Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
humba aha tak to ste pri prvom pohľade na obrúčky dostať riaden šok!? čo prerábať, my sme sa len pred 3 týždnami stahovali a jediné čo mame na 100 percent hotove je kupelna, wC a spalna, obyvacka tak na pol a z tretej izby skladisko, kuchyna tiež tak na pol
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...hej pri prvom prezreti tam boli viditelne chyby,ktore odflakol,tak sme mu to dali opravit a uz to vyzera ok....
Odpovedať
ahojte kocky, tak ma dnes skoro v praci "trafil slak"... zablokovali mi pristup na tuto webovu stranku, vsetky ostatne mi funguju bez problemov :-D he he, asponze som tam uz len posledny mesiac... tak sa tu budeme stretavat len takto vecer :-S no ale co uz..... 8-( aspon som dnes objednala pierka pre svadobcanov.... nejaka radost.... pekny vecer a dobru noc, vasa bodi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky, ja opäť nestíham ani v práci ani prípravy,ale nemôžem sa stresovať,lebo schudnem aj tie posledné kilá čo na mne ešte sú a už ma nebude ani vidieť:) my uvažujeme nad gréckom,ale všetko bude jasné až prvý septembrový týždeň - tak som dohodnutá s cestovkou,aby sme našli nejaké výhodné ceny zájazdov. ale som pevne rozhodnutá,že musíme niekam ísť a oddýchnuť od všetkých stresov a príprav,lebo už teraz nemáme na seba čas a strašne nám to chýba. :-| bodi - no to je od nich surové,takto ťa odstaviť!!!! ]-( nezúfaj, vždy tu nájdeš nejaký odkaz pre teba:) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bodi...aj ja som objednala pierka pre svadobcanov, a to vdaka tejto stranke vlastne skoro vsetko mam odtialto :-) mna este nastastie neodblokovali ale co neni moze byt... vcera som bola konecne u ocnej si vybavit kontaktne sosovky-no nebudem hadam na svadbe v okuliaroch nie? a teraz ako sa s tym postupne zoznamujem tak som si uvedomila ze ked budem mat gelove nechty asi to bude velmi zaujimave si ich v den svadby vlozit a vybrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
he,humba - trénuj,trénuj:)
Odpovedať
ahojte babulky, tak som uz doma, vratila som sa z toho vazenia.... dakujem za slova utechy :-D fakt ma nastvali - vzdy som mala vsetko spravene, nikdy mi praca nelezala na stole - vsetky hlasenia, prehlady, zakazky, reporty, preklady... vsetko vzdy na cas, niekedy aj pred terminom :-D a oni ma odpoja ]-( ale neodpojili na z beremese.cz, tak aspon mala naplast na moju bolavu dusicku :-D a kedze je drahy z moravy, celkom mi to aj vyhovuje ;-) gebi, hlavne sa nestresuj, uvidis, ze vsetko stihneme, ze pojdete aj na svadobnu cestu. viem, ze je to tazke, ale ten posledny mesiac pred svadbou musime byt v pohode, lebo v den svadobny skolabujeme od nervov, vycerpania a unavy... a to predsa nechceme, nie? :-D humba, len pekne trenuj, neboj, natrenujes to :-D idem pracovat na pisani obalok na oznamkach, pa pa :-)
Odpovedať
ahojte kocky tak sa tu zasa ozyvam.. boli sme pozvat ludi na svadbu z draheho strany.. tak aspon to je za nami.. dnes som bola aj na skusku makeupu. to sem hodim aj foto a snad mi poradite co sa vam paci a co si mam nakoniec dat urobit.. akosi si zacinam uvedomovat ze je toho casu cim dalej tym menej a to nehovorim o peniazkoch.. hrozne cosi.. ach jo.. dufam ze vsetko dopadne dobre :)
Odpovedať
Profilova fotka
mimiam.. pozerala som tvoj album kde mas tu skusku ucesu,celkom pekne myslim ze sa ti to hodi,nevidela som ta sice z predu ale schvalujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam na vas taku otazku..akej farby si date samodrzky pod saty? biele ci telove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja osobne pod svadobne biele :-N
Odpovedať
humba, ja takisto biele, ale nie samodrzky, ale klasicke pancusky... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ok takze zatial je to 2:0 mne dnes dorazili na SK lietajuce balony tak sa budeme na svadbe bavit....uz sa tesiiiiiim
Odpovedať
biele, biele, biele. urcite
Odpovedať
Profilova fotka
žiadne?:)ja nechcem pančuchy, možno až pak,ale nechcem,ved bude ešte teplo:)ale pre istotu telové,bo mám maslové šaty a biele by nevyzerali bohvieako:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko kocky, neviem cim to je ale od dnes dajako zo mna opadol stres a normalne sa zacinam tesit...mozno aj preto ze prestalo po dvoch tyzdnoch prsat a vyslo slniecko :-) vcera sme s mojou druzickou vymyslali hry na svadbu budete mat tiez daco take?
