Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • do kedy ece dnes pracujes??? ja asi cca pol hodinku a padaaaaaaaaam 😵 😵

• noooooo ja neviem, uz by som aj sla.... 🙂 🙂 🙂 🙂
    asi tu budem tak do piatej ,po siestej a potom padam aj ja...chcem este nieco dorobit 😠 😠 😠

• tak idi pracovat nech cim skor vypadnes, nevypisuj si tu tolko robit treba 😮 😛

• Sponzor fóra
  • ved jo,jo,jooo.. priebezne pracujem....
    hen, kde tu sa tu objavim a aj to ma vyhadzujes 😃 😃 😃 😃

• ale neee, ja len srandujem, mne to vyhovuje aspon sa nenudim 😎

• nooo ooo pracuje o 106 a ty sa nudis... nooooo pekne 😃 😃 😃 😃

• co uz niekto si to vie zariadit 😎

• 😃 😃 😃 😃 😃
    taaak to teda mas paradne zariadeneeeeee 😃 😃

• dominika, ty moc nevykrikuj, ze si vies zariadit 😛 😃

• ja vieeeeeem 🙂

ok, priznavam, jednoducho nemam co robit a je to vonku 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃
    majka sa tvari, ze robi, ale v pravom momente zasiahne 😃 😃 😃

• peti - presne ako hovoris 😵 😵 😵

• nekakajte ma... 😠 od rana tu take pucaciny riesim, ze koniec... idem asi domov...

• nekakame, my nikdy 😉 .... kakaj ty na to, idi domov radsej

• lucim sa peti, papa a pekny zvysok dna 🙂

• Sponzor fóra
  • kuk

• celý deň som nestíhala napísať ani písmeno a keď tu večer nakuknem tak tu už nikto nie je 😐

• bre ranko sa praje 🙂 ja som sa dnes vyletnila, ze bude vyse 30 stupnov a tu v ba je zatiahnute a vyzera to na dazd 😒 😠

• dobreeeeeeeeeeee raaaaaanko, no u nas je krasna modra obloha...ale ked je blava zatiahnuta,tobude za chvilu aj tu 😒
    normalne sme my vystihli krasny vikend(az nato,ze po foteni som bola cervena,ze nikto nechapal,nastastie nepalilo 😃 ),teraz ma len prsat 😮

• noo teda, ja dufam, ze sa slniecko ukaze, lebo takto sa mi to vobec nepaci 😠

luci vy ste mali fakt stastie, lebo tento vikend ma byt fakt skarede pocko a my mame hody 😞

• jooj,tak to je blbe...ale mozno to bude nakoniec ako 6. ,malo prsat a nakoniec to dopadlo fajn...ale aj ochladit sa ma poriadne
    my mame velku rodinnu oslavu tak snad to nebude najhorsie

• to je teda, aj ja dufam, ze sa pocasie aspon trosku zmeni, hlavne nech neprsi, nech mozme ist s detmi na kolotoceeee 🙂

a luci co idete oslavovat? ak sa smiem spytat 😉

• jooj,kolotoce..ked som bola mala tak som vzdy utekala z domu aby som sa mohla vozit lebo sme kolotoce mavali rovno pod oknami..mamina vedela,kde ma hladat 😃
    teta ma 60tku a sesternica este bude mat promocie ale kedze ide na svetovu univerziadu tak sme to spojili...teda,oni si to spojili..a bratranec z kanady odlieta v pondelok takze aj nieco ako good bye party

• no sak a kto nemal rad kolotoce? 😃
    jaaaaaj tak to mate dost dovodov oslavovat 😉

• jaaj,zavalila ma tu robota... 😠
    kolotoce boli fajn, ja som sa vyjasila aj v usa ked som robila v zabavnom parku...rollercoasters!!! to bolo super 🙂

• luci sak piatok, este by sa nudit chcela v piatok ne? 😃 😛

sak aj ja som daco porobila

• no,tiez si neviem predstavit vratit sa z dovolenky a nemat tu plno problemov na riesenie 😠
    a piatok uz vonkoncom 😮

• tak tak, sak preco by to mohlo byt jednoduche ked sa to moze skomplikovat 😒

a co dnes sa ako citis? zivanie pokracuje? 🙂

• zivanie pokracuje,aj ked teraz ani nemam kedy ale rano som nebola daleko od misy...a teraz si musim dat nieco jest lebo mam pocit,ze mi je horsie ked do seba nic nedam..uplne postavene na hlavu 😠

• co narobis? nejako to musis len pretrpet tych 9 mesiacikov a bude dobre 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.
    Spoločne pripravíme ozvámenia Vašich snov
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.