Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my nebudeme mat ani odpytavku a ani ziadne darceky im nedame, a ani hostom, ved dostanu vysluzku a svadobnu palenu....takasi tak...ani rejdovy tanec u nas nebude :-) a dokonca anistarejsieho nemame...ale aj tak to bude ok....je to tazke sklbit zvyky 2 kultur, ci 3 a my sme mlady, tak si urobime ako to my chceme.... mne na vyrazky pomaha velmi dobre garnier...take cistiace cudo...ani nie gel ani nie voda ne cierne bodky a krasne to vycisti celu plet... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme ako miriamapeter kytice pre mamičky zajednané v kvetinárstve, ktoré nám robí výzdobu auta aj kyticu a tiež im ich odvzdávame po odobierke ako poďakovanie za všetko. Budeme mať aj darčeky pre hotí také organzové vrecúška plnená čokoládovými mandľami. Taktiež máme aj starejšieho, myslím si , že je to super, lebo vlastne on všetko organizuje. Predsa vie lepšie ako my, ako to všetko má byť. Aspoň nemáme žiadnu "starosť". Baby nebojte určite schudnute :-) :-) :-) . Ja som naopak rada, lebo som 3 kilá pribrala z 12 ktoré som schudla. Tak dúfam, že do svadby sa mi žalúdok znormalizuje a bude to O.K.
Odpovedať
nam bude robit starejsiho moj stryko ;-) vymysli daku vtipnu odpytavku, dojde ma s drahym vypytat od nasich :-) ako sa poznam, aj si trosken poplaceme.. :-N :-| darceky pre hosti nemame ani my, ved dostanu vysluzky a vinko ;-) :-p ale budeme mat tombolu :-) :-) redovy tanec nemame, ale budu ma odcepcovat, o polnoci.. ;-) mne kamoska poradila, ze nie starejsieho.. ale ano niekoho, kto to bude riadit.. ;-) :-) moj stryko ma vypyta, usadi hosti v restike a bude mat prihovor.. tym jeho uloha konci.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
marynka...no presne na to budeme mat my druzbov...jeden par s manzelovej strany a moju segru z mojej strany, lebo my mame medzi rodinami aj jazykovu barieru... tak my sa budemem zabavat a oni sa postaraju o ostatne veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ak dumate nad darcekom tak ja som kupila nebalene vo velkom rafaela ,biely lacny tyl nastihat lacna pekna stuska a su balicky pekneeeeeeeee..............a vyslo ma to na 7 sk.............
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mame obručky,aj oznamenia, ktore sme dnes narychlo rozdavali ludom čo pojdu na celu svadbu ostatne rozdame neskor.Bo zajtra odchadzame na našu svadobno-predsvadobnu cestu :-D ešte mam dost blbostičiek čo mi chyba, a čo sa tyka darčekov ešte neviem či dame, keby hej tak určite len ferrero alebo budem mat take mini košičky a pod tak do nich dam menovku.
Odpovedať
kocky, pred chvilou sme vypustili skusobny-zasnubny lampion stastia.. kraaasa, ako letel k nebesam x-) x-) x-) urcite objednavam aj na svadbu, dva, jeden pustim hore ja a druhy drahy.. x-) x-) x-)
Odpovedať
Aj my sme vypúšťali skušobný minulý týždeň a je to naozaj kráááááásne :-)
Odpovedať
kocky, chcem sa poradit, nealko kupujete vy? alebo vam dava restika? my si kupujeme sami.. chceli by sme tie male cappy dzusy, malinovky.. kolko litrov nealka ratate na osobu? :-N ;-) a budete mat na stoloch aj nejake oriesky? a ovocie? my mame kupit ovocie a oni nam spravia nejaku misu v restike.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my budeme mat taky ovocny stol neskor....a z nealka kupujeme kolu, min. vodu, fantu ....ale este neviem mnozstvo...do restiky si tak isto donesieme vino a domacu palenku a tortu a kolace a to je vsetko :-D na stoloch budu kolace a ziadne oriesky nekupujeme, lebo bude slane pecivo...take tie pracliky, makove , sezamove a slane :-) vcera sme sa boli pozriet v tej restike, kde bude hostina a aj vcera tam bola svadba...tak si to teraz uz viem lepsie predstavit a som trosku kludnejsia...
