Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau skipi. baby, co mate nove?
Odpovedať
cau ooocko - ale uz aj vy idete dovolenkovat, coooo???? aj my ideme 23. uz sa tesiiiim domcur sa asi uvari, ale zasa lepsie ako by im prsalo...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, teza v juli? kam idete?
Odpovedať
hej teraz v juli... ideme nasledovat domcura na uvarenie...egypt. takze tiez bude tepluuuucko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D pekne, vy budete pripecene :-D :-D a aky hotel ste si vybrali? nech okuknem. :-) na kolko idete?
Odpovedať
ooocko vy to kedy mate?
Odpovedať
Profilova fotka
my az 19.8. a len do 25.8.
Odpovedať
LTI pyramisa..tak nejak sa vola... aaale vsak to je uz za chvilku... to zbehne... a niekedy aj par dni satci aby si uplne vypla a resetla... a vas domcek ako??? staviate?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, mozno to bude stacit. v prvom rade ideme trosku pobehat a ked uz je tam to more, tak fajn :-D domcek, staviame. zaciatkom augusta uz nam strechu idu robit
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej babule, ako ste sa rozpisali :-) ani nestiham citat. Skip oslavila, ale este ma to caka 25 s kamoskami. A kym pojdete na dovcu, by sme mohli skocit na kavu
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - prave pozeram ten hotel, vyzera to tam super. co vas to vyslo? miska - uz sme sa s babami bavili, ze ked pride na slovensko aj lentilka, ze by sme mohli ist tak hromadne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobreee :-) tesim sa na spolocne stretko
Odpovedať
Článok sa načítava...
ooocko - tak super, do vianoc budete byvat??? a potom mozes planovat svadbicku???? Miska, paradicka, co si dostala od muzicka??? mozeme skocit na kafco sa moooc potesim.... .. inak mohli by ste dojst aj ku nam...co vy na to??? este cakame na knihu od fotografa... aj ja sa pridam do stretka bab, a kedy dojde lenti na slovensko???
Odpovedať
Profilova fotka
Skip, manzel mi kupil nahrdelnik a naramok (supravu) z bieleho zlata. Veeelmi pekne, vidno ze ma luuubi :-D Mozeme prist aj ku vam, budeme radi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nepoznate nejakeho pravnika, co sa vyzna v autorskom zakone? my mame pravnicku, ale akosi sa nam zda vela, co si pyta za upravenie uz v podstete napisanej zmluvy.
Odpovedať
miska, takze po porade s manzelikom...dojdite v piatok ku nam... dame vinko, alebo nieco :-) jeeej a roman sa hecol, parada....
Odpovedať
Profilova fotka
ooo tak to veru ja nepoznam :-( Oki, dohodneme a v piatok by sme prisli :-) nooo, praskol sa po vrecku
Odpovedať
ooocko, ani ja ti s tymto neporadim...vobec nikohot akeho nepoznam :-( misi tesim sa , pisem si do kalendara :-D v piatok sa dohodneme...
Odpovedať
Profilova fotka
oki skip, aj ja sa neTESIM (to tak pre istotu pisem, lebo ked sa clovek tesi, tak to nevyjde) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky :-) aj vy sa varite? Hrozneee teplo je, ale co by sme chceli, ked je leto 8-) ja sa aj tesim, len by som nemusela byt v praci.
Odpovedať
Profilova fotka
caute. nusim sa, tak tu obieham pomaly vsetky temy :-D
Odpovedať
ahojte dievky, všetky dovolenkujete? :-)
Odpovedať
nooooo baby, nejako to tu flakate 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kukyyyy kuk :-D ako sa tu mate cicusky moje?? kraaaasne svadbicky co som pokukala albumiky... aaaach som si nostalgicky zaspominala na tu nasu.... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
adenka - nooo, vsetky baby sa asi maju super, ked to tu riadne flakaju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, adka ahoooj. ako fazulka? uz sa ti to blizi. ako sa mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
janocka no asi ano, ale vsak je leto, dovolenky, svadobne cesty :-) ooo juuj fazulka uz je velka fazula, pred 3 tyzdnami mala 1500 gramov tak teraz uz cez 2 kila :-D ...prave sa natahuje tak mi tancuje cele brucho :-D a ja sa mam..no v tomto teple nic moc a este ma dnes strasne nazuril doktor, ale inak fajn... finisujem s pripravami a potom hadam zacnem aj trochu oddychovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
adi, pozerala som na MK fotky. krasne vecicky ste pokupovali pre malu. a meno uz je rozhodnute?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo no viacmenej Dominika...aj ked muzik obcas splechne ze Vikinka, ale vsak uz ju 8 mesiacov volame Dominika tak by mala zmatok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stale mas termin na vase vyrocie, ci ako to bolo?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?