Svadba 18.09.2010

30. nov 201112220
  • Mariynka - co sa tyka zavoja, ja by som sla ku kadernicke a vyskusala aj variantu zdola a aj zvrchu, a uvidis, co sa ti bude pacit - podla mna treba vidiet 🙂 a potom sa rozhodnut.

Katulka.d - ja sa s darcekmi pre hosti neprplem - u nas nikdy nebol taky zvyk, beriem to ako sucasny trend 😎 .. Ja davam klasicke coko dukatiky ako prekvapko pod tanier (hostia si ho najdu hned po predjedle) 🙂. Je to nenarocne a zaroven mile - myslim, ze to potesi. Ale ak tie vrecuska chces, je mi luto, ale neviem ti poradit... 😞 V akej farbe ich zhanas?

• ikleinova - suhlas - aj ja davam zavoj po prvom tanci dole. Ma 2,5m, takze asi ani nemam o com premyslat 😬 🙂 🙂

• veronika - tak tie dukatiky som ešte nepočula 🙂 je to milé a určite jednoduchšie ako tie vrecúška 🙂 vrecká som chcela zlatohnedé alebo krémové, ale už nie som si istá 🙂 ale zajtra hneď nabehnem do galantérie a skúsim zohnať nejakú sieťkovú látku,, ktorá sa nemusí obšívať, len zviazať so stužkou - na to priviažem aj menovky....aspoň zatiaľ to tak mám v pláne 🙂 uvidíme 🙂

a závoj - tak ten tiež mám hlhý a chcem ho dať dole po prvom tanci, nechám si len kvietok vo vlasoch, ale pred polnocou si závoj dám späť, aby mi ho mohli za šatku vymeniť 😉

• Sponzor fóra
  • zara13 - takže predsa nebudeš mať rozlúčku so slobodou 🙂 😃

• veronika19833 - tvoj nápad s dukátikmi sa mi neskutočne páči 🙂 jednoznačne palec hore 😉 dajú sa aj teraz bežne zohnať v potravinách?

• miriamapeter - ano, ja som ich zohnala v cukrarni, ale mavaju ich aj v potravinach 🙂. Inak napad nie je moj, ale u nas sa dlho traduje - vzdy, ked je nejaka vacsia oslava, tak to riesime tymto sposobom 😉 🙂

• veronika....naozaj skvely napad...take prekvapko...mozho ho odkukam pokial najdem dukaty 🙂

• ikleinova - Kludne odkukaj 🙂 ja s takymi vecami nemam ziaden problem 🙂

• Dievcence - ak by ste mali problem zohnat tie dukatiky, napiste mi, skusim vam s nimi pomoct 😉.

• baby ja som dnes piekla medovnikove srdiečka ako darčeky pre hostí, vyzdobila som ich asi 35 teda riadne ma bolí krčná chrbtica. Pôvodne som chcela dávať organzové vrecúška s čokoládkami ale rozmyslela som si to. Mari je tiež veľmi uvažujem nad závojom, kde ho umiestniť, ale budem mať živé kvety, tak asi nejako upevnený zvrchu hlavy a potom ho dám dolu a hotovo. V kvetinárstve mi povedali, že tie kvietky do vlasov niečim napustia, aby rýchlo nezvädli. tak som spokojná.

• Čaute baby, dlhšie som sa odmlčala, lebo som doriešovala posledné veci. Už mi ostáva iba kúpiť víno a dať spraviť svadobnú kyticu a je to všetko. Dnes mám posledné stretnutie s DJ pred svadbou. Tak sa veeeeeľmi teším. Všetko zariadené, tak už spokojná a kľudná môžem odísť budúci týždeň na služobku. Keď sa vrátim, tak už sanemusím 2 dni pred svadbou s ničím stresovať.
    Dokonca už mám rozpis aj na svadobnú sobotu, kedy čo musím zariadiť. Malovanie odskúšané, takže viem, že za hodinu ma vizážistka namaľuje, u kaderníčky je ten účes na cca 30 minút. Prídem domov a hneď odchádzam na fotenie.
    Už mi to pomaly začína dochádzať, že sa budem vydávať.

• veronika 19833 - ja neviem zohnať tie dukátiky čokoládové 😞

• miriamapeter - poslala som ti IP 🙂

• tie dukatiky maju aj v metre, som bola v utorok kupit 😉

• jeeeeeeeej super ďakujem za info cammeronka 🙂

• Sponzor fóra
  • no ja som bola dnes na 1. bieleni zubov a uzs aj v solarku...zajtra este vybavym tie skatulky, ku kozmeticke dohodnut skusku a objednat sa na manikuru a pedikuru 😉 ...inak nam toho chyba este kopec...
    bud. tyzden v piatok obvolame vsetkych hosti, tak si upravym aj zoznam cezpolnych a po pripade doobjednam ubytko...
    treba nam este cervene vino, biele uz mame, domacu palenku, nealkoholicke napoje, koselu pre zenich, spodne pradlo pre nevestu, objednat kyticu pre nevestu a na auto...a urcite som nieco zabudla...
    v stredu bud. tyzden mam poslednu skusku siat a aj skusku ucesu a make-up. a stretko s DJ.
    to by tu uz mala byt moja segra...hlavna druzicka... tak to uz bude okkk 😉

