Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
mne na akné strašne pomáha solárko.....ešte dobre že ste spomenuli silikónovú podprsenku, ved ja som na nu uplne zabudla :-p
Odpovedať
jaj a ešte som zabudla, že mi kamoška z velkoskladu doniesla prenádherné šaty, jak na mna ušité, dlhé, červené, sexi, exkluzívne so striebornými kamienkami....ale nezohnala som topánky !!! 2 dni som chodila po celej NR!!! skoro ma šlak trafil, potrebovala som obyčajné červené saténové lodičky,verili by ste, že ich nezoženiem? všade 7 cm opätok a v mojom prípade neprichádza do úvahy, mám 176 cm a partner len o niečo viac....by som bola na vlastnej svadbe ako maják..... ]-( ale nakoniec som chytila staršie sivé sandálky, zobrala trblietavý lak na nechty a sú z nich topánky ako cumel :-D :-D :-D vyšli ma na 0,50 eur 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, chcem vás lpred svadbou aspoň trochu podporiť a popriať hlavne veľa pevných nervou. Ja to už mám za sebou, my sme mali 24.4. svadbu a presne s takýmito problémami sme sa potýkali. Ako vždy najväčšie problémy robia rodina hlavne z manželovej strany z B.Bystrice, že je to do Košíc ďaleko a podobné reči. Toľko toho okolo narozprávili ako sa oni dopravia a kde budú spať a ´daleko, nakoniec sa poskladali a prenajali si mikrobus a prišli, len škoda že to bez tých rečí nešlo. Tiež nám 2 dni pred svadbou zrušili veĺký autobus a dali len polovičný a my sme potrebovali previesť 50 hostí do kostola a do reštaurácie. Už som si pomali vlasy trhala, ale riešenie sa našlo, tí ktorých som vedela že idú autom, hlavne kamaráti, pomohli s rozvozom, zohnali sme 2 sedemmiestné autá a nakoniec sa to zvládlo. Týždeń pred svadbou nám navyše odriekla farárka, takže stresy, kto nás zosobáši ... V deń svadby ženích takmer havaroval keď sme išli na fotenie, len o chlpok z toho vyviazol a to ešte pri odpytovaní som sa dozvedela, že cesta do Košíc bola uzavretá pre nehodu a takmer sme nastihli na čas do kostola. To sú žiaĺ veci, ktoré sa naminedajú ovplyvniť, preto už som sa na tým neznervózňovala, inak by ma asi rovno v svadobných šatách niesli na psychiatriu. Vždy som si opakovala, akokoľvek to dopadne, je to deń nás 2 mňa a ženícha, prečo by sme si ho skazili tak sme to brali s úsmevom a nakoniec to dopadlo dobre, všetko sa zrazu vyriešilo, nikto nebol nervózny a hlavne nikto sa s nikým nehádal, to bolo super. Takže sa netrápne nad vecami, ktoré nie sú vo vašich silách ale užite si ten deń do sýta, ve´d na to budete spomínať a nie či na stole boli sviečky alebo či torta náhodou nepraskla a tak... Takže veĺmi držím palčeky a určite si tento deń vychutnajte...
Odpovedať
jani, tak drzim palce, nech to vsetko ok dopadne, presne ako pise erika, veci, ktore nemozeme ovplyvnit nechat tak, netrapit sa, aj ked je to asi tazke, ja som taka ista, musime verit, ze nam to vsetko dopadne tak, ako sme si to vysnivali. Treba si ten den uzit naplno, je to predsa nas den no nie? :-) My mame malu svadbu, 21 ludi, takze dufam, ze u nas nejake stresy co sa hosti tyka nebudu. Nebudeme mat ziadne odpytavanie, tiez sme z domu uz 5 rokov, ideme normalne na fotenie pred obradom a odtial rovno na sobas, kde sa stretneme vsetci, jedine co budeme mat, je rozbijanie taniera a zametanie :-D nic ine. Potom uz len volna zabava. Baby, davate hostom pierka? Ja rozmyslam, ci to ma vyznam ked mame tak malo ludi, nachytane su, len sa neviem stale rozhodnut. A davaju sa vlastne kedy? Pred odchodom na hostinu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj pierka sa dávajú pri príchode hosti či už ked prídu do bytu alebo pred kostol.. či úrad.. o a ked už máš pierka tak prečo ich nevyužiť?? Je to také milé ohodnotenie... aj pre toho hosťa - Ja som svadobčan ! - :-)
Odpovedať
evulilik a iba muzom ze? Lebo niekde som videla, ze aj zeny mali pierka ale to neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my sme dávali pierka všetkým hosťom, či ženám alebo mužom, je to pre nich jednak znak toho že patria k vám a sú vašimi hosťami a zároveň je to pre nich taký malý darček. Pierka som robila vlastnoručne (100 ks) a o to si ich hostia viacej vážili. Samozrejme rodičia a svedkovia majú mať väčšie a výraznejšie pierka a ak máte aj starejšieho, tak tiež. My sme pierka dávali u nás doma, ke´d prišli na odpytovanie alebo ešte pred kostolom, mali to na starosti družičky.
Odpovedať
neviem ako je to v BA a tu naokolo :-) dve kamosky mi povedali, ze iba muzom, tak teraz neviem...vrabciak, tinka, jani vy ako s pierkami? Komu davate?
Odpovedať
no a dnes uz je predpoved na nas den do 19stupnov, oblacno a prehanky ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
teraz som tiež pozerala predoved na nenet a začína to vyzerať nádejne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, to čo je za predpoveď ]-( škaredá, skús ešte pohladať :-) pierka dávame každému, aspoň budú mať pamiatku. Ako hosť som tiež dostala pierko a mám ho stále odložené, ja som ale iná kategória, lebo ja si sentimentálne odkladám aj menovky a schovávam mladomančelom úlomok z taniera, šiši som :-p jani, tak snáď to dobre dopadne, držím palce erikau, ďakujeme za prianie a rady, máš úplnú pravdu, netreba sa zbytočne stresovať
Odpovedať
vrabciak no skusim pohladat teda ;-) ;-) Inak stale sa trapim s pletou a teraz dvojnasobne, neviem co sa porobilo, uz som to mala pekne a teraz take vredy skarede, ze sa ani nemam chut vydavat ;-( ;-( budem vyzerat ako zruda ]-( no ja stale uvazujem co tie pierka, ci ich vobec davat, ci len muzom, alebo aj zenam...prip. dam len svedkom..neviem no uvidim este... a co saty baby, mate uz vsetky po skuskach?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi, mrzí ma, že to máš ešte horšie :-( skús masku z mŕtveho mora asi na 20 minút. Nechápem, že ti nezaberá ani tá tyčinka, pre mňa je to malý zázrak. Je ešte dobrá kozmetika Saloos bio levandulová sada, ale teda neviem, keď ti nepomohol ani Ryor. Hlavne si to nebabri a nechytaj! Skús na to celý deň nemyslieť a nechaj pleť dýchať. nemá význam trápiť sa tým, tvoj nastávajúci si ťa chce vziať a byť s tebou do konca života, určite nie kvoli pleti. Preňho si najkrajšia na svete a žiadne vyrážky nevníma. Som o tom presvedčená. Pre svoj dobrý pocit, si pleť zamaskuj korektorom a vhodným make-upom a to, čo sa ti nepodarí schovať, vyretušuje fotograf, žiaden strach. Ja s pleťou bojujem od 15 r. Mala som to veľmi zlé, ale ešte horšie na tom bola moja sebadvovera. Kvoli pleti som preplakala niekoľko dní a nocí, trpela som depresiou a neznášala som to, čo vidím. Dospela som a teraz sa na to pozerám úplne ináč a verím tomu, že mi to veľkou dávkou pomohlo akné vyliečiť. Do práce už chodím bez make-upu a akýchkoľvek korektorov a cítim sa skvele. Takže Zuzi, zrkadlo pred seba, usmievaj sa na seba a vyrážky neštuduj, pozri sa aká si krásna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, ešte som ti zabudla poďakovať za ten recept, takže ďakujem. Prečítala som si to až teraz, tak ešte skúsim nasadiť tvoju medicínu :-)
Odpovedať
to sa snazim na to nemysliet, len ja som ako sibnuta v tomto, ja presne ako ty, od puberty same bedare, jedine ked som brala antikoncepciu som nemala a teraz zase, nechapem, ved uz niesom v puberte :-D teraz som akurat doniesla od kamosky Zinkovu mast ci co, vraj to pomaha tak som fakt zvedava... a uz ti je lepsie, si zdrava? mne ten zazvro pomaha velmi, kazdemu to radim ked je chory.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, to nieje možné aké sme rovnaké :-) Rozmýšlam, že či som mala zinkovú masť niekedy. Zinok určite, ale neviem, že či aj masť som mala. V každom prípade dúfam, že ti zaberie. Ešte rozprávam nosom, ale už je to oveľa lepšie, už sa mi ani nešúpe :-)
Odpovedať
no vidis vrabciak, kolko mame spolocneho :-D no si to natieram, ale nic moc :-( lebo to zase desne susi, co je sice dobre ale ked dam na to make up nevyzera to dobre...mam ich take vystupene tie vyrazky a okolo toho tie supiny... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, nedávaj si make-up a nechaj pleť, aby dýchala. Do svadby si proste nič nedávaj, to určite vydržíš. Ja si už tiež nič nedávam a pleti to prospieva.
Odpovedať
jejda, bez make upu neviem ani von vyjst, ved to vyzera desne hrozne :-( mam pocit, ze kazdy na mna pozera ;-( , este ze fotografka fotky vyretusuje, aspon to.
Odpovedať
no pocasie na sobotu vyzera desneee :-( do 17stupnov, dazd, zamracene vrabciak: dnes som bez make upu v robote, ale citim sa hrozneee ]-(
Odpovedať
Ahojte,tak ako ste na tom? Ja mam depku z pocasia ake ma byt :-((( ale budeme aspoň "bohatí" a špinaví :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zuzikka: u nas sa davaju pierka len muzom, ale bola som na svadbach, kde sa davali aj zenam...je to na tebe
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, pred tým som aj ja bola taká, že som ani hlavu nevystrčila bez make-upu, ale odkedy ho nenosím je to lepšie. Netráp sa a nemaj zlý pocit. Vobec sa tým nezaoberaj a keď budeš mať pocit, že na teba niekto blbo pozerá, tak mu povedz, že je to nákazlivé a nákaziť sa može práve keď bude tak blbo čumieť ;-) predpoveď sa mi vobec, ale vobec nepáči. Zuzi,mala si hladať lepšie počko, nie horšie. Nellina, len žiadne depresie... zuzi, tie pierka kľudne daj, každému, keď ich už máš hotové. Ten, kto pierko nebude chcieť, tak si ho nedá. Veď aj maturanti si dávajú stužky na spoločenské šaty a v pohode to je... včera som si bola pre šaty :-) už ich len bezpečne dopraviť na SR.
Odpovedať
no vidis vrabciak, dobry tah :-D :-D s tym cumenim. Len ma to stve, vsak asi vies ako sa citim, ze cely rok sa tesim na svadbu a teraz slaaah ho tam ]-( ale ako vravi moj drahy, ze to len ja som taka zaujata, mozno iny si to tak ani nevsimnu, este ked to bude nalicene a tak. ja idem pre saty v piatok, som bola minuly na skuske a bola som nadsena :-) este k tomu pekne opalena pokozka zo solarka...pekne to vyniklo k tym bielym satam ;-) Aj ked vizazistka ma sprdla, ze sa to zle lici :-D :-D
Odpovedať
no baby, ako mate poriesene saty a bolerka? Ved je normalne zima vonku a ma sa este ochladit :-( :-( :-(
Odpovedať
no ja nebudem mať žiadne bolerko, budem musieť jednoducho vydržať....To počasie je ale na p... Ináč aj ja som sa vyhádzala na ksichte :-S ale neriešim....a šaty mám kúpené, takže pohoda
Odpovedať
no ja idem pre saty zajtra, tak si mozno zoberiem zo salonu bolerko, uvidim, dnes to vyzera ze bude pekne, som zvedava na dalsie dni
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam dnes dovolenku, vcera v noci sme docestovali do presova, zazila som si ale v praci neuveritelne stresy, samozrejme vsetko sa muselo riesi akurat den pred mojim odchodom ]-( ...nasi urobili kooopec roboty okolo domu, mamka napiekla koopec kolacov (okrem objednanych), vsetko vyupratovala...moji zlati, tak sa staraju :-) este dnes idem k vizazistke, lebo sme nemohli absolvovat skusku licenia, lebo mala choreho ocka, tak vravela, ze by ma chcela vidiet, aby sa mohla pripravit...ma mi davat nejaku masku, ci co...kadernicka to iste....sa mi paci, ked sa tak o mna staraju...som sa rozhodla, ze budem chodit pravidelne na kometiku, nechty, depilaciu...budem sa o seba viac starat :-D
Odpovedať
tak, baby, ja som dnes absolvovala nastrek opalenia .... to vam je super vec !!!! tesim sa !!! stresy mam hrozne, odriekol nam fotograf, pocasie je na hov ..... :-( .... snad to nejako prezijeme
Odpovedať
jejda termix a nikto nema volne takto na rychlo? neskusala si volat? ako to poriesite? No o pocasi ani nehovor, som na nervy aj ja z toho a este k tomu mam mat svoje dni a tvar same bedare
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?