Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • noo my musime 😃 parizske rozky robili moja babka, my ich take dobre nevieme upiect takze sa o tom radsej ani nepokusame 😶

• ahooooojteeeeee zenskeeeee 😃 😃 😃 😃

• moj nebohy otec ich mal strasne rad , a velmi davno sme ich nemali , tak padol napad a snad sa vydaria

• Sponzor fóra
  • ahoj zenaaa 😃

ivik- tak drzim palec, nech sa vydaria 😉

• idete piect???? jeeejda..... 😃 😃 😃
    ja nepecieeeem...i ked teraz rozmyslam,ze by som nieco mala napiect...hehehe.... 😃

• peti - ides teda na tych 5000 prispevkov??? 😮 😃
    hej ja som uz co to popiekla, ale este treba nieco, aby sme mali co dzobat cele sviatky 😃

• cauko Peti 🙂 no mala by si začať s vianočnym pečenim 😃

• neeeejdem na ziadnych 5000 prispevkov... 😃 😃 😃 😃 😃

noooooo ja nepeciem a nevarim..... mna to nebavi...to radsej dam mekac a cokoladu...efekt ten isty a bez roboty 😃 😃 😃

aaale teraz som dostala chut na take slane sunkove slimaky...taak ked zózeniem recept, tak sa do nich pustim 😃 😃 😃

• ako myslis 😛 😛 😛

ty jedna, normalne si mi strasnu chut spravila na ten mekac 😶 😶

ja mam recept len na take syrove slimaky... ale nejsu plnene tym syrom, syr je uz v tom ceste + na vrchu ako posypka 😉

• Peti , recept je najmenej 😃

• ivik , ale pre nasu petku je to zaklad 😃

• dooooomi, posli recept.... 😛 😛 😛 😛 nech ho kuknem 🙂

ja bez receptu nic nerobim.... Domi, ma uz poznaaaa...i moj nazor na varenie a pecenie,coooo???? 😃 😃 😃

• Peti nie si sama , i ja mam taku kamosku , cez vikend som bola na navsteve , upiekla som jej kolacik , a navarila nedelny obed

• juuuj peti ale takto z hlavy neviem, musim ho najst doma na papieri 😉

tak tak jak svoje boty 😃 😃

• cafte.... suhlasim s Petkou, ze recept je veeeelmi dolezity 😃 ja sa bez receptu tiez nepohnem.... a ked nieco urobim a vyzera to inak ako na obrazku, tak sodoma-gomora 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj Jani
    ja tiež pečiem , všetko podlľa receptu a presne ho dodržiavam , ale iba pri pečeni , varenie už je o inom

• ženy , vy viete narobiť chute 😃 a ja som ešte neraňajkovala 😞

• domi, dakujeeeeeeem 😃 😃 😃

• ivik - prepac, ale uz aj ja som hladna, za chvilku padam na obed 😃

peti - nemas zaco 😵 😵 😵

• ja som o deviatej len ranajkovala....taakze crevo mam este plneeee,ale asi v ramci obeda skocim do tesca...musim ist do drogerie nakupit... 🙂 🙂 🙂

uz som si jeden recept (samozrejme s obrazkami 😃 ) vytlacila..... este by to chcelo nieco sladke....mne minuly rok chutili u kamosky take burizony v karamele....neviete ako sa to moze volat, reku nech to kuknem na nete??? 😉

• uz som nasla.....ale v recepte je,ze sladene slako a urobime z cukru karamel 😃 😃 😃 😃
    ze jake mudre...!!!! jap otrebujem predsa podrobny postup a rozpis 😃 😃 😃

• Peti ,rozputime cukor na karamel a pridavame postupne salko a miesame , neskor maslo ....

• ja taky tak...musim tie darecky dokupit konecne 😉

vieeeeeeeeeeeem co myslis, to je super ....ale nazov neviem ...tusim v cukroske to mali ako burizonove gulky, ale nejsom isty 😃

• ono to aj predavaju v obchode...dake tatra nieco sa to tusim vola 😃 😃 😃
    hlavne je to take celiaticke, ze aj mamca to moze 😎 😎 😎
    ja uz som darceky kupila..uz len zabalit a hotovoooooo 😃

• caute som bola na obede 😃

heeeeeeeeej? a co si kupila pochval sa 😉

ja som kupila aspon teraz darcek este pre oca - papuce + malemu lukimu som kupila take tricko ...takze aspon daco 🙂

• jaaaj, pojdem si obed zohriat... i ked mala by som ist do tesca.aaale sa mi straaasne nechce... 😠

noooo nebudem to tu verejne radsej rozpisovat...chaaaapes... 😃 😃 😃

• ani mne sa 10-krat nechcelo, ale musela som, lebo uz to nechcem stale odkladat 😒

no tak posli ipcku ne? 😃 😛 😛 😛

• posleeem....pockaaaj 😉

noooo nemam take kupelnove veci - sampon, vreckovky, tampony na tvar a taaaak......len sa mi nechce ist na druhu stranu po auto..bo je kosaaaa... 😎 😎

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov