Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
prave som napisala siahodlhy zoznam co vsetko treba este checknut, lebo koncom januara chceme ist do tatier, tak aby som nezabudla, co vsetko treba dohodnut. a mame pierka a to je tak vsetko, a ty? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte majovky. konecne som tu niekoho zastihla. ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
vy všetko zajednávate v Tatrách,alebo máš niečo aj zo Seŕede? ja sa v najbližšej dobe chystám zajednať zákusky nemáš nejaký dobrý typ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Zuzka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
citam,ze vy ste uz ako pokrocili s pripravami. my ideme na buduci tyzden este len vybavit kostol. dufam,ze to nebude neskoro :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi,nie nebude my by sme mali ísť v januári sa farárkom na prvé poučenie :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti ty mas uz objednane zakusky?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte nie,ale budúci týždeň ich idem zajednať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz aj vies odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte zvažujem medzi dvomi :-p ty už máš zajednané?koľko budete mať ľudí?
Odpovedať
Profilova fotka
ja este nemam zajednane,ale budem musiet zacat nad tym rozmyslat. my budeme mat okolo 5O ludi. a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
nás bude okolo 75 :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lenti, koho zvazujes? tortu by som brala urcite z majcichova, mala som odtial tortu - drahy mi kupil k narodkam a bola naaaaaaaaaadhernaaaaaa. my zajednavame vsetko tam, lebo zakusky sa mi odtialto nechce tahat, akurat oblecenie a obutivo a drobnosti riesime tu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzka, a kde bude svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
ja zvažujem zákusky z Matúškova a počula som,že výborné robia aj v Čataji,tak ešte neviem :-p a v Majcichove robia aj dobré zákusky? kde tam? šaty máš zo Serede? ja nemám ešte popolnočné :-| a topánky
Odpovedať
Profilova fotka
ajkaag ako myslis,ze kde? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka, no ze ci priamo v nitre a tak... lenti, zakusky by som z tadial asi nebrala, ale tortu stopercentne - pozri si monikine torty, a z Matuskova su superne zakusky, segra mala z tadial... popolnocne nemam ani ja a mam taku dost sialenu predstavu, takze sa asi urcite budu sit a svadobne mam z ciny ale este vymyslam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ajkaag, ano svadba bude priamo v nitre.
Odpovedať
Profilova fotka
oki, prepac, to vies, zenska zvedava
Odpovedať
Ahoj, ja mam tiez svadbu v maji, konkretne 9. 5. 2009. Este som s pripravami len zacala, zatial mame len termin v kostole zajednany. A dnes usilovne surfujem, kde by mohla byt hostina, kedze mam celkom dost ludi, teda 70.
Odpovedať
cavte majovky. Ja este saty nemam, ak sa mi podari tak by som chcela stvrtok, piatok obehat nejake svadobne saloniky. Horsie to bude s topankami. Dnes som pozerala v Auparku a nemali tam ziadne :-| . Minule ste sa bavili o koseliach pre vase polvoicky. Ja len ze viem ze podla bontonu sa kosele s kratkym rukavom nenosia a do obleku uz vobec nie. S kr. rukavom su len k sportovemu obleceniu. ;-) Ale je to vase rozhodnutie a vasa svadba.
Odpovedať
ahoj lenockag - vitej mezi nami 9.5 :-) .Preji hodne uspechu v zarizovani :-) .My uz mame skoro vsechno,jelikoz jsme mimo SK,tak jsme to vsechno museli zaridit pres Vanoce,i pres nase obavy,jsme to skoro vsechno stihly,tak jsme radi :-) .Rada bych ti poradila,ale bydlis docela daleko od bydliste meho pritele,ale urcite ti poradi a da typ nekdo jiny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez 9.5.
Odpovedať
ahoj espri1000 - vitej mezi nas :-) a kde budete mit obrad?
Odpovedať
ahojte...co vsetko uz mate vybavene...nech sa zorientujem ako som na tom ja... :-p
Odpovedať
ahojte májovky, čo nové v prípravách? Mne dnes prišli z USA moje vysnívané svadobné šaty. Konečne. Som na ne čakala 4 mesiace.
Odpovedať
Profilova fotka
to ako si pozhanala? ako si vedela ze ti sadnu? kolko ta vysli?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baburky, andzi pisala som Ti na 2009, ale napisem aj sem ;-) tesim sa s Tebou, ktore si si objednala? a ako sadli a ako clo? a co tak ukazat nam na chvilocku fotecku nech obdivujeme? ;-)
Odpovedať
ajkag: mám model Symphony. Ešte som sa dnes len tak narýchlo do nich navliekla a mamina ma zašnurovala. Už mám aj spodničku pod ne. Fotiť sa už nedalo lebo potom prišiel snúbenec a musela som sa rýchlo vyzliecť. Urobím fotose zajtra.
Odpovedať
No a clo super, bola som milo prekvapená len 95 €, hoci šaty stáli až 950 USD. Firma dala na balík menšiu hodnotu, ja som ich poprosila nech to napíšu ako dar ale oni nie sú ako čínania, takže to nemôžu. Ale vyšli mi v ústrety aspoň s tým nižším clom a DPH.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?