Svadba 20.09.2008

20. sep 201012070
  • ahojte baby 🙂 ja ani nemozem mysliet na to pocasie, lebo ma slahne 😞 stale verim,ze nebude prsat..teda aspon doobeda ked sa budeme fotit a ked pojdeme do kostola 🙂

• Ahoje babule, tiez mam svadbu 20.9. a toho pocasia sa strasne obavam. Pozerala som vsetky mozne stranky a vsade hlasia dazd a zimuuuu, ja nechceeeeeem 😞 Vybrali sme si tento datum hlavne kvoli tomu, ze sme mysleli, ze bude krasne, prijemne jesenne pocasie, take babie leto a namiesto toho ma liat?? Ved ja netusim ako prejdem v tych satach, ved budem ako prasa...nehovoriac o foteni a pochmurnej nalade...iste to nebude pre nikoho prijemne 😞 Som z toho riadne nestastna...Ako vy budete riesit v pripade dazda, napr. gratulacie?

Inak, ten pocit, ze na svadbu niekto nepride doverne poznam...mne odriekli velmi dobre kamosky, o ktorych som si myslela, ze tam nebudu na 100% chybat a tiez niektori z rodiny 😞

A do tretice, v pondelok letime na Siciliu a aj tam je teraz skaredo a prsi...takze vyzera to tak, ze aj svadobna cesta bude uzasna 😞

• Ahojte baby, ja mam svadbu tiez teraz v sobotu a poviem vam ze som taka znechutena z toho pocasia. Ja som si predstavovala ze bude krasne babie leto a namiesto toho je vonku taka kosa ze ani psa von nevyzenies. A ja som este spod Tatier takze tu bude este vacsia kosa ako kdekolvek inde. Ale ja v kutiku duse stale verim, ze v sobotu sa zobudim a aj ked bude chladno, ale nebude aspon prsat. Dufam, ze ten hore to nejak zariadi. Dnes sme riesili plan B, fotografovanie v interieri Hotela v Tatrach , pisala som im mail ci by nebol problem keby sme sa tam sli fotit, tak dufam ze odpisu co najskor. Lebo povodne sme chceli foto vonku. Juuuj som nestastna.

• Sponzor fóra
  • Budu určitě krásně 😵 😵 😵

• Baby ja som natom rovnako, v kutiku duse stale verim,ze v sobotu nebude prsat 😞

• baby, zoberme to z tej lepsej stranke. prsi stastie a peniaze. no nie je to fajn? aj to sa zide. nestresujte. ja mam 2 metrovu vlecku. tesim sa na kaluze.

• Dobré ránko dievčence teraz som v telke pozerala doktroa Ilka je to meteorolog a že štvrtok,piatok,sobota nemá pršať.Až v nedeľu.Ze pršanie postupuje na východ.Ale zima bude.Ale to neni až také hrozné,len nech neprší

• AHoj holky, mě to tak hrozně moc štve to počasí 😞
    Svatbu máme v kostele, šaty mám bez ramínek, velké družičky si nechaly ušít šaty s úzkýma ramínkama a teď? Včera jsem musela mít svetr, a v autě si zatopit, abych nezmrzla!!!! POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Ahoj holky já jsem z toho taky uplěn hotova a neštastna a nasr....... hlavně at neprší každou chvilku se dívám na předpovědi ale nic moc naštěstí mám zamluvený aspon takové bolerko ale nic moc teplé jen tak aby se neřeklo. Ach jo a to hlásí že na přelomu září má být krásně DRŽME SE

• Presne baby, aj ja furt pozeram pocasie na vsetkych moznych strankach 🙂 Dnes som tiez pozerala rano Ilka, ale Ilko je .... - no povedzme, ze predpovede mu vlemi nevychadzaju 😃 Musime asi mysliet pozitivne, nic ine nam neostava, aj ked to nie je easy. My sa budeme fotit v ateliery, ked bude prsat, ale to urcite nebudu take krasne fotky, ako z vonku.
    A saty mam takisto s vleckou...a neviem, ak bude liat, ze kto mi bude drzat nad hlavou dazdnik a dole saty 😃 Neviem si to ani predstavit....ach jaj...
    Ja sa este bojim, aby som nahodou neochorela z tejto zmeny pocasia a z tej kosy 😞 Tak sa krmim aspon vitaminmy a podobne.

• No ja mám našťastie vlečku čo sa dá vypnúť.Takže aspoňs tým nebude problém.A dáždnik zháňam aj ja,ale stále verím,že mi ho nebude treba.Veľmi tomu verím,že bude pekne.Hoci zima,ale hlavne bez dažďu. 🙂

• ahojte, zajtra idem na skusku siat. a idem zhanat bolerko, nech aspon nezamrznem. alebo budem celu dobu v saku zenicha. ved nech sa o mna stara, no nie? 🙂

• Baby no veru to počasie nám teda riadne zavarilo.... do prdele... 😞 ale fakt mysllime pozitívne, aj ked ja som taký pesimista až až.... aj ja mám zajtra skúšku šiata nemám vôbec bolerko, korzet a ide sa..... to bude zima ako v rusku.... Bože nech len neprší, ved nechceme aby bolo 30st. len nech neprší.... :o))) 😃
    Tak sondujme to počasie na nete stále, snád to nejako pomôže :o))

• Baby aj ja stale pozeram predpoved pocasia, uz mi z toho sisi 😞 dnes so mbola na skuske ucesu ,tak mozete kuknut 🙂 dnes je fakt strasna zima, ja mam nastastie zajednane latkove bolerko aj dazdnik, ale dufam,ze ten nepouzijeme 😉

• Ahojte nevestičky 🙂 Už sa vám to kráti však? Prajem vám aby bol váš deň D presne taký, ako si ho každá jedna z vás vysnívala. A hlavne nech sa zlepší počasie, ale ak bude náhodou pršať nič to, však to bude štastie pršať 😉
    Tak zlomte väz!!! 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj, tak ja taky pořád koukám na počasí a u nás je to na každý stránce jinak-ale jedno je jistý-víc jak 12 stupnů nebude a sluníčka si taky neužiju(v tom se servry schodli 😞 )
    No bolerko mám ale to ma fakt nezahreje a deštník jsem sice bílej sehnala(včera) ale je malej-maximálně pro mě.
    Mě by už možná ani ten déšt nevadil, ale ráda bych aby nefoukal vítr a bylo tak o 5 stupnu víc(no a ještě by mohlo svítit slunce, ale to bych už chtěla moc).

• dobre ránko tak prognoza stále ostáva že nebude pršať a má byť 16 až 17 stupnov. 😃 aspon že tak

• Hej hej,aj ja sa vytešujem,že už na sobotu nebude pršať.akoniec nám to výde,hoci bude riadna kosa.Ale to neva

Včera som bola skúšať bolerko a budem mať ešte jedno dlhé na vrchu kvôli zime.Dohodli sme sa aj s kameramanom.Natočili sme v salóne krátke video.Bola to fakt zábava.Včera som mala veľmi akčný deň no a dnes zas.Zajtra už budem mať svadobné šaty doma.Tak sa veľmi teším.Dnes ich ešte ideme doladiť.Zajtra má ešte čaká zápis vškole,potom kozmetička a ostatné veci.Chichi už stres pomaly začína.A čo vy? Ako ste vy na tom?

• ahoj topa, ty si teda sikulka 😎 ja som vcera bola na skuske ucesu, mozes kuknut album a dnes idem na poslednu skusku siat 😵 aj mna velmi potesilo,ze uz nehlasia dazd na sobotu 🙂

• Baby ja teda neviem kde ste videli že nebude pršať, ale ten Ilko stále hlási že bude 😠 ..... pomoooooccccc :o( Dnes idem zhánať bolerko aj dáždnik..... a ozik beriete si aj na prezutie po vonku nejaké topánočky? Asi by sme mali....:o(((

• julianka, dnes v Telerane na Markize hlasil Ilko, ze v sobotu nebude prsat 😉

• u nás taky hlásí místy přeháňky a 12-15stupnů, to je děs 😞

• Uvidíte,bude kráááááásne zima 😃 ,ale bez dažďu, 😉

• caute kocky, len tak na rychlo sa vam pochvalim, prave som dosla zo skusky ucesu som spokojna aj to asi cvkanem, a idem hned na licenie...drzte palce...

ps:: uz mam menovkyyyy

• Ahojky holky,tak už se nám to pěkně krátí že??? 😮 😮 já už od včera nespím... 😮 😃

• Ahojte,takže ja si zajtra idem po svadobné šaty.Už sa teším.Aby toho nebolo dosť so svadbou,tak ráno si odbehnem do školy na zápis 😃 a potom späť na chystanie vecí. 😃

• holky já zatím nemám vůbec stres ... jsem prostě v klidu.. stašně moc se těším ale říkám si co vyjde-vyjde ,co nevyjde-nevyjde a budu to brát že to tak má být... všechno důležité už je hotové, ted jen ladíme deaily.. s ženichem jsme dnes koupili košili a kravatu - vše do žluta. Moooooooc mu to sluší, áá já se těšíím! 🙂 🙂

• ahojte 🙂 aj ja si idem zajtra po saty 😃 veeelmi sa tesim 😵

• lilusiatko: Pozerala som tvoj účas a poviem ti budeš riadna kočka.Krásny svadobný účes. 🙂

• ahoj topa 🙂 dakujeeem, som rada,ze sa paci 😉 aj ty mas naadherny uces, budes krasna nevesta 😵 na aku skolu chodis? to aby si sa nenudila mas dve dni pred svadbou aj zapis 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov