Svadba 2011 v Košiciach

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky :-) Tak som si povedala, ze nas treba trosku vyselektovat, aby sme si mohli radit v kontaktoch, ktore su vhodne pre nas kosicanky ;-) Tak ako ste na tom? Jaaa nemam okrem kaplnky sv. Michala este nic.... :-( Ale hadam este mame casu, no nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Inak kurtica, ja som sa pomylila, lebo som nechcela ist pozriet gastromilu na Holleho, ale na Popradskej, ja som si len splietla tie saly na obrazku :-D Ale nakoniec som to uplne zavrhla, lebo mamka sa tam denne stravuje a pride jej to blbe, aby sme tam mali svadbu :-D takze pohoda, pozerame dalej...
Odpovedať
Ahojte baby.Tak aj ja sa k vam pripajam ako buducorocna nevesticka :-) Datum zatial nemame presneale niekedy koncom augusta by som chcela. Mojmudrahemu je to viac menej jedno, dal mi co sa tyka svadby volnu ruku. Jedine do coho chce zasahovat je vyber hudby, kedze odmieta DJ a musime mat zivu hudbu. Chcela by som aj ja obzriet nejake miestnosti, ale v Ke nie je vela takych kde sa pomesti 120-140 ludi. Nenarazili ste na taku pri svojom hladani?
Odpovedať
nielly vitaj medzi nami :-) no mozes skusit spolocensky pavilon, kedysi sme tam mali stuzkovu a miestnost bola obrovska, kludne sa tam tolko ludi pomesti, len neviem ako to tam je teraz, lebo to prerobili... a urcite velku kapacitu ma hotel centrum, taktiez sala v rubine v krasnej je velka... takze myslim, ze to nie je az take zle ;-) popripade sa mozes skusit popytat v nejakych vascich jedalnach ako napr na jedlikovej alebo tak.....
Odpovedať
O spolocenskom som tiez premyslala, ze by to kapacitne aj mohlo byt skusim tam ist niekedy pozriet. Len ja velmi spekulujem co sa tyka svadby, nechcem velmi stare miestnosti aby som nemusela velmi vrazat dalsie poniaze do vyzdoby a platit nejaku agenturu. Na Jedlikovej som bola na plese a tam to vyzeralo fajn, lebo tam bola nejaka firma co robila vyzdobu, inak nic moc. Inak som velmi rada, ze tu je tato skupinka, lebo ma okolie presviedcalo, ze som sibnuta ked tak skoro zacinam s planovanim svadby :-) Ale som rada ze nas tu je takych viac ;-) Este sa chcem opytat to ste si dohodli termin s prevadzkarmi v restikach alebo ste tam len tak isli pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nielly, este by si mohla skusit Teledom, myslim, ze je tiez dost velky... Ja som to robila tak, ze pokial mali nejaku webovu stranku, tak som sa skusala s nimi skontaktovat najprv cez mail, nech mi poslu cennik a nejake info, nech viem, ci sa oplati tam vobec chodit, ale niekde treba zajst rovno osobne, lebo sa neda dostat ku vsetkym kontaktom. A neboj sa nic, urcite je v pohode ked zacinas teraz planovat.... ja planujem uz od maja minuleho roka, kedze ma vtedy moj drahy poziadal u ruku ;-) a tiez som normalna :-D , teda aspon dufam 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Teledom je na 120 ludi maly - my sme pozerali pre 110, natrieskali by to tam, ale hlavne pakret je oddeleny a strasne malicky na tolko ludi...a spolocensky pavilon ked sme pozerali v novembri tak mali vypisane ze je zatvoreny a rozpredavaju inventar - neviem ci to rekonstruovali alebo rusili alebo co... Kamosi mali 140 ludi v Cassovii a boli velmi spokojni...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dnes zarezervovali Gastromilu na Popradskej našich 6O ľudí sa tam v pohode zmestí a sála je v pohode ešte niečo prizdobíme a bude do super, len to okolie nie je stopercentné z môjho pohľadu ale inak som v celku spokojná...:-)))
Odpovedať
vsimla som si ze Cassoviu tu baby dost chvalia,len ma trochu odradza okolie.Priatelova rodina je z Levoce a tam to historiou zije na kazdom rohu a tak mi nenapadne naznacoval,ze by to mohlo vonku nejak vyzerat, aby mali kde vyjst. No ale skusim ho tam vziat mozno sa mu bude pacit. este som rozmyslala nad Herlanami, Zdanou al Canou. Tam su vynovene kulturne domy.Poznate to niektroa? Az teraz zistujem ake nevzhodne je mat vela ludi na svadbe a to som stale chcela mat velku svadbu. Teraz uz nechcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata chcela by som sa opytat kolko Vas vychadza strava na osobu cca a co v tom je?Dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nielly: zvonku to nie je úplne super ale je tam miesto na parkovanie a kľud naokolo nie je žiaden podnik alebo niečo podpobné takže tam bude kľud. Inak na svadbu do Herľan ideme tento rok tak uvidím bude tam okolo 100 ľudí zatíaľ som tam bola len pozrieť, sále je blízko gejzíru takže keď tam bude poobede alebo k večeru striekať tak tam bude veľa ľúdí a to ma odrádza ale inak je tam pekné prostredie. V Zdani neviem ale v Čani som bola na svadbe pred dvoma rokmi a bolo to tam veľmi pekné opravený kultúrak, aj jedlo bolo dobré len sa mi nepáčilo, že tam vtedy nemali k dispozícii chladničky tak si to museli poriešiť sami, je tam kľud hlavne. Mali tak viac ako 100 ľudí a v pohode ešte aj parket mali veľký. karinnka od 24-40 EUR na osobu závisí od podniku teda aspoť čo som ja obehala boli také ceny
Odpovedať
Tak v Cani je velmi pekna sala, a v pohode by sa tam malo vojst tych 130 ludi, myslim, ze jedlo na osobu vychadza cca 670 Sk. Vyzdobu ti urobia oni aku chces.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tie saly nepoznam... karinnka, myslim, ze take normalne ceny su okolo 25-35 EUR na osobu, ale tak ako napisala angel, je to rozne podla podniku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A v cene je predjedlo,polievka,jedlo potom neskor okolo polnoci dalsie jedlo?
Odpovedať
Profilova fotka
väčšinou máš v cene prípitok, predjedlo, polievku, hl. jedlo, kávu a potom to už záleží od podniku alebo tvôjho výberu niekde máš ešte dve jedlá alebo jedno a bufet alebo len bufet je to individuálne niekde to majú určené inde sa dohodneš
Odpovedať
Kto by mal zaujem o info co sa tyka saly v cani, viem poskytnut kontakt na jednu nevestu, ktora tam mala svadbu
Odpovedať
heh, no vidite baby, ja som sa ani nepozastavovala nad tym, ze si treba navsetvu podniku dohodnut s prevadzkarom...my sme tam chceli rovno ist, ale asi ich najprv obvolam, ze kedy by sme mohli sa prist porozpravat a obhliadnut, pripadne aj ochutnat...
Odpovedať
Profilova fotka
radusiq si ma ukludnila ked pises ze kamosi mali v Cassovii 140ludi lebo ja uz trpnem,zatial kazdy koho pozyvame na svadbu povedal ze pride a vychadza nam tiez uz nad 100ludi a ja som sa hrozne bala ze budem musiet dodatocne 2mesiace pred svadbou narychlo hladat vacsiu salu a rozlucit sa aj so zalohou 100eur,lebo sa mi zdalo ze Cassovia ma maly parket,ale ked pises ze 140 a boli spokojny tak potom super,som rada :-D a veru mna tiez to vonkajsie prostredie trosku odradza,minule sme okolo sli s drahym a on vkuse len vzdychal ze to teda bude romantika ]-( ale tak cenovo to vyslo fajn,pristup je tiez super a sala zvnutra je krasna tak dufam ze nadtym vonkajsim prostredim hostia prizmuria oci :-(
Odpovedať
eli333: Mozem sa spytat kolko vas vyslo na osobu a co v tom mate? My sme si dohodli stretko na buduci tyzden s prevadzkarom a ked mam pravdu povediadz sa bojim toho okolia. Ja som tam uz dlho nebolav tej casti kosic, ale tak ja celkovo dost zvelicujem, ale ked tu pocuvam od viacerych ze to okolie nic moc sa bojim ze ma buduci manzel rychlo zrusi. :-. A radsej pojde niekam do okolia Kosic co mne sa az takvelmi nechce. Lebo co som zistovala zdanu tak tam je na osobu cca 26 eur zo vsetkym a je to tam dost pekne aj okolie je v pohode. Tak neviem som z toho teraz v strese.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ak ti Zdana vyhovuje a je tam pekne prostredie tak zober Zdanu.v Cassovii to vychadza na osobu asi 25eur ale ak budeme dlhsie ako do druhej tak sa cena zvysi asi o dva eura na osobu a je v cene aj vyzdoba ale aj tak si vyzdobu nakoniec budem kupovat lebo oni maju len biele stuhy na stolicky a ja som sa rozhodla ze chcem ruzove alebo cervene tak budem kupovat..aj sviecky,servitky,kvety...takze sice vyzdoba je v cene ale zalezi od toho ci ti postaci to co maju alebo si chces vybrat farby.Inak v Cassovii vraj super varia.ja len fakt kvoli tomu prostrediu vonku vyzera to dost zle,mrzelo ma ked som videla ze snubenec je z toho nestastny ale ja uz tak narychlo s tym nic nenarobim uz musime mat tam,zvonku su tam grafity po stenach a vsetko take osarpane..ale samotny vchod do Cassovie je uz pekny a mas tam aj zvlast schody do Cassovie tak je mozne ze my so snubencom sme narocni alebo co :-| neviem no,ale klamala by som keby som povedala ze ma to vonkajsie prostredie nestve
Odpovedať
Ach jaj to si ma teraz velmi nepotesila.Ja som v tomto dostlavne velmi narocna a hlavne velmi spekulujem.Mna kazdy tlaci do tej zdane, lebo aj mamka tam poznakucharov takze dobre nam navaria a je to novucke ze ani do vyzdoby netreba extra investovat lebo tam maju na vyber asi 4 druhy farieb aj ruzovu a cervenu :-) A bolasom tam ajna plese tak celkom pekne.Len mi vadi ze hlavny stol je pred podiom, kde by mala byt akoze ziva hudba a sedisa dole pri parkete a pobokoch je poschodie kde sa tiez sedi.No a na svadbu sa mi skor hodi ked su vsetci pokope. Ale tak ja zase asi privelmi prehanam na malickostiach. A zase s istotov viem ze tam strepem minimalne 160 ludi. Noasi pojdemtu cassoviu aspon omrknut, ked uz som sa dohodla sprevadzkarom, aj ked uz asi tusim co mi povie drahy. Ale vdaka za info :-)
Odpovedať
Uz ked rozmyslas nielly nad zdanou, tak mozes aj nad Canou - tam sa fakt oplati, a aj tam ti urobia vyzdobu a je tam dost miesta aj na parkovanie, ak sa nemylim. Len to treba sa skor rozhodnut, lebo tiez to tam byva obsadene - maju aj kalendar na internete, kde si vies pozriet ci este maju volne.
Odpovedať
lya22: videla somfotky u jednej baby ze tam mala svadbu. Tiez sa mi to tam paci. Musim aj tam zavolat ako a co je v cene, lebo ked sa budem rozhodovat medzi canou a zdanou tak je uz jedno viac menej kde uz asi len zena zavazi. Ty si tam bola na svadbe? Nevies aka je tam kapacita?
Odpovedať
Nebola som tam na svadbe osobne, ale myslim, ze tych 130 v pohode - ale pre istotu sa treba spytat
Odpovedať
lya22: ak mozes, tak mi prosim posli kde na webe najdem tu canu, nejak sa mi nedari (sice, neviem, nechce sa mi citat spatne prispevky, ci tam nemas ty svadbu, lebo potom netreba, kedze mame rovnaky datum :-D )
Odpovedať
Nie ja tam svadbu nebudem mat, aj ked bolo to v uzsom vybere. Uprednostnili sme iný kulturny dom, ktorý sa tiez opravuje, je vacsi a lacnejsi, jedlo je tiez vyborne, aj ked zatial nemaju navleky - cana ma, tak dufam, ze za rok ich este dokupia. Poslem ti do IP link
Odpovedať
Profilova fotka
Kurtica este stale vyberas? A ako Riviera? Ja som tu Cassoviu nakoniec uplne zavrhla
Odpovedať
kzuzik: MOzem sa opytat preco si ju zavrhla? lya22:Mozem ta poprosit o tiez o link do cane?Lebo ja som to hladala poj dna na nete a nic mi nenaslo :-) DAkujem
Odpovedať
ja som bola raz v cassovii, tusim ked sa nemylim, je to niekde na terase ci ako sa to vola... je to hore na poschodi... dole su nejake herne, obchody a nejaky lokal 10 tej cenovej skupiny... samotna cassovia je z vnutra snad ok, ale po bezprostrednom okoli sa motaju kadejake individua a spolu to neposobi 2x reprezentativne co sa tyka svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
nielly, no suhlasim s dzindzik... presne to bol dovod, preco som cassoviu zavrhla.. okolie je dost nevludne a ani ta miestnost ma neuchvatila... takze preto. Aj ked uznam, ze asi bude z tych lacnejsich, ale tak vydavam sa len raz, tak nech to aspon trochu reprezentativne vyzera :-)
Odpovedať
kzuzik a kde budes mat ty svadbu? uz mate vybratu miestnost? ja tiez radsej priplatim nech o pekne vyzera ale pri nasich 140 ludi tiez velmi vyskakovat nemozem a okrem toho svadbu mi platia rodicia tak nechcem byt velmi taka ze vymyslam a narocna som.Preto musim najst velke, pekne a za prijatelnu cenu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?