Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne sa to zda tiez dost vela. ja ratam tak cca 50 litrov vina, plus nejaky fernet, vodka, a domaca. ale neratam toho nejako vela, cca 10 litrov. predpokladam ze atvrde pit az tak nebudu.
Odpovedať
:-) Helou :-) ja som včera mala skúšku účesu a make-up a nemám slov! Moje nadšenie je neskutočne veľkééééé, som veľmi spokojná, nad moje očakávania :-) Jedno veľké WAU ;-) My máme 53 ľudí z toho 5 detí, 1 šofér a 4 sú (kamera, dj, foto a ešte niekto) Objednali sme 40 l bieleho a 20 l červeného. + Hruška špiš 18fl Špišská borovička 12fl Karpatské brandy 6fl Absolut vodka 12fl Fernet citrus stock 6fl Keby aj zostalo, nepokazí sa :-)
Odpovedať
ahojte kocky, v nitre zuri crevna chripka :-( :-( :-( 8-( a ja ako ucitelka.. no radsej len verim, ze vsetko bude OK :-| uces zajednany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary...tak si nasad preventivne vitaminky... :-) tak tomu teraz nebudete verit, co sa mi stalo!!!!!!! :-( :-( :-( :-( dnes som mala poslednu skusku siat, a ked som tam prisla, tak mi ukazali uplne ine saty =-) ...no podobne tym, co som si ja vybrala...tie moje totiz jedna nevesta predomnou tak znicila, ze sa bohuzial nedali uz opravit...ja mam cely spodok z tylu....tak museli objednat ine....su taky isty styl ako tie moje, len su nove a nie su a makkeho talianskeho tylu ale neviem z kej marii a je to trvdsie a jasne...ved su nove este nenosene...to by nebol problem ale aj inak sedia...tak mi idu robit upravy a v stredu ich idem zase skusat...tak som zvedava a potom co ????? tak som revala....dali mi na vyber, ze si este mozem vybrat z tych co tam maju... a tak ...boli ok ...jasne, ved im robim business....ale ja som to uz nezvladla a tak som sa rozrevala...mam uz toho dost ...toto ma dostalo a najhorsie bolo, ze som tusila, ze nieco bude zle :-| 1. mali mi dat vediet pred 2. mesiacmi, ked sa to stalo, ze je tu taky problem, aj ked... ano oni museli cakat kym objednali 2. a tie prisli .... :-( 2. mali ok pristup a navrhli mi viacero variiacii 3. este mi ich upravia a uvidime co bude 4. 3 dni pred svadbou mi uz asi ziadny salon neprenajme saty 5. pravdepodobne by som prisla o zalohu, co je polovica z prenajmu siat :-S tak som dnes uz z toho hotova.....ale este sme dnes: objednali kvetinovu vyzdobu a moju kyticu kupila som sv. pierka pre rodicov kupila som konecne tie krabicky na zakusky kupila som servitky kremovej farby, akej bude aj vyzdoba kupila som vankusik na prstienky moja sestra a mamca si konecne kupili saty....tak je to aj ok den...ale tie saty ma dostali ;-( asi sa idem este opit a poriadne sa na to vyspat.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte chcem sa Vas spytat, idete brat sudove vino, alebo kupujete flaskove, ktore potom prelejete do dzbanov? Ak idete brat sudove, kedy ho kupujete? My sme chceli brat sudove z BA od vinara, od ktoreho sme brali vino na vysluzky, len sa bojim, ze ked ho vo stvrtok kupime, aby sa nahodou do soboty nepokazilo. Aky mate na to nazor? Dakujem za radu Inac mi mame 80 ludi a zatial planujeme kupit: 30 l bieleho 20 l cerveneho 3l vodka absolut 6fl. fernet citrus (ten mensi) 6fl fernet klasik 7fl hruska spis 1fl capa negra 1fl soberano 1fl tulamore dew a asi 15fl. borovicky koniferky, ktora ide u nas asi najviac, potom ta hruska a vino. A si myslim, ze sa to ani vsetko nepopije, a ak nahodou ano, sak tesco je nonstop a niekto zbehne (mozno sofer auta na nocny rozvoz svadobcanov) 8-) 8-)
Odpovedať
ikleinova - máš môj obdiv...keby sa to stalo mne, urobila by som im tam taký cirkus, že by mi už tam v živote žiadne šaty neponúkli....kks, fakt nechápem, prečo ti nedali vedieť skôr...dúfam, že sa to vyrieši tak, aby si bola spokojná....držím palce...a ináč, keď už to oni tak pokašlali, mohli by Ti dať aspoň nejakú brutal-zľavu...skús ;-) lienočka - my budeme mať tiež sudové víno, tiež ho berieme vo štvrtok - určite sa vám to do soboty nepokazí, len to dajte dakde do chládku do pivnice ;-) a množstvo chľastu, čo tu píšeš, sa mi celkom pozdáva :-p
Odpovedať
Profilova fotka
A ozaj to som este zabudla napisat ikleinova - tiez sa pripajam ku katulke, keby sa mi to stalo, tak asi zosaliem, ale urcite budem drzat palce nech Ti tie saty upravia podla tvojho gusta a nech sa v nich citis rovnako krasne ako v tych predoslych ;-)
Odpovedať
ikleinova - fu, držím palce, dúfam, že všetko dobre dopadne ;-) Každopádne súhlasím s názorom, že v prvom rade ti to mali dať vedieť v dobe keď už o tom mali informáciu. A určite keby si mala záujem ísť do druhého salónu, mali by ti v plnej výške vrátiť zálohu, takže bez tvojej straty, nakoľko sa stala chyba na ich strane. Alebo by ti mali dať zľavu ako píše aj katulka.d. Vyskúšaj za to nič nedáš. U nás určite ostane veľa alkoholu, ale moja mamina sa vždy bojí, aby nebolo málo a handrkovať sa s ňou nebudem :-) veď alko sa nepokazí aj keby zostalo :-) S priateľom by sme chceli zrealizovať už tretí ročník plesu tak by sme to prípadne použili tam :-) My bereme od Matyšáka litrové fľaše s originál etiketami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja teraz nemam chut a ani energiu sa s nimi hadat, ale to im este pekne vyjasnim, co si myslim o ich podnikani, je to pritom velmi znamy salon tu v meste...a tu je ich milion...takze asi tak...a kde budem teraz utekat na poslednu chvilu??? seriem na to... :-) segra mi vcera povedala, ze aj tak budem krasna..ze vo vsetkych satach budem krasna....a tak dufam, ze sa to podari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak nakoniec som to nevydrzala a sla som tam aj s ROllym...urobil cirkus...v sobotu budu saty hotove tak ako ich chem ja a ak nie...tak z toho budu mat velke problemy ale aj ja...lebo potom neviem kde zozeniem saty na sobotu :-N :-( ale uz som sa ukludnila tak ok :-( drzim vam palce baby.... uz som objednana ku kadernicke aj kozmeticke aj na nechty....atd atd.... :-) my mame 20 l bileho vina a 15 l domacej palenky...z coho budu aj vysluzky :-) 15 cerveneho nelimitovany odber z baru: 2 druhy vodky, 2 druhy whisky, nieco pre zeny, pivo a kava a este neviem co ...lebo to sme sa doteraz este nedohodli na 100% myslim si, ze to bude stacit...ostetne si musia platit hostia, nemyslim si, ze by nieco chybalo...a na pripotok kazdy sampanske...pri vstupe do saly :-)
Odpovedať
ikleinova, aj ja ta obdivujem.. ale co mi kamoska hovorila, tak vela dievcat meni saty aj tyzden pred svadbou.. a menia ich viackrat.. :-| :-| takze ja verim, ze aj tieto co ti nukaju na tebe budu vyzerat super :-) ale mna by asi porazilo..ten pristup.. urcite ti mali dat vediet ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( to od nich nebolo vobec pekne 8-( 8-( ale viem ako sa citis, ked sa par dni pred svadbou nieco skomplikuje 8-( 8-( hlavu hore, my budeme pekne aj vo vreci ;-) :-)
Odpovedať
ikleinova - súhlasím s mariynkou, aj mne "teta v salóne" povedala, že keby sa mi iné zapáčili, neni problém ;-) takže sa nestrachuj, bude to všetko super. A aj tvoja segra má pravdu :-) aj keby si tam išla vo vreci, tak budeš krásna ;-) babulkyyyy, ja som také dilino......zabudla som, že aj nechty mi treba urobiť!!!!! zoženiem ešte vôbec niekoho? ako som počúvala od známych, tak ťažko :-( zajtra po práci začnem obiehať nechtové salóny, uvidím, čo z toho :-o a už sa veľmi teším na ďalšiu sobotu :-) máme to za necelých 9 :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
katulka....jasne, ze niekoho zozenies...ja idem na nechty uz v stredu... :-)
Odpovedať
kati, jasne ze ano.. ja idem az v piatok.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ideme tiež na nechty v stredu, lebo potom už nastanú behačky. :-) :-) :-) Baby budúci týždeň mám taký nabitý, že ani nestíham jesť. :-D :-D :-D Ivka úprimne ťa ľutujem, ale neboj to sa vyrieši a budeš krásna nevesta :-) :-) :-) . Ja mám zatiaľ veľmi dobrú skúsenosť so salónom Nicole kľudne mi šaty pošlú z Blavy do Nitry. Zatiaľ sú veľmi ochotné v Blave uvidím v Nitre.
Odpovedať
Profilova fotka
katulka.d - okrem vína budeme mať ešte karpatské brendy 5fl, spišskú marhuľu 5fl, spišskú hrušku 5 fl, vodka 7 fl a ešte som premýšľala nad fernetom. Ale keď to práve počítame, tak zrejme budeme mať cca 38 ľudí, ktorí budú piť. No, idem to víno ešte prehodnotiť. Ďakujem veľmi pekne za Vaše rady. A mimochodom, veľa všetkého dobrého a nech sa Vám ten deň D vydarí podľa Vašich predstáv. Zajtra idem na služobku do Nemecka, a prídem 2 dni pred svadbou, tak neviem, či sa stihnem ešte prihlásiť. Ahojte!!!!!!
Odpovedať
ja mam na piatok len ist pre tortu, pre saty a o 13tej na nechty, potom si planujem aj oddychnut, bo v sobotu o 7mej uz budem nastupena u kadernicky ;-) hope, peknu sluzobku a tiez ti prajem,nech ti svadbicka vyjde podla predstav :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hope aj ja sa pridavam nech SVADBICKA vyjde ;-) Ja idem na nechty vo stvrtok rano, poobede si idem po saty a v piatok ideme rano po zakusky, tak sa bude musiet vsetko davat do skatuliek, a potom bude treba este vsetko podonasat do saly. Tiez to mam tak nabite, ze dufam, ze vsetko postihame. Jaj baby uz len par dni a...... Pomaly ale isto si to zacinam uvedomovat a mat miernu nervozitku v zaludku, tak som zvedava na den D. V sobotu ma caka "rozlucka so slobodou" tak sa zabavime, teda dufam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak mna čaka rozlučka zajtra, troška oslavime... ;-) Ja mam buduci piatok riadne plny, rano mam pedikuru, neskor nechty gelove,kadernička, potom idem po zakusky, tieež rozdelit a poroznašať...zaniesť všetko potrebne do reštauracie ako ovocie,zakusky,torty slane, alko...no budem mať čo robiť a v sobotu 7:00 kadernička :-D
Odpovedať
ahojte, ja tiež mám ten budúci piatok dobre nabitý :-p takisto pre torty, zákusky, pre šaty....a samozrejme na piatok chcem aj tie nechty - ak ma nejaká ešte zoberie :-D , okrem toho už tu budeme mať aj asi polovicu hostí (keďže skoro každý ide kvôli nám na opačný koniec republiky :-D ), takže v piatok večer menšie posedenie v hoteli....v sobotu ráno chcem skontrolovať výzdobu, ku kaderníčke až na 12-tu - ona ma aj líči, takže hádam bude pohoda 8-) na tretiu fotenie.....ešteže máme všetko v jednom - fotenie pri jazere v okolí hotela, obrad na terase hotela a hostinu v sále :-D ešte niečo.....idete na referendum??? my chceme pred fotením...len neviem, či je to vhodné, aby sme sa tam nasáčkovali v svadobnom :-p každý nám hovorí, že by to bolo fajn.......možno tam zbehneme ráno - máme to po ceste na hotel :-D
Odpovedať
a ešte som zabudla........keby sme sa už s niektorou z vás nevideli, tak držím palce - nezabudnite, že je to len raz, preto si to užite ;-) a dúfam, že sa "po" ozveme....držte sa kočky ;-)
Odpovedať
Nooo tak vidím, že to máme všetky skoro rovnaké :-) Ja mám v pondelok 13.09. poslednú skúšku šiat. Vo štvrtok by sme chceli nakúpiť alko a nealko a zaniesť do hotela. A v piatok nechty, posledné stretko v hoteli aby sme si všetko prešli + už si môžeme do izby doniesť veci ako popolnočné šaty a oblek, konfety, lampióny šťastia, raketky na tortu, spravili sme také tablo s našimi fotkami a ešte milión vecí :-) A v sobotu o 07:00 byť u kaderníčky :-) :-D ja som tiež rozmýšľala ísť na referendum, ale nie je veľmi čas takže z toho asi upustím, aj tak máme každý inde trvalý pobyt, takže spolu ísť ani nemôžeme, ale bola by to určite zábava :-) No možno keď ma bude tatino viesť od kaderníčky, že budem v civile ale so závojom a účesom :-D Užite si rozlúčku babule ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja referendum urcite nejdem. lebo nie sme na Slovensku... my sme si to tak rozdelili, ze na piatok uz toho nebude mat tak vela, aby sme si mohli oddychnut....tak v piatok len 1. sv. prijimanie manzela a skuska v kostole a ist pre saty... :-) no este toho mame vela...nemame nealko kupene, ani vino a domacu... manzel nema koselu :-) z vyzdoby mi este chyba organza...teraz cez vikend 100% menu a zoznam pre dj :-) a este niekedy bud. tyzden pojdem 2 krat do solarka a farbit vlasy...no neviem kedy, lebo to ma druzicka objednava...ona mi da len vediet, kedy sa mam dostavit... :-) kolace su tak zajednane, ze ja nemam ziadne starosti s tym :-) aspon nieco...a v pondelok ideme so sefom restiky dohodnut posledne detaily a menu a cely priebeh hostiny... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, no ja som myslela, ze rozlucku mat nebudem, ale mala som. Minuly piatok ma baby prekvapili (zorganizoval to moj drahy) a sobrali ma na veceru a na disku. Bolo super, len moja buduca svagrina sedela ako knedla a s nikym sa nebavila. Ma tazku povehau ako jej otec, takze to mi mierne kazilo vecer. Inak bolo super. Dostala som tortu s holým chlapom a krásne spodné prádlo na svadobnú noc. Drahý to nevidel, takže mu spravím prekvapko. Uz sa tesim. Inak kolko kolacov davate do malej a kolko do velkej vysluzky? Je to nejako dané? Ja uz zacinam mat nervy. Myslim, tie motyle v bruchu, ked si poviem ze uz za tyzden...boze to tak rychlo preslo, to cakanie na svadbu a uz je to tu.
Odpovedať
ahojte... prvykrat vkladam aj ja svoj prispevok... aj ja sa vydavam 18.9. ... a nestacim sa divit, ako ten rok ubehol... pripravy uz za nami.. no uz som z nich unavena... uz to chcem mat za sebou... a este ked si predstavim cely dalsi tyzden, co ma caka, tak mam dost... v pondelok ostavam dlhsie v praci, v utorok idem skusat popolnocne saty (mam ich zo salonu)... v stredu musime uz konecne upresnit pocet hosti... stale nam to nejak lieta... vo stvrtok este do prace, poobede po kroj a vecer pierkoviny... a piatok mam riadne nabity... o deviatej rano na fare posledna nauka (prebehneme si cely sobas), potom po popolnocne saty, po kvety do vlasov, na obed na nastrekove opalovanie (inak - dievcata, nemate niektora s tym skusenosti? ja som uz na to bola, no nevsimla som si, ci mi to ostavalo na satach, lebo som nikdy take svetle nemala... a teraz mi napadlo, ci mi to neostane na bielych satach...), o jednej si idem dat robit nechty, o druhej mame byt v jedalni, kde bude hostina,aby sme im povedali, ako maju rozlozit stoly podla poctu a zasadacieho poriadku, medzitym budeme davat kolace do krabiciek, vsetko potom odniest do jedalne... este medzi druhou a siedmou mam skocit si dat ku kozmeticke nalepit trsy (bola taka zlata, ze ma neobjednavala, ale ze mam prist, kedy budem mat cas, ze ma hned vezme)... zo saly este potom musim vziat od nasej "vyzdobarky" vyzdobu na auto, tie potahy na stolicky a ozdoby na lavice do kostola a este to odniest do kostola upevnit... ja neviem, ako to vsetko stihnem... len dufam, ze nenastane na niecom problem, aby sme sa este nepohadali... moja mama je taky "stresmen"...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa prave vratila so skusky popolnocnych siat. tesim sa znich. eln by som este mala zohnat topanky knim. co bude tazke,a le skusim. ale hlavne ze dorazili uz topanky k svadobnym :) a tiez bublikuky. tiez sme sa stretli aranzerkou, ale dohodli sme sa este na jednom stretnuti. musime cosi vyskusat. ste ma prekvapili s tymi mnozstvami alkoholu, ja som ratala ze menej bude treba. nastiastie to budeme mat v "zalohe" , takze zauctuju nam len to co sa vypije, a ked ostane nechaju si to, a nebudu ucotvat. vo svtrtok som si dala ciatocne relaxacny den- kozmeticka, pedikura, nechty. a este aj masaz. a mimo relax, vyzdvihnutie siat, a zbalenie sa. (zacinam spisovat zoznam :)) referendum urcite absolvujem, tych par minut si najdem. uz sme si vybavili volicke listky kvoli tomu, kedze nebudeme vmieste trvaleho bydliska. pravdepodobne pojdem hned rano ako otvoria, a potom ku kadernicke. ja sa budem snazit niektorymi vecami poverit aj inych. nieco dam odniest bratovi, taktkovi a tak. nech sa zapoja. ale tiez si musim zosumarizovat, co vstko nam bdue treba v piatok. este musim kupit drahemu koselu k popolnocnym.
Odpovedať
ahojte, my sme mali mat auto od znameho a dnes mi oznamil, ze nam ho nemoze pozicat.. tak super, teraz si lamem hlavu nad tym, kto v rodine ma nejake lepsie auto, aj ked mne by stacilo aj draheho auto.. felicia.. pocas 8rokov nasho chodenia s nami prezila vsetko, tak preco nie, ale na to drahy asi nepristupi.. :-| :-| no som zvedava, ake auto nakoniec budeme mat.. :-| :-|
Odpovedať
kocky, este som sa chcela spytat, ci budete mat v kostole navleky na stolickach???my ak by sme chceli, musime si ich doniest a tak neviem ci ano a ci nie.. :-N :-N :-| ;-)
Odpovedať
mimulik6031 - s tým nástrekom...práve som sa bola objednať a pýtala som sa na zafarbenie šiať, tak tá kočka mi povedala, že po tých 6-tich hodinách keď sa to vstrebe, tak by to už nemalo farbiť.......ja idem na to prvý krát, som zvedavá, čo za zázraky to dokáže :-p
Odpovedať
zatial nam pocasie praje http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc... snad to tak aj bude.. :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?