Svadba 2021 - sú tu budúcoročné nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj dámy, máme tu medzi nami nevesty pre rok 2021? 8-) Predsa len to nie je až tak ďaleko, ako sa možno zdá, tak si poďme spoločne zamávať a vymeniť si rady, tipy a skúsenosti s plánovaním. Čo všetko už máte pripravené? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rain15 ahoj..🙂 je to dokonalý salón bola som ešte v dvoch iných ale to sa nedalo ani porovnať🙂 úžasný výber rôzne druhy farby. Viem že sa dajú šaty aj ušiť ale neviem či nie len ich modely ale keby si sa opýtala určite ti poradia. Ja mám iba požičané ale som veľmi spokojná 🙂 bola so mnou mamkou a krstnou a povedali, že presne tak si vždy predstavovali svadobný salón. Mohla som skúšať veľa šiat vôbec nebola žiadna neochota. Ku šatám mám aj závoj potom som si rezervovala aj značku na svadobné auto a aj na vrch mi niečo dajú pri poslednej skúške.A ceny veľmi prijateľné.
Odpovedať
Profilova fotka
@michala16 s tým punčom to je dobrý nápad 🙂
Odpovedať
ahojte, my plánujeme tiež svadbu na budúci rok, všetko závisí od toho čo nám budúci víkend povedia na miesto( INOVEC) Nemáte niektorá skúsenosť? alebo žienka z okolia TN? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, my mame svadbu tak isto buduci rok 😄 Presnejsie 22.maja ... zatial mame rezervovanu salu, kameramana, fotografa a aj hudbu 😄 Salu sme objednavali este v marci ,a to bol uz posledny volny termin toho 22 😄
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa, aj my budeme mať svadbu 2021, konkrétne 2.10. Času ešte dosť, ale máme zajednané to, čo treba rezervovať - miestnosť, matriku, cattering, dj, foto, kamera, vizazistka... dalsie veci nechavam zase na jeseň kedy budem mať viac času. Akurát nás asi čaká oznámiť to našej rodine. Keďže u nás neprebehli klasické zásnuby, iba sme sa tak nejak dohodli, že tak teda dobre vezmeme sa 😄, teraz nás čaká oznámiť to rodine (keďže priateľ nepatril vôbec k fanúšikom svadby, tak vôbec to, že s ňou súhlasil bolo pre mňa od neho veľké gesto lásky 😄). Budem mať okrúhle narodeniny, kde sa stretneme skoro celá rodina jeho aj moja, tak som si myslela že aj keď je to teda ešte vyše roka, mohli by sme im to už oznámiť. Moja mamina to teda vie, ale len ona. Trošku z toho začínam byť nervózna ako im to povedať, lebo viem že to zostane na mňa. Priateľ by im najradšej nepovedal nič, respektíve týždeň pred svadbou 😄 je strašne hanblivý v týchto veciach. Tak snáď to nejako dám, tiež nie som žiaden dobrý rečník 😄
Odpovedať
Zdravím dámy, aj mňa čaká svadba budúci rok.. Pravdepodobne v júli.. Termín ešte nie je jasný kvôli tomu, že sa chceme vziať na pláži v Grécku. 😊 Takže vlastne nevybavujem a nezháňam nič, iba sme oslovili agentúru a čakáme na ponuku termínov. 😁
Odpovedať
Ahojte, aj nás to čaká 🙂 termín máme na 17. apríla, tak sa tešíme. Už máme vybavený obrad (miesto, čas, dátum, hudba atd.) a samozrejme zarezervovanú sálu, zaplatenú zálohu. Robím si momentálne prieskumy ohľadom výzdoby, ale viac-menej mám predstavu, už som ju diskutovala aj s aranžérkou. Svadobnú tortu a koláče viac-menej mám predstavu, že odkiaľ vezmem a koľko to bude stáť. Snažím sa to plánovať tak, aby sme sa zmestili do rozpočtu. Najbližšie nás čaká vybaviť fotografa a starejšieho. Najdôležitejšie ale je, že sa so snúbencom tešíme, keď už budeme svoji.... 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Snáď takto nedopadneme.👌 Presúvali ste termín na rok 2021 alebo tu máme čerstvo zasnúbené nevesty, ktoré si svoj termín našli v budúcom roku? Čo všetko už máte pripravené a ako prípadne prebiehalo presunutie termínu? Išlo to bez problémov alebo riešite nejaké komplikácie?
Odpovedať
@michaelarecht toto swom uz videla, ako najskor sa clovek aj pousmial, no potom prislo take precitnutie, ze co ak to bude takto naozaj
Odpovedať
@michaelarecht my sme bohužiaľ kvoli tymto prisnym opatreniam presunuli svadbu na jar 2021, cely den som plakala kedze sme ju plánovali skoro rok, ale preslo to a vsetkych dodavatelov sme vybavili na náš ďalší termín....takze uvidime co bude dovtedy
Odpovedať
Ja mam v Marci.uz treti termin.korona mi zrusila 21marca a 3oktober tak uz hadam do tretice sa mi to podari.vsetko nam nastastie presunuli,vo vsetkom vyhoveli ....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nás čaká svadba 25.9.2021. Zatiaľ máme zajednanú sálu, kameramana, fotografa, DJ a koláče. 😊 Do konca mesiaca sa chystáme ešte za farárom. Na skúšku šiat som bola objednaná o týždeň, ale presúvam ju na neskôr, keďže je na Orave takáto situácia 😊
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame naplanovanu svadbu na 27.3.2021, riesit sme ju zacali asi tri tyzdne dozadu a az ma udivuje ako veci jednoducho idu planovat, rezervovat atd. az na nasi matriku tam bol trosku problem s tetuskami ale to je ina story 🙂 takze vlastne okrem veci, ktore sa riesia mesiac pred svadbou ako konkretne kolace atd. a svadobnych siat uz mame vlastne vsetko - matriku, salu, menu, oznamenia v tlaci, obrucky, zoznam hosti a predbezny zasadaci poriadok, kvety objednane, DJa, fotografa a vlastne uz ani nejdem dalej vymenuvat 🙂 najtazsie bolo najst salu a termin, kedze vela svadieb sa zial prekladalo
Odpovedať
Ahojte tak my budeme mat svadbu 9.10.2021 nepresuvali sme nic tak dufam ze za ten rok sa to vsetko utrasie a budu moct byt svadby normlane ako maju byt.. Mame vybavenu matriku, salu, dj+robi aj starejsieho, oznamenia mi pridu zajtra a z rozdavanim je este cas ale rodicom a ludom co na milion percent chvem aby tam boli tak imndo konca roka odovzdam 😇tak isto aj pierka uz mam doma, nejake veci z aliexpresu idu ku mne domov💪saty mam vybrane ake sa mi pacia ale neriesim to lebo som upravila stravu a neviem ako budem vyzerat o rok ale uz terza som dost zhodila a ked to takto pojde tak nakoniec sa budem vydavat ako normlana zena a nie ako baculka 💃
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelarecht My sme mali mat svadbu 26,9,2020 ale v marci sme sa tak rozhodli na kolko už sme sa báli aká bude situacia tak sme všetko prehodili na 29,5,2021. Naštastie sme našli spoločny termin aby sme vedeli všetko zajednane prehodiť na tento dátum. Nakoniec sme iba zmenili miesto svadby kde bude sobáš a oslava nakolko sme sa v juli prestahovali. Dúfam že tento termin už dáme 🙂 Len ked vidim tuto situaciu zhodli sme sa že počkame do januar/február a rozhodneme sa či ideme do svadby ako sme chceli 100ludi alebo si to spravime v menšom počte.
Odpovedať
tak my máme mať svadbu 16.1.2021 😊 plánujeme ju tak, že bude so všetkými hosťami, ktorých ešte ale musíme pozvať.. Ak by teda ostala situácia taká, aká je, tak sa vezmeme iba o dvoch svedkoch.. Rozmýšľali sme, žeby sme v tom prípade dali ale priamy prenos, aby naša rodina mohla byť aspoň takto s nami v náš veľký deň. Svadobné fotenie a video ostáva.. S maminou sme sa ale zhodli na tom, že každá rodina, ktorá bude pozvaná, dostane normálne svadobnú výslužku v podobe svadobných koláčov a fľaše vína.. A prekladať svadbu - popravde nemám čas, chuť a ani energiu svadbu presúvať, keďže žijeme v zahraničí, pracovne sme obaja vyťažený a teraz ešte zháňať a prekladať dátumy, tak na to by som už asi nervy nemala.. Tak či onak to bude pre nás nás ten najkrajší deň v našich životoch.
Odpovedať
Profilova fotka
Nas caka svadba 3.jula 2021 ale bojim sa ci to ma zmysel planovat ak by tu bola este korona aby potom nepoprepadavali zalohy a tak
Odpovedať
Ahojte dievčatá 🙂 nás čaká svadba 30.1.2021, a iba teraz sme začali s prípravami 🙂 veľmi si užívame tento čas, pozeráme veci, vybavujeme, tvoríme, vymýšľame, aby to bolo o nás 🙂 prajem Vám rovnaké užívanie tohto času 🙂 držte sa 🙂
Odpovedať
Ahojte 🙂 my máme mať svadbu 24.4.2021 a začali sme ju riešiť hneď po zásnubách v auguste. Za mesiac som si vybrala šaty, zajednali sme si hotel, fotografa, kameramana, DJa, oznámenia som si robila sama takže sú už tiež hotové, k tomu samozrejme aj dizajn menoviek a nálepiek s nápisom ďakujeme. V septembri sme sa boli pozrieť na svadobnú výzdobu a ako vyzerá sála približne s takým počtom ako budeme mať my a dohodli sme sa s pani manažérkou, že sa stretneme po novom roku, kedy už začneme riešiť detaily 🙂 šaty by mi mali prísť už každú chvíľu, ale budú hotové tak na 90% pretože som oproti skúške už pár kíl schudla, a tak tam ešte ostanú na posledné úpravy 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte 🙂 My budeme mať svadbu 5.6.2021 v deň druhých narodenín našej dcérky. Zatiaľ máme zajednaný kostol, hotel, dj, fotografa, koláče a predvčerom som si rezervovala šaty 🙂 Dúfam, že termín nebudeme musieť presúvať a bude už všetko ok. A obdivujem vás žienky, ktoré ste svadbu kvôli korone presúvali, lebo neviem si predstaviť ten stres a sklamanie. Držím palce, aby vám nové termíny vyšli podľa vašich predstáv ❤️ Mám ešte otázku, kedy začínate (aký čas pred termínom) rozdávať oznámenia o svadbe? Nám zostáva polroka do svadby tak neviem ci je to ešte skoro alebo..
Odpovedať
@gab_inka Ahoj, my sme niektoré oznámenia dostali aj 3 mesiace dopredu. A tie naše? Verím že ich dáme vonku, začiatkom januára, takže menej ako mesiac pred svadbou 🙂 ale pohoda less, džez, neriešim, proste to tak vyšlo 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, rozmýšlali ste niektorá nad presunutím termínu z roku 2021 na iný? 😒 Keďže situácia je aká ja a bohvie ako to bude na jar/ v lete. Alebo to len ja vidím tak skepticky a nemám preto chuť moc plánovať 😄 🤔
Odpovedať
Profilova fotka
@lea_palova priznam sa aj ja som dost skepticka :/ no uvidime, my pockame do maja ako sa sitacia vyvinie, ale vziat sa chceme urcite, chceme byt rodina 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My máme v januári 2021 svadbu. Vieme už, čo všetko sa bude môcť a co nie? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme si len teraz na Vianoce vybrali dátum (september 2021), zasnúbení sme už 3 mesiace 🙂 Poraďte, čím začať pri vybavovaní? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_jakubickova aj my budeme mat v októbri ❤️
Odpovedať
@dorotka363 Ahoj, tu na hlavnej stránke nájdeš svadobný plánovač na jeden rok, kde sú spísané základné potrebné veci. Dôležité je na začiatok zajednať miesto hostiny, termín a čas na matrike/kostole, hudbu (DJ/kapela), fotografa, kameramana, koláče, ubytovanie pre hostí, kaderníčku, kozmetičku, manikérku (všetko sú to položky voliteľné podľa Vašej predstavy svadby). Potom svadobné šaty, obrúčky, pozvánky, oblek pre ženícha... Postupne sa Vám to vykryštalizuje, podľa toho čo chcete. Ale toto je cca taký základ 😉 veľa šťastia
Odpovedať
Ahojte, my zatial planujeme svadbu na 21.6.21 Stale sa rozhodujem ci Nm alebo Pn. Mame uz dj, foto, starejsi, video. Stale mi chyba pani na makeup 😬😪
Odpovedať
My sme mali mať svadbu v roku 2019 lebo vtedy mal byť postavený náš domček, potom v roku 2020 ale to prišla korona tak do tretice dúfam že už bude, aj kedy sme tam mali byť len kňaz, ja, ženích a svedkovia 😄
Odpovedať
My máme svadbu 15.5.2021. Termín určite ponecháme, len neviem, čo mám riešiť, keďže nevieme aká svadba bude dovtedy povolená... Ale uvažujeme nad malou svadbou, aspoň nebudeme až do svadby v napätí, že čo to bude...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?