Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
zuzik ale sak nie taky ze ti z nich kozy polezu:-))) prosto skor tak sirsi ako hlbsi som myslela :-D ja budem mat take kvazi korzetove ale bud v celku, takze odhalene ramena ale do kostola budem mat dajake to bolerko :-D kaspi a mate uz miesto kde bude hostina?
Odpovedať
Profilova fotka
to anaxamon: ...:-) chapem...ale uz sa mi nechce spekulovat :-) uz mam aj zalohu zaplatenu a vzhladom na moje rozmery som naozaj rada, ze ich nie je treba velmi upravovat..sedia ako uliate....mozno ked pod to dam ten korzet a dobre "popravim" prsia, tak to ukaze zasa inak :-) ved uvidime, ako to bude na ostro :-)
Odpovedať
ale jasne to vies to len vzdy ma napadne daco nad cim spekulujem, aj nad svojimi vecami milion krat spekulujem kym nieco kupim, zabezpecim a tak :-D dneska som nejaka ukecana sa mi zda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to nevadí..ono je fajn si s niekym pokecat, no nie? :-) ja tiez vymyslam a hladam...ale niekedy naozaj nemam velmi na vyber :-) a dat si sit saty podla mojich predstav, vyhodit za to korunky a potom si robit starosti, aby som zohnala niekoho, kto ich kupi?..no na co to vsetko? skor sa vyhram s ostatnymi detailami (uces, make-up...) Uz vies, aky budes mat uces a makeup?
Odpovedať
nejku ispiraciu na uces mam v albume, chcem mat rovne nie kudrlinkate vlasy co najviac rozpustene :-N o makeupe nemam ani sajnu ale nieco prirodzene a jemne zidne ciern eoci, kedze sa bezne nemalujem ja sa najvic budem asi vytesovat z vyzdoby a vytesujem sa z pripravy menucka:-) aj to mam v albume nacrtnute
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam take dlhe vlasy :-(..ja by som chcela nieco vycesane a bez zavoja..tak som zedava, co kadernicka vymysli...snad to bude nieco slusne.... menucko uz mame vybrane a zaplatenu zalohu v restavracii ...a postaraju sa aj o vyzdobu, takze s tym sa nastastie nemusim zapodievat :-) nie, ze by sa mi nechcelo...ale nemam na to cas :-( ..planujete aj nejaku svadobnu cestu?
Odpovedať
ja mam kupeny dlhy zavoj az po paty:-)) na ten sa moc tesim :-D my mame hostinu v dedinskej sale vsetko si robime sami, teda vyzdobu nam robi aranzerska firma ale samozrejme si hovorim co chcem:-))) a menucko preto ze s priatelom sme fanatici do varenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by si si po svadbe mohla otvorit vlastnu ssvadobnu agenturu, ked Ta to tak bavi....ja by som na to nemala nervy..niekedy uz by som bola rada, aby to bolo za nami...neviem, ci sa mam tesit, len sa obavam, aby vsetko dobre dopadlo... =-)
Odpovedať
xixi tak to veru radsej nie, svadby mam dostatcony prisun uz len z tejto stranky a podla vsetkeho sa to ano nikak skoro nezmeni :-D a tiez si obcas hovorime nech je to uz za nami tie pripravy aby sme boli v svojom starom kolobehu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem tiez dotiahnut nejake dalsie pripravy domov tento vikend...strasne to ubija, este ked cez vikendy toho vela nevybavim :-( Ale teraz prisiel brat z Anglicka s frajerkou, tak verim, ze pomozu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence,clovek si na chvilu odskoci a potom musim dohanat citanie nasich stranok(uspavala som maleho a aj seba :-S ) Zuzi,ja by som ti vybrala tie saty co tvoja mama,ale viem ze fotky fest skresluju,tak som radsej ticho,aj tie tvoje su peknunke. juuj,keby moj priatel bol fanatik do varenia,to by bolo...ale u nas co sa tyka kuchyne,kralovnou som ja.Ale zas ma tesi,ked mi jedlo pochvali.Anax,vidis,ja som chcela dlhy zavoj a povedali mi ze to ma este viac priklincuje k zemi.Co uz,aj tak mam svoj,darovany,aspon usetrim nejaku korunku.Pouzijem na bizutku,som nevedela ze to je taka draha zalezitost-nepouzivam.. Kaspi,my mame marhulovu-teda ja mam,lebo som si neni ista,ci to moj zenich uz zaregistroval :-D Chcela som sa spytat,myslite ze bude moc blbe ked nebude mat vestu?--vraj naco--
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi, veď my sme sa len tak trosku rozkecali :-) Tie šaty, ktoré sa páčili mame boli veeeeľmi zdbené čipkou a na to ja nie som :-p ..necítila by som sa v nich dobre...aj tie maslové sú kompromis, ale taký celkom príjemný. Veď ako som písala...uvidím konečný výsledok aj po úpravách :-) Anaxa má veru šťastie, keď vidí priateľa v kuchyni. Potichučky závidím. Ja vidím toho môjho v kuchyni akurát keď prázdne taniere odkladá :-))) Inak k tomu závoju...ja som krpatá a baculatá, tak som sa bála, aby ma to ešte nezmenšilo, preto chcem vlásky vyčesať, aby to opticky predĺžilo postavu ....A k veste - videla som ženíchov aj bez vesty...podľa mňa to záleží od Vás - resp. od priateľa, že v čom sa bude cítiť pohodlne :-) Takže ak ju nechce, nenúť ho :-) Kočky...zatvárajú sa mi oči........idem do perín a zasa zajtra :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak papa,ja nemam kedy inokedy tu byt,povinnosti mi zaberu cely den a to som doma... keby si mal moj dat na seba to v com sa citi dobre,no zbohom,asi by sme svadbu zrusili..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak ja sa k Vám tiež pridávam. Síce máme ešte veľa času,ale sústavne na to myslím. Bojím sa toho všetkého. Baby nemali by ste nejakú inšpiráciu na vlasy. Mám dlhé kučeravé, chcem aby neboli celé zopnuté,ale ani nie celkom uvoľnené.
Odpovedať
ahoj yvonne, vitam ta medzi nami, nasla som ti nejake vhodne temy http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon: ďakujem ti veľmi pekne a idem sa mrknúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja to idem omrkat 8-) yvonne,ahoooj,vela casu?no pred chvilou to bolo 9 mesiacov a uz len dva,mne to teda letiiiii :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ivella: No ja mám na všetko čas 8-) , ešte som neporozdávala ani oznámenia a už ich mám mesiac doma. Pohodička :-N anaxamon: účesy sú niektoré super, už som si aj vybrala favorita :-) , dúfam,že to bude pekné
Odpovedať
Profilova fotka
to yvonne7: kokso dievča, chcela by som mať Tvoj optimizmus - že kopec času......ja uz asi budem len čím ďalej, tým nervóznejšia :-( to ivella: neviem, čo je lepšie...byť doma a nemať čas alebo byť v práci od rána do večera a nemať čas...ono to je asi jedno :-)) to anaxamon: si mi včera nepovedala, či plánujete aj nejakú svadobnú cestu =-)
Odpovedať
Profilova fotka
xzuzikx: juuuj však nie je čo stresovať, ja som akurát doskúškovala a v robote mám perno,takže svadba je pohodička, také rozptýlenie. Treba mi písať bakalársku prácu a aj oddychovať. Tak prípravy na svadbu sú oddych.
Odpovedať
ahojte zuzik, svadobnu neplanujeme..ak sa nam nieco naposlednu chvilku zadari bude fajn, ked nie tak nie... yvon a co vsetko uz teda mate vybavene? my sme dnes kupili topanky pre zenicha:-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo skôr čo ešte treba: - kúpiť alkohol - dokúpiť nealko - kúpiť slané - porozdávať oznámenia - kúpiť pre nevestu topánky - pre ženícha olek - ešte ozdobu na auto a pierka - a šaty na redový - už len objednať kyticu - na tom sa už včera pracovalo. To je asi všetko :-) . Viac si nespomínam, nooo a ešte nemáme jedno sedenie čo sme chodili na náuku,ale to doriešíme čím skôr. Ale to základné máme: šaty, obrúčky, reštiku, fotografa, kameramana, dj, koláče. Základné :-D
Odpovedať
tak to mate toho kopu a nie ze nic:-) my nemame este za sebou vobec nauky napriklad, tie absolvujeme dva tyzdne pred svadbou, vinko tiez riesime v tychto dnoch, dvrde a nealko je uz zariadene...my zatial nemame kameramana...
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nie je toho veľa vážne. Však oblek a oblečko kúpime naraz, už je vybraté. Nealko tiež, len sa čaká na výplatu a aj slané, alko počkáme či nepôjde kamarát do Španielska. Ozdoba na auto sa už rieši, oznámenia už podelené, ešte vypíšem obálky. Kyticu mi vybavuje budúca svokra :-) . Takže už pomaly nič :-D. Náuky už máme za sebou asi 3 týždne. Ja zásadne nestresujem, mám na všetko čas a presne mám ceruzkou na papiery čo mám a čo nie v šanóne (len som ho dnes hľadala :-p ). A som hrdá čo som už stihla popri non-stopoch v robote a 9 skúškach v škole. Takže pohodička pohodka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si myslela ze este nic nemate,vyznelo to tak,no my mame navyse len oblek a ostatne tiez este nic,ale nemame auto,tak alko a nealko nechavame naraz,ked nas svagor odvezie.. baby vy ste sa aj ludi pytali co budu pit alebo jednoducho nakupite z kazdeho rozku trosku? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ivella: u nás je to tak,my auto máme, ale priateľ robí v zahraničí. Takže všetko vybavujem sama a ja nemám vodičský,takže mi je tak jedno či auto máme alebo nie. Tak ja čakám kým príde a po vodu sa pôjde (a po výplate samozrejme). My sme sa najprv pýtali,ale ono ľudia sami nevedia. Že im je jedno. Tak bude: - pomarančová voda - cola - džúsy - tonik - vinea - rajec bylinka - minerálky čisté
Odpovedať
Ahojte dievčence.....dlho som tu nebola...ako sa mávate? Už sa nám to blíži, čo? ;-)
Odpovedať
awojte:-) u nas alkohol okrem vina teda a nealko zabezpecia moji rodicia resp. uz je zabezpecene..este nam chyba aperitiv, co budete mat vy?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky....ja som sa len pred hodinkou vratila domov...bola som dat este podstrihnut vlasy a zafarbit sediny a potom az v septembri tyzden pred svadbou...inak dnes som si kupila topanocky k satam a kvietky do vlasov, tak pofotim a pridam do albumu :-)...ked tak premyslam, tak este tortu, kvety, krizik, oblek a topanky pre mladeho a ostatne je ako tak zarezervovane :-)
Odpovedať
my nemame krizik, musim sa po nejako poobzerat, este dobre ze pises zuzik :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?