Svadba 13. septembra 2008. Je tu ešte nejaká?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty,je tu prosim nejaka s mojim datumom,popripade septembrova,este najlepsie trencanka??? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz už áno. Uznávam, že som otravovala už začiatku roku a pre chlapa je mesiac pred svadbou stale dot času. Ja som chcela mat vyvavené čo najskor, aby nam niekto neobsadil terminy. Ale ked zistil, že na náš termín, už v kostole su zapisaní viacerí, tak sa prekvapivo rýchlo rozhýbal. :-) Hlavne je fajn, že všetko obtelefonuje, lebo to máme dost komplikované- ja som z BA, on zo Svitav (Morava) a byvame v Náchode (východné čechy) ;-) S tymi topánkami si mi dala dobru radu- Polsko mam odtialto pár kilometrov, tak sa tam obzriem. A čo tvoj priatel? Na fotke to vyzera, že ste na tvojej promocii- študovala si v Žiline?
Odpovedať
ahojte trinastky, nasa tema teda spadla na tretiu stranu tak ze ju vytahujem spat, od dnes za osmedesiat dni:-))) celkom to ide...obcas si hovorim nech je uz po tom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, co nove? :-) My sme boli minuly tyzden na matrike a za fararom odniest papiere. Este musime vybavit dispenz, ale to pocka kym o tyzden pride novy farar. Anax, od dnes uz len 79 dni :-) Tento mesiac sme boli na dvoch svadbach, bolo to fajn, celkom sa tesim kedy uz budeme v hlavnej ulohe my ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dievcata,juj veru uz nech sme v hlavnej ulohe,cas tak neuveritelne leti a mym pocit ze nestiham...ale nemusela som vsetko chystat ja..keby som nechcela. Chcem sa vas opytat ci ste uz posielali oznamka.moje su totiz v stadiu vyroby,nema ich kto nastrihat a dat dokopy... tak ze ci uz nie je nahodou cas .. s tym nieco spravit :-N ......75.....
Odpovedať
Profilova fotka
no teda,tusim ste uz vsetky take vystresovane,ze nepisete.tak posuniem nasu temu vyssie,nechce sa mi ju potom hladat.. :-(
Odpovedať
ahojte :) chcem sa opytat už máte svadobné oznámenia? ja hľadám niečo pekné no nemôžem nájsť :(
Odpovedať
ahoj ivella, neni sme vystresovane...vsetko pekne pomaly plynie...nastastie..:-)) aj ked sme si uz s nastavajucim hovorili zeby uz mohlo byt po, bolo by to lepsie...:-) erri, my este tiez este nemame oznamka aj ked nam na nich uz kamoska pracuje intenzivne, len sa este nevieme dohodnut s nastavajucim na finalnych detailoch ako je farba pisma a podobne malickosti:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj,aj ja by som najradsej mala niekedy uz po...nech sa vsetko vrati do starych kolajiii,u nas sa svadbou nic nemeni,teda okrem toho ze prestanem drzat dietu a budeme planovat druhe bejby no a vidim,ze s oznamkami nie som tak pozadu ako som myslela,ale uz som sa donutila nastrihat ich :-N teraz zhanam topanky,vsetky su akesi nepohodlneee. A boli sme zaplatit zalohu na jedlo a salu.inak vsetko po starom,sestre sa narodil dnes synacik :-D :-D
Odpovedať
ahojte aj ked trochu neskoro, pripajam sa do vasej temy.. teda ak ma vezmete ;-) ja uz na oznamenia cakam.. ale budu az koncom jula ak som to spravne pochopila...
Odpovedať
ahoj pici:-) vezmeme:-) podla mna budes mat oznamka tak akurat nacas:-) my budeme mat niekedy do dvoch tyzdnov...snad:-)
Odpovedať
ahoj anax... no snad ano.. idem aj tak na dovolenku... tak potom roznesiem.. ale sak aj tak vie koho pozyvame.. takze to je v podstate len taka formalita
Odpovedať
tak to sa mas ze ides na dovcu, prajem aby si si pekne oddychla a potom v septembri si to poriadne uzila:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj pici,vitaj v krasnom termine :-D
Odpovedať
ahoj ivela ako sa dari? nejake pokroky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,stojim akosi na mieste,stale zhanam topanocky... ale oznamka uz mam v obalkach,uz len adresy-no ale som myslela ze uz mate porozdavane a vidim ze mam kopu casu.bola som na skuske siat,dosivaju mi rukaviky. a co ty?
Odpovedať
ja som topanocky vcera kupila v deichmane, tie co mam v albume.. my s oznamkai stagnujeme...ale snad budu tak ako vyssie pisem...
Odpovedať
Profilova fotka
no tvoje crievicky si pamatam,aj som ich tam videla cez vikend,su peknucke,len ja potrebujem dost vysoke opatky,som malinka-len 154cm.vraj sa musim satam trosku prisposobit.Lenze vsetky maju tie predlzene spicky, vobec v tom neviem chodit,tak hladam dalej. A zrusila som objednanu vyzdobu na auto,budem si robit sama.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky....mate este miesto v klube trinastiek?...tiez sa hlasim :-) okrem oznamiek a oblekou a doplnkou mame ako-tak predbezne zabezpecene veci...moj drahy ma so vsetkym cas, tak si setrim nervy na posledne 2 tyzdne pred svadbou, lebo ako ho poznam, potom to len vypukne :-) A ako to ide s prípravami Vám?
Odpovedať
ahoj zuzik, my sme sa uz myslim v nejakej teme stretli ;-) miesto sa vzdy najde, to je predsa jasne no tak ja si zas nemozem opatky dovolit kedze sme s polovickou rovnako vysoki...173 cm...plus moj zavoj ma este trochu urobi vyssou tak nech to vyzera dobre a nie blbo:-))) xixi
Odpovedať
Profilova fotka
to anaxamon: ano stretli..pisala si mi aj IP k vyberu siat :-)..dakujem za privitanie ;-)
Odpovedať
ahojte my máme 27 sep. a ešte nič nemáme okrem sálz , fotografa a kameramana ahudby) vy už máte také ako soplnky oblek a tak....? Ja práve roymýšľam nad výzdobou a sa neviem royhodnúť v akej farbe, vy budete mať aku...?
Odpovedať
jasnacka, uz si spominam uplne presne:-) ako si s nimi teda pokrocila?? my uz oblek mame, nastastie, este nam chyba k nemu vesticka, uzol a topanky..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
mrkni v albume...nakoniec sme nejake zarezervovali...budu na nich sice este mensie upravy (rukavy budu iba hladke - jednoduche, trosku sa skratia ..atd) - ale asi boli nakoniec najlepsie, co som skusala...aj sedeli celkom dobre...mam pod ne korzet, takze by mi nemalo byt ani brucho vidiet ]-( aj keď som chcela biele, ale co uz..nakoniec budu maslove :-)....oblek ani zdaleka nemame..moj drahy ma na vsetko cas - co narobim, chlap :-)
Odpovedať
môj drahý ma kóóóóópec času takže on nemá nič a ja som si už vybrala šaty ( čím viac som pozerala tým to bolo horšie ale nakoniec som vybrala )a to je všetko ....už si roymýšľala nad výzdobou ...?farbu...?
Odpovedať
a ty ako šatky už máááš ..?
Odpovedať
zuzik sice to nie su tie co som pisala, ale aj tieto su ok, a by som volila vacsi vystrih :-D ke dje co ukazat treba :-D moj priatel si oblek zohnal sam, vobec som sa mu do toho neplietla len som u povedala aku cca predstavu by som mala o farbe a bolo..doniesol este krajsi ako som si predstavovala...musime len dat skratit nohavice a trochu rukavy na obleku ahoj kaspi, my uz vyzdobu mame davno vybratu, zeleno biela
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kaspi - ...ja som vsadila na cisto bielu a keďže budem mať maslové šaty, tak to jemne doladíme s tou maslovou...ale ja som taky "antiromantik" a mám skôr rada moderný štýl..takže v takom modernejšom duchu .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to anaxamon: vacsi vystrih =-) ...ale ved ja mam svadbu v kostole...a co by povedal pan farar, keby mi "kozy" von trcali? :-)...inak...to mas sikovneho priatela.........ja poslat toho mojho sameho, tak pride naspat, ze nic nezohnal :-) strasne nema rad nakupovanie :-(
Odpovedať
ja roymýšľam nad červenou ....no neviem či to nie je veľmi drsné.....už som toľko obráykov videla že mi y toho už preskakuje :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to kaspi: ak mas rada cervenu a neprezenies to snou, tak preco nie..ale ak to bude velmi jasny odtien cervenej, tak asi velmi opatrne...ale moze to ukazat velmi pekne ...poriadne si to premysli a uvidis, ze sa dobre rozhodnes :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?