Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

7. apr 201010950
  • Čaute baby, my to plánujeme na 23.5.2009 (tak ako vy sobica ), musím sa priznať že my už máme sálu, kameramana, fotografa, šaty aj oblek, pracujeme aj na oznámeniach- tie chcem obehať teraz v januári aj cukrárku a jeeeeee toho ešte strašne veľa ale čo to máme.
    Baby chcela by som vedieť asi koľko ľudí budete mať na svadbe? pretože my okolo 70 max. a som z toho dosť nešťastná........ 😞 pa

• borabora ahoj
    my budeme mať okolo 70-75 ľudí
    odkiaľ budeš mať fotografa a kameramana?
    my z Trnavy ATstudio

• ahoj lentilkabj. dakujem 🙂 no prípravy tak pomaly ale sála už je vybavená a šaty tiež už mám doma. tak pomaly roozmýšľam a dopĺňam čo by trebalo. a ty už máš niečo?

• Sponzor fóra
  • my máme sálu,fotografa,kameramana,kostol,šaty a obrúčky 😵

• no tak toho máš viac 😬 a oznámenia kedy dáš spraviť? pretože ja vůbec netušim kedy ich treba naplánovať aby to nebolo skoro a zároveň ani neskoro 😐

• kostička,
    oznamká chcem posielať asi 6 týždňov pred svadbou,tak ešte sa s nimi až tak neponáhľam,teraz v januári chcem zabezpečiť cukrárku

• a tie šaty v albume budeš mať na svadbe lebo su krásne. vlečka sa pripína alebo je taka dlhšia bez pripnutia? pretože ja mám dosť dlhu vlečku a neviem či s ňou mám niečo spraviť alebo to nechať tak ona sa totiž nepripína.

• áno,tie šaty mám už rezervované 🙂
    tá vlečka sa dá vypnúť
    kostička,na každých šatoch sa musí dať vypnúť vlečka,veď ako by si v nich tancovala?? 🤔
    ani na tých mojich sa to nedalo,ale oni to dávajú spraviť krajčírke

• hej 😐 len sa neviem rozhodnúť či ju dám skrátiť alebo upraviť tak aby sa dala pripnúť

• jááj,ty si si šaty kúpila??
    nedaj si ju skracovať,keď je pekná,bude jej škoda
    daj si ju vypnúť-šikovné krajčírky s tým nemajú žiadny problém

• kosticka, skus sa spytat v niektorom svadobnom salone - najlepsie vedia kam prisit gombicku a slupku aby vlecka pekne drzala...

• hej kupila som si ich 😃 je krásna ale trochu pridlhá preto som chcela počuť váš názor. no urcite pojdem za nejakou krajčírkou a nechám si poradiť uvidím čo z toho bude 😎

• tak,tak 😃

• ahojte kočky

kosticka: ja budem mať taký istý problém so šatami ako ty, rozmýšľam ako vypnúť vlečku, aj ja budem mať svoje šaty

• ahoj andzi. a nebola si už za nejakou krajčírkou? podľa mňa s mojimi šatami bude mať aj ona problem vlečka je dvojita 😐

• Sponzor fóra
  • ahojte cicky, už ste kupovali košeľu pre Vaše budúce polovičky? Mám dilemu, či s krátkym alebo dlhým rukávom - myslím košeľu popolnočnú 😐

• zvizinka: to ešte nie moja polovička má na take veci čas 😎 ale ja si myslim že s krátkym

• asi máš pravdu, aj tak sú momentálne v predaji asi len košele s dlhými rukávmi

• My půjdeme kúpiť oblek a košeľu nikedy v marci alebo apríli 🙂 a určite s krátkym keď tam bude zábava v plnom prúde tak bude aj dusno 😃

• ahoj ajkaag, svadbu mame v Starej Lesnej, vybavene - kamera, foto, kolace, kvety,sala. este nemam saty, oznamenia vo februari dame robit,kozmeticku kde chodim musim este oslovit, kadernicku vobec neviem..ani obleky sme este nepozerali ani popolnocne saty..obrucky vybrate dame robit az v marci, inak vyber saly a kamery som presvihla svojich favoritov...neskoro som sa ozvala, zhanam navleky na stolicky, kde mas svadbu? a sobas?

• zlata2 - my mame v novej lesnej v amalii. kameru foto tiez uz mame (kristl - hajkovsky) kolace a kvety pojdeme asi riesit koncom januara, ked pojdeme do tatier - byvame totiz c seredi, tak to mame trosku od ruky, ale chceli by sme z bystreho kolaciky a kvietky este nevieme, poradis? kozmeticku tiez este neviem celkom, ani vlasky, musim sa uz do toho poriadne pustit, no a obrucky uz mame domka a vytesujeme sa, koho si chcela na kameru a foto? a koho mas nakoniec?

• foto som chcela hajkovsky, kamera neviem ako sa vola ale ma web.natacanie svadieb.sk a je fakt dobry, kristl bol tiez obsadeny, mame stolca on ma aj fotografa ..dufam ze sa nesklameme lebo co ukazoval tak to nebolo az take vymakane co sa tyka kolazi a efektov, kolace mame sp.bystre, v amalii je urcite krasny interier ale myslim ze aj draho asi bude hm? my v hoteli academia v st. lesnej, take skromne..ale velmi usluzni a mili personal, preto zhaname navleky na stolicky a vyzdobu si musime zabezpecit tiez

• pozerala som tvoj album, kvety mas presne taku predstavu ako ja, ale ja chcem len v bielom..budes mat aj zavoj?

• nooo, je to tam drahsie, ale naaaadherne a nas bude malinko, urcite do 35 a sme si povedali, ze radsej menej ludi, ale nech je to superne 😉 urcite bude dobre aj tvoje videjko a fotky uvidis 😉 vy ste spod tatier obaja?

• sme z PP, ale byvame momentalne v starej lesnej, ani neviem preco sme si to tam dali, samo to nejako prislo o PP sme ani nerozmyslali, len teraz nas napadlo ze svadobcania y PPi si nebudu moct dat ani do nosa lebo autami im treba ist tam i nazad..

• to Ti vyriesi jedno auto so soferom - nejaky bratranec alebo kamarat, co bude zvazat ludi zo svadby postupne

• brat mal svadbu v sp.belej a kazdy prisiel autom - sli domov sami, aj my s priatelom vlastne.. tak dufam ze to aj u mna pochopia..

• čaute májovky,
    kdeže ste?? 🤔

• ahoj lenti 😉

• čau ajka,
    čo nové? ako prípravy?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov