Svadba 15.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my máme s drahým termín 15.10.2011. Je to deň nášho tretieho výročia a vôbec sa nebojíme rôznych výstrah a odhováraní práve pre rok 2011. Nám numerologicky vychádza z dátumu dvojka, ktorá je úplne super pre svadby, takže sme si vydýchli. Nájde sa niekto, kto má tiež tento termín? Nech porovnáme prípravy? My nemáme ešte nič, len si dávame dokopy predstavy. Akurát šaty už mám doma, aj k tým som sa dostala úplnou náhodou. A čo baby, vy ste ako na tom? Ukľudnite ma, že máme ešte kopu času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska hlavne no stres :) i ked to bezi jak blaaaaziveeee :) ale ja si este akosi neuvedomujem, ze od oktobra zo mna bude pani ;)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, máme dilemu, potrebujeme poradiť nejaký vtipný zaláskovaný príbeh na úvod svadobného videa, náš skutočný sa nedá natočiť, resp. by to bolo príliš zložité a klasické "nehody na bicykli" nám prídu o ničom. Please
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula skusala si hladat nieco na youtube?daj si tam svadba uvod, alebo nieco take a mozno najdes nieco originalne :)
Odpovedať
Profilova fotka
no práveže som hľadala a nič ma neuchvátilo :(
Odpovedať
Profilova fotka
Nejako sme sa tu odmlčali, dlho žiadny príspevok, nebodaj už nastupuje predsvadobný stres? panika? xi :) ... my sa s drahým tešíme, i keď sa nám stále kotúľajú polienka pod nohy, ale my to nevzdáme, veď spolu predsa všetko zvládneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula najviac ukecane sme tu asi my dve :))) aj ostatne nevesticky by sa mohli ozvat, ako stojite kocky? riadne to uteka vsak?? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula a nic si z toho nerob, ani my to nemame jednoduche....ale zvladneme, ked sme zdravi a ked sa lubime ( to iste plati aj o vas:) ) tak sa da vsetko zvladnut ;)
Odpovedať
Profilova fotka
no kočky, ja som mala teraz svokričku doma a no, žiadna radosť veru... do všetkého by sa chcela angažovať. najradšej by mi vybrala družičku ona, stará sa do odobierky, do všetkého... chvalabohu je teraz v zahraničí, tak trošku úľava... a hej už začína nervozita... neviem jak to postíham všetko. najväčšia sranda je že 8.10. by som mala ísť na skúšku šiat aj účesu. ale účes asi vybavím skôr. oznamka sú už skoro hotové, už len detailíky treba doladiť a dať tlačiť. už mám aj popolnočky druhé kúpené, keďže tie moje prvé mi všetci vyhovárali... pompadúrka už je ušitá, len si pre ňu k mamine zájsť, ale to asi koncom mesiaca... mne ešte chýbajú topánky a drahý nemá stále nič. ale som rozhodnutá tento mesiac na nho zatlačiť a nahnať ho na nákupy... snáď sa podarí :-D tuším som sa trošku rozpísala... ;-) a vaše albumíky poctivo sledujem ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@alisska - to ma mrzí s tou svokrou, mne do toho našťastie nekecá ani mamina ani svokra, akurát keď mám niečo na duši, tak pomôžu, poradia, poprípade svokra ušije a možno je to blbé a dosť smutné, ale so svokrou si rozumiem viac ako s vlastnou mamou :( ... možno preto, že svokra má len synov a u mňa si vynahrádza chýbajúcu dcéru a moja mamina už jednu dcéru vydala, tak ju to tak nechytá, ale v konečnom dôsledku je všetko super ... my máme v podstate všetko, keď nie kúpené, tak vymyslené, že to treba už len urobiť, objednať alebo domyslieť ... najhoršie sú tie korunky, stále čakáme na odpoveď z banky, strašne dlho im to trvá a pritom máme obaja celkom dobre platenú robotku a nie sme pre banku rizikoví, len že majú toho vraj strašne veľa, tak sme ako na ihlách :( ... moc moc sa tešíme, i keď mne sa trošičku vynárajú pochybnosti. Neviem však prečo, všetko nám klape, milujeme jeden druhého, všetko je ok. Vraj je to normálne :) Ja som sa tuším tiež akosi rozpísala xi :D ... mrzí ma asi jediné, že to nemám s kým celé prežívať, chýba mi niekto, s kým by som sa tešila z každej novej veci alebo tak. Baby mám stále v robote a keď majú voľno, tak som v robote ja, je to celé naprd :( ... ale dnes mám celkovo nejakú zvláštnu náladu, tak si ma nevšímajte, asi som sa potrebovala tak povediac vyliať ... Babulkyyyyy, 69 dní a je to tuuuuuuuuuuuu :D
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE TEKZE VY VSETKY TEDA MATE ROVNAKY TERMIN, SUPIIIS NIE SOM SAMA :-)
Odpovedať
... aj my mame tento termin :) s pripravami sme zacali asi pred mesiacom :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@habdula akoze to nemas s kym prezivat ?:) ved s nami spolunevestami :) kockyyyyyyyyyyyyyyyyyyy......necele dva mesiace... :) a budu z nas vydate zeny:)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolka77 @holubicaaa vitajte medzi nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
DAKUJEEM, AKO VYZERATE VSETKO PRIPRAVENE? :-) JA SOM AKURAT FOTENIE MUSELA PRELOZIT NA INE MIESTO NEVYHOVOVAL CAS :-)
Odpovedať
Čaute kočky :-) 15.10.2011 to je aj naš dátum, držim všetkym prsty :-) my sme špecialny prípad všetky veci ako tak mame, akurat memali sme vybaveného farára ani termín v kostole, lebo naša farnosť bola bez farara a ten co zastupoval tiež chcel isť do ineho mesta, ale nakoniec si to rozmyslel a ostal :-) tak prve stretko s kňazom bude až koncom augusta 2011. pekný deň všetkým prajem Lenka
Odpovedať
Profilova fotka
no my este nemame vybavene stretka, bo cakame kym nam v modrom kostoliku daju vypis krstneho listu kedze, sa nebudeme tam brat..ale ten pristup akoze, normalne nechapem..nevadi :-) pocitam stym, ze pekne v spetembri budeme chodit na stretka, este drahemu kupit oblek, do madarska..a uz je vlastne vsetko vybavene.. :-) som to ale postihala sikovna som :-) xixi, ta samochvala..bleee..
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska no na margo svokry, moja sa nestara, ale ani ju to moc nezaujim, ja sa tesim ako male deco..a chvalim sa co som postihala, a ze buduci tyzden idem na skusku ucesu, a ona nic..uplne ze ignoracia..ale uz som si zvykla , s ptriatelom nevieme o co jej ide...ale hlavne ze kazdemu vravi, dali sme im peniaze a nech si to vybavuju samy..dobree, ne..som teda schytala, dufam, ze to uz horsie nebude :-) esteze to vieme obaja aj s drahym aka je..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenicka1234 ahoj lenicka, vitaj medzi nami ;) Inac ani ja nemam este vybaveneho knaza, mali sme dohodnuteho znameho, ale veci sa skomplikovali a musime hladat noveho.... :-S ale nevadi, zvladneme :) a zajtra sa KONECNE chystam na matriku, mam volno v praci, a este mam v plane aj nakup svadobnych dekoracii, moj mlady to ma "na haku" :) mam volnu ruku aspon :) a kdesi som citala, ze manzelstva uzavrete v oktobri su najstastnejsie ;) Tak kocky, pozitivna info, nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska a jejej, iniciativna svokra neni nic prijemne, moja svokra- cakatelka je v pohode, s nasimi si uplne sadli, takze nie je problem ;) tesim sa z toho.... :) a preco ti vyhovarali popolnocky?
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 jeeej, no to je super, kde si to čítala??? Ja nepoznám nikoho, kto sa bral v októbri, ale verím, že aj my budeme mať šťastné manželstvo :))
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula tu kdesi, v nejakej diskusii :) ja poznam ludi, co sa brali v oktobri a su uz v manzelstve 28 rokov ;) takze na tom nieco asi bude ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 jupííí, teším sa :) ... inak babule, aj vám sa zdá, že ten čas letí míľovými krokmi? Ja mám pocit, že za deň ubehne týždeň. Zajtra nám dorazí krížik, tak pak hodím foto a dnes som robila nejaké objednávky na vecičky na výzdobu. Baby ma strašia, že mám toho málo a mne sa zdá zasa, že kopu, no uvidíme, veď čo zostane, to sa predá :) Keď bude už všetko doma a nachystané, urobené srdiečka zo sisalu, domyslená výzdoba na auto a pod. tak budem o niečo kľudnejšia. Ešte nám zostáva posledná náuka, musíme zájsť na matriku zmeniť zápisnicu kvôli mojej výmene občianskeho (skončila mi platnosť a musela som si dať robiť nový teraz, lebo by nás nezosobášili), doladiť nejaké drobnosti ako napr. drahý musí zostaviť menu, treba sa stretnúť s dodávateľom alka, nealka a vína a ja si musím vybrať popolnočky. Kaderníčka s kozmetičkou v jednom je vybavená, na mecheche treba ešte nejaké rekvizity zohnať a už by hádam malo byť všetko. Kyticu, pierko pre ženícha, ikebanu na čelo a vázosvietniky na stoly mi spraví kamoška kvetinárka a výzdobu si budem robiť sama s kamoškami deň vopred, už sa teším. Nevyšlo nám úvodné video na dvd so slnečnicami, bo kameraman má kopu roboty a nemal na nás čas a slnečnice nám skosili, tak to necháme až na október a spravíme to na jesenný štýl s popadaným lístím :) to môže byť tiež krásne xi ... no ale už dosť, moc som sa rozpísala, peknú nedeľu a kľudné prípravy babulky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. takze som dalsia z datum 15.10.2011.Tento datum som si vybrala naschval lebo v ten den mam narodeniny...Co sa tyka priprav tak uz mame skoro vsetko az na par detailov vyzdoby na svadobnu hostinu ale pomaly sa aj to riesi a pribuda.....A este nemam popolnocky...........Nic pekne som zatial nenasla a to ma zamestnava v tychto dnoch najviac.....Knaza matriku mame vsetko vybavene...Takze sa to pomaly fakt krati a som rada ze s tymto datumom je nas viac..Prajem vam aby ste svoj den D prezili presne podla svojich predstav ak nie este lepsie a aby bolo naco spominat aj na zlatej svadbe....
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 no ono naše mami si sadli celkom fajn na vzájom, len svokra-čakateľka ;-) je osoba, ktorá musí mať všetko podľa seba a nepáči sa jej keď jej niekto odporuje. takže tam je asi problém najväčší. no a popolnočky mi všetci vyhovárali preto, že sú čierne a čipkové a krátke... na spôsob 50. rokov cca :-) šak pozri v albume, mám ich tam. @habdula to je blbé s tým občianskym, mne končí platnosť budúci rok takže to mám tak akurát v podstate. a inak čo sa ešte tých príprav týka baby, tak mi sme boli pred dvomi týždňami s drahým na dovolenke, chvalabohu, lebo už som bola strašne nervózna, tak mi to pomohlo na chvílku vypnúť. a pred dovolenkou som si spísala zoznam čo ešte treba kúpiť a vybaviť a minulý týždeň som si z neho išla vyškrtať veci vybavené a bola som sama prekvapená čo z toho sme už zariadili, tak ma to potešilo :-D ale ešte nám treba obliecť ženícha, doladiť nejaké drobnosti a zohnať topánky, lebo inak pôjdem na boso :-D lebo neviem nič zohnať, tak ale snáď sa mi zadarí už konečne... držte palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula ja mam tiez uz dobludu vyzdoby, mamca uz zo mna chyta infarkty :) ale chcem, aby to vsetko bolo proste pekne :) nie dokonale, lebo ja nemam rada dokonale veci ;) ale pekne :) a aby sa ludia citili prijemne :) a ako vravis, nieco sa po svadbe preda, nieco necham bratovi, popripade kamoskam ;) vyuzije sa este ;) @valerieirons ahoj , vitaj medzi nami ;) dalsia spolunevesticka, neurekom nas tych oktobrovych je ;) @alisska joooj, ,moja, dovolenku ti uprimne zavidim, ja som mala, ale nijake more, ale "malta" :) staviame dom, tak mame co robit ;) Kockyyyyyyy, dufam, ze aj pocasicko nam bude priat, vraj ma byt krasne babie leto tak dufam, ze sa z toho slniecka nieco ujde aj nam ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula a inac, popadane listie je este krajsie ako slnecnice podla mna ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 tak to dúfam aj ja, že bude pekne... musííííííí :-D no a my sme pri mori neboli, ale na horách. roháče a terchová... ale bolo to super :-) a tak kebyže som na vlastnej "malte" tak by som bola taká happy jak slniečko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, včera nám prišiel krížik, je úplne nádherný :))) teším sa moc
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula je prekraaaasny :) co ta vysiel?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?