Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • Dievcence viete ake ma byt pocasie 20.9.? Dázd do 16 stupnov 😞
    To je strasne, ja som chcela mat krasne pocasicko, fotit sa vonku...
    Fnuk 😞

• ahoj delphi, ja som uz tiez pozerala tu predpoved a tiez som z toho mimo, dufam,ze sa ten dazd posunie na neskor a nebude prsat..aj ked bude chladnejsie sa to da zvladnut, len nech neprsiiiii 🙂

• Hej viem,ale ešte stále verím,že nebude pršať. 😉

• Sponzor fóra
  • Aj ja v kutiku duse verim,ze nebude prsat 😵

• Noo , pozrite, ja mam take saty ze holy chrbat , ruky, .... a to nemam ani len bolerko. takze nestraste ze dazd 🙂 to by ma porazilo. co potom moje chudence saty aj topanky a fotenie? no des. 😃 hadam to dobre dopadne.

• Baby presne tak.. aj ja sondujem o počasí... a vyzerá to veru zle 😞
    Čo mi chúdatká budeme robiť? My nemáme ani šajnu kde sa budeme fotiť.... :o( ked bude liať.... !!!
    Ostáva nám len dúfať že Tí naši meterologovia sa zase raz mýlia....

• Ale musíme veriť,že nám to vydrží. 😉

Júj baby ja mám dnes rozlúčku so slobodou.Tak sa teším. 😃

• Ahojte tak čo,nikto tu nie je? Júj o týždeň to máme. 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ahoj topa 🙂 ja som tu na chvilku, pridavala som fotku obruciek a krizika do albumu. Veru takto o tyzden uz budeme mat po foteni a budeme cakat na sobas 😃 keby je take pocasie ako je dnes tak by to bolo fajn, aj ked je chladnejsie,hlavne,ze neprsi.

• ahojte babenky,
    to snáď nemyslíte vážne, že by nám malo pršať...snáď sa počko umúdri.. 😢 my sme sa včera boli kamerovať, no nasmiali sme sa teda poriadne. aj som sa bála ako to zvládneme ale dopadlo to celkom v pohode...baby, presne o týždeň o takomto čase budem asi odpadávať od stresu...sobáš máme o 16.30..takže posledná hodinka slobody... 😃 ako na tom budete vy s nervami???

• petkoo ahojky Boli ste sa kamerovať?Mi sme o tom tiež rozmýšľali,lebo nemáme žiadne fotografie ani z detstva a čo sme spolu tak len dve.Ako to prebiehalo?

• caute kocky, prajem dobre ranko...hi

tak topa aj ja som mala rozlucku, bolo super...kde ste boli?? ako to dopadlo???

• Ahoj tak rozlúčka dopadla perfektne,boli sme v 2 baroch.Ani neviem ako sa volajú.Dostala som aj krásne spodné prádielko.To som nečakala. 😃 No drahý bude mať krásne prekvapko vo svadobnú noc. 😃

Nakoniec sme boli až včera.No a dnes som spoločenský unavená 😃 😃 .Ale idem makať ďalej.

• aHOJTE DIEVčENCE.Mám samé nešťastie pozrite si môj album čo sa mi stalo... 😞

• ahojte baby 🙂

risk tak to mi je luto co sa ti stalo so satami 😞

aj my sme boli vonku s partiou, spolocne sme sa paradne zabavili aj ked nie dlho, bolo nam fajne 😉

• Sponzor fóra
  • lilusiatko super že ste boli riadne zapiť slobodu.Ja pôjdem dnes je u nás jarmok tak ideme.

• risk,... a teraz co? tyzden do svadby... chcela by si ine saty? poslem ti do internej typ kde maju lacne... aspon dufam. ale nevesaj hlavu, mozno sa s tym da nieco spravit. budes mat pekne vlasky a make up a bude to zachranene.. uvidis. s tym pasom mozno nieco vymysliet....