• ikleinova - ako by som seba počula 🙂 jaaaaj, jak sa nám to krááááti 🙂

• ahojte, uz len dva tyzdne a ja mam pocit, ze este toooolko toho vybavit.. hlavne co sa mojej vizaze tyka, musim absolvovat skusku make-upu a aj skusku u kadernicky.. musim si ist po saty po polnoci a kupit nealko, dorobit menovky a etikety,
    vyhry do tomboly sme kupili vcera, hodinu sme v tescu stravili 😃 😉 🙂
    vcera sme mali aj poslednu nauku u knaza, bolo supeeer, vela sme sa nasmiali..
    uz len 16.9. o 16.30 spoved a nacvik kedy povedat ano a kedy nie 😃 😃 😉

• a zabudla som, v nedelu ak vyjde pocasie ideme natacat rande na uvod nasho DVDcka 😉 🙂

• inak, neviem ci sa mi to len zda, ale jak naschval:hnisa mi palec/odmalicka s nim mam problemy 😞 😞 😞 /, tuto noc ma bolel zlcnik/nebolel ma od velkej noci 😐 😐 / a este aj tie vyrazky na cele/to som nikdy nemala 😐 😐 /

• baby a o kolkej mate omsu v kostole, pytam sa len tak ze ako to budete v ten den D stihat casovo aj fotenim pred obradom a spripravami a tak....

a kedy sa idete fotit kolko pred obradom ja som nad tym rozmyslala aby som potom nemuseka byt dlho uz od rana v satach a po foteni aby som nemusela potm vnich dlho cakat na zenicha🙂)tak asi az tak okolo 1ětej abo 13tej hodny?no neviem ete presne...

• majuska - my máme "civilný" sobáš, ale nie na úrade, ale na terase hotela 🙂 máme to o 17.00, fotiť sa ideme na 15.00 - tiež okolo toho hotela na jazere 🙂 keď budeme stíhať, tak aj skôr, lebo náš fotograf - veľmi dobrý známy povedal, že čím viac času na to budeme mať, tým lepšie a samozrejme väčší kľud a pohoda pri fotení....len dúfam, že počasie sa vydarí aspoň na to fotenie....

mariynka - to poznám 😞 dnes som si tak tresla lakeť, že sa bojím zajtrajška, či nebudem musieť na rtg. s tým.....minimálne tam budem mať big-modrinu a modriny sa mi držia aj dva týždne....paráááda...ešte nikde nič, a už budem vyzerať, ako keby ma ten môj mlátil 😃

• my mame obrad o 14tej a fotit sa pojdeme kolo 10hod. na dve hodky 🙂

kati, tak snad sa ti modrina neobjavi.. 😉 🙂 mne sa este aj nalomil zub, ale uz nemam to kedy riesit 😦 kedze od dnes tvrdo zarezavam v praci.. 😐 😉

• My mame obrad o 15-tej a ku kadernicke som objednana na 8-mu, s tym, ze do desiatej by som mala byt hotova, tak predpokladam, ze sa pojdeme fotit o 11-tej, tiez tak na dve hodky. Len sa modlim, aby aspon neprsalo, uz ked bude pod mrakom nech, ale nech neprsi, a nech neni mokro 😠

• my mame obrad o 17 a fotit sa ideme o 14, presny termin u kadernicky a kozmeticky este nemam 😞 ale kozmeticka sa v tan isty en vydava...len civilny sobas a vravela, ze ma namaluje...tak som zvedava 😉
    moje celo kvitne ako ruza...plne vyrazok co ja som nikdy ...ani v puberte nemala take problemy 🙂
    som cela modra, lebo som teraz take nemehlo...stale sa niekde tresnem alebo sa porezem...takze parada 🙂 🙂 🙂
    a uz 2. den ma nenormalne boli hlava 😠 😞 😞
    este treba milion veci zariadit a ja som pomaly ale iste nepouzitelna 🙂
    a v nedelu ideme rozpravat s SK knazom...no to som zvedava 🙂

• ahojte, ja som dnes obvolala co sa dalo 😃 🙂 🙂 🙂 takze skuska siat ma caka 14.9. o 16hod.,
    tento pondelok si idem po popolnocne 😉 v nedelu mozno to video a skuska make-up-u 😉
    doobjednala som si o 1marhulovu ruzu naviac, do ucesu, ak nepouzijeme, nevadi.. 😉 bo radsej ju mat k dispozicii ako nemat.. 😉

tak idem sa ja chystat na rozlucku.. 🙂 🙂 🙂

• mariynka - prajem prijemnu zabavu! 🙂

• ahojte kočky, dnes večer bolo super, sme sa lúčili s dvomi kolegami, ktorí od nás z práce odchádzajú, myslím, že sa to vyrovnalo rozlúčke so slobodou 😃 počet svadobčanov sa nám tiež každú chvíľu mení, ale to je poho, zvládame to všetko 🙂 len stále si robím starosti, aby to všetko dopadlo dobre.......jeden kolega má o týždeň svadbu, ideme sa tam pozrieť a asi až vtedy nám dojde, čo nás to vlastne čaká toho 18-eho 😃

• ahojte, viem, že na toto je už iná téma vytvorená, ale musím sa vás opýtať - riešili ste slané pečivo? netuším, koľko toho mám napiecť......poraďte prosííííím.............ďakujem 🙂

• ja mam pre 70 ludi objednane slane doma pecene pracliky, makove, sezamove a slane urobene z 2 kg cesta....tak neviem kolko z toho vyjde, pekarka povedala, ze bude urcite dost 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov