Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
lulu - presne 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka, my davame obojstrannu lepiacu pasku. kamoska to tak mala na svojej svadbe a aj ked prsalo, tak SPZ drzali ako prikovane.
Odpovedať
Nooo vidím, že to tu naberá grády :-D :-D Ja tomu nemôžem uveriť že už v sobotu :-) Strašne sa tešíme. Zisťujem však, že som nejako citlivá v poslednom týždni, lúčila sa nám kolegynka, išla na materskú a ja som sa nejako neudržala a slzičky šup :-) Ale inak všetko ok, posledné úpravy a nákupy. Jedine čo som sa včera nahnevala, tak jedna rodina (4 dospelí ľudia) boli pozvaní na svadbu pred dvoma mesiacmi a doteraz nám nevedeli povedať či prídu a tak sme sa im konečne včera večer dovolali a povedali že neprídu. Tak teraz všade musíme dať - 4. A to už máme pre nich aj pierka, aj menovky. A pritom to už dávno museli vedieť že neprídu lebo sú zo švajčiarska ale vedieť nám nedali, tak tomu hovorím nezodpovednosť. Dnes idem na poslednú skúšku šiat :-D sa tešííííííííííím :-)
Odpovedať
miriam - my sme tiež mali podobný prípad...len opačne.....tvrdili dlho-dlho, že neprídu a keď sme už mali všetko uzavreté - a to aj ubytko - tak zahlásili, že si to rozmysleli.......ma skoro šlak trafil...plus 3.... riadne mi to rozbilo zasadací poriadok, prerábali sme zoznam ubytovaných, plus pierka, menovky......tiež dobre nezodpovedné......dvakrát mi osobne hovorili, že neprídu a na koniec ani nie mne, ale mamke volali, že no dobre, tak teda by prišli...... ]-( dnes idem na vlasy......som zvedavá, ako napcháme ten závoj, lebo účes, ktorý sa mi páči, je "bezzávojový" :-D tešíííím sa veľmi......... :-o 5 :-p
Odpovedať
kočky - tu na východe dnes je taaaak kráááááásne :-) chcelo by to aj v sobotu také počko :-) veríme :-p
Odpovedať
aj na západe to nie je najhoršie :-) nechajme sa prekvapkať ako bude v sobotu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidím, že máme podobné problémy. Jedna drahého rodina dlho tvrdila ze pridu, ze sa tesia a dnes.. sorry ale neprideme. Mame trosku nervy na nich, lebo toto robia vzdy tak sme si mysleli, ze na SVADBU toto neurobia. To stalo sa. Ja idem na satky zajtra. Tiez sa tesim, lebo som aj trochu schudla, tak sa mozno lepsie zmestim. :)
Odpovedať
paráááda.........som sa dozvedela, že ďalší dvaja ešte nevedia, či prídu ]-( kks, som sa vytočila......ešte lepšie, keď povedia, že neprídu........jaaaaaj, už neviem, čo.......a ešte ževraj máme brať, že prídu, a keby nie, tak dvaja hore-dole....to už je v poho ]-( no isto......vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Babule prosím neviete mi poradiť nejaké miesta na fotenie v ba mimo klasiky ako hrad, botanická, medická, sad janka kráľa a podobne. ĎAKUJEEEEM :-) Fu, nečakala som že 5 dní pred svadbou budem toto riešiť :-D Ale zatiaľ pohodička, ale nejaké nápady by bodli :-) Niečo nezvyčajné...
Odpovedať
Profilova fotka
miriam, to zalezi co chcetel, v BA fajk nie je problem s miestom. videla som fotky, co si ludia davali robit vo firme, kde robili, ale aj mimo centra. inak, nic si nerobne s hosti ktori nepridu, mna stresuje buduci svokor. ;-( to fakt potrebujem par dni pred svadbou. ako on neratal s tym a s tym. a tak. mal tristvrte roka a nic, teraz bude vymyslat. juuuj. ale prisla mi posledna dobierka. to sa tesim. zajednala som bizu aj k popolnocnym. uz len tie topanky :-| snad s nieco podari. videla som jedny krasne ale v inej farbe ako potrebujem. nuz tak idem spisovat zoznamy, kde koho vyzdvihnut, komu co dat, kto co ma urobit a tak. co sme sa tak cez vikend zamyslali, tak to take strasne nebude. hlavne vyslusky, pripravit, rozdat, a nejake ulohy pre draheho a nieco pre otca. tak este sa do toho pustim
Odpovedať
dobré ránko dievčaťá :-) tak o polnoci sa konečne zrodil zasadací poriadok :-p po riadnych kombináciách myslím, že som prišla na najlepšie riešenie 8-) uvidím ešte, či budú nejaké zmeny, ale ako poznám svokrovcov, tak hej ]-( dnes máme najviac behačiek a štvrtok-piatok už to bude len tak "light" :-) teším-teším :-o 4 :-p
Odpovedať
Ja som mala včera poslednú skúšku šiat a..........ja som proste stále viac a viac do tých šiat zamilovanááááá :-) Strašne sa z nich teším :-) Chcela by som počuť Vás názor. Myslíte, že môžem ísť do kostola na obrad bez bolerka? Narážam na to, že mám korzetové šaty a tým pádom by som mala holé ramená. Ďakujem za názory :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Miriam - ja mam tiez saty, v ktorych budem mat hole ramena a do kostola si bolerko urcite davam - to je ale moj nazor... ;-) A MAM HROZNY PRUSER - vcera som bola v solarku (koli tomu akne, ktore v poslednych tyzdnoch mam), a zostala som v nom trosku dlhsie, ako som mala (ano, som blba!!! ]-( ]-( ]-( ). Som cela cervena, hlavne tvar, a zacina ma aj jemne palit!!!! Ak sa mi to do soboty neukludni a ta cervena nezbledne, asi ma naozaj trafi slak!!! Nepoznate na to nejaky recept??
Odpovedať
Profilova fotka
veronika...kup si kilecko mrkvy a zacni zut... :-) je to fakt dobre...rychlo zhnednes...pokial si neuzivala dopredu beta karoten...mala si. aspon by si sa nespalila....ale ta mrkva naozaj pomaha a do soboty budes krasna :-) miriam...moj nazor je, ze do kostola urcite s bolerkom :-) je to slusne a patri sa...aj ked nie som nekaja veriaca ale tak to citim, ze by to tak malo byt...aj ja budem mat bolero :-) tak my sme vcera dohodli vsetko vrestike...wau... kupili sme drahemu koselu, je nadherny, bude mat smoking...joj krasa :-) ja dnes upratujem o 106, pridu mi segry :-) ason mi pomozu umyt okna :-D zajtra mame behacky....ja vlasy, manikura, tortu...dohodnut detaily.... mne este 3 rodinky uzasnych nevedia ci pridu...no dnes to uzavrieme...jeden par pride a ostane len do 22, druhy zas pride po 23 :-N ]-( ]-( ]-( no na zblaznenie... zasadaci nemam ani len zacaty...pokial nemam presny pocet...tak sa s tym nabudem hrat :-D tak dnes a zajtra budeme este v behu...stvrtok len v pokluse a piatocek pohodicka... drahy stresuje od vcera...ale nenormalne...aj ked uz je vsetko vybavene :-), ja osm revala cely rok...one je nervny par dni pred...to je ok ;-) harmonogram pre cezpolnych uz poslany aj zmeny porobene...ja uz neviem co...idem upratovat..mam co robit.papa babule...ozvem sa :-)
Odpovedať
hej ja viem, že by sa ramená mali zakriť, ale čo som si pozerala teraz albumy, tak čo fotka z kostola to holé ramená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi od teba ako sa k tomu stavias a ako sa budes citit...ked ti to je jedno, tak si nechaj hole ak chces...ved je to tvoj den ;-)
Odpovedať
ikleinova máš pravdu, len som sa chcela ubezpečiť že nebudem jedinná nevesta s holými ramenami počas obradu :-) máme to bez omše...
Odpovedať
Miriam - neboj, urcite nebudes jedina. Je to naozaj kazdeho vec. Ikleinova ma pravdu - je to tvoj den! :-) ;-) .
Odpovedať
ikleinova - Dakujem za radu!!! Uz chrumkam :-D . A pre istotu este skocim do lekarne pre nejaky upokojujuci gel.
Odpovedať
ahojte, vidim, ze par dni pred svadbou nemam jedina problemy.. :-N :-| ;-) my sme vcera kupili chladnicku-k nam do domceku-dalsi svadobny dar ;-) :-) bola som aj u Dr. a dal mi ATB na hrdlo.. :-| 3dnove.. rano sa zobudim a svrbela ma cela tvar :-( a to som sa cez vikend vytesovala, ze aku mam krasnu tvaricku :-( :-( bojim sa, aby som sa z nich nevyhadzala.. :-| verim, ze nie, ale ak hej, bude to pruser 8-( 8-( aaaaaa, mame svadobne auto, povezie nas svokrov znamy na audi A8 x-) lepsie ako nic.. :-N ;-) dnes ideme na 14tu do restiky, aj nam sa pocet meni.. kamoska je chora a tak nevie, ci pridu, ale ja ich tam velmi chcem.. :-( :-( krstna je chora.. tete zomrel otec a tak zostanu len do 19tej.. proste komplikuje sa co sa da, tak uz nech je to co najskor za nami.. ;-) :-) ja som od zajtra do pondelka vecera domaaaaaaaa :-) :-) :-) budem lezat, oddychovat, bo v piatok cely den stravim behanim-po tortu, satym, nechty, vyzdoba auta.. a verim,ze budem na sobotu OK.. a ked nie, nevadi, musim to brat takto, lebo inak ma asi slahne ;-( ;-( ;-( mirka, ja si davam bolero nie len preto, ze nie je vhodne ist do kostola "polonaha", ale aj preto, ze uz je chladnejsie, aby som este viac neochorela.. :-| :-| my mame na kostole normalne nakreslene, ze ludia by nemali nosit hole ruky, nohy.. :-N ;-) a dnes ma caka aj skuska siat x-) velmi sa na ne tesim, aj ja som pochudla, tak som zvedava, ako v nich budem vyzerat :-) a co sa solarka tyka, ja som don nechodila za to,lebo som sa bala, ako moja bleda pokozka nan zaregauje.. mne nevadi, ze som bleda.. veroni, skus sa poradit v lekarni alebo nejakej drogerii, co by ti na to mohlo pomoct.. ja ked som sa raz spalila na slnku, radili mi biely jogurt na to, alebo panthenol.. ;-) :-)
Odpovedať
ahojte kocky, ja sa uz neviem dockat svojich satociek :-N x-) x-) x-) viete ake su krasne, ja sa na ne taaaak tesiiim x-) aspon tie ma nesklamu.. ;-) a snad ani kyticka.. x-) stihla som nalepit aj etikety na svadobnu palenku :-) :-p aj v restike sme boli, snad vsetko sme doriesili.. ;-) :-) zajtra mam v plane dlhooo spat :-D ;-) potom bytik pripravit na oci cudzich ludi :-D ;-) :-) drahy zajtra nalepi etikety na vinko :-) :-p stvrtok mame stretko s fararom, aj spoved.. ;-) drahy uz stresuje... :-D :-D ;-) to bude jeho prva spoved, kedze na velku noc prijal vsetky sviatosti naraz.. ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky, ako riesite zasadaci poriadok, nemyslela som si, ze to bude az tak zlozite :-( Mate to tak, ze pri neveste su zenichovi rodicia a opacne, mate niekde pri sebe aj krstnych rodicov? A co stare mamy?
Odpovedať
leni, my mame okruhle stoly, len my 6sedime za dlhym, ja sedim po tomovej pravej ruke, vedla mna moja mami a pri nej tati, pri tomovi bude sediet jeho mami a pri nej ich oco.. ;-) babka je jedna oproti, najblizsie su kamosi, ale to hlavne preto, ze nas budu fotit a ten stol je pri parkete, tak nech to nan nemaju daleko.. :-D ;-) je mi jasne, ze nie kadeho sme mohli dat pri seba a dufam, ze sa nikto nenahneva. napr. druhu babku mam troska dalej, ale to len preto, ze sedi za stolom, kde budu len 5 a v priestore by to nevyzeralo dobre.. a jej muz, moj dedko, ma strojcek v uchu, ktory casto piska, tak by sa to nehodilo..... :-N ;-) skus pokombinovat tych, co sa poznaju, alebo podla rodin.. alebo podla veku.. ja som sa snazila kazdemu vyhoviet a verim, ze nikto na mna za usadenie nebude nadavat.. a ak hej, tak snad sa to nedozviem :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
:-o 3 :-p teším-teším ;-)
Odpovedať
aaaaa, uz len 3 :-) :-) :-) :-) ja dnes beham s vedrom a handrou :-D ;-) cistim ostodvesto :-D ;-)
Odpovedať
dnes asi všetky máme upratovací deň :-D
Odpovedať
takze my sme dnes dokupili metaxy a vodky :-p ;-) etikety na vine, aj na palenke nalepene, aj na vysluzkach ;-) :-p popolnocne satky su doma-zuzene a skratene x-) takze, mame pred sebou posledne dvaaaaaaa dniiiiiiiiiiiiiiii :-) :-) :-)
Odpovedať
:-o 2 :-p
Odpovedať
2dni pred svadbou, v nitre prsi :-| :-| ale podla shmu.sk-model aladin ukazuje, ze v sobotu do 22/23hod. by v nitre nemala padnut ani kvapka.. ;-) :-) tak snad to vyjde.. :-) dnes ma caka obriadit vonkajsiu chodbu, pozametat, umyt, dvere vyzdobim az zajtra vecer.. ;-) a poobede ideme na spoved.. :-N ;-) a na poslednu nauku, kedy povedat ano a kedy nie.. :-D :-D ;-)
Odpovedať
Fu baby, ja to nejak začínam cítiť v žalúdku že sa to už blíži :-) Ja dnes klasika pracovný deň, tiež nám tu prší ale som bola šokovaná keď som pozerala na nete predpoveď že tam je slniečko :-) Každým dňom sa to aj tak mení :-D Už tam bol aj dážď, aj prehánky, aj polooblačno a teraz už len slniečko zostávalo :-D NEchajme sa prekvapkať ako bude v sobotu :-D No dnes drahý išiel všetko nakúpiť, alko nealko a zaniesť do hotela. Zajtra do hotela všetko dohlásiť a zopakovať, potom po šaty, potom po zákusky a o 14:00 nechty, potom by som chcela relatívny kľud do večera a večer už len dvere vyzdobiť, a ísť skoro spinkať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?