Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • sledujem sledujem 😃 😃

aha tak tam je psicek zakopany 😃
    ja mam tiez jedny cinanky, take ruzove a su z gate A ci ako sa vola ten obchod a normalne sa v nich promenadujem 😃 😛

aj na nasom stretku v PK som ich mala obute 😉

• hehehe... kazda mame nieco od cinanov 😃 😃 😃 😃

• no sak a co? 😃 😃

• Sponzor fóra
  • saaak nic, ja mam tie teplaciky rada....a aj na cvicenie teplaciky mam od nich 😃

• no daco vedia urobit dobre 😉
    pomaly sa blizis k 3000-mu prispevku 😮

• 😃 😃 😃 ooooo bude ruka horeeee!!!!oslavim to poradno...dnes na koncerteeeee 😃

hej,hej, vedia.... aaale to je o tom,ze nepotrebujem drahe znackove,ked ich mam hodinu a potom idu hned do prania 😃

• vidis aj som zabudla ze dnes ides koncertovat a kulturne sa vyzit 😃

no ved to...ja mam aj znackovu tepl. supravu, ale tu nosim iba ked ideme s deckami von na ihrisko, hlavne teda medzi ludi

• 😃 😃 😃
    o hodku idem domoooooov....sa veeelmo tesim 😃 😃 😃

hehehe... noooo ja tu moju znackovu nosim aj do nakupnych centier....hehehe 😃

• som prave na fb nasla tuto skupinu :
    http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?v=wall&ref=nf&gid=200978651603

akoze mam rada twilight, ale je to uz dost silne kafe toto 😬

• sa mas, ale aj ja idem cca po 16-tej hajde ...idem na poctu z firmy 🙂

tak ja jedine tak do Kacka ( v ludskej reci kaufland) 😃 😃 😃

• noooooo aj by som si tu skupinu rada kukla,aaaaaale nejde mi to otvorit....kedze v robotke mame blokovany fb... 😠 😠 😠 😠

ja som videla obidva filmy...tiez sa mi to pacilo.....este knihy precitam a budem v tom tiez vtiahnuta 😃

• noooo sedim tu uz od 6:45, taaaak aspon mozem ist skor... 🙂

• jeziiiiiiiiiiiiiis som zabudla, pockaj skopcim nazov 😉
    Kašleme na prince na bílém koni, my chceme upíra se stříbrným volvem!! - to je ta skupina

ja tiez...som bola na dvojke dva dni po jej premiere, som sa nemohla dockat a knihy som precitala cca za tyzden vsetky 4 😬

• tak to ano, si si to tam poctivo odsedela 😃

• hmmmm,to je divny nazov skupiny....aaale co narobis 😃 niekto si to vymysla a tesi sa z toho 😃 😃

heeej,ja som bola tusim hned dalsi den po premiere ci ako....mozno dva...kamoska ma nahovorila.... 😃 ja som totiz videla prv druhy diel a potom som si pozrela prvy 😃 😃 😃

tiez cele kino vzdychlo,ked sa vyzliekol ten...hmmm....vlkodlak??? 🙂

• Sponzor fóra
  • ja nist, len konstatujem 😃

my sme boli piatok o 17 40..neboli ste vtedy aj vy? 🤔 pekne si to vymysla, naco 1 ked mozes najprv vidiet 2 😃 😛

si uz ani nepamatam, ale take 3 tety okolo 45 - 50 rokov tam vzdychali cely film 😃 😃

• nie,nie...my sme boli vo stvrtok ..... po zumbe sme utekali na film 😃

• jaaj tak nist 🙂
    ale inak v kuse tam dakto vzdychal a rozplyval sa 😃 😃

• 😃 😃 ja som nebola v obraze,ale inak to bolo fajn 😃
    som si objednla knihy na vianoce,taaak hadam budu 🙂

• este pol hodku a ficim domooooof..... 😃

• nooo a uz dam teda ten prispevok 3000 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃
    ale pridu, sa snazia vybavit vsetky obj. aby prisli do vianoc, teda aspon na gorile 😉

ja este hodku 😮

super gratulacia 😵 😵 😵 a este 2000 nieco prispevkov a mozno ma aj dobehnes 😛 😛 😛

• hehehe...to si tu mam ako cez noc sama so sebou vypisovat,aby som ta dobehla,haaaa???? 😃 😃 😃 😃 😃

• no aj to je sposob 😃 😃 😃

• nooo to neeeee...ja budem radsej zaostavat,ako keby mali hned rano na mna zavolat cvokarov 😃 😃 😃

• jak chces...sak ale je vela tem, kam mozes prispiet a nevyhlasia ta preto za blazna a neskoncis v pinelke 😎

• aaaale neeeee...ja zase necitim potrebu do vsetkych moznych a nemoznych tem prispievat.... 😃 😃 😃
    to neeeeeee..... 😃

• spravny pristup 😉

• este 15 minuuuuutok a ficim....
    tebe potom ta pol hodka ryyychlo ubehne a budeme obidve volneeeeee 😃 😃

• jupiiiiiiiiii sa tesim
    ale ked si predstavim kolko budem zase trcat na tej poste 😠 😠 😠

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov