Svadba 15.10.2011

11. feb 20121810
  • @valerieirons

@nikolka77
    @habdula
    @alisska
    Caute kocky, ja som svadobny den, podobne ako vy, mala uplne super 🙂 teda od tej dvanastej naobed....rano bolo chaoticke, kedze som uz o pol piatej vstavala, so mnou moja mamca a krstna 🙂 este ze ich mam🙂 moj drahy spal do desiatej (!)Den predtym-teda v piatok, este makal do vecera na stavbe, ja som behala zo saly, k pekarke, do kostola a naspat, piatok bol proste strasny chaos 😃 ale s pomocou druziciek som zvladla aj to 🙂 sala bola vyzdobena super, presne podla mojich predstav, kedze to nebolo precackane, ale prirodzene pekne a jemne 🙂 lenze som sa tam omakala, asi 5 hodin sme to tam pripravovali, kedze ja som taky blazon, ze vsetko si chcem urobit sama🙂 ale stalo to za to 🙂 no a sobota rano masaker, o pol piatej som uz saskovala pred vchodom s organzami 🙂 potom som mala ist fukat baloniky heliom, lebo som nechcela den predtym , aby mi posfukovali....ked som uz bola na ceste do saly volala mi mamka, ze bomba s heliom je zamknuta v inej miestnosti a od tej sme nemali kluce....tak som si povedala , ze ked balony nebudu, tak nebudu, uz sa nebudem nervoznit.....sla som ku kadernicke, sedela som pod fukarom a sledovala, ako vonku neskutocne leje....ale uz aj to mi bolo jedno....ta flegmatickost vyplyvala z unavy.... 😴 ale Boh mi dal zlateho brata , ktory mi s kamosom zohnali kluce a medzitym ako mna licila kozmeticka, mi oni tie baloniky krasne nafukali 🙂 ked som po kozmeticke a kadernicke vymalovana a vycesana so zavojom pribehla do saly na kontrolu, ako to vyzera, skoro som odpadla! odviedli kus dobrej prace🙂 veduci sa smial, ze taku akcnu nevestu tam este veru nemali 🙂 a to uz mi zvonil mobil( bolo asi pol druhej) , volala mamca, ze hostia uz u nas a ja nie som doma...tak som uz utekala domov obliect sa 🙂 akurat som na seba navliekla saty, ked sme zistili ze topanky su u krstnej na druhom konci mesta a moj zenich bol uz na ceste ku mne 🙂 tak krstna s bratom nasadli do auta a palili pre moje crievicky 🙂 mamca nervy, ja som sa bavila 🙂 sranda 🙂 ale vsetko sa stihlo 🙂 a potom sa zacala ta krajsia cast dna, ked ma videl moj drahy manzelk v satach, na ten krasny pohlad nikdy nezabudnem, potom nadherny sobas, v kostole sme vsetko krasne zvladli 🙂 a neskutocna zabava do pol piatej, nohy ma este tyzden boleli 🙂
    Takzer v globale to zhrniem - nervov bolo dost, piatok pred svadbou je fakt dost stresujuci den, ale svadba bola nadhernaaaaaaaaaa, vesela, ludia si velmi chvalili a a j na dvd vidno, ako super sa bavili.....a muza mam skveleho!🙂 co viac si mozem priat 🙂))

• @tulipan25  TAK TAK AKO VRAVIS CO VIAC SI MOZEME PRIAT 🙂 ESTE TAKE DOBRE DETI ABY SME AMLI, AKO SME MY VSTEKY 🙂

• kockyyy 🙂 no co , ako? spokojne v manzelstve? uz su to cca 4 mesiace 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Pretože Váš príbeh začína práve teraz! Zachytíme Vašu jedinečnú udalosť, aby ste si ju mohli neskôr kedykoľvek pripomenúť…
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.