Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Idem si kočky už ľahnúť.Tak pené sníčky a ahojte zajtra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Holky poradte mi,chcem mamkám dať urobiť kytičku,le neviem,z akých kvetov by mala byť.Či to je jedno? Možno sa hlúpo pýtam,ale pre istotu.Dík za každú radu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
topa no mi mamkám dáme ruže to sú také vdačné kvietky a asi ich ešte skombinujeme s niečím
Odpovedať
Profilova fotka
no to som si aj ja myslela,Jabudem mať svadobnú z ruží.Takže im zvolím asi len inú farbu a bude menšia. :-D Dík za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
Topa nie je za čo.Aj ja mám svadoibnú z ruží bordových a im dávame biele
Odpovedať
caute kocky nieste tu??? ja sa zblaznim... dnes som bola na skusku siat, trosku som schdula ale aj tak mi sedia...lenze je tu problem ze sa mi uz nepacia, som strasne z nich smutna... a ja mam tiez kyticu z ruziciek ale bielych
Odpovedať
ahojteee :-) my sme dnes kupili krizik do kostola a dorobil isme vignety na flase :-) emmilly a co ti padli do oka nejake ine saty v tom salone? ci co sa stalo? ved to sa da podla mna este zmenit ;-) nebud smutnaaa
Odpovedať
Profilova fotka
emilly tak moja zajtra tam chod a oni ti ak bude ten termín voľný tie šatky vymenia za iné.Ved nechces byť nesťastná,A verím tomu že to by si bola,lebo v šatkách sa musíš cítiť výborne a musíš mať pociť že si najkrajšia.Len tam pekne bež a potom daj vedieť.
Odpovedať
TAK KOCKY asi som len v panike obzerala som si fotky lebo som sa dala nafotit a myslim ze su pekne, to je asi naozaj ten stres...ved ja som o nich snila keby ste vedeli ako, basnila ....prvykrat co som ich videla hned som ich chcela boli to prve saty co som skusala, takze naozaj len panika... snad sa z toho vyspim...no nie???
Odpovedať
ale ste zlate dik moje krasneee
Odpovedať
Profilova fotka
Veď máš krásne šatky.To bola len panika,určite. A ak nie tak si naozaj vymeň. ;-)
Odpovedať
emmilly uvids ak osa na to budes pozerat zajtra :-) rano mudrejsie ako vecer sa hovori a veru mne sa to uz aj viackrat stalo,ze som vecer mala hrozne stresy a strach z niecoho a rano som sa nato uz pozerala uplne inak :-D x-) neboj vsetko bude dobreee a pozerala som si tvoj album, vybrala si si krasne saty :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
emmilly, ved tie saty su nadherne. ako dlho planujete svadbu? mozno to je aj tym,... ked je vela casu.... aj ja by som vymyslala... no ja som v takom zhone ze ja nemam ani cas sa zamysliet nad tym ake mam saty.. mne sa paci vsetko.... :) (skoro). ja som si na prvy sup kupila tiez vela veci,.. a radsej som ani neriesila co by mohli mat inde a táák...nebolo casu. ved este pred dvoma mesiacmi som o svadbe ani nesnivala x-)
Odpovedať
tak kocky my planujeme savdbu dost dlho asi aj pomaly rok...a saty mam rezervovane od januara tak to moze byt tiez tym...tak ste zlate dakujem vam este raz, hned mi je lespie... a to sa ti ako podarilo ze ste sa zrazu dali na svadbu??
Odpovedať
Profilova fotka
emmilly no tak vidíš,ozaj to je len asi stres.Inak mám otázočku.Mi s budúcim nemáme fotky z detstva a spoločné máme asi 2.Ako by ste to riešili na dvd?Máme sa ísť cez víkend pofotiť?Alebo neviem,nechcem aby to bolo také na silu.
Odpovedať
Profilova fotka
no,.. my sme svadbu chceli zacat planovat az ked budeme mat dokoncenu skolu. no cakame babo tak sme sa trosku poponahlali :-) tak sme si povedali ze kym sa zmestim do siat, vezmeme sa. risk, tak ak su tie dve fotky pekne dajte tie. a mate na to este tyzden aby ste sa pofotili, ma byt este pekne, niekam chodte a zoberte fotak... a bude :) netreba to silit... podla toho na co sa citis :)
Odpovedať
caute babenky ste tu??? tak uz ma to preslo, viaceri ma ubezepcili ze u krasne, asi som to potrebovala, takisto dakujem aj vam...ste jednotky... sixi tak gratulujem... risk, no my tych fotiek mame skutocne vela, lebo som zatazena na fotky, rada ich vystavuje a obzeram ich...sme spolu 5 rokov takze nafotene mame toho dost, od cesty co som bola s drahym s kamionom az po dovolenku santenie v bazene a vselijake ine... myslite ze ked moj drahy jazdi na kamionke a bola som s nim asi pred dvoma rokmi na jazdu a mame foto pri autach mame ich dat aj na kameru na cd? myslim ze to bude pekne co vy nato?? hoci tam nevyzeram k svetu a este k tomu uplne inac ale nevadi, paci sa mi ten napad co vy nato?? a ečste jedna vec, kocky pocujte bavili ste sa tu o darcekoch pre rodicoch, drahy rodicov ma, ale ja uz bohuzial nie, moj zakonny zastupca je sestra bude vedla mna sediet tak ako by mali rodicia, ale bohuzial ich nemam tak tam bude ona s muzom aj s malou neterkou, myslite ze aj sestre mam dat kyticku?
Odpovedať
baby halooo? kde ste???
Odpovedať
ahoj, ja so mtu emmilly na chvilku :-) podla mna si kludne mozete dat fotky z jazdy na kamione ;-) ja mam na svadbu nachystane albumy s nasimi fotkami od detstva,cez pubertu az po nase spolocne fotky, nech sa hostia na nas zabavaju :-D moj drahy zboznuje fotografovanie,tak mame vela fotiek x-) pytala si sa este,ze ci dat sestre kyticku, ja by som jej ju dala, urcite sa veeelmi potesi x-)
Odpovedať
oki vobec som nevedela ze sa to tak robi..v.ed ani mi to nemal kto povedat, takze som rada ze vas mam...hi
Odpovedať
Emmilly ono to vlastne zalezi na kazdom ako si to naplanuje a co sa mu paci ;-) :-D niekto dava kvietky aj dary rodicom
Odpovedať
emmilly uz minule som ti chcela napisat,ze mate krasnu ozdobu na auto :-) ;-)
Odpovedať
vazneee??? jej si ma potesila, predstav si uz mi jedna holka piosala ze ju odomna kupi...pozicne stoji 600 sk a ja som ju kupila za 500 aj s spz...
Odpovedať
si ma potesila budeme mat nase auticko silno zelenu oktavku tak ta marhulkova tam strasne vynikne...
Odpovedať
pocuj lili pozerala som si aj ja tvj album a tam co by si chcela mat ten uces, aj ja rozmyslam ze si dam vlasky spustit tak nabok v copiku no uvidime...neboj budeme kocky...hi
Odpovedať
To si kupila za dobru cenu ;-) hej pacia sa mi take polorozpustene ucesy :-) v utorok idem na skusku ucesu tak som zvedava ako to dopadne :-D
Odpovedať
ja v stredu...budes mat zavoj alebo aj korunku? pocuj vcera ma tak napadlo, ak budem mat zavoj a vlasy teda ten cop nabok nebudem na hlave taka prazna? nemam tam dat aj tu korunku? alebo netreba? tym ze mam take satky? vies su vyzdobene tak zase aby som nebola precackana...hoci nevdis presne ake su...a co ako to riesis ty?
Odpovedať
nezda sa ti ze nas tie baby nejako nechavaju v stichu??? uz ani len mrknut nerpidu pockaj hodim s nimi hned re...hi baby to len zo srandy, :-)
Odpovedať
Ja uz tiez pojdem prec od PC :-) podla mna mozes mat kludne korunku, ja budem mat taku jemnu korunku a zavoj zvrchu pripevneny ;-) no uvidime ako to dopadne v utorok :-D prajem dobruu nocku papaaaaa
Odpovedať
aj tebe pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?