Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mne s atie sny pomaly vracaju...al elen tak trosku...ja som mala uz pred dlhsim casom take tie nocne mory...potom ma to preslo a teraz snivam zase...ale len tak jemne a okolo toho, nie konkretne veci...ale este urcite to pride :-) :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no s tymi snami je to des......aj mna to uz opat chyta.......ze ma neucese kadernicka, ze nic nestihame.....tak dufam, ze nic z tych snov sa nenaplni my sme menili salu a v nej davaju navleky na stolicky k vyzdobe, takze budu za symbolicku sumu a tu salu to skutocne tak ozivi, ako pisala veronika19833 bude taka slavnostnejsia
Odpovedať
ahojte dievcence.taku smolu ako ja uz asi nik nema..(((od januara mame zabezpecenu salu,k nej bola komplet vyzdoba velka krasna svadobna sala o nic som sa nemusela starat ,o vsetko sa mal postarat prevadzkar,kvety navleky ..proste vsetko..a tak si idem spokojne domov na vikend teraz na dovolenku,a zistujem ze salu nam zrusili,mesiac pred svadbou,najhorsie na tom je,ze sme ani zmluvu nemali kedze to bolo tak,,po kamaratsky,,...lebo u nas je 18.9 nejake referendum tak nam to starosta jednoducho vyskrtol zo zoznamu..(((smutne,teraz sice mam lepsie miesto,nobl hotel..ale....musim si vsetko externe zabezpecit sama..cize nocne mory trapia aj mna.a to este len bude ked sa mi nieco nepodari zohnat..ach jaj..((
Odpovedať
Profilova fotka
Citam, ze tie pripravy skutocne nemozu byt bez problemov. Vzdy sa najde nieco, co to trochu skomplikuje. :-( :-( Kazdopadne Kinkinga aj ostatne babulky, drzim Vam palceky a samozrejme aj sebe, aby to do toho septembra bolo uz uplne bez akychkolvek komplikacii 8-)
Odpovedať
kingakinga - neboj, vsetko zvladnes! dnes najdes kopec veci aj na nete, a verim, ze ti s tym pomozu aj tvoji blizki. a ak to mas v tom hoteli, musi tam byt personal, ktory ma v tychto veciach bohate skusenosti a s vyzdobou ti pomozu... ja som sa tiez bala, ze nam zrusia salu koli referendu :-p , ale pan starosta bol velmi mily a zhovievavy, takze nam to nastastie nehrozi. x-) x-) este aj ohnostroj nam dovolil x-) x-) x-) Drzim palceky!!! :-) :-) ;-)
Odpovedať
veronika19833-no tak to je uplne super.ohnostroj?no to ma nenapadlo,,,ale kedze svadbu mame v Slovenskom raji tak tam mi to urcite nedovolia.. dakujem za podporu dievcence...)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, nemajte žiadne obavy. Veď je to náš deň a nič nám ho nepokazí. Keď kamarátke sa týždeň pred svadbou zrušila aj miestnosť aj kostolík (z dôvodu povodní) a všetko musela vybavovať nanovo, tak to boli väčšie nervy. A jej deň bol aj tak pekný a bola nadmieru spokojná a šťastná. Takže nemajte obavy, všetko dobre dopadne.
Odpovedať
:-) Baby, robíte aj tabuľu so zasadacím poriadkom? Alebo dávate iba menovky nech si hostia nájdu? Máme 52 hostí, myslíte že je to potrebné? ďakujem :-)
Odpovedať
my davame iba menovky - a je nas 83... Moja svokra ich nechcela vobec, ale myslim, ze s menovkami bude menej chaosu ;-)
Odpovedať
ja mam 64 hosti,a mam iba menovky moja mamka bola proti a svokra chcela tak som objednala,jasne ze je mensi chaos,jeden clovek z kazdej strany to bude mat na starosti aby naviedol hosti aby nebludili a bude to v pohode si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mať cca 60 ľudí a menovky budú spojené s darčekom. Každému dáme zelené jablko, do neho zapichneme špajdlu a na koniec špajdle dáme nejaká menovku (aspoň takú máme predstavu). Už len to odskúšať a zrealizovať. Myslím si, že ak bude zasadací poriadok, tak tam budú ľudia viacej chaosiť. Všetci sa k nemu zbehnú a budú sa hľadať a sledovať kto kde sedí.
Odpovedať
hope44 spym poriadkom mas absolutnu pravdu..)) dievcence dnes som mala taku nocnu moru ..ach jaj...v svadobny den som sa zobudila a zistila,ze nemam ani jedny svadobne topanky..nemal ma kto ucesat,nestihala som make up..((( ..kytica bola uplne otrasna..romovia mi pozkazili sobas....no dufam,ze sa nic z toho nestane...nebolo to velmi prijemne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kinga..no nestresuj, vsetko bude ok, asi by si si mala na chvilku oddychnut, my urcite budeme mat menovky...take tie zastrcene vo vidlicke ;-) tento vikend sa vydava kamoska a ideme im za svedkov a tak vsetko im pomahame vybavovat...tak je toho dost ale v poho, oni napr. budu mat mena napisane na liste v strede stola a pri stole sa uz hostia usadia ako len chcu a ked pridu do saly, tak ich my nasmerujeme, pri ktorom stole maju sediet, podla zoznamu, ktory dostaneme od mladomanzelov.... :-) dnes sme boli s nimi na skuske v kostole...wau krasne....urcite budem plakat...tak sa drzte baby a dam vam vediet comu sa mame vyvarovat ;-) :-N
Odpovedať
ikleinova..tak budem cakat tvoje postrechy,,,my mame este jednu nauku v kostole s dekanom tak sa tesim ako nam bude ukazovat co a ako,uz sa neviem dockat..)) ale sa nam to krati...tesite sa vsetky?ja ako male decko na vianocne darceky..))))
Odpovedať
5tyzdnov? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ja sa tesim aj bojim :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka mam podobne pocity, aj sa tesim aj bojim, a dufam, ze to vsetko dobre dopadne 8-)
Odpovedať
ale co sa bojis,ved to ma byt tvoj nakrajsi den v zivote!!! :-D :-D :-D :-D :-D a deticky ked planujete?
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata, mne to akosi stale nedochadza. akurat, ze este stale nieco riesim, vybavujem. asi si to zacnem uvedomovat az rano, kedze sa zacne vsetko diat ;-) :-)
Odpovedať
hope44 - zdielam názor s tebou, máš pravdu, asi by bol ešte väčší chaos pri zasadacom poriadku pred sálou. zara13 - som na tom podobne zatiaľ iba všetko vybavujeme ale úplne v pohodičke, asi si to ešte nejako neuvedomujem, tiež predpokladám, že mi to ťukne až v tenm deň :-D My sme absolvovali už poslednú náuku, takže sa už len 1x stretneme s kňazom a preberieme celý priebeh obradu.
Odpovedať
Zabudla som ešte, že mi bol včera oznámený dátum rozlúčky so slobodou :-D 28.08. jedinný termín keby môžu všetky moje najbližšie :-) Tak sa tešííííííííííííííím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je super miriamapeter. Mne asi nikto nespraví rozlúčku. Pravdupovediac, na moju svadbu vsetci kaslu. Nikto sa nepyta ako s pripravami, nikto sa nezaujima, vsetci maju na haku. Asi sme sa mali zobrat len o dvoch svedkoch, nebola by som taka sklamana. Moje druzicky mi asi rozlucku nespravia a myslim, ze sama by som si ju organizovat nemala, ci? Neviem, zacinam mat asi depku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mne to tiež ešte nedochádza, že svadba sa blíži. Ale konečne sa mi začína všetko rysovať. Všetky sedenia vybavené, už nám ostáva iba to predsvadobné. 8-) 8-) 8-) Závoj mi poslala kamoška a hodí sa mi k šatám, takže už ani to nemusím zháňať. Dnes ešte idem pozrieť čelenky do vlasov a zajtra by som sa už mohla objednať na skúšku účesu. Hurá!!!! Včera večer mi prišli aj svadobné poháre. Nadmieru som spokojná. ak by ste náhodou niektorá zháňali poháre, môžem vrelo odporučiť (m-sklo@email.cz). Milá pani z ČR, prijateľné ceny a posiela poháre na dobierku poštou. Super to bolo zabalené, tak som sa nemusela ani stresovať, či sa náhodou nerozbijú. Za chvíľu ich pridám aj do albumu. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jitus....neboj mozno ta prekvapia..nebud smutna :-( my ideme v pondelok za fararkom...no som zvedava, co sa z toho vykluje... :-) ja uz nestresujem...tak si to vsetko krasne uzivam..je to super vsetky tie pripravy a v podstate uz mame aj vsetko, co sme museli zaobstarat skor...a na ostatne uz mame cas....a jedna kamoska mi povedala, aby som si to uzila...tie pripravy su najkrajsie, lebo potom ten jeden den velmi rychlo ubehne...tak nestresovat...a radujte sa baby z kazdej malickosti...ved len raz ;-)
Odpovedať
dievcence - my sme mali zatial iba jedno sedenie s fararom, ktory je uplne skvely :-). Sedenie bolo take, akoby sa rozpravali stari znami kamosi (to bolo v juny). A potom malo byt daslie - vraj sa nam ozve kedy... A zatial sa neozval :-( . Zacinam sa bat, ci na nas nezabudol. :-S :-S! Volali sme mu, ale vraj je na dovolenke. Vraj uz bude iba 1 stretko - take prakticke - 1 tyzden pred svadbou.... no co na to poviete? Aj sa z toho tesim - lebo drahy na take veci velmi nie je, ale mam z toho aj take zmiesane pocity... =-) :-N .
