Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
v sale sa to ani mne nepaci... tam je take neosobne podla mna...hmmm tak nakoniec ste to vyriesili celkom rozumne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsak co pride na dvakrat k nam , hoci to nie je uplne blizko - taka necela hodka cesty , ale chceme mat pekne fotky , tak sa chceme fotit okolo 10 tej
Odpovedať
a na kedy sa objednavate u kadernika, vizazistky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja na 8 smu do kadernicky ta ma i nalici
Odpovedať
jeej tak to mas super ze mas 2 v 1 :-D ja este nemam paru ani kam sa pojdem licit ani kedy :-N
Odpovedať
a vlastne ani neviem kde sa cesta pojdem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a z licenia si nerobim problem , nmozno sa i sama nalicim , ale rozmyslam ci nepoznam na svadbu aj spoluziacku tak je kozmeticka vystudovana
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si lamala hlavu nad odobierkou ako to vybavyt aby sme nebehali hore dolu. Nakoniec mi tu poradila jedna holka, ze mali odobierku v zimnej zahrade hotela co mi plne vyhovuje. hotel je blizko radnice, cize ani ludia ani my nemusime behat hore dolu. kadernicku uz mam zajednanu len neviem co s licenim. neodvazite sa tu niektora urobit si make up aj sama??? ja by som to zvladla co sa tyka make upu, len sa bojim ze ked budem nervozna tak sa cela umazem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sa aj sama namalovala , popripade segra , necchcem ziadny vyrazny makeup
Odpovedať
ani ja nechcem vyrazny makeup ale padne nejaka ta slzicka tak nech to tam poriadne drzi... nie ze bude po prvom placi vsetko dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak na to som nemyslela, treba si zhanat vodeodolny makeup. ako sa poznam urcite budem rumazgat.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez este neviem ako s licenim....cesat ma bude bratrancova priatelka....Ivet, ona cesala aj na Superstar :) ..tak dufam, ze to zvladne aj bez skusky, lebo na tu cas nemam :( .. mozno mi rovno poradi niekoho aj na licenie...musim jej napisat mail, uplne som sa na to zabudla spytat, ked som s nou hovorila...ta moja hlava derava :) najlepsie to mala sestra...ked mala svadbu, prisla k nam jedna babula aj s kamoskou a cesali a licili nielen sestru ale vsetky baby, co sme tam boli...dohromady 5 hlav :)..skoda, ze uz babena nestiha...ma malicke babo :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to by bolo fakt perfektne keby sme mali vsteko pod jednou strechou a este k tomu pod vlastnou :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
benito - este ze sme sa rozbehli na fore , aspon si tu navzajom pripomenime veci na ktore by sme zabudli
Odpovedať
Profilova fotka
veru tak ivka...a este sa dozvies aj veci, o ktorych si mozno ani netusila.....ozik...baby, mozno hlupa otazka..ale co je to ten redovy??..u nas take nic nie je..iba ak by to bol tanec v kole, pri ktorom sa vybera do venca...tak sa to u nas vola
Odpovedať
Profilova fotka
Vidim zehlavna tema je odobierka.......ja ju robim v hoteli asi bude v nasom svadobnom apartmane lebo nechcem aby tam bolo vela ludi....nakolko drahy je anglan ty budu aj tak cumet ze co to je za vymysel..........a dufam ze to nejako po slovensky s papiera precita.............odoma len rodicia segrina rodina a brat zenichovi rodicia lebo je jedinacik-maznacik............spravime to asi pred tym nez sa pojde do kostola..............ak teda vlastne ten kostol vybavim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Co sa tyka make-up .Myslim ze kto chce usetrit aj par korun a maluje sa pravidelne tak je to tak lepsie .lebo som uz videla aj take ze nevesta sa normalne nemaluje a mala make-up vizazistku a ta ju zmalovala tak ze dievca sa same nespoznalo a zmyla si to lebo to nebola ona...............Ja mam make-up aj kadernicku v jednom v BA uz zabooknutu a idem aj na skusku............v porovnai s anglickom to je za facku.............
Odpovedať
Profilova fotka
nada ..dufam,ze sa ti to podari :) a kde v Anglicku si?
Odpovedať
Profilova fotka
benito bola si na tej vystave cez vikend ?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka bola...ale nic moc...bola to len taka malicka vystavka....asi tri salony, nejaky spevak, fotograf a dve agentury...ale bolo to mile...hned pri vstupe sme dostali zlavovy kupon na 100 libier na svadobnu cestu :) a vo vnutri krasnu ruzu..a kopec prospektov :)..najlepsio bol fotograf..akoze fakt dobre fotky a hlavne potom to dalsie spracovanie do knihy...parada...ale cena ze 1000libier....a ked chcem vraj pride aj na SVK, ked mu zaplatim letenku a hotel...ha ha..som sa pobavila :)
Odpovedať
Profilova fotka
aky ochotny - ked mu treba vsetko zaplatit :-D
Odpovedať
beni, myslim ze to co sa u vas vola tanec v kole je u nas redovy...a niekde aj rejdovy alebo radovy... iny region iny nazov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej :-D ale v piatok mi dorazili boticky k popolnocnym..tak sa vytesujem....svadobne som uz tiez nejake nasla..ale cakam na saty...aby potom pekne ladili x-)
Odpovedať
no a tu je u mna dalsi problem, hladam nieco, co by som vyuzila aj po svadbe, hlavne nech to nema 10 cm podpatok... :-D tak stale hladam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
benito5 byvam v londyne NW .Mne sa redovy tanec nepaci lebo ked ti ludia chccu dat peniaze tak ti daju aj bez toho aby to bolo ako vyberanie v kostole.My mame polnocny tanec budem mat kroj o tych bab co ma pridu odcepcit . ked rozmyslate nad topankami tak si kupte nejake strieborne co sa super hodia k svadobny a potom ich mozes vyuzit aj po svadbe.....ja som si tak kupila len su strasne vysoke tak kupujem nizke lebo cely den na nohach ...
Odpovedať
pre nada79 : svadbu mame v DNV na urade, hostinu este neviem, dnes mi volali, ze nam zrusili miesto hostiny, lebo im nepredlzili zmluvu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak moje maju cca 4-5cm..a su strieborne..vid album...takze ich vyuzijem aj potom...a vzhladom na to, ze moj drahy nie je zrovna z tych vysokych :-| nada ..ja resp. my byvame v Derby :) ten tanec to je u nas zvyk..takze ho asi neporusime...uvidime, ze kolo sa nam podari vyzbierat :) ..ale nie, to je jedno, aj tak uz do oznameni vkladam karticku s tym ze si nezelame dary, ale financie nas potesia...kedze chceme stavat ten nas vysnivany domcek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenze redovy nieje iba o vyberani penazi. Mozno niekto to robi koli tomu, ale postradate hlavny vyznam redovaho ako taky. Pre mna ma dolezitu symboliku a hlavne koli tomu ho chcem. V prvom rade ti skladaju z hlavy zavoj a hlavny druzba tancuje druzbovsky tanec s "tvojim vienkom zelenym" :-D . Je to velmi zaujimave a ked mas este aj tanecnika tak aj velmi pekne a aj ludia sa zvyknu pri tom dobre zabavit, hlavne na sikovnosti a nesikovnosti jednotlivych druzbov. A dalej to tocenie do kola je vlastne tvoj prechod od nevesty k zene. Je to oficialna rozlucka s celou rodinou. Kazdy kto si s tebou zatancuje sa s tebou oficialne luci a vita ta ako zadanu zenu (na dedine sa dava na hlavu cepiec co je symbol vydatej zeny). Vsetci ta pekne vytancuju, vybockaju, vystiskaju....podla mna je to mile a rozhodne nechcem svadbu bez redoveho....
Odpovedať
Profilova fotka
beni krasne sandalky.... taky skvely fotograf sa ti nuka a ty mu nechces zaplatit letenku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tajomna: je zaujimave ze Devinskej sobasia, lebo som tu citala ze ine holky mali problem zohnat urady v Bratislave a okoli koli statnemu sviatku...a neboj, novu salu urcite este stihnete najst kedze vela parov koli tomu prelozilo svadbu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?