Odpovedať
ivi, ale vo velkych 2l flasiach? :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme ako darceky pre hosti kupili mandle v cukre, a priatelova mamina nam usila organzove vrecuska, deti budu mat navyse v sale na stole aj bublifuky a snad budu aj baloniky. Co sa tyka napojov, kupujeme si ich samy a urcite bude na hlavu 1 mineralka, lebo tej sa pije asi najviac, a potom k alkoholu neaka ta kofola alebo cola, sprite a urcite aj dzusy, ktore budu aj pre male deti. Ovocie asi na stole trochu, lebo uz by tam bolo toho moc, chceli sme aj cokoladovu fontanu, ale to by sme museli zabezpecit, aby sli k nej male deti len v doprovode rodicov, aby pri nej neboli stale a aby sa velmi od tej cokolady nezaspinili. Tak preto im radsej zabezpecime tie baloniky a bublifuky, nech sa zabavia aspon tak :-) Kocky budete mat aj odobierku? Ak ano, kto ju ma robit? Krstna mama nevesty alebo zenicha, alebo krstny otec, alebo je to jedno? A co prihovory v sale, kto ma rozpravat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no to s timi flasami neviem...naozaj to bude vizerat hlupo...uvidime, kupime male :-) alebo sa no to vykaslem a dam tam normal velke 2 l flase...co hlavne, ze nebudu smadny :-D :-N :-N my odobierku nemame....takze neviem ako to rebieha... :-) mne treba este kupit krabicky na kolace a objednat flasticky na palenku.... v sobotu sme mali malu ochutnaavku predjedla....tak uz sme nejako poskladali do kopy to nase :-) tak nejako sa citim, ze to hlavne uz mame a teraz v klude ideme dalej...ale sa to blizi...juj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My to asi s alkoholom a nealkom asi spravime tak, ze bude jeden stol, tak trochu dalej, ale na viditelnom mieste a tam to vsetko poukladame a kto co bude chciet nech si zoberie. Boli sme na viacerych svadbach kde to bolo takto spravene, a nik s tym nemal problem, a nik sa nehambil si vziat. Tak snad to bude tak aj na tej nasej 8-)
Odpovedať
no mne pani prevadzkarka napisala, aby sme kupovali vo velkych baleniach malnovky a dzusy, takze asi to budu davat do dzbanov-som z toho pochopila ;-) my budeme mat modernu odobieru :-N ;-) spravi ju moj vyrecny stryko, ktory aj usadi hosti v restike a bude mat uvodny prihovor.. ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte :-) My sme boli v piatok dohodnúť všetky veci ohľadom hotela, menu, ubytovanie, výzdobu, kedy čo môžeme priniesť a tak. My si do hotela môžeme priniesť alko + nealko + koláče + slané (pagáčiky a tyčinky). Alko a nealko bude podávané formou švédskych stolov, pričom budú čašníci dávať pozor čo sa minie a dokladať, aby to nebolo všetko teplé i keď bude k tomu podávaný aj ľad. Tortu sme sa rozhodli krájať hneď po hlavnej večeri ku kávičke, myslíme si že je to oveľa praktickejšie. Víno berieme od Matyšáka 1l fľaše. Pre hostí sme neriešili žiadne darčeky. Na príhovor sme oslovili tatinov z oboch strán a obaja chcú povedať pár slov, tak im to umožníme :-) My budeme mať klasickú odobierku u nás doma :-) Bude nám ju robiť známy, ale text som si napísala sama niečo som poskladala z netu :-) A ešte bude pre hostí v ponuke čapované pivo, ktoré pôjde na náš účet.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my berieme vsetko alko aj nealko zo zamku, ale podavat to budu myslim v dzbanoch. tiez sme boli cez vikend dohodnut menu, vino a nejake detaily. oriesky neplanujeme mat, bude tam vska slane pecivo, pagaciky a tak. a chceli by sme tiez trochu ovocia. a tiez sme boli objednat kyticky, budeme kupovat aj pre mamky. este neviem kedy im ich presne dame, ale nejaky cas sa najde. nad nejakymi darcekmi uvazujeme, ale chceli sme to nejako zladit s vyzsbobou a to vyzera byt trochu problem, tak uvidime. utekam riesit dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata...dnes sa moj drahy vyjadril, ze kremova kytica...co som ju mala v plane nebude pekna, lebo nevynikne v ziadnom kontraste....pritom som chcela robit aj kremovu vuzdobu, ale to tiez nebude ok lebo to nevynikne :-| lenze je to take krasne...a co aky ko ntrast...jasne, ze to bude vidiet ...no zaklad je ten, ze tam kde mame hostinu maju vyzdobu bordovu, ktoru nam mozu poskytnut...ale mne sa to zda byt vulgarne... a tak by som namiesto kremovych ruzi vraj mohla mat cervene...no to v ziadnom pripade.... :-) takze som postahovala z netu nejake kremove vyzdovy a idem mu to jasne vysvetlit...inak jemu je to jedno...tak aj s prstienkami bolo a so vsetkym, ze jemu je to jedno a potom komentuje ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
kocky, viem ze som sa na to uz pytala, ale teraz uz mate asi vybrate a dohodnute, tak mi napiste, aku napln svadobnej torty mate :-N ;-) cukrarka radi orechovu, ale ja by som radsej nejaku cokoladovu v kombinacii s niecim.. ale zevraj banany nie, lebo je mozne, ze by skysli.. :-| :-| poradte aku napln torty svadobnej?????????????????????????????????????????????????????????? ..nech chuti kazdemu.. :-N ;-) :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam 1. pochodie cokoladovu s visnami, 2. pochodie vanilkova s orechami a 3. je kavova :-) aj ja viem, ze banany a ani jahody nie...lebo skoro plesniveju a kysnu... takze sme sa dohodli, ze bude kramova alebo ruzova vyzdoba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat jedno poschodie coko s visnami, druhe orechove, a tretie som povedala nech poradi cukrarka, takze este neviem. ale pozdava sa mi ta kavova. ;-) moja kyticka bude tiez kremova, a myslim ze to bude pekne. nebudeme mat ziadnu vyraznu vyzdobu, kombinacia so zlatou, mne sa paci jemna kombinacia.
Odpovedať
Profilova fotka
no aj mne sa paci a taka jemne zlata nie taka ligotava ale moj drahy razne odmieta zlatu...lebo on je farboslepy, uz som to takto zhodnotila ked som mu ukazovala farby a aj tak je vseobecne zname, ze muzi poznaju len zakladnych 5 farieb...no a na mojho to sedi 100% :-D
Odpovedať
My budeme mať trojposchodovú tortu, na spodku bude čokoládová, v strede ovocný mix a hore čoko s višňami...mňam :-) Ja si myslím, že nebude na to čas aby to skyslo :-D
Odpovedať
ahojte babulky, straaašne dlho som sa tu neukázala, lebo som sa bála, že budem z toho celého vystresovaná.....ale asi som urobila chybu, lebo keď to tu všetko čítam.....no mám z toho všetkého riadny straach.......hlavne z toho, že na niečo zabudnem-e....robíme si totiž všetko len my dvaja.... :-( pomoooooc .......dúfam, že sa nebojím len sama :-)
Odpovedať
Pohodička :-) !!! Aj my s priateľom si robíme všetko sami :-) Vôbec nestresujeme, a začíname si to zatiaľ iba matne uvedomovať, ale veľmi sa tešíme :-) Myslím, že ten pravý pocit príde až v deň D :-)
Odpovedať
UZ LEN 25 DNIIII:::))))) TESIME TESIME TESIME SA!!!!!uz nebudeme SLEČNY!!! :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme dnes objednali flasticky na palenky a s mojou druzickpu sme konecne vymysleli, aky budem mat uces a aj korunku mi pozicia...tak sa z toho tesim.... :-) bola som pozerat nejake vecicky na vyzdobu...organzu a sviecky a zatial to vyzera, ze mam z coho vyberat :-) tu nemaju vo zvyku davat hostom stuzky....no tie pierka, tak t asi nakoniec vynechme :-| no este nie som rozhodnuta.... uz sa tesim na skusku ucesu a make-up... :-)
Odpovedať
kocky, ja mam teraz take hektickejsie obdobie, prerabame ten domcek-je tam roboty jak na kostole, buduci tyzden zacina skola/robota a este aj veci ku svadbe.. snad to zvladnem.. :-. :-. ;-) no este 3tyzdne, ani sa mi verit nechce, ako to rychlo ubehlo.. =-) =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak konecne mame oblek, sedi ako uliaty, oplatilo sa dat sit. tiez mame finalne dohodnutu tortu, tak tretia vrstva bude karamelova, na sposob dobosky (aby to nebolo presladene), tiez bude farbena zlato kremovo. a dnes som sa rozhodla ze ako darceky budeme mat "len" ferrero rocher" zapadne to do vyzdoby a je to mile. chcela som povodne nieco ine,a le nevedela som najsr nejaku peknu ozdobu v zlatej, aby to nebolo kriklave, tak bude toto. tiez som finalne dohodla make -up, i ked skuska sa mi uplne nepacila, ale skor pre to ze som skusala vyrazny make up, a to asi nebola spravna volba. 8-) a musime si hlavne rozmysliet pesnicky, na ktore budeme tancovat a tak. inak, dufam ze to bude stat cele za to, a ze ten den bude aspon zabava, lebo uz ma chyta rapel, ze radsej mala byt svadba o 10 ludoch a bolo by bez problemov. :-| rychlejsie a bez tolkych stresov ;-( kinkkinga, co sa tej slecny tyka, ja mam pocit ze ludia ovela viac oslovuju slecna, ked vedia ze vybavujem svadbu. kebyze snimi riesim nejaku inu akciu, tak som kludne pani, alebo nejako neriesia. tak sa na tom tak trochu zabavam.
Odpovedať
Profilova fotka
boze ja uz mam take nervy :-) :-) :-) dnes idem na 100% objednat kolace, lebo som tam zase porobila nejake zmeny :-) ale pecie mi ich nova suseda...tak to nebude problem :-) joj dievcata...kazdy okolo mna len pocita dni a ja nie a nie... :-) radsej nepocitam, aby ma slak netrafil :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?