Svadba 15.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte babulky, tak my máme s drahým termín 15.10.2011. Je to deň nášho tretieho výročia a vôbec sa nebojíme rôznych výstrah a odhováraní práve pre rok 2011. Nám numerologicky vychádza z dátumu dvojka, ktorá je úplne super pre svadby, takže sme si vydýchli. Nájde sa niekto, kto má tiež tento termín? Nech porovnáme prípravy? My nemáme ešte nič, len si dávame dokopy predstavy. Akurát šaty už mám doma, aj k tým som sa dostala úplnou náhodou. A čo baby, vy ste ako na tom? Ukľudnite ma, že máme ešte kopu času :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula už je to vyriešené, včera som s ním o tom hovorila a povedal, že teda v piatok pôjdeme popozerať spolu nejaký druhý... :-) a vieš čo? ja som sa práveže nebála toho, že kúpi zle. do teraz keď bol na nákupoch aj sám, tak vždy kúpil tak, že to bolo dobré. on nemá zlý vkus, ale hento musel mať zatmenie mozgu alebo čo... ale nevadí, vyriešili sme to, tak som spokojná a kľudná zas... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska :)) no vidíš, môj drahý tiež nemá zlý vkus, v podstate je tak trochu narcis a metrosexuál a oblieka sa ozaj super, ale svadobný by som ho aj tak nepustila kupovať sama :))) ... hlavne, že to máte vydiskutované, drahý sa neurazil a budete spokojní obaja :D, teším sa s tebou ako bravúrne si to zvládla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula ďakujem, ďakujem... :-D šak ale bola som dobre vyklepaná, že ostane strašne sklamaný... ale zobral to v pohode :-) ale ako chvíľku som rozmýšľala, že mu nič nepoviem, ale keď som si predstavila, že by v tom obleku stál pred oltárom tak som to nemohla nepovedať.. nechcela som ho v ňom vidieť... :-) tak snáď v piatok nájdeme taký, čo sa bude nám obidvom páčiť rovnako..
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska neboj nič, isto nájdete, ja idem v sobotu vyberať popolnočky, lebo s tými, čo mám doma sa akosi neviem stotožniť a v piatok ideme dopozývať rodinu, chceli sme to mať už dávno za sebou, ale stále nám s drahým nevychádza spoločné voľno, tak to lepíme ako sa len dá :( ... mne sa kopí robota a ešte chce aj jeden klient od októbra rozbiehať sro-čku, tak to budem mať pestré, už teraz vidím, ako budem nestíhať :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska moj este nema nijaky, on ma STALE CAS :) uz som rezignovala, som mu povedala, ze nech sa zeni aj v maturitnom ked chce, a on na to: Milacik, co si, ty tam budes jak kralovna a ja pri tebe ako nejaky chudak? Neexistuje! :) ale oblek bezo mna nechce ist kupovat, tak som kludna :))))
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 ja som za to aby sa slo s nimi nemaju sice zly vkus ale my zeny to proste vieme...ja som z drahym bola a sme spokojny obaja..vlastne traja lebo aj svokra buduca je spokojna kedze ho platila ze sme nevybrali nejaky drahy ale tak v norme. trosku pohundrala nad farbou ale ja som ju presvedcila ze prave ten ktory sme kupili je absolutne super. pekna klasika ciemy pruzok..
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula trosku nerozumiem tomu spojeniu nase otrasne obrucky...Ty si nebola pri tom ked ste tie obrucky vyberali alebo ako? ako to ze sa ti nepacia?
Odpovedať
Profilova fotka
@valerieirons To je zložité, my sme chceli úplne iné obrúčky, myslím, že ich máme aj v albume, no stáli cez 800 € a sestra prišla s tým, že ona má známu zlatníčku, že nám ich spraví za polovicu. No tak sme si dohodli stretko, prišli tam, ukázali jej obrázok a spustila. Kamienky si nedávajte, to vypadá, kombinácia môže byť, takže biele-žlté-biele a stredom miesto kameňov môžeme dať gravír. Do toho drahý začal, že nosí viac žlté ako biele zlato a tak ja už zúfalá z jej prístupu som povedala, že dobre žlté, lebo už aj od našich som predtým dostala prsteň zo žltého zlata a drahý má všetko len zo žltého zlata. No a tak vznikla kombinácia žlté-biele-žlté a stredom miesto kameňov gravír tak, aby to vyzeralo ako kamienky. Dohodli sme sa na sume 420 € aj s vygravírovaným dátumom. O nejaké 3 týždne volala, že sú hotové, prišli sme tam a kukali na tie obrúčky jak puci, biely stred nie je vidno, na to nám povedala, že keď sú kraje žlté, tak ten stred nemá ako doleštiť, či čo a stredom gravír sa na kamienky ani nepodobá, sú to nejaké vlnky, bodky a čiarky a keď sme si ich predstavovali ináč, tak sa urazila, že ona nám robí cenu a my ich ešte ofrfleme. Tak sme stíchli, vypýtala si o 110 € viac ako sme sa dohodli s vysvetlením, že sú ťažšie ako predpokladala a my sme znechutení odišli preč, pretože už bola zaplatená záloha 300 €. Máme poučenie do budúcna, že radšej dáme 800 € za niečo, čo sa nám páči ako 530 € za niečo, čo nie :( ... toľko ako vysvetlenie k obrúčkam
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula aha teraz uz tomu rozumiem..No to mate veru smolu niekedy sa radsej oplati kupit drahsiu vec ako lacnejsiu....
Odpovedať
Profilova fotka
@habdula moja, my sme si davali robit cez net, sme to riskli, ale sme megaspokojni...v Ockove ti vyjdu so vsekym v ustrety, to,co chces, ti aj urobia :) a nase sali 330 €, ja mam aj kamienky, mame kombinovane zlato a vygravirovane mena a datumy....:)
Odpovedať
Profilova fotka
Kockyyyyyy....ako pripravy? :) uz to mame fakt len za par...28 ;)
Odpovedať
Profilova fotka
26! :) baby už len 26!!!!! a ja mám pocit, že stres opadol a nastal pocit mám na háku :-) nechápem sama zo seba... a v noci sa mi stále sníva, čo a ako. čo vybaviť zabezpečiť a cez deň ma to nejak netrápi... zaujimavé jak sa tie pocity menia stále... aj vy ste na tom podobne? či vôbec?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alisska ja akokeby som zila vo sne :)furt sa mi nevidi, ze sa vydavam.... :) ja som zvedava kedy pride ten pocit......asi az ked ma navlecu do svadobnych siat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 u mňa to bude asi to isté, kebyže sa stále niečo nevybavuje tak ma ani nenapadne, že sa vydávam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, už len 23 dni... a mne to stále nedochádza...
Odpovedať
Profilova fotka
mne trosku dnes dochadzalo, ked som toho svojho videla v tom svadobnom obleceni :) a ked sme dokupovali veci na vyzdobu, planovali, co ako kedy bude prebiehat.... :) uz sa tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 no môj chlap by si mal ísť pre oblek niekedy tento týždeň, ešte mu má dať vedieť pán krajčír :-) a inak, topánky moje vysnívané nebudú :-( som úplne sklamaná, ale čo už, aj s takým treba rátať, že neklamne všetko tak jak chcem...
Odpovedať
Profilova fotka
no baby a dnes je to za 19 dni, ale inak stresu nikde..:-) len so zvedava ci vsetko vyjde ako ma..inak uz secko je zaobstarane a vy ako ?
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, uz len 16, PaneBoze... :) ozaj a co svadobna cesta? my, kedze sa budujeme, nemame zvysne peniaze ale predlzenby vikendik niekde v horskej chate to urcite bude, akurat som nasla jednu super - 2 noci, 3 dni, virivka, sauna....80€ pre dve osoby v krasnom apartmane, akurat ze bez stravy ale stravovat sa da v blizkych restikach :) musim dohodnut s drahym termin a ideme na taku nasu mini svadobnu cestu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikolka77 @alisska @valerieirons @habdula kockyyyyyyyyyyyyyyy...............uz len 11 :) napatie vrcholi ?:) u mna zatial tazka pohodka ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 ja psychicky zatiaľ úplna pohoda, i keď dosť toho ešte treba :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja takisto pohoda len moja mama uz chytila tu pravu predsvadobnu horucky. vcera sme boli kupit topanocky pre draheho bol sa dat pekne ostrihat....objednmali sme pernicky na redovy, svadobnu tortu.........zatial pohoda , klidek a...... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja tiez pohoda, len vcera to na mna nejako dolahlo, bo aj vela v praci..ala uz je dobre, este si to nejak neuvedomujem..:-)zajtra skuska siat, dnes kameraman, v piatok uces..takze je co robit este :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 no tak, my práve s drahým chystáme menovky, včera sme sa potili nad zasadacím poriadkom, už je dohodnuté menu, v sobotu idem na skúšku šiat a potom večer bude rozlúčka a vôbec neviem čo si na mňa moje baby vymysleli... :-D snáď nie nejakú koninu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska ja som vcera balila darceky pre hosti po redovom :) uz ma bolel chrbat...ale zmakla som to, drahy bol na nocnej, tak som z neho vela uzitku nemala :D my mame zajtra druzbovsky - to sa robi tu na vychode, neviem ci aj u vas - stretnu sa vsetci mladi nezenati/nevydate, co idu na svadbu a pije sa az do rana :) ale to kvantum jedla co este musim nachystat....bude to zaujimave ;)ale tesim sa :) a toto bude vlastne taka rozlucka so slobodou :) kokso, ale sa nam to riadne krati, co? uvidime ake bude pocasicko, lebo vsade inak hlasia, keby aspon neprsalo :)
Odpovedať
Profilova fotka
spolunevesticky moje, ako ako? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 @nikolka77 @valerieirons @habdula čaute mladé panie :-D no hovorte aké boli svadby? moja bola úplne super, normálne som rada, že sme mali aj tú kameru lebo mám pocit, že mi toho strašne moc ušlo. Vôbec nemám o niektorých veciach prehľad. Ale bolo super ludia sa bavili, zábava bola až do rána... sobáš bol krásny a tesne pred ním mi to všetko jaksik doplo a museli ma tam ratovať, lebo som nevedela či odpadnem alebo sa povraciam. strašne zle mi došlo, ale keď pán farár povedal, že sme už mladomanželia tak to všetko zo mňa opadlo a úplne som sa uvolnila... a baby viete čo? som rada, že som vydatá, vybrala som si najlepšieho chlapa na svete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska no ahoj alisska, ja mám do dnes úplne blažený pocit, nebol žiadny stres iba chvíľku pred odobierkou, ale inak sme si to celé veľmi užívali, malá družička s družbom sa nezľakli ani nehanbili, tak nám poniesli krížik a obrúčky, pri hovorení sľubom spamäti sme sa nezakoktali a celú dobu sme sa dívali jeden druhému do očí, aj pán farár nás pochválil, celý deň sme mali úsmev na tvári, všetko dopadlo podľa predstáv, akurát s hudobníkmi sa akosi nedalo, bo mali dlhé prestávky a nedali si povedať, ale tak krstný to zmákol bombovo, lebo vytiahol harmoniku a hralo sa a spievalo a ľudia sa skvele bavili ... nestihli sme nejaké hry, čo sme chceli, ale zábava bola spontánna, tak ani nebolo treba. Bolo úžasne, no krátko, rýchlo to ubehlo, avšak stihli sme si to užiť naplno. Už len čakáme na fotky a dvd. Počasie bolo super, len silno fúkal chladný vietor, ale svietilo slniečko. Doobeda na drahého ulici padlo aj zopár kvapiek šťastia. Šaty boli pohodlné, cítila som sa v nich ako v bavlnke, účes a líčenie nad očakávania, drahý bol príjemne prekvapený a no skrátka nemám slov. Keby to ide, hneď si to zopakujeme :) ... dodnes si užívame senzačnú atmosféru a nádherný pocit z manželstva. Každý sa pýta, čo sa zmenilo, keď už sme predtým bývali spolu a i keď sme si mysleli, že sa nezmení nič, tak predsa áno. Sme si ešte viac bližší, hreje nás blažený pocit na duši, že patríme pred Bohom jeden druhému, že už je to všetko tak akoby legálne a dni sú zrazu omnoho krajšie. Užívame si každučký okamih, keď sme spolu. Je to nádhera byť manželia :D ... sme veľmi šťastní ...
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska ahojte baby, takze presne ako pisete uplne super, az mi to chyba, ziadny stres ani panika, len smiech a radost...vsetko bolo ako malo byt:-)zabava, uplne spontanna, hry sme nestihli, trosku kameraman streckoval, ale vobec ma to neviviedlo z miery:-) a dokonca ani moja svagrinka ma vobec nestrengovala :-) este aj kamarat nam povedal ze bola taka zabava, ktora by mohla byt kazdy vikend..xixi..takze sme uplne stastni..a uz si zijeme ako mala rodinka :-) az na to zhe som si este nezvykla na meno :-) prajem vam secko dobre do novych zivotov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alisska ahojte baby pripajam sa k vam a hodnoteniu svadby pocit a vsetkeho ostatneho. presne ako ostetne bolo vsetko super nad ocakavania.. svojimi satami ucesom a licenim som mojmu manzelikovi vyrazila dych ....a potom prebiehalo vsetko super...po cely cas nas neopustal usmev a nasu svadbu sme si uzili plnymi duskami.....a ako napisala habdula aj mi z drahym mame pocit ze teraz po svadbe sa lubime este viac ak je to vobec mozne. moj manzel je uplne skvely a nasa svadba bola krasnym zaciatkom do noveho zivota vo dvojici... cakame na fotecky a dvd a potom sa s vami ostatnymi podelim aj o nejake foto z najuzasnejsieho dna vo svojom zivote...drzte sa dievcata teda mlade pani a prajem aj vam aj sebe aby tento posvadobny pocit a stastie trvalo este aspon 100 rokov....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?