Odpovedať
ja sa tesim az budeme mat po svadbe :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
he,tak to aj ja zuzi! humba: u nás sa na svadbách robia napr. kohúti - ktorí chlap najlepšie zakikiríka vyhrá fľašu,inak dosť vtipné,ale až ked sú ľudia už veselší. môj manželík ma na to zbalil na svadbe mojej kamošky,bol najlepší kohút zo všetkých:) alebo sa preťahuje vajce cez nohavice, he,ale ked praskne je dosť nepríjemné :-D máš nejaký tip?
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela: tak s tym kohutom to pocujem prvy krat ale skusim navrhnut druzicke ona to chysta pre mna :-) mirka: v tvojom albume som nasla na perniku podakovanie rodicom, celkom ma to oslovilo, my budeme mat pernicky ako menovky a zaroven darceky. budes robit to velke srdce pre rodicov? aky text pouzijes? asi si to skopcim od teba lebo sa mi to fakt pozdava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
humba chcem to dat spravit len musim najst ochotnu cukrarku :-N aj ja chcem nejake tie hry...Co som bola na svadbach tam mali len ten tanec zo stolickami alebo take nieco ze prisli akoze cigani a zrobili program oni...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka: poslala som ti do IP web stranku kde je popisanych kopec hier...snad ta daco inspiruje
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem IP:) no jasné cigáni nemôžu chýbať
Odpovedať
humba aj mne prosím ta posli tu stranku tych hier. dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
čafte kočky,ako po víkende? my sme odovzdali dalšie oznámenia a užili si super víkend na Liptove :-) škoda že už je zasa pondelok,ale aspon tu nemám šéfa:) už len 4 víkendy...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gebriel no skoda, ze po vikende a nic sa mi nechce ani do prace uch to bude zasa den....jejejej cas ale uteka...
Odpovedať
tak my sme uz tiez rozdali nejaké tie oznámenia.... máme už aj košele a topánky... konečne :-D A už sme sa boli učiť aj tancovať, máme za sebou prvé dve hodiny a dúfam, že ich už veľa ani nebude, lebo sme šikovní :-D a lebo ma to finančne zruinuje :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne sa nič nechce! simonka - to je taká pálka hodiny tancovania?aj badáte rozdiel?:)
Odpovedať
babyyy som si dnes kupila v Palmerse spodne pradlo pod saty :-D som stastnaaaa A stale nemam topanky a popolnocky :-(
Odpovedať
ahojte nevesticky, tak uz aj my sme pokrocili :-) cely vikend sme lietali po rodine a pozyvali - celkovo sme cez vikend absolvovali 8 navstev :-N moja strana je uz takmer pozvana az na 3 rodiny, ale v porovnani s tymi osmimi, je to uz pohoda :-D tento vikend ideme pozyvat draheho stranu, to tam ale zmakneme - mame uz prax ;-) vsetky oznamenia, ktore sme mali poslat postou odisli v piatok, zostalo mi cca. 30, ktore pohadzem do schranok a sme fertig :-) inak mame pierka pre svadobcanov, bublifuky, dnes som objednala darceky pre hosti a pred chvilkou som sa vratila od krajcirky, ktora mi skracuje popolnocky. zuzi, nesmut, uvidis, ze na nejake natrafis a ani nebudes vediet ako :-) tak babulky, idem zehlit, caka ma asi 1,5 metra vysoka nevyzehlena kopa :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?