Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

28. aug 2012112460
  • ooo - bola vynikajuuuuuuuuuuuuuuuuuuca, vobec nebola fuj.... taku dobru som uz dlho nejedla 🙂

a ta stranka - omg, proti gustu ziaden disputat... no....

• no to keby ste sa chceli inspirovat...
    jani a co to bola za cokina, ze bola dobra?

• ja som staaaaaaaaaaaale hladnaaaaaaa...je to normalne???...podla mna nie 😞 ...to je uz zufalost,alebo co 😠 ...alebo pazravost...to najskor 😠 😠 😠

• Sponzor fóra
  • myslim, ze od Orionu.... a nebola v pozlatku ako vacsina byva, ale v takom oblae ako byvaju Milka cokolady.... fakt bola dobra, aj drahy si z nej kusok odjedol a tiez si pochvaloval velmi.... som bola prekvapena, ze aka dobra cokolada a ze na varenie, ze to je skoda 😃

• lenti, aj ja trpim tou chorobou. 😃
    jani, pojdem ju niekedy vycmuchat do samosky 😃

• oocko-a myslis,ze je liecitelnaaaaa??? 😃

• lenti, pochybujem 😐

• aj ja mam tuto chorobu 😃 ked sa raz rozozierem, tak dovi.... minuly tyzden v piatok som nic nejedla az do vecera kym neprisiel drahy domov a nezistil to (nema rad ked nejem, nepijem) a tak sme si objednali jedlo, on maso, ja pizzu a tiramisu a vsetko som to zozrala.... sice mi potom bolo dooost zle ale nevadiiiiiii, super bola pizza 🙂

• najhorsie su dobroty typu. steak, tatarak, pizza, rezne hocijake, svieckova, plnena paprika (bez tej papriky) atd, atd...

• mnaaaaaaaaaaaaam...ja asi zozerie stolik pred sebou 😠

• na prdku to je. clovek chce aj zhodit, ale vekom to uz ide strasne tazko a potom aj vsade tie nastrahy 😃

• jeeeeeejda....s vekom rastie chut 😃 😃 😃

• no ale len na jedlo asi 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃

• mna niekedy taky strasny smutok chyti, ze niektore baby su stihle a ani chudnut nemusia. vid moja kamoska. a ja sa trapim a trapim a nic 😞

• Sponzor fóra
  • ja stale hovorim,ze na svete je len sama nespravodlivost 😐 ...ja sa uz radsej nezamyslam nad tym,ze niekto je stilhly len tak od prirody...lebo by som sa asi utrapila...ale vzdy ma ide vytocit,ked si ludia myslia o tych,ktori nie su stihli,ze sa len prejedaju a nic pre seba nerobia....vtedy by som vrazdila...nie raz som uz plakala 😠

• asi tak 😠

ale ja by som tak rada minisukne zase nosila. buhuhu 😢

• aaaaaach...co vsetko by som aj ja rada nosila,ale... 😞

• ved to ale...

• aka smutna nalada tu vladne 🤔

• som sa odmlcala.... smutna nalada? why? co sa udialo pocas mojej nepritomnosti?

• jaaaaaaaaj, kvoli postavam..... no ano, je to strasne nespravodlive, ze niekto moze zjest co chce a nepriberie.... ale tak vsetci ma utesuju, ze im sa to prejavi o par rokov, ked uz bude tazsie dat to dolu, tak sa utesujem 😃

• ja mam tu smolu, ze na moj tuk funguje pritazlivost, vsetko mi ide dole do noh :-/

• hmmmm, tak to je blbe.... mne to ide uuuplne rovnomerne nastastie.....

• andzi - az teraz som si vsimla, ze si sa ma pytala, ci viem zistit kto napisal 33333. prispevok v starej teme - no nemozem to zistit inak ako vy - od posledneho prispevku sa dopracovat postupne az k cislu 33333. 🙂

• zavidiiiiim 😐 aj ja cheeeeem

• co jaaa viem, ci to treba zavidiet.... ty si kupis iba nove nohavice, no ja musim vsetko ked priberiem... a halvne, dooost mi to vidno v tvari :-/

• jaaaaaj, to ja by som rada bola, keby som mala vsetko kupovat 😃 😃 ja lubim nakupovat 😃 😃

• hehe, ved to aj ja, ked je za co 🙂 sa uz 2 tyzd. odhodlavam nastartovat IB a pozriet zostatok, ale bojim-bojim..... ked taham z bankomatu, tak ju radsej ani necitam 😃

• ja citam pravidelne, lebo pipne smska 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov