Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do kedy ece dnes pracujes??? ja asi cca pol hodinku a padaaaaaaaaam x-) x-)
Odpovedať
noooooo ja neviem, uz by som aj sla.... :-) :-) :-) :-) asi tu budem tak do piatej ,po siestej a potom padam aj ja...chcem este nieco dorobit ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak idi pracovat nech cim skor vypadnes, nevypisuj si tu tolko robit treba :-o :-p
Odpovedať
ved jo,jo,jooo.. priebezne pracujem.... hen, kde tu sa tu objavim a aj to ma vyhadzujes :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale neee, ja len srandujem, mne to vyhovuje aspon sa nenudim 8-)
Odpovedať
nooo ooo pracuje o 106 a ty sa nudis... nooooo pekne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co uz niekto si to vie zariadit 8-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D taaak to teda mas paradne zariadeneeeeee :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika, ty moc nevykrikuj, ze si vies zariadit :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja vieeeeeem :-) ok, priznavam, jednoducho nemam co robit a je to vonku :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D majka sa tvari, ze robi, ale v pravom momente zasiahne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - presne ako hovoris x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nekakajte ma... ]-( od rana tu take pucaciny riesim, ze koniec... idem asi domov...
Odpovedať
Profilova fotka
nekakame, my nikdy ;-) .... kakaj ty na to, idi domov radsej
Odpovedať
Profilova fotka
lucim sa peti, papa a pekny zvysok dna :-)
Odpovedať
kuk
Odpovedať
celý deň som nestíhala napísať ani písmeno a keď tu večer nakuknem tak tu už nikto nie je :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko sa praje :-) ja som sa dnes vyletnila, ze bude vyse 30 stupnov a tu v ba je zatiahnute a vyzera to na dazd :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeeeeeeeeee raaaaaanko, no u nas je krasna modra obloha...ale ked je blava zatiahnuta,tobude za chvilu aj tu :-S normalne sme my vystihli krasny vikend(az nato,ze po foteni som bola cervena,ze nikto nechapal,nastastie nepalilo :-D ),teraz ma len prsat :-o
Odpovedať
Profilova fotka
noo teda, ja dufam, ze sa slniecko ukaze, lebo takto sa mi to vobec nepaci ]-( luci vy ste mali fakt stastie, lebo tento vikend ma byt fakt skarede pocko a my mame hody :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jooj,tak to je blbe...ale mozno to bude nakoniec ako 6. ,malo prsat a nakoniec to dopadlo fajn...ale aj ochladit sa ma poriadne my mame velku rodinnu oslavu tak snad to nebude najhorsie
Odpovedať
Profilova fotka
to je teda, aj ja dufam, ze sa pocasie aspon trosku zmeni, hlavne nech neprsi, nech mozme ist s detmi na kolotoceeee :-) a luci co idete oslavovat? ak sa smiem spytat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj,kolotoce..ked som bola mala tak som vzdy utekala z domu aby som sa mohla vozit lebo sme kolotoce mavali rovno pod oknami..mamina vedela,kde ma hladat :-D teta ma 60tku a sesternica este bude mat promocie ale kedze ide na svetovu univerziadu tak sme to spojili...teda,oni si to spojili..a bratranec z kanady odlieta v pondelok takze aj nieco ako good bye party
Odpovedať
Profilova fotka
no sak a kto nemal rad kolotoce? :-D jaaaaaj tak to mate dost dovodov oslavovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj,zavalila ma tu robota... ]-( kolotoce boli fajn, ja som sa vyjasila aj v usa ked som robila v zabavnom parku...rollercoasters!!! to bolo super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci sak piatok, este by sa nudit chcela v piatok ne? :-D :-p sak aj ja som daco porobila
Odpovedať
Profilova fotka
no,tiez si neviem predstavit vratit sa z dovolenky a nemat tu plno problemov na riesenie ]-( a piatok uz vonkoncom :-o
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, sak preco by to mohlo byt jednoduche ked sa to moze skomplikovat :-S a co dnes sa ako citis? zivanie pokracuje? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zivanie pokracuje,aj ked teraz ani nemam kedy ale rano som nebola daleko od misy...a teraz si musim dat nieco jest lebo mam pocit,ze mi je horsie ked do seba nic nedam..uplne postavene na hlavu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
co narobis? nejako to musis len pretrpet tych 9 mesiacikov a bude dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?