Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ktore ste mali stretnutie s fotografom kollarom? ja sa chystam, veelmi sa tesim...ukazal Vam nejake aktualne fotky? lebo na webe asi nema aktualizovane, resp. nie kazdy ich tlaci na web...takze sa tesim, i ked pravdupovediac, nemam vobec cas na svadobne vybavovacky :-((
Odpovedať
Profilova fotka
juuu baby tak to je fajn, že nie som so svadbomorami sama ;-) ... ináč nielly, moja mamka mi vravela, že síce nespadla, ale že bola na svadbe v takom strese, že si toho naozaj veľa zo svadobného dňa nepamätá.... uff dúfam, že ja si zapamätám všetko a uložím si to hlboko vo svojom srdci ako krásnu spomienku.... a to prajem aj vám :-) ináč už sa nám to kráti však? :-D :-D
Odpovedať
petrikazuzka nam neukazoval ale ked si das na moja svadba najde ti par aktualnychalbum aj od neho
Odpovedať
maryennn veru uz sa nam tokrati, tento tyzden mi vravel moj drahy ze sa uz nevie docka kedy konecne budeme spolu a ja som mu odpovedala, ze na buduci rok o takomto case uz budeme urcite. :-) No a tak som sa nad tym zamyslela a teraz si tak uz aj sama sebe hovorim, ze na buduci rok o takom case uz budem pani mazelka. My sa na to velmi tesime, lebo zatial spolu nebyvame a rozhodli sme sa,ze pockame zo stahovanim po svadbe. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
petrikazuzka, ja som mala stretko s kollarom a nejake ulbumy s fotkami nam ukazoval, ale nepamätam sa ci to boli fotky, ktore su aj na webe :-) ale je inak hrozne mily a sympaticky, uz sa nemozem dockat fotenia a celeho dna :-D uz sa to ozaj kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby...mna este svadobne mory nemataju, ale ja mam na to este casu habadeeej... vybrali ste si uz farbu v akej budete mat svad.hostinu?? Mne sa paila taka svetlomodra, ale teraz rozmyslame nad zlatou.... nemalte niekto oslavu v Rokoku??
Odpovedať
deaneira my sme mali oslavu v rokoku...ale pred rokom a nieco...len som nahodou postrehla tvoju otazku...nasu skusenost som pisala do temy o rokoku... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ano Jonki, tvoj prispevok som uz citala pred par dnami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale sa tato tema rozbehla...Neda mi nereagovat na temu kameraman- je to otrasne ako sa kazda jedna diskusia zvrtne do osocovania, ohovarania atd. Jednoducho kolko ludi tolko chuti!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete mi nahodou povedat, ci uz dostali nove kolekcie siat do salonov? :-) lebo nechce sa mi znova chodit hore dole, ked mi aj tak vsade povedia, pridte neskor ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: uz zarezavas v robotke naspet v KE? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata kde sa daju kupit svadobne cokoladky? pripadne kde robia obaly?
Odpovedať
Článok sa načítava...
petrikazuzka neviem ake cokoladky myslis, ale my by sme si chceli dat robit male srdiecka na ktorych bude napisane nase meno a obaly si potom objednas z netu a tie cokoladky robia na hlavnej v cokoladovni bon bon pokial chces len obal najdes aj na nete len teraz neviem aka stranka
Odpovedať
Profilova fotka
hej moja, uz zarezavam :-( akurat zajtra pisem jeden brutalny test, ktory musim urobit, je to take ukoncenie celeho toho skolenia co som mala... :-| no a na buduci tyzden planujem uz chodit po salonoch a poskusach nejake satocky, tak aspon na to sa tesim :-) a vy ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Profilova fotka
na akej stranke su tie obaly pls...
Odpovedať
petrikazuzka najdes to na mnohych strankach a za rozne ceny napr. http://obchod.weddhouse.sk/index.php?... alebo http://www.svadba-nevesta.sk/cokolado... len si daj do google svadobne cokoladky a vyhodi ti plno stranok potom len porovnaj kde su najlacnejsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
... vidím, že prípravy sú u vás v plnom prúde :-D , tak aj my sme sa konečne trochu pohli. Dlho som lamentovala nad tým, že nevieme zohnať fotografa a kameramana, no nakoniec sme sa rozhodli, že kameraman nebude, pravdu povediac aj tak neznášam keď sa dve hodiny musím dívať na tancujúcich hostí, (ja by som najradšej len taký krátky zostrih z celej svadby- no len to tam potom aj tak musí byť kameraman celý čas). Rozhodli sme sa teda, že nebude, ale chceme kvalitné foto a pravdaže z celého dňa. Zajtra máme stretko s fotografkou tak držte palce. ...kzuzik...dúfam, že test vyšiel :-)
Odpovedať
caute nevesticky, kzuzik - ja som uz bola skusat v Princess, Bonet, MS a Ceremoni. Bonet jednoznacne vyhral obsluhou. Teta uzasna, mozem len doporucit. Mila, prijemna, poradila, naozaj super. V princess mi vadi hlavne to ze sa tam neda fotit. nielly - dakujem za odkazy na tie stranky, su super. presne toto som hladala, idem hned popozerat a istosi nieco take objednam. velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak zienky, dnes sme obisli vsetky restauracie ktore prichadzali do uvahy a skoncime v spolocenskom centre v Kechneci asi(na 90%). Najdrahsie by nas urcite vysiel Maraton. pripadalo mi to ako by si potrebovali zaplatit za prerabanie saly. a nepacili sa mi tie schody na poschodie- uz vidim moju babku s bolavymi nohami ako sa tam stvera.
Odpovedať
Profilova fotka
kzuzik: tak ako si dopadla?? dufam ze podaril test podla Tvojich predstav :-) my sme vo faze hladania kameramana, aj dnes mame jedno stretnutie, tak som zvedava ako to dopadne.. jasminka002: a nevies nahodou ci uz mali v salonoch nove kolekcie? lebo mne v septembri povedali, ze maju prist nove kolekcie v priebehu novembra, tak cakam :-|
Odpovedať
collett - v ceremoni maju dostat do konca tohto mesiaca a ostatne neviem. vlastne som sa tusim inde ani nepytala, v MS mi aj ukazovala ake saty dostanu, ale ja mam tie maggie saty obkukane az az takze ma nicim neprekvapila.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak my uz mame za sebou stretnutie s kaplanom a dohodlo sme sa na termine 20.8, takze mame este dost casu na vybavovacky. Maryennn ja tiez rozmyslam, ze kamera nebude, mozno este na obrad, ved to je predsa z celej svadby najdolezitejsie. A mozno nejake useky este z formalnej casto oslavy ... pravdepodobne to nakruti ale dakto zo znamych, nastastie mame dost znamosti s ludmi od TV :-) Olsavu planujeme asi v Rokoku, bud.tyzden tam ideme pokukat a dufam, ze to bude oka. Nevieme sa ale dohodnut na farbe vyzdoby... mne sa pacia modre, fialkove..priatel by rad zlatu...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...hurááá, fotografka zajednaná :-) V nedeľu ideme za pánom farárom, dohodnúť presnú hodinu, taká som rada, konečne sa veci pohli smerom k vytúženej svadbe :-D ...deaneira...máš pravdu s tým obradom, veď kvôli tomu som sa veľmi zdráhala nemať kameramana, ale nakoniec sme sa tiež rozprávali, že by to len nejaký známi nakrútil
Odpovedať
Profilova fotka
jasminka002: dakujem za info :) ty si si uz vybrala saticky? deaneira: vyzdoba zalezi dost od toho, ake farby su v sale kde budete mat oslavu. Nasa sala je velmi farebna, preto budeme mat asi kombnaciu kremovej so zlatou, podla mna je to take elegantne :-) maryennn: a uz ste sa rozhodli ktoru hodinu v kostole bude obrad? my budeme mat o 15tej, ale rozmyslam ci to neposunut o pol hodku abo hodku neskor, aby bolo viac casu predtym na fotenie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
My mame o 16.15, v Dome sv. Alzbety, ae kedze budeme mat mensiu svadbu este rozmyslame ci to nezmenim na premonstratov... myslim, ze ten cas je oka, dost casu aj na fotenie aj na oslavu...
Odpovedať
zdravim KOSICANKY, kedze budeme mat malu svadbu tak kameramana, dj atd nehladam, fotogravku mam, dobri su aj manzelia Lukackovci, obrad som velmi chcela v kaplnke sv. michala, ale niesme vhodny adepti na cirkevny sobas :(, hladala som nejaku restiku ktora bude sama o sebe mat smrnc a nebude treba tradicnu vyzdobu iba nieco male a mile a nasla som bud penzion chrysso, alebo le colonial, velmi pekne, nebola som este zistovat ceny ani termin ale kedze ten kostol nebude bolo by mozno fajn mat obrad priamo na mieste, nemate niekto skusenost s tymto. Fotit by sme sa mohly v hradbach v dolnej brane, prstene Rubin a saty jemne sive este budem hladat do poslednej chvile, mam este cas asi do marca-aprila
Odpovedať
Profilova fotka
Dudika Penzion chrysso neodporucam. Su tam velmi divoke pomery. Moj nastavajuci hc cely navrhoval doteraz mu nevyplatili hoborar, od marca kedy skoncil s nimi ..ani ini dodavatelia nemaju vyplatene faktury, dokonca majitel teraz previedol penzion na nejake zahranicne firmy, zmenil sa managmenet, vedenia, personal... osobne tam nepachnem, ani keby mi za to mali platit, povodny majitel bol dokonca stihany za nejake podvody...
Odpovedať
Profilova fotka
...collett... no dnes sme boli za farárom, lenže má dovolenku tak sme ešte presnú hodinu sobáša nedohodli. Každopádne, ale aj my chceme obrad trochu neskôr asi tak okolo 16:00 je to ideálne (ani veľmi skoro ani veľmi neskoro), hlavne aby bolo na všetko čas- fotiť sa chceme pred obradom preto chceme mať viac času aby sme sa neplašili a nečumeli stále na hodinky, či sme to náhodou neprešvihli :-D ...inak máme vyhliadnuté obrúčky, už ich len objednať.
Odpovedať
ahojte. My sme opat spravili maly krocik smerom ku svadbe...boli sme objednat obrucky...teda vlastne sme ich isli kupit, len nemali nasu velkost v bielom zlate a zlte sme nechceli...tak sme objednali. zaciatkom decembra pre ne idem...tesime sa, lebo ked sme minule boli obehat vsetky zlatnictva, tak tieto sa nam najviac pacili a navyse z tych co sa nam pacili boli aj najlacnejsie. Takze parada, vyjde nas to na 200 eur, sme spokojni :) Kostol mame zrieseny, aj cas aj datum...teraz zarezavam, ucim sa na "birmovku", resp. som sa chcela len pokrstit, ale tak pan kaplan si zmyslel, ze tak preco neprijat vsetky sviatosti,ak to chcem? tak sa teraz stretavam s 15rocnymi deckami na naukach :)) No a dalsi bod mojho svadobneho programu je DJ, idem akurat pisat mail...tak drzte palce, aby nebol este obsadeny. Odporucil nam ho jeden kamarat, co mal nedavno svadbu a kedze od kamosiek co boli som tiez len same chvaly na hudbu pocula, tak im teda verim. navyse nebol drahy (oproti tomu co som na nete uz nasla predtym) No a posledny bod na najblizsi mesiac...musim splasit kamosku a ist poskusat saty...ale rychlo :D
Odpovedať
Profilova fotka
baby nedate mi kontakt na nejkych DJov? Rozmyslame ze oslovime jedneho z Betliara, ktory hral na svadbe nasmu bratrancovi, ale chcem mat aj nieco v zalohe ak by som nasla nejakeho dobreho a aaj za dobru cenu tu v KE,... super by bolo. my sa chystame obrucky si venovat na Valentina, kedze svadba je na plane az v auguste mame casu habadej. Rozmyslame ze si sami navrhneme ako by mali vyzerat a dame si ich spravit. zato teraz cez vikend idem prezistit moznosti oslavy do Rokoka..tak uvidime.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?