Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
ivella.....veď to....my sa pôjdeme fotiť pred odobierkou, potom pôjdeme do sály, kde už budú všetci zhromaždený, spravíme odobierku (lebo si neviem predstaviť 60 ľudí natlačených v našom 3 izbovom byte na 7.poschodí) a pôjdeme do kostola...
Odpovedať
Profilova fotka
nasti a dala si si nakoniec spravit tie co mas v albume?mne sa velmi lubia,ale v lesklom ,ideme ich obkuknut najblizsie dni.boli moc drahe? to nie je zly napad brinn.. len u nas to tk nejde,este nad tym musim pospekulovat..strasne rada by som sa fotila vonku,len to mi kazdy vravi ze to dlhsie trva,tak asi budeme len v atelieri,neviem ci sa to este vobec nosii.
Odpovedať
je to úplne na tebe, kde sa chceš dať fotiť....ani ten ateliér nie je extra "rýchly"
Odpovedať
no ahoj tak nakoniec ich ešte nemám... :-( ešte sa do nich ryje, ale vo štvrtok už idem po ne.a áno sú to tie z albumu. my sme si ich dali robiť u zlatníčky a doniesli sme si svoje zlato, takže nás to vyjde 2500 sk, teda malo by to vyjsť. a my sa tiež chceme vonku fotiť ale pred odobierkou...hádam bude pekne :-N
Odpovedať
ahojte:-) uz som vam tu davno nic nenapisala:-( u nas su nove zatial len postavicky resp. spotavicka na tortu, mam ich v albume, teraz k nim vymyslam aka torta by sa hodila...najviac ma laka trojposchodova stvrocova alebo dokonca obdlznikova...
Odpovedať
Profilova fotka
no anax,vonec nie si verna svojmu datumu :-N my sme vcera zajednali obrucky,tak sa vytesujem a dnes som dala zalohu na saty,po upotenom dvojdnovom chodeni po salonoch a skusani vsetkeho mozneho,oni na mna navalili aj saty ktorym vzadu chybalo 20cm aby som ich vobec zapla totalne ma to nazhavilo na chudnutie..aj ked som nakoniec vybrala take,kde nemusim dat dole ani kilo ;-) my sme postavicky na tortu dostali uz davno a aj ked sa mi nelubia,budeme ich musiet pouzit aby sa nepovedalo. uz som si presadila sali ktoru chcem,tak nakupujem na vyzdobu,neviem co skor.
Odpovedať
no dnes sme boli pozriet obrucky u nas v pk v jednom zlatnictve a boli sme velmi milo prekvapeni, pristupom, ochotou a aj cenou...takze si tie obrucke este poriadne premyslime, ze aky tvar a ake gravirovanie a opat tam buduci alebo ten dalsi tyzden pojdeme:-))) no nam vyzdobu robi aranzerka takze to mam o starost menej, len jej poviem este presne co a ako a verim ze to dopadne dobre:-)
Odpovedať
Profilova fotka
videla som tvoj album,riadna sala,to by som si veru netrufla sama ozdobovat,ale konecny vysledok bol perfektny,tak snad sa to aj vam tak podariii ;-)
Odpovedať
ivella ale v albume nemam nafotenu nasu salu, to je len taka inspiracna fotka:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som pochopila,ale ked budete mat toooolko ludi,aj tak bude velika.Neviem si predstavit ten rozpocet.A hlavne aby vam to vydrzalo -laska-celucky zivot.kamaratka mala taku velikansku svadbu pred tromi rokmi...teraz sa nechcu rozvadzat len preto ze do toho kopu vrazili.Tym som ti nic nechcela naznacit ani ta urazit,aj moj sen vzdy bol mat vela ludi,vsetkych.len uz je situacia taka ze mame dieta a uz aj ine priority,tak pozyvame cisto najblizsich.ale na druhej strane mi je luto ze so mnou nebudu cely den naj kamosky-tie pridu az vecer.
Odpovedať
:-) no sala je taka stredne velka a dufam ze sa tam vsetci pomestime :-D rozpocet bude cca 160 az 180tis. uvidime kolko nas bude vo finale stat jedlo a napoje...to teraz este moc nevieme odhadnut... ja si hovorim, co ma byt bude ale budem sa snazit tak aby to bola aj prva a aj posledna svadba v mojom zivote a verim ze moj priatel je rovnakeho nazoru...ale nikdy nevieme co nam zivot nachysta...vsakze...
Odpovedať
Profilova fotka
no na jednej strane ti tu krasnu veliku svadbu fakt zavidim.a hned na to si poviem ze by som si radsej kupila auto alebo novu kuchynsku linku,minimalne pozlatenuu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
:-)))) kuchynska linka, obycajna aj so spotrebicmi z ikea nas stala skoro 130tis. takze na pozlatenu by si si musela este posterit :-D :-D :-D a aj afto sme uz obstarali vies, ja si neviem predstavit zeby sa robila mala svadba, mam velku rodinu, ktora sa stale intenzivne stretava a vsetkych mam rada a chybali by mi tam a svadbu si platime tak skoro napoly s rodicmi
Odpovedať
Profilova fotka
no ved,tie velke rodiny...mame s tym problemy.vzdy sme sa pozyvali navzajom,ale kazda sesternica uz ma manzela a minimalne dve deti a to by uz na nas bolo fakt moc.a uz aj my mame dieta,priority su uplne ineee.ja by som najradsej isla na urad,povedala aaaano a na nejakej chate gril a gulas party a hotovo.ale chcem satky a fotky tak nech to za to stoji. Este stale nemam vybratu miestnost,zajednane dve a zvazujem tretiu.strasnee.
Odpovedať
ahojte trinastky, co mate nove? my sme vcera boli objednat obrucky:-))) predlohu mam v albume
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj anaxamon...budete mat krasne obrucky :-) My sme teraz nic neriesili, ucila som sa na statnice :-S ale teraz uz ako mgr. sa mozem sustredit na svadbu :-) Momentalne si vyberame nejake pekne foto na oznamenie a potrebujeme vybavit cirkevne nalezitosti, lebo sa bude menit farar, tak aby sme to mali vsetko pripravene a v poriadku.
Odpovedať
jodovnica tak to blahozelam k uspesnemu ukonceniu studia ;-) my musime tiez este zohnat delegaciu a priatelovi musi pan farar poziadat o dispenz...a dakujem za pochvalu obruciek ;-)
Odpovedať
ahojte, tak ja sa musím pochváliť, už mám oznamka :-) a vy čo máte nové?
Odpovedať
ahoj nasta, u nas oznamka este nie ale pracuje sa na nich, ja mam najnovsie to ze mi dosiel zavoj..:-))
Odpovedať
anax tak to je super ;-) inak dnes je to presne za tri mesiace :-N
Odpovedať
veru veru dneska presne o tri mesiace budu krce v bruchu:-)) ale dneska je aj iny pekny datum a to piatok trinasteho:-))
Odpovedať
no ved to :-) inak som sa kukala na tvoj závoj, je fakt krásny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa k buducim nevestám ( este alebo uz len 92 dni). :-)
Odpovedať
ahoj danka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Diky nasta za uvítanie, inak 13.9.08 vychádza podla horoskopov na priaznivý deň pre lásku. No a dokonca náš kňaz hovoril, že 13.9. je fatimský deň (den Fatimského zázraku) a že to prináša štasie. No tak uvidíme :-D
Odpovedať
no teda dani, ty si inak informovaná :-) si ma potešila samé pozitívne správy :-) a jako pokračuješ s prípravami? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Celkom veselo, mali sme uz zajednanu reštauráciu. Boli sme sa tam však inkognito najest a jedlo bolo take strasne, že milý z toho dostal do rána hnačku ;-) Druhy dem sme to zrusili. Lenže, tym padom sme museli vybavit restauraciu v inom meste a zmenit aj kostol. Teraz som pisala fotografke, ci nas pride nafotit, aj ked je to o dost dalej. este sa neozvala , tak uvidime. A co ty?
Odpovedať
ja mám také podstatné veci zajednané, akurát ešte nemám doma obrúčky. a s tou reštikou to máš teda fakt veselé...ale aspoň ste to zistili dosť skoro, aby sa to dalo zmeniť a aj s menšími následkami 8-) hádam to budeš mať v pohode s fotografkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozerala som, že máš nádherné topánky v albume- kupovala si ich v Žiline? Keby som nechodila se na web, tak by som s pripravami začínala až niekedy v lete, ale ked vidim, co vsetko už máte povybavovane, tak trochu stresujem priatela 8-)
Odpovedať
topánky som kúpila v polsku, bola dobrá cena, tak nekúp to :-) a je lepšie to mať z krku ako potom všetko naraz. a v lete toho veľa nevybaviš...a pritaeľ pomáha s prípravami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?