Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Mariynka - co sa tyka zavoja, ja by som sla ku kadernicke a vyskusala aj variantu zdola a aj zvrchu, a uvidis, co sa ti bude pacit - podla mna treba vidiet :-) a potom sa rozhodnut. Katulka.d - ja sa s darcekmi pre hosti neprplem - u nas nikdy nebol taky zvyk, beriem to ako sucasny trend 8-) .. Ja davam klasicke coko dukatiky ako prekvapko pod tanier (hostia si ho najdu hned po predjedle) :-). Je to nenarocne a zaroven mile - myslim, ze to potesi. Ale ak tie vrecuska chces, je mi luto, ale neviem ti poradit... :-( V akej farbe ich zhanas?
Odpovedať
ikleinova - suhlas - aj ja davam zavoj po prvom tanci dole. Ma 2,5m, takze asi ani nemam o com premyslat :-N :-) :-)
Odpovedať
veronika - tak tie dukatiky som ešte nepočula :) je to milé a určite jednoduchšie ako tie vrecúška :) vrecká som chcela zlatohnedé alebo krémové, ale už nie som si istá :) ale zajtra hneď nabehnem do galantérie a skúsim zohnať nejakú sieťkovú látku,, ktorá sa nemusí obšívať, len zviazať so stužkou - na to priviažem aj menovky....aspoň zatiaľ to tak mám v pláne :) uvidíme :) a závoj - tak ten tiež mám hlhý a chcem ho dať dole po prvom tanci, nechám si len kvietok vo vlasoch, ale pred polnocou si závoj dám späť, aby mi ho mohli za šatku vymeniť ;)
Odpovedať
zara13 - takže predsa nebudeš mať rozlúčku so slobodou :-) :-D
Odpovedať
veronika19833 - tvoj nápad s dukátikmi sa mi neskutočne páči :-) jednoznačne palec hore ;-) dajú sa aj teraz bežne zohnať v potravinách?
Odpovedať
miriamapeter - ano, ja som ich zohnala v cukrarni, ale mavaju ich aj v potravinach :-). Inak napad nie je moj, ale u nas sa dlho traduje - vzdy, ked je nejaka vacsia oslava, tak to riesime tymto sposobom ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronika....naozaj skvely napad...take prekvapko...mozho ho odkukam pokial najdem dukaty :-)
Odpovedať
ikleinova - Kludne odkukaj :-) ja s takymi vecami nemam ziaden problem :-)
Odpovedať
Dievcence - ak by ste mali problem zohnat tie dukatiky, napiste mi, skusim vam s nimi pomoct ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som dnes piekla medovnikove srdiečka ako darčeky pre hostí, vyzdobila som ich asi 35 teda riadne ma bolí krčná chrbtica. Pôvodne som chcela dávať organzové vrecúška s čokoládkami ale rozmyslela som si to. Mari je tiež veľmi uvažujem nad závojom, kde ho umiestniť, ale budem mať živé kvety, tak asi nejako upevnený zvrchu hlavy a potom ho dám dolu a hotovo. V kvetinárstve mi povedali, že tie kvietky do vlasov niečim napustia, aby rýchlo nezvädli. tak som spokojná.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, dlhšie som sa odmlčala, lebo som doriešovala posledné veci. Už mi ostáva iba kúpiť víno a dať spraviť svadobnú kyticu a je to všetko. Dnes mám posledné stretnutie s DJ pred svadbou. Tak sa veeeeeľmi teším. Všetko zariadené, tak už spokojná a kľudná môžem odísť budúci týždeň na služobku. Keď sa vrátim, tak už sanemusím 2 dni pred svadbou s ničím stresovať. Dokonca už mám rozpis aj na svadobnú sobotu, kedy čo musím zariadiť. Malovanie odskúšané, takže viem, že za hodinu ma vizážistka namaľuje, u kaderníčky je ten účes na cca 30 minút. Prídem domov a hneď odchádzam na fotenie. Už mi to pomaly začína dochádzať, že sa budem vydávať.
Odpovedať
veronika 19833 - ja neviem zohnať tie dukátiky čokoládové :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
miriamapeter - poslala som ti IP :-)
Odpovedať
tie dukatiky maju aj v metre, som bola v utorok kupit ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeej super ďakujem za info cammeronka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som bola dnes na 1. bieleni zubov a uzs aj v solarku...zajtra este vybavym tie skatulky, ku kozmeticke dohodnut skusku a objednat sa na manikuru a pedikuru ;-) ...inak nam toho chyba este kopec... bud. tyzden v piatok obvolame vsetkych hosti, tak si upravym aj zoznam cezpolnych a po pripade doobjednam ubytko... treba nam este cervene vino, biele uz mame, domacu palenku, nealkoholicke napoje, koselu pre zenich, spodne pradlo pre nevestu, objednat kyticu pre nevestu a na auto...a urcite som nieco zabudla... v stredu bud. tyzden mam poslednu skusku siat a aj skusku ucesu a make-up. a stretko s DJ. to by tu uz mala byt moja segra...hlavna druzicka... tak to uz bude okkk ;-)
Odpovedať
ikleinova - ako by som seba počula :) jaaaaj, jak sa nám to krááááti :)
Odpovedať
ahojte, uz len dva tyzdne a ja mam pocit, ze este toooolko toho vybavit.. hlavne co sa mojej vizaze tyka, musim absolvovat skusku make-upu a aj skusku u kadernicky.. musim si ist po saty po polnoci a kupit nealko, dorobit menovky a etikety, vyhry do tomboly sme kupili vcera, hodinu sme v tescu stravili :-D ;-) :-) vcera sme mali aj poslednu nauku u knaza, bolo supeeer, vela sme sa nasmiali.. uz len 16.9. o 16.30 spoved a nacvik kedy povedat ano a kedy nie :-D :-D ;-)
Odpovedať
a zabudla som, v nedelu ak vyjde pocasie ideme natacat rande na uvod nasho DVDcka ;-) :-)
Odpovedať
inak, neviem ci sa mi to len zda, ale jak naschval:hnisa mi palec/odmalicka s nim mam problemy :-( :-( :-( /, tuto noc ma bolel zlcnik/nebolel ma od velkej noci :-| :-| / a este aj tie vyrazky na cele/to som nikdy nemala :-| :-| /
Odpovedať
baby a o kolkej mate omsu v kostole, pytam sa len tak ze ako to budete v ten den D stihat casovo aj fotenim pred obradom a spripravami a tak.... a kedy sa idete fotit kolko pred obradom ja som nad tym rozmyslala aby som potom nemuseka byt dlho uz od rana v satach a po foteni aby som nemusela potm vnich dlho cakat na zenicha:))tak asi az tak okolo 1ětej abo 13tej hodny?no neviem ete presne...
Odpovedať
majuska - my máme "civilný" sobáš, ale nie na úrade, ale na terase hotela :) máme to o 17.00, fotiť sa ideme na 15.00 - tiež okolo toho hotela na jazere :) keď budeme stíhať, tak aj skôr, lebo náš fotograf - veľmi dobrý známy povedal, že čím viac času na to budeme mať, tým lepšie a samozrejme väčší kľud a pohoda pri fotení....len dúfam, že počasie sa vydarí aspoň na to fotenie.... mariynka - to poznám :( dnes som si tak tresla lakeť, že sa bojím zajtrajška, či nebudem musieť na rtg. s tým.....minimálne tam budem mať big-modrinu a modriny sa mi držia aj dva týždne....paráááda...ešte nikde nič, a už budem vyzerať, ako keby ma ten môj mlátil :D
Odpovedať
my mame obrad o 14tej a fotit sa pojdeme kolo 10hod. na dve hodky :-) kati, tak snad sa ti modrina neobjavi.. ;-) :-) mne sa este aj nalomil zub, ale uz nemam to kedy riesit 8-( kedze od dnes tvrdo zarezavam v praci.. :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My mame obrad o 15-tej a ku kadernicke som objednana na 8-mu, s tym, ze do desiatej by som mala byt hotova, tak predpokladam, ze sa pojdeme fotit o 11-tej, tiez tak na dve hodky. Len sa modlim, aby aspon neprsalo, uz ked bude pod mrakom nech, ale nech neprsi, a nech neni mokro ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
my mame obrad o 17 a fotit sa ideme o 14, presny termin u kadernicky a kozmeticky este nemam :-( ale kozmeticka sa v tan isty en vydava...len civilny sobas a vravela, ze ma namaluje...tak som zvedava ;-) moje celo kvitne ako ruza...plne vyrazok co ja som nikdy ...ani v puberte nemala take problemy :-) som cela modra, lebo som teraz take nemehlo...stale sa niekde tresnem alebo sa porezem...takze parada :-) :-) :-) a uz 2. den ma nenormalne boli hlava ]-( :-( :-( este treba milion veci zariadit a ja som pomaly ale iste nepouzitelna :-) a v nedelu ideme rozpravat s SK knazom...no to som zvedava :-)
Odpovedať
ahojte, ja som dnes obvolala co sa dalo :-D :-) :-) :-) takze skuska siat ma caka 14.9. o 16hod., tento pondelok si idem po popolnocne ;-) v nedelu mozno to video a skuska make-up-u ;-) doobjednala som si o 1marhulovu ruzu naviac, do ucesu, ak nepouzijeme, nevadi.. ;-) bo radsej ju mat k dispozicii ako nemat.. ;-) tak idem sa ja chystat na rozlucku.. :-) :-) :-)
Odpovedať
mariynka - prajem prijemnu zabavu! :-)
Odpovedať
ahojte kočky, dnes večer bolo super, sme sa lúčili s dvomi kolegami, ktorí od nás z práce odchádzajú, myslím, že sa to vyrovnalo rozlúčke so slobodou :-D počet svadobčanov sa nám tiež každú chvíľu mení, ale to je poho, zvládame to všetko :-) len stále si robím starosti, aby to všetko dopadlo dobre.......jeden kolega má o týždeň svadbu, ideme sa tam pozrieť a asi až vtedy nám dojde, čo nás to vlastne čaká toho 18-eho :-D
Odpovedať
ahojte, viem, že na toto je už iná téma vytvorená, ale musím sa vás opýtať - riešili ste slané pečivo? netuším, koľko toho mám napiecť......poraďte prosííííím.............ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam pre 70 ludi objednane slane doma pecene pracliky, makove, sezamove a slane urobene z 2 kg cesta....tak neviem kolko z toho vyjde, pekarka povedala, ze bude urcite dost :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?