Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo my musime :-D parizske rozky robili moja babka, my ich take dobre nevieme upiect takze sa o tom radsej ani nepokusame :-x
Odpovedať
ahooooojteeeeee zenskeeeee :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj nebohy otec ich mal strasne rad , a velmi davno sme ich nemali , tak padol napad a snad sa vydaria
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zenaaa :-D ivik- tak drzim palec, nech sa vydaria ;-)
Odpovedať
idete piect???? jeeejda..... :-D :-D :-D ja nepecieeeem...i ked teraz rozmyslam,ze by som nieco mala napiect...hehehe.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - ides teda na tych 5000 prispevkov??? :-o :-D hej ja som uz co to popiekla, ale este treba nieco, aby sme mali co dzobat cele sviatky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko Peti :) no mala by si začať s vianočnym pečenim :-D
Odpovedať
neeeejdem na ziadnych 5000 prispevkov... :-D :-D :-D :-D :-D noooooo ja nepeciem a nevarim..... mna to nebavi...to radsej dam mekac a cokoladu...efekt ten isty a bez roboty :-D :-D :-D aaale teraz som dostala chut na take slane sunkove slimaky...taak ked zózeniem recept, tak sa do nich pustim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako myslis :-p :-p :-p ty jedna, normalne si mi strasnu chut spravila na ten mekac :-x :-x ja mam recept len na take syrove slimaky... ale nejsu plnene tym syrom, syr je uz v tom ceste + na vrchu ako posypka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Peti , recept je najmenej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivik , ale pre nasu petku je to zaklad :-D
Odpovedať
dooooomi, posli recept.... :-p :-p :-p :-p nech ho kuknem :-) ja bez receptu nic nerobim.... Domi, ma uz poznaaaa...i moj nazor na varenie a pecenie,coooo???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Peti nie si sama , i ja mam taku kamosku , cez vikend som bola na navsteve , upiekla som jej kolacik , a navarila nedelny obed
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj peti ale takto z hlavy neviem, musim ho najst doma na papieri ;-) tak tak jak svoje boty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte.... suhlasim s Petkou, ze recept je veeeelmi dolezity :-D ja sa bez receptu tiez nepohnem.... a ked nieco urobim a vyzera to inak ako na obrazku, tak sodoma-gomora :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Jani ja tiež pečiem , všetko podlľa receptu a presne ho dodržiavam , ale iba pri pečeni , varenie už je o inom
Odpovedať
Profilova fotka
ženy , vy viete narobiť chute :-D a ja som ešte neraňajkovala :-(
Odpovedať
domi, dakujeeeeeeem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivik - prepac, ale uz aj ja som hladna, za chvilku padam na obed :-D peti - nemas zaco x-) x-) x-)
Odpovedať
ja som o deviatej len ranajkovala....taakze crevo mam este plneeee,ale asi v ramci obeda skocim do tesca...musim ist do drogerie nakupit... :-) :-) :-) uz som si jeden recept (samozrejme s obrazkami :-D ) vytlacila..... este by to chcelo nieco sladke....mne minuly rok chutili u kamosky take burizony v karamele....neviete ako sa to moze volat, reku nech to kuknem na nete??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.receptaren.sk/index.php?pg...
Odpovedať
uz som nasla.....ale v recepte je,ze sladene slako a urobime z cukru karamel :-D :-D :-D :-D ze jake mudre...!!!! jap otrebujem predsa podrobny postup a rozpis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Peti ,rozputime cukor na karamel a pridavame postupne salko a miesame , neskor maslo ....
Odpovedať
Profilova fotka
ja taky tak...musim tie darecky dokupit konecne ;-) vieeeeeeeeeeeem co myslis, to je super ....ale nazov neviem ...tusim v cukroske to mali ako burizonove gulky, ale nejsom isty :-D
Odpovedať
ono to aj predavaju v obchode...dake tatra nieco sa to tusim vola :-D :-D :-D hlavne je to take celiaticke, ze aj mamca to moze 8-) 8-) 8-) ja uz som darceky kupila..uz len zabalit a hotovoooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute som bola na obede :-D heeeeeeeeej? a co si kupila pochval sa ;-) ja som kupila aspon teraz darcek este pre oca - papuce + malemu lukimu som kupila take tricko ...takze aspon daco :-)
Odpovedať
jaaaj, pojdem si obed zohriat... i ked mala by som ist do tesca.aaale sa mi straaasne nechce... ]-( noooo nebudem to tu verejne radsej rozpisovat...chaaaapes... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani mne sa 10-krat nechcelo, ale musela som, lebo uz to nechcem stale odkladat :-S no tak posli ipcku ne? :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
posleeem....pockaaaj ;-) noooo nemam take kupelnove veci - sampon, vreckovky, tampony na tvar a taaaak......len sa mi nechce ist na druhu stranu po auto..bo je kosaaaa... 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?