi. 8-) zuzik,ked sem dojdes,tie tvoje topanocky su krasne,po niecom takom sa obhliadam,asi si ich kupila v blave,ale v akom obchode? brin,kde si bola taku dobu?
Odpovedať
dobre ranko, ivella nasi by si neodpustili keby sa nemohli na pripravach svadby podielat a ja to tiez berem ako vec, ktoru by som im nerada brala :-) a hlavne oni su tam kde bude cela svadba kym my sme v pk..
Odpovedať
Profilova fotka
Vidíte a to je rozdiel, moji rodičia so svadbou nechcú mať nič. Jedine,že ich pozvem tak prídu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no yvonka,takto som myslela ze dopadnem aj ja,lebo uz som jednu svadbu chystala,mama zhanala a vybavovala co sa dalo a nakoniec som to dva tyzdne pred obradom zrusila... :-( Takze preto som prekvapena a snazim sa robit co najviac sama,ale teraz mi hlavne najviac pomozu ked mi vezmu maleho a ja mozem trajdat po obchodoch :-N a nakupovat a chystat.. Hlavne ich nezabudni pozvat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivella: Už som ich pozvala,ale vieš nepáči sa mi takýto prístup. Lebo taaak chceli vedieť do predu pol roka termín a neviem na čo! Ale pohodka. Tak to je super, že sa tvoji rodičia tešia. Tak by to malo byť. Aj moja budúca svokra je taká. Proste snaží sa, zaujíma. Vieš lebo ja mám robotu, školu a ešte jednu robotu. A priateľ nie je takmer nikdy doma. A mám to všetko na hlave,ale som v pohode. Lebo viem,že až týždeň pred svadbou začnem stresovať. Lebo ja mám stále čas :-D . A už mi neostáva veľa vybaviť.
Odpovedať
ahojte kocky, som rada ze tema nam zije a drzi sa na prvej strane:-) niekedy buduci tyzden uz asi budeme mat oznamka hotove a doma, som zvedava ci sa podaria no a potom nas bude cakat roznasanie a rozosielanie...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčatá :-)....tak my si svadbu vybavujeme sami, lebo chcem, aby bola podľa našich predstáv...nejaké drobnosti mi pomáha mama a súrodenci, lebo oni sú teraz všetci v Trenčíne a je to pre nich jednoduchšie..ale ja som veľa vecí vybavila zatiaľ po telefóne a mailom...ale zasa sa nedá všetko....tento víkend ideme do TN a je toho dosť, čo chcem stihnúť, tak uvidíme :-)
Odpovedať
zas som dnes nadobudla ten pocit nech je uz po svadbe..ma to nejako castejsie a castejsi eprepadava...co to znamena?? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anaxka ..cim blizsie je termin, tym castejsie ten pocit mam....este sa mi do toho nakopili povinnosti v praci a mam pocit, ze uz nic nestiham :-(...uz nech je to za nami a ak sa to podari, uz sa chcem vyvalovat niekde pri mori na svadobnej ceste :-)
Odpovedať
tak my na svadobnu cestu nejdeme takze na take sa nemam co tesit, skor sa tesim na to ze bude zas pokoj a klud :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved mi to tiez nemame este vopred zajednane...uvidime, ako sa vyvinie situacia :-)...ale uz by som veru brala nejaku dovolenku...som pozerala po svadbe nejake odlety, zeby sme to spojili :-) dufam, ze po tomto vikende budem moct vyskrtnut so zoznamu dalsie veci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to ivella: som Ti este chcela k tym topankam...ja som ich zohnla tu v BA v tom salone, kde mam zarezervovane aj saty...oni ich maju v ponuke..je to nejaky ich dodavatel a velmi sa mi pacili...zhodou okolnosti to boli posledne 38 smotanove...ale maju tam podobne typy topanociek aj v bielej :-) Spravis si vylet do BA?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,musime temu udrzovat hore,nemam kedy ju potom hladat x-) No Zuzi,si ma sklamala :-S ,ja ze povies normalny obchod,akurat som obehala dnes tri obuvi a nic,take steklace vysoke mi vsade ponukaju,ved sa zabijem.ale este raz pojdem do deichmana,su tam nejake akcie a poviem si ze bez topanok neodidem a basta.Boze uz nech je 14.september.Budem vydata takmer mlada panicka,cely den budem jest zakusky a zbytky zo svadby,na prste sa bude lesknut nadherny prstienok,svokrovci odidu domov a mna bude cakat po-svadobna noc :-D :-D :-D este by som mala zariadit au-pairku pre syna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcata...ved som nevedela najst temu :(..nejako sme sa vsetky odmlcali :-)...veeeela roboty a malo casu....cez vikend som objednala oznamka a kyticku....vcera sme boli na prvej nauke - celkom fajn to prebehlo....este zhanam krizik ....tak zatial tolko noveho :-) ako sa mate vy? a co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky...my mame hotove oznamenia, tesim :-) dali sme gravirovat pohare, kupili sme podbradnicky, podvazok, fotoalbum a objednali sme si cokoladovu fontanu (kedze som cokoholik, viac sa nam ju oplati kupit ako pozicat) ;-) a tiez by sme mali zacat zhanat krizik, ale vobec netusim kde sa take veci kupuju alebo co, vedeli by ste mi baby prosim poradit? :-|
Odpovedať
Čaute krásky...no ako Vám to ide?
Odpovedať
ahoje dnes sme si kupil obalky na oznamku su jemne zelene a 80 ks stalo 184 sk..tesim..este tie oznamka do nich a budem moc tesiit :-D
Odpovedať
Ahojte , chcela by som sa opýtať dávate svadobným hosťom nejaký darček na stôl.....?
Odpovedať
my nebudeme davat kedze ich bude az okolo 120 a nie je to u nas zvyk
Odpovedať
no aj my asi toľko ľudíííí a sa to naybiera no......A výzdobu už máš premzslenúúúú a koľko ste ochotný investovať do nej....
Odpovedať
vyzdoba je aj premyslena aj objednana a palka je to poriadna koli navlekom a zivym kvetom..cca 26000..rozpocet sme navysili o temer trojnasobok ale verim ze to bude stat zato x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,odisiel mi drahy do roboty,tak som zas na svojich oblubenych strankach..ja budem robit darceky,ale len take malinke,nejake mandliky alebo daco podobne,zabalene do batozteka,asi tam bude rovno pripevnena aj menovka.ale mame len nieco cez 30 hostii. anax,perfektna cena za tie obalky,hned by som brala.Zhanala som nieco v tvare stvorca,kazdy mi ponukal ale len klasiku alebo za 6sk kus,tak som skusala vyrabyt sama,ale tiez mam 100 oznamiek a nechce sa mi tak budu nakoniec v klasike,len dam nejaku potlac..
Odpovedať
ja som bola dnes na odporucanie jednej kamosky z tadialto v malom obchodiku vola sa to regina je to klasicke kvazi papiernictvo nieco ako sevt, a mali tam kopu na vyber...mrkni maju aj webku
Odpovedať
Ahojte :) bola som na dovolenke preto som neodpisovala. Este den pred odchodom som vybavila oznamenia a uz ich mam hotove. Velmi su promptni a mili je to avepress na jokaiho v podunajskych biskupiciach. a maju naozaj krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky...tak ako vidím, usýpa nám to :-) ja som konečne dokopala mladého a zajtra ideme kupovať oblek. Včera som kúpila krížik, odfotím a pridaám do alba :-) Dievčatá, inak poviem Vám, že čím bližšie je termín, tým mávam častejšie brucha bôľ :-(
Odpovedať
awojte, tak konecne mame kameramana...konecne som nas nahlasila na hodiny tanca...sice zacneme az koncom jula ale aspon prvy krok a ked chcete kuknite moj album, dala som tam nase oznamko ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?