• ahojte...i ked mam svadbu den pred dvami..len som chcela o tom pocasi že sa zblaznilo asik
    jaaaaaaaaj no dufam že to vydrži lebo pozerala som aj na všet.moznych strankach a ma pršat cely vikend no od piatku do nedele velke zhoršenie...len duuufam a modlim sa aby nepršalo ten chlad nejako vydržime ale pršššššššat nieeeeee....chcela som krasne fotky v prírode...fnuk

• Musíme stále veriť,ja verím že nebude pršať.Hoci bude zima,aj tak si svoj deň užijeme a nenecháme si ho pokaziť počasím. 😃

• sixinka dakujem za ponuku.Kamarátka od nás z Trnavy má salon a veľmi mi pomohla.Ponúkla sa mi aby som prišla si niečo vybrať,že rozumne sa dohodneme.Tak mám šaty bez bordovej farby .Sú krémové.Len musím kúpiť nové topánky a Peťovi novú košeľu.Družičky budú mať bielo bordo šaty ale nakoľko mám kyticu bordo myslím že to nebude vadiť,hoci to neni celkom ono.Ale dakujem

• no a k tomu počasiu.Ja neviem teda dievčence čo budeme robiť.Co s vlasmi ak bude pršať?Dúfam že aspom pršať nebude 😞

• risk66 ale veď ty máš svadbu až 18.10.Ak sa nemýlim. 😉

• 🙂 Ahoj nevěsty, u vás má pršet? U nás hlásí max 17 stupňů, ale slunečno, nanejvýš polojasno. Doufám, že předpověď takhle zůstane. Mám šaty s vlečkou a to ani nechci pomyslet, jaká by byla procházka v kalužích vody 😮 😮
    Tak doufám, že nám to všem výjde.

My dneska jdeme domluvit detaily s kameramanem a taky menu no a večer ještě za knězem.

Uteče nám to jako voda a bude sobota, doufám, že to všechny prožijeme v pohodě, i když nevěšte hlavu když něco nevychází (nic není ideální), hlavně úsměv na tvář a prožívát svůj den D.

V pondělí odlétáme do Tunisu, strašně se těším na líbánky a co vy? ...teda nevím, jestli jste tu o tom už nepsaly...ale kam jedete na svatební cestu?

Pěkné pondělí, Katka

• ahojte holky,
    risk66, kamerovanie bolo super, kameraman je taký mladý šikula, vôbec nás do ničoho nenútil, len sme sa prechádzali, smiali, hrali sme sa s našimi psami, sem tam sme sa cmukli, sem tam postískali a zrazu povedal, super mám dosť materiálu, môžeme skončiť...som skoro odpadla 😃

babenky: sa fakt začínam obávať toho lejaku v sobotu..asi zbehnem do salónu a skúsim si vybaviť biely dáždnik..pre istotu...najradšej by som bola, keby sa stal zázrak a nepršalo...to som si mohla myslieť, že keď všetko vybavím tak ako chcem tak sa aspoň počasi dokazí... 😢

• Ahojte babenky,práve som sa dozvedela,že môj jediný ujo.Ktorého mám veľmi rada,že nepríde na svadbu.Tak som si fajne poplakala.Je mi fajne smutno. 😞 😞 😞 😞 😞

• topa myliš,vidím že čítaš kto čo píše ,ale neprečítala si si potom,že to bol náš prvý dátuma potom sme ho zmenili 😃

• petkoo a to budete mať aj foto aj video?Lebo hned jak som čítala čo si napísala,ma napadlo,že by to mohlo byť namiesto foto

• baby plan b čo sa týka vlasov,ked bude pršať a to nie vypaté vlasy ale drdol.Lebo ak by zmokla nakulmované a nalakované vlasy,nastáva koniec sveta 😃 😉

• caute kocky, tak to pocasie poviem vam sila, ja mam uz nromalne depky chcela som tiez fotky v prirode, a nie cisto atelier...ma uhne...

topa: nevesaj hlavu, ja som mala mat jedineho branca na svadbe je z ciech a ten mi tiez tyzden pred svadbou zavesil ze nerpide, tiez poznam ten pocit, revala som jak mala, ale co uz...nevadi zabavime sa tam poriadne...

• tak babule, prsi nam stastie. asi ma porazi. my nemame zajednany atelier, ani nic podobne. fakt neviem co budeme robit. asi ma slahne. a to som sa na fotky v prirode tesila najviac 😞 som z toho fakt smutna. no, nic musime dufat, ze sa na nas niekto z hora usmeje. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov