Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova je tem 1 skryty poplatok, a to návleky na stoličky = nam povedala pani, že cca 3-4 €/ks.. ale ak ich nechces, tak nic... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@gabussik . Ahoj gabussik. Tak na to som skoro zabudla. :-N No nevadi, my si nedame potahy na stokicky. Vyzera to krasne, ale cena je strasna. Mozno dame len za hlavny stol. ;-)
Odpovedať
@barbaravojcikova takze to ste vy co ste nam vyfukli spolocensky pavilon :-) my budeme mat v Zdani. Ajtam to vyzera pekne len to zr to nie v meste ale navadi. Kde bude obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly.SORRYYYYYYYYYYYY :-N Hmmm tak to som prekvapena. Ked sme tam boli, tak nam pani vravela,ze nikto nechce mat svadbu 13teho. To bol jediny volny datum v Auguste. Ja som ten datum chcela uz predtym takze tam to padlo vhod. Zdana je velmi pekna. Obrad bude v Kosickej Novej Vsi v kostole. Priatel je z tamadial. Kde budes mat obrad ty??? Kolko ludi budete mat??? ;-)
Odpovedať
to nevadi my smeboli velmi vahavy a vymyslali sme a ked sme sa konecne rozhodli uz to bolo obsadene. My mame v kostole na terase a ludi dufam zeviac ako130 mat nebudeme. Spolocensky nam vyhovovalpre pomer cena a kapacita a aj peknetotam je. Vy mate kolko ludi?
Odpovedať
@barbaravojcikova to nevadi my smeboli velmi vahavy a vymyslali sme a ked sme sa konecne rozhodli uz to bolo obsadene. My mame v kostole na terase a ludi dufam zeviac ako130 mat nebudeme. Spolocensky nam vyhovovalpre pomer cena a kapacita a aj peknetotam je. Vy mate kolko ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
No teeeda 130 ludi... tak to bude ale makacka na redovom. Hmmm. My budeme mat okolo 90. Ked sme prvy krat pocitali tak bolo cca 110 ludi. Ale to je vela. Tak uz sme teraz to troska zredukovali. Ja som chcela troska mensiu svadbu, no ale tak priatel ma veeeelku rodinu.
Odpovedať
aj u nas je to tak ja budem nejakych 50 a zvysok je s priatelovej strany.Ja saspolieham na to ze kedze nie on z KE tak nepriduvsetci pozvani aze toajmi nejak zredukujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky ja som tu nováčik, ale už mám vybavený kostol, sálu, kameramana ale chcela by som od vás radu na nejakého dobrého DJ-a. Ďakujeeeeeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly Co si obliekas na redovy??? Budes mat kroj ci len cervene saticky??? Ak kroj, tak skadial??? Ja strasne chcem mat cerveny kroj.
Odpovedať
Profilova fotka
@jasminka002 no mne sa jedny pacili...ale zase sa mi zda, ze za 800 az 1000 eur sa nestoja a napr. v polsku ak by som dala za saty 800, eur myslim, ze by boli ovela krajsie...neviem myslim si...uvidim...dokonca vraj vedia objednat aj z katalogu akekolvek...a maju dostat novu kolekciu, tak som na nu zvedava....dost sa bojim vyberu siat...jednak nosim32-34 a na druhej strane, hocico sa mi len tak nezapaci...i ked kazde svadobne saty su peknucke...ale mne musia padnut do oka hned....
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova krasny cerveny kroj maju tusim v zeleziati na kvp...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sjuzn2011 to by zaujimalo aj mna, hlavne zhanam niekoho kto mi doda osvetlenie, my mame kapelu, su uzasni...ale vzhladom na to, ze svadba bude v sale, chceme nejake osvetlenie, aby to troska dotvorilo atmosferu...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka Tak na nich som uplne zabudla. Boooze a to byvam na KVP a z izby vidim na nich. No ako sa vravy... nevidis to co mas rovno pod nosom :-p . A uz som si aj pozrela ich stranku. A maju kroj aky som si predstavola. Dakujem krasne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova a maju aj ine kroje, okrem tych, co maju na stranke, jedna kamoska mala, taky krasny satenovy cerveny...
Odpovedať
@barbaravojcikova ja budem mat kroj od kamosky ta tancuje niekde aod nich pozicia aj mne kedze ma bude aj cepit. Inak aj ja som z KVP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne pridu zo suboru, kedysi sm tancovaa takze budem mat aj kroj aj cepcenie velmi sa tesim
Odpovedať
no baby tento rok sa vydavame :) s usmevom konstatujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nielly Mne sa tomu nechce verit ze uz len 223 dni do mojej svadby. Tolko o tom snivam, planujem. ze ani nepravda. Uz sa velmi tesiiiim. No ved ja vravim, ze svet je malicky a Kosice je jedna dedina.
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka No uz som in napisala email. tak uvidime co mi poslu??? A nevies nahodou kolko pytaju za pozicanie???
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova to neviem, zatial som nezistovala...
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka V pohodicke. Ajtak dakujem. :-) Ja to dam mamke za ulohu nech sa opyta tety co mi bude piect kolace, ci vie aj pernicky narobit. Ak by si neskorsie nieco nove zistila, das mi prosim vediet??? :-D Dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova Ahoj ak mam dobre info za kroje pozicne pytaju 50 eur...cepcenie stoji cca 250 zavisi od toho co vsetko v tom chces mat
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky. Booze ja sa uz neviem dockat. Planujem, planujem a planujem. Uz ste niektora z Vas rozmyslali nad tym kolko alkoholu budete kupovat??? Ja nemam ani potuchu. Asi bude najlepsie obvolat rodinku a na rovinu sa ich spytat co budu pit, nech sa nestane, ze bude vela alebo malo alkoholu.
Odpovedať
Profilova fotka
@barbaravojcikova my bereme alko a nealko cez restauraciu kde bude oslava... mysleli sme ze kupime my, ale nakoniec bude to takto lepsie, my im len nahlsime aky alkohol chceme a oni to zabezpecia za velkoskladove ceny + este my zaplatime len tolko co sa skonzumuje
Odpovedať
@deaneira : no som si dnes precitala, ze vam v kostole dali papier co na matriku??? to vazne? nam v kostole len zapisali termin (este v septembri) a ze to je este prilis skoro, ze zvysok sa riesi az pred svadbou. Tak ma to dost sokovalo, ze aj matriku mate vybavenu :) baby, este vcera som sa aj ja vytesovala, ze uz tento rok...a teraz ked tu citam, ze kolko dni a tak....no som zacala aktualne stresovat...sak ja este nemam predstavu o satach :-N a to uz by bolo pomaly aj na case...ved to uz len par mesiacou...aaaaaaaa :D Ale neviete si predstavit ako som sa tesila tesne po polnoci ked uz konecne prisiel novy rok...o svadbu ani tak nejde, ale o to ze konecne sa odstahujem od nasich a budeme byvat s mojim drahym...uz o tom snivame asi 2 roky (odkedy sme byt kupili), takze juchuuuu, je 2011 :D
Odpovedať
@barbaravojcikova ked bude alkoholu vela, tak to az taky problem nie je...ved alkohol sa nepokazi...pouzijete na dalsich oslavach. Ale ja tiez uz rozmyslam nad tym, ze kolko toho kupit. Niekto mi vravi, ze kupoval pollitra tvrdeho na osobu a polka mu ostala, niekto zas kupoval liter na osobu a mali malo...no ja proste neviem :-S Ale zas v spravnej restike by mali mat zasobu, keby sa vam minulo, aby mohli dolozit.
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica No pan kaplan nam dal papier na matriku, ale tam fakt staci ist az niekedy mesiac pred svadbou, pani matrikarka na nas kukala ze co sme prisli tak skoro, ale to som ja nevedela .... len aby ste vedeli na matrike si ponechaju rodne listy a ak planujete nejake zmeny v OP tak si to bud odlozte po svadbe alebo este predtym ao pojdete na matriku, inak treba ziadost vypisovat nanovo... my sme sli skor aj preto, ze robim v CK a od maja nebudem vediet ako sa volam co sa prace tyka a uz nebudem mat cas na taketo vybehavacky...takze este v januari ideme odniest na faru papiere co od nas pytali a dufam, ze do maja zmakneme manzelsku pripravu a ostatok a uz sa len vytesovat.
Odpovedať
@deaneira : no tak to si ma ukludnila, lebo nam sa teraz menil kaplan v kostole, tak som sa zlakla, ze ci na daco nezabudol, ked ma toho tolko teraz noveho :) Ani v kostole sme este nic nevypisovali ani od nas nic nepytali, ale tak to tusim aj vravel ze dajak 3 mesiace pred svadbou. No ale zmenu OP a tak, to nechavam vsetko po svadbe, takze to ma nastastie nemusi trapit. No tak im teda budem verit ze vedia co robia v tom kostole :D dik
Odpovedať
Profilova fotka
@kurtica jasne aj nam kaplan vravel ze staci 3 mesiace pred, ale chceli sme si byt isti ze bude volny kostol, lebo sme chceli bud kaplnku alebo dom sv.alzbety takze hôavne preto sme tam sli a ked uz nam dal tie podklady ta vybavim ked mam cas, nie,? Jaj uz sa neviem dockat..my uz spolu byvame 2 roky, takze v podstate sa pre nas co sa spoluzitia tyka nezmeni nic, ale uz sme chceli byt oficialne svoji a nezit v hriechu ako povedal pan kaplan a mozno do roka by som uz aj babatko uvitala
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?