Odpovedať
veronika..neboj nic,my sme mali mat tiez len jedno ..vlastne sme ho mali v juny..ale potom si nas dekam spomenul,ze asu zabudol co sme preberali na prvej nauke tak sme si dali preventivne este jednu,a dalsia nas caka 10.9. taka ta v kostole..na tu sa tesim najviac.ale radsej by som asi na vasom mieste za nim zasla a informovala sa ;-) aby si mala srdce na poriadku..) a tu rozlucku..hmm,mne ju asi tiez nik neurobi :-( :-( :-( ...moje kamosky nemaju cas a sama si to predsa nebudem planovat...to by nebolo to prave prekvapenie...(((
Odpovedať
No poviem pravdu, že som ani nečakala, že mi spravia rozlúčku so slobodou, ale ja osobne nič nevidím na tom, že by ste si zorganizovali samy nejaké stretnutie, kto si nájde čas príde a kto nie tak tam nebude...stačí sa ísť niekam zabaviť do podniku ;-) V tom istom termíne to má aj ženích, takže každý má svoju partu a svoje miesto na rozlúčku ;-)
Odpovedať
miriamapeter - aj ja mam ten isty nazor - tiez si rozlucku zorganizujem sama :-). Obvolavam kamosky a pojdeme sa niekam vyblaznit. A ten datum 28.08. sa mi zda super!!! :-D :-D :-D tak dem do teho!!!! :-D :-) :-) 8-)
Odpovedať
mimochodom - raz som bola na svadbe (ako gratulant pri kostole), kde mala nevesta rozlucku so slobodou 1 den pred svadbou :-o :-S . Poviem vam, to bol trapas - na nej to az tak svietilo, ze je po dobrej opici, bolo jej zle, vobec si ten svadobny den neuzila - no hruza!!! :-S :-p Normalne sa jej doteraz cudujem.... :-| Takze baby - rozlucku si nenechavajte na poslednu chvilu, aby ste nedopadli rovnako... ;-)
Odpovedať
veronika19833 - fúúúú tak ani v najhoršom sne by ma nenapadlo mať rozlúčku deň pred svadbou :-D to je fakt rozum! :-D Buď týždeň, dva alebo tri pred tým cez víkend sa to zvykne robievať, najčastejšie asi týždeň dva alebo v tedy keď majú čas všetci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cavte zeny... :-D no tak s tymi snami sme natom asi rovnako.. a pocity???? este zatial ziadne.. nedochadza mi to.. myslim, ze tyzden pred tym bude kriticky, ja som stresak a vtedy so mnou urco nebude do reci 8-) rozlucku so slobodou mam aj ja.. robi mi ju najlepsia kamoska, chcela odo mna len aby som spisala zoznam bab, ktore tam chcem a ostatne nech ma nezaujima.. no nie je skvela?????? :-D mame to tiez ten posledny augustovy vikend.. v piatok zaciname a koncime v sobotu alebo v nedelu.. este nevieme :-p kazdopadne sa necham prekvapit.. joooj, to bude!!!! zatial nas je okolo 10 co idu, takze party jak ma byt :-D a keby mi tu rozlucku nezorganizovali, tak si ju urobim ja.. len take posedenie a kto chce pride.. kto nie, ma smolu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?