Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
no tak ale potom máte redový zbytočny, ked do vienka budete inak peniažky vyberať
Odpovedať
Profilova fotka
no vysvetli to mojmu drahemu,on si neda povedat,dal si usit kroj a chce redovy mat v nom,vobec neviem ako to dat dokopy,hadam daco vyriesime. a nerozumiem ze aku ulohu zohrava zenich pri redovom a este k tomu v kroji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to niekde tak je, ze uz ked zena tancuje v kroji na redovom, tak aby muz bol tiez ako ona tak ma kroj tiez....no ked nevesta netancuje v kroji ale v satach cervenych tak v kroji nieje.... :-N podla mna zenich v kroji je to zbytocne... :-S
Odpovedať
to teda ani ja netuším :-D :-D :-D moja ty teda mušíš mať radosť so svojho drahého v tomto prípade
Odpovedať
Profilova fotka
caute neviete kde zozeniem obrazok fernet citrus a citrony su v tvare srdca... je tu uzasne.. fak...
Odpovedať
Profilova fotka
takže baby,koľko nám už len zostáva? ;-) verca - googli,googli ...
Odpovedať
gebriela, do svadby zostava presne 47 dni :-) :-) baby, ja som mala taky pekny vikend s drahym - v piatok som mala volno, bolo to super.... x-) x-) idem si precitat, co ste tu vsetko popisali, kedze som tu od stvrtku nebola. zuzumajko, ako tvoje saty? zohnala si tam nieco?
Odpovedať
...uz som docitala :-) ja mam skusku ucesu objednanu na 7.9. - zaroven aj s farbenim. uces budem mat trosku zapletany, vypnuty dozadu. skusku planujem len jednu, musela by to byt strasna katastrofa, aby som isla len na jednu. kaderncku mam rovnaku uz 15 rokov, tak snad nesklame... ked ste sa bavili o krajani torty - hlavnu svadobnu tortu budeme krajat po prvom tanci ku kavicke :-)
Odpovedať
Bodi, nic som nezohnala :-( uplne cele zle :-( Ja mam kadernicku na skusku zajednanu posledny augustovy tyzden a tyzden pred svadbou mi ide dorobit melir aby sedel pred svadbou :-) niektore oznamka sme uz rozdali, dnes budem pisat adresy do PC aby sme ich vytlacili a posleme do konca tohto tyzdna snad :-)
Odpovedať
Bodi, my sme boli v Peeku v Budapesti cez vikend a ani tam som nic nenasla... :-| Tak uz zacinam chytat miernu paniku kvoli popolnocnym satam :-D Ja som vcera tlacila menovky na obalky, tak uz ich aj pomaly rozdavame... postou isla prva varka uz min. tyzden ;-)
Odpovedať
zuzi, tak to ma mrzi, nemali asi ziadny vyber, ze? No mozno je to aj tym, ze ja som ich kupovala este v januari a vtedy bola plesova sezona. anro, bola si v peeku v Ba v Avione? Segra si kupila tam.... Baby a hlavne klud, treba len chodit a hladat.... Ja sa chystam dnes takisto tlacit obalky s menami a adresami, dufam, ze do konca tyzdna to budem mat. Tlacite rovno na obalku? Alebo na samolepiacu etiketu?
Odpovedať
Profilova fotka
AHojte baby,tak vidim ze ste mali aktivny vikend vsetky. my mame problem s obruckami,dali sme si ich robit na mieru a zlatnik zabudol nejako podoknut metodu aku pouziva-no po prvom prezreti sme boli jednym slovom sklamani. teraz sme mu to dali opravit,no posnazil sa ale aj tak sme chceli odstupit od zmluvy a dat si urobit nove u ineho.no a dnes nam prisiel mail ze sa to vratit neda lebo zlato uz nema taku hodnotu po roztaveni ako pred tym. a mame dilemu,je pravda ze po oprave co sme videli len na fotke vyzeraju dobre a dal nam aj zlavu. nuz ale fakt neviem co robit... anro...ja som bola zo satama na tom tak isto,nakoniec som sa ukludnila tym ze som vytiahla zo skrine jedny starsie,dohodla sa s krajcirkou ze v pripade nenajdenia ziadnych inym ich nejko upravime,mala som taku istotu a bola som kludnejsia a lepsie sa mi hladalo a fakt som potom nasla jedny a kupila :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Bodi: hej, bola som v Peeku aj v Avione, aj v Auparku a tam mi tiez vobec nic nepadlo do oka :( Asi si fakt mala stastie v januari. Mne sa podarilo menovky vytlacit priamo na obalky a vyzera to fakt super! Este ma caka cca. 20 menoviek vytlacit dnes - zajtra :) Humba: no ja fakt dufam ze daco zozeniem... snad do konca augusta sa uz tiez budem tesit z novych saticiek :D Este sa chystam do Nitry, vraj je tam jeden dobry salon so satami...
Odpovedať
anro, neboj, urcite nejake zozenies. Je pravda, ze tie segrine saty isli asi "na dracku", lebo ked isla do kabinky, boli na vesiaku 4 kusy a ked sme isli platit, tak boli na vesiaku uz len jedny. Ale su krasne, akvamarinovej farby, pod prsiami vysivane koralikmi, asi sa mi pacia viac, ako moje popolnocne :-D ale neva, bude krasna x-) Ja som na tie moje natrafila v januari uplnou nahodou, ale bolo to preto, lebo bola este plesova sezona a sortiment v obchodoch bol iny, ako teraz. aj ja chcem tlacit mena a adresy priamo na obalky, uvidim, ale nemal by s tym byt problem. Postou ich chcem poslat do konca tyzdna, cez vikend ideme pozyvat prvych hosti a este chcem aj rozdavat tie, ktore nebudeme posielat. Chcem to mat uz z krku :-)
Odpovedať
humba a akú metódu používa pri vyrábaní ked ste boli tak sklamaní?
Odpovedať
Profilova fotka
humba - to je teda pekne blbé,to je fakkt - akú metódu používa? ak ste fakt nespokojní,tak by som chcela aspoň riadnu zľavu,ak sa už nedá odstúpiť od zmluvy. my sme mali takí super pohodkový víkend- v sobotu country a v nedelu celý deň na plavke zakončený super večerou :-)
Odpovedať
gebi, aj my sme mali super pohodkovy vikend aj napriek tomu, ze bol pracovny :-) na komplet sme dokoncili kupelnu a uz je takmer hotova aj kuchyna, montovali nam ju minuly tyzden a predcila vsetky moje sny, tak sa straaaaaasne z nej tesim x-) uz sa tam len prestahovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to vám v dobrom závidím,že už sa máte kam nasťahovať, kuchyňa je srdce domu:) my zatiaľ u našich a pak by sme chceli postaviť domček,pozemok je v stave riešenia,tak hádam nám to vyjde.
Odpovedať
no drahy v tom byte byva od narodenia, pred 3 rokmi ho kupil od otca a teraz sme rekonstruovali. a ja sa za nim stahujem po svadbe, teda uz si tam nosim prve veci :-) je to uplne v inom meste, takze je transport trosku zlozitejsi, ale inak v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sú maličkosti,hlavne že už môžeš stahovať:)ja sa najviac teším na zariadovanie ;-)
Odpovedať
gebi, hej, su to uz len malickosti... to najhorsie z rekonstrukcie je uz za nami, uz pomaly zariadujeme, kupelku a kuchynu uz mame, teraz zaciname so spalnou, potom obyvacku a predsien. svadba je uz takmer za dverami, moc sa tesime, hlavne na to, ze budeme stale spolu. teraz sa stretavame len cez vikendy, nakolko sme 250 kilometrov od seba :-(
Odpovedať
Bodi, my to rekonstruujeme postupne :( teraz mame celu obyvacku vypratanu - dava sa tam elektrina :-( pochybujem ze to do svadby stihame, i ked dnes ide elektrikar tahat kable a do konca tyzdna to chceme mat uz 1x namalovane a danu polovicu podlahy..no neviem :-|
Odpovedať
zuzi, my sme to spravili tak, ze sme spravili v komplet celom byte elektriku, nove omietky, nove podlahy (okrem predsiene a WC), vymenili sme radiatory, okna uz chvalabohu vymenene boli. Spravili sme na komplet kuchynu a kupelnu. V obyvacke mame momentalne maly gauc, jedalensky stol so 4 stolickami, stolik s telkou a notebook. V spalni roztahovaci gauc a jednu komodu :-D takze nemame takmer nic z nabytku, po svadbe ale chystame zariadenie spalne, lebo si nebudem mat kam dat veci, ked sa nastahujem. Inak sme rekonstruovali 2 mesiace (to byval drahy u svojej sestry), stale bol s niecim problem, firmy len pretahovali terminy a my sme boli na nervy :-| osobne som stastna, ze uz tam ziaden robotnik nezavita :-D Neboj, do svadby to mozno nebude, my budeme prerabat este aj nabuduci rok :-D menit WC a robit predsien :-| ale to si chceme robit sami...
Odpovedať
Bodi, no, to my sme sa rozhodli, ze budeme robit izbu po izbe. Najskor sme vyburali jadro, potom sme spravili kupelnu a wcko (najdrahsie polozky) komplet a kupili tam vsetko ako pracku a skrinku a tak, radiatory sme menili tiez..potom sme robili spalnu - stierku, vymalovali, z obyvacky po povodnych majiteloch som vyberala podlahu a maros (priatel) ju kladol v spalni...viac menej sme si vsetko robili sami az na to vymurovanie wc a kupelne a tie radiatory..teraz cakame na spalnovu zostavu :-D z fima mobelu..mala by prist do dvoch tyzdnov..elektriku robime preto takto, lebo si to vrtame sami a nechceme vrtat po tretej poobede, takze preto to ide tak pomaly :-( menili sme aj zarubne a dvere..tisic veci..proste des..netusim kde mi hlava stoji..teraz marosove prstiky na nohach sa dokaslali, ja som furt unavena z tej choroby..svadba finisuje...proste des :-S tesim sa az bude potom..niekedy uvazujem, ze uz mi je jedno ako dopadne svadba, len nech je to za nami..nechcem sa ruhat, ani nic privolavat..len mi to obcas napadne :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, aj nás už chytajú také pocity - nech už je potom a môžeme sa pustiť i my do rekonštruovania (tak čiastočne si chceme upraviť 1 podlažie v dome mojich rodičov), ale hlavne sa tešíme až si po svadbe oddýchneme a vypadneme niekam preč - bo celé leto makáme jak blázni aj doma aj v robote. čo vy?plánujete svadobnú cestu?my sme pôvodne nechceli kvôli peniažkom ísť nikam,ale na druhej strane si hovorím - ked nie teraz na svadobnú cestu,tak pak už to budú len dovolenky s priateľmi a pak s detúrencami,tak si to užijeme teraz ;-)
Odpovedať
zuzi, uplne viem, o com hovoris.... my sme rekonstruovali od maja, bolo to niekedy na nervy.... :-S ale uz mame tu najvacsiu spinu snad za sebou.... mame rovnake pocity ako vy - nech uz je po svadbe... je to krasne, ale musime si priznat, ze velmi narocne, pokial mame este aj ine aktivity (napr. rekonstrukciu,...). Ja sa ale tesim, ze k 4.9. uz koncim konecne v praci a v novej nastupujem 1.10., tak sa aspon prestahujem, na svadbu budem mat este 2 plne tyzdne. Na dovolenke sme neboli ani my, makame jak blazni. Boli sme naposledy v marci lyzovat v Taliansku a odvtedy nic. My sa chystame hned dalsi vikend po svadbe (25.-28.9.) na wellnes vikend do hotela Borovica na Strbskom Plese. Nasla som super vikend s masazami a tak, tak sa tesime. A na klasicku svadobnu cestu sa chystame az dalsie leto (chceli by sme ist na Maledivy alebo Mauritius). Nevychadza nam to casovo ist na svadobnu cestu hned po svadbe, kedze si musim vybavit papiere (pracovne povolenie, atd.), tak nie je cas. Ale uz teraz sa tesim aspon na tie 4 dni x-)
Odpovedať
@bodi, tak ti zavidim ze budes mat 2 tyzdne volna na svadbu... ja budem pravdepodobne v praci az do konca, netusim este ci mam vobec narok na piatok pred svadbou na neplatene volno... Ale zato hned v pondelok 21.9. letime do SF na 2 tyzdne tak sa uz moooc tesiiiim 8-) Nejako to uz vydrzme tych 46 dni :-D @gebi a vy sa kam chystate na svadbonu cestu?
Odpovedať
Ahojte ja som uz nejak total OUT s príprav vsetko sa mi miesa uz vobec netusim treba este spravit, co hned a co pocka, Musim sa do toho kola opat dostat a nejak sa vsetko krati.
Odpovedať
Ja a uz mavam prve nocne mory typu ze som si nestihla vybrat saty, ze nemam uces a pod. Cista psychopatia
Odpovedať
Profilova fotka
anor,chelonka...on to letoval a v katalogu bolo ze spojene laserom,vcera nam poslal fotky....no chlapec sa posnazil a opravil to takze sme akceptovali zlavu a zobrali sme ich nakoniec.lebo vraj vratit sa nedaju,co je podla mna hovadina ale uz sme sa nechceli koli tomu stresovat,budeme si vazit ze je to rucna prace robena priamo pre nas ;-) inak kocky s tym rekonstruovanim vas obdivujem, my sme makali asi pol roka, potom sme nastahovali a odvtedy aj keby tragace padali tak sa nam do nicoho nechce. a to sme chceli este kupelnu prerobit, ale sak pohoda xixi ja si myslim ze ked bude po svadbe tak zostane zrazu jedna velka ciara a budem mat kopec casu sa tomu venovat. a vidim ze ani s tou svadobnou cestou dajak nezaostavam :-) som na tom podobne...uvazujeme kubu ale az januar mozno :-) a tiez som uvazovala po svadbe vypadnut na 2-3 noci do nejakeho welnes centra..to by nebolo zleeee
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?