Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: noo tak to je fakt smola :-( a keby ste to skusili dat opravit u niekoho ineho? do maja este casu dost, tak verim ze sa Vam podari nieco s tym vymysliet, neboj seremona: treba byt optimista a verit, inac to naozaj skonci zle...ale to co si napisala je fakt smutne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Robocop musis uznat, ze ak niekto nieco take dokaze a ma tam aj svadby povesene. Na 90% to urobi k nevestinej spokojnosti. Ak pozries, a ty z tvojich prispevkov mas prehlad. Neverim, ze TOPka :-) urobi klip a svadbu odbabre. Niekomu ako pises staci kratke video a niekto pozera aj Titanic. V ten den nemas cas strazit kameramana co robi a ci je v strehu to zistis az ti to odovzda a cela sa trasies co tam je. Kazdy si zo svadby odesie niečo ine ;-) nemyslim vysluzku. Inu spomienku. A ty najlepsi su urcite na rane prvy a potom to ide nizsie a nizsie. Vydajachtivych je dost.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Niekde sa pisalo, ze Z+Z su preto dobry, ze si pomahaju aby kameraman stihal a aj v ich obrazkoch citit hranie. Pekne aj ked nie vzdy to dopadne dobre a nie vsetky klipy su dobre. Ak sledujes aj R65 ma uvod a potom je to to iste co tam chceme mat. Aby sme dali priestor nasmu kameramanovi dali sme cas obradu na 16,00. Rano som si privstala a potom to islo .... Kostol sme mali sami a duchovny bol zhovievavy. Cenu neviem ??
Odpovedať
Profilova fotka
Je to urcite stres mozno jeho vacsi ako nas, co sme na druhej strane.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ano ale nemoze donekonecna takto existovat. Niekedy mam pocit, ze nie je to tu doveryhodne. Preto sa mi pozdavaju stranky a vimeo a ine, kde si mozes pozriet a potom sa kontaktovat a prebrat to osobne. A hladat toho volneho, ktory ti sadne ak mas to stastie. Ako si napisal nie je vzdy dobry klip ale svadba moze a moze byt klip a nie svadba. Dobra hatlapatlanina. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pozriem AT a ostatnych co si napisal a dam ti vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
hmm ale stale je bez vychodu.
Odpovedať
robocop, 10/10 je že máš pravdu +- =-)
Odpovedať
fiha, robocop, si nejaky zbehlý (myslim to ako poklonu). Ja si tvoje riadky cením a verim, ze mi tiez pomozu. Ale ako pise ivetkas, stale je to bez vychodu :( Vies sa nejako kratucko vyjadrit aj k praci pana orbana, ktoreho sme tu predtym rozoberali?
Odpovedať
Profilova fotka
collett: no len keby sme ich davali prerabat inde, tak by sme aj zacvakali, vies... :-| no neviem, uvidime ked pridem na vikend domov.
Odpovedať
Robocop: moj nazor, artvideo - uz velmi sedy priemer, r65 - z tych lepsich, zz - tiez z tych lepsich... A nesuhlasim, ze na zaklade hraneho klipu sa neda vybrat kameraman... Aj zitnansky ma hrane klipy a ovela horsie ako ten brabec... Zitnansky ma kvalitny vystup, nic viac, obsahovovo a kreativne a inovativne na to jednoducho nema vlohy... Je to cisto technicky typ.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som videla cele DVD od Zitnanskeho. Svadba asi rok dozadu v Tatrach. Bolo to super prostredie, kvalitovo fakt velmi dobre, ale obsahovo nic zvlastne, skor nudne a bez nejakej myslienky. Uz predtym som videla klip k tej svadbe a vravela som si uaau aka parada, to musi byt skvele svadobne video, ale nebolo. Tie vsetky svadobne kratke zostrihy mi pripadaju viac ako marketingova zalezitost, aby sa nou kameraman odprezentoval a ziskal zakaznika. Cela svadba je vo vacsine pripadov nieco ine.
Odpovedať
Ak poznate pracu Zitnanskeho tak ti tie napady p. Brabca nebudu pripadat az take uzasne. Citanie listu, perie, baloniky ... a podobne napady Zitnanskeho pary natocili uz davno. Uz mu ku stastiu chyba iba ukecat nejaky par na skok do vody, aby mohol dalej ohurovat svojich krajanov :-) Dokonca aj cenou 800 eur uz dobehol najlepsich SK kameramanov a pritom toci lacnou amaterskou technikou. Preto je obraz pekny iba pri hranych zaberoch na slniecku, ale zabery zo svadieb maju vyprate farby a sum. Rovnako zacinali aj R65 a teraz ked uz prestali tocit hrane scenky ako na stuzkovu, tak o nich zrazu napisete, ze kvalita klesa ??? Takze ked sa svadobny kameraman sustredi na tocenie priebehu svadby, tak zrazu straca kvalitu a kreativitu? No to su teda sucasne trendy, ocarit hranou scenkou a svadbu odflaknut :-o jarkak05: A snad mali do omse alebo do redoveho zaradit tiez nejaku scenku, aby ta to bavilo pozerat ? Ved to video je pamiatka pre rodinu, nie film pre zabavu cudzich ludi moja :-)
Odpovedať
robocop, dik. na svoju otazku som odpoved dostala. aj tak budem nakoniec posudzovat, ci mi to vyhovuje podla toho, co uvidim na vlastne oci / cena. Inak, trosku davnejsie som bola na mensej svadbe, kde bol iba kameraman - a z toho, co som videla, ked je nudna svadba (ako tancovat sa tancovalo az az), teda ziaden program a ten kameraman prosto nemoze urobit zazrak. Ale to sme len tak ohovárali s priateľom :) Video som uz nevidela.
Odpovedať
robocop: u nas a vo svete bolo, ale v CR nie, preto sa tie "napady" tak podobaju |-|
Odpovedať
no zitnansky nevymyslel tiez nic.. okukal to od svojich kanadskych bohov, saty zavesene na zabradli a pod... a chvala bohu, ze konecne si do jeho videa hudbu vybera par, resp. to nejak zladia inak by tam doteraz hrali gycove songy a napr. nechapem o com je svadobne video ked tam niekto skace do vody, alebo lezu na osarpanu budovu ci sedia na vrakovisku... podstata svadobneho dna sa uz asi pomaly vytraca a kazdy sa predbieha kto prvy skoci do hnoja
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?