Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • cau skipi.

baby, co mate nove?

• cau ooocko - ale uz aj vy idete dovolenkovat, coooo????
    aj my ideme 23. uz sa tesiiiim

domcur sa asi uvari, ale zasa lepsie ako by im prsalo...

• skipi, teza v juli? kam idete?

• Sponzor fóra
  • hej teraz v juli... ideme nasledovat domcura na uvarenie...egypt. takze tiez bude tepluuuucko 😃

• 😃 pekne, vy budete pripecene 😃 😃 a aky hotel ste si vybrali? nech okuknem. 🙂 na kolko idete?

• ooocko vy to kedy mate?

• my az 19.8. a len do 25.8.

• LTI pyramisa..tak nejak sa vola...
    aaale vsak to je uz za chvilku... to zbehne... a niekedy aj par dni satci aby si uplne vypla a resetla...

a vas domcek ako??? staviate?

• skipi, mozno to bude stacit. v prvom rade ideme trosku pobehat a ked uz je tam to more, tak fajn 😃
    domcek, staviame. zaciatkom augusta uz nam strechu idu robit

• jeeej babule, ako ste sa rozpisali 🙂 ani nestiham citat.

Skip oslavila, ale este ma to caka 25 s kamoskami. A kym pojdete na dovcu, by sme mohli skocit na kavu

• skipi - prave pozeram ten hotel, vyzera to tam super. co vas to vyslo?
    miska - uz sme sa s babami bavili, ze ked pride na slovensko aj lentilka, ze by sme mohli ist tak hromadne

• Dobreee 🙂 tesim sa na spolocne stretko

• ooocko - tak super, do vianoc budete byvat??? a potom mozes planovat svadbicku????

Miska, paradicka, co si dostala od muzicka??? mozeme skocit na kafco sa moooc potesim.... .. inak mohli by ste dojst aj ku nam...co vy na to??? este cakame na knihu od fotografa...

aj ja sa pridam do stretka bab, a kedy dojde lenti na slovensko???

• Skip, manzel mi kupil nahrdelnik a naramok (supravu) z bieleho zlata. Veeelmi pekne, vidno ze ma luuubi 😃

Mozeme prist aj ku vam, budeme radi 😉

• baby, nepoznate nejakeho pravnika, co sa vyzna v autorskom zakone? my mame pravnicku, ale akosi sa nam zda vela, co si pyta za upravenie uz v podstete napisanej zmluvy.

• Sponzor fóra
  • miska, takze po porade s manzelikom...dojdite v piatok ku nam... dame vinko, alebo nieco 🙂

jeeej a roman sa hecol, parada....

• ooo tak to veru ja nepoznam 😞

Oki, dohodneme a v piatok by sme prisli 🙂 nooo, praskol sa po vrecku

• ooocko, ani ja ti s tymto neporadim...vobec nikohot akeho nepoznam 😞

misi tesim sa , pisem si do kalendara 😃 v piatok sa dohodneme...

• oki skip, aj ja sa neTESIM (to tak pre istotu pisem, lebo ked sa clovek tesi, tak to nevyjde) 😃

• Ahojte babulky 🙂 aj vy sa varite? Hrozneee teplo je, ale co by sme chceli, ked je leto 😎 ja sa aj tesim, len by som nemusela byt v praci.

• caute. nusim sa, tak tu obieham pomaly vsetky temy 😃

• ahojte dievky, všetky dovolenkujete? 🙂

• nooooo baby, nejako to tu flakate 😎 😎 😎

• kukyyyy kuk 😃

ako sa tu mate cicusky moje?? kraaaasne svadbicky co som pokukala albumiky... aaaach som si nostalgicky zaspominala na tu nasu.... 😵 😵

• adenka - nooo, vsetky baby sa asi maju super, ked to tu riadne flakaju 😬

• jeeeej, adka ahoooj. ako fazulka? uz sa ti to blizi. ako sa mas? 🙂

• janocka no asi ano, ale vsak je leto, dovolenky, svadobne cesty 🙂

ooo juuj fazulka uz je velka fazula, pred 3 tyzdnami mala 1500 gramov tak teraz uz cez 2 kila 😃 ...prave sa natahuje tak mi tancuje cele brucho 😃

a ja sa mam..no v tomto teple nic moc a este ma dnes strasne nazuril doktor, ale inak fajn... finisujem s pripravami a potom hadam zacnem aj trochu oddychovat 😛

• adi, pozerala som na MK fotky. krasne vecicky ste pokupovali pre malu. a meno uz je rozhodnute?

• ooo no viacmenej Dominika...aj ked muzik obcas splechne ze Vikinka, ale vsak uz ju 8 mesiacov volame Dominika tak by mala zmatok 😃

• stale mas termin na vase vyrocie, ci ako to bolo?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov