Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
benito - i mna sa hrozne pacia tvoje sandalky
Odpovedať
Profilova fotka
peya, ivka..dikes...tie topky som kupila cez ebay za 25EUR aj s postovnym :) peya...tak u nas sa robi nieco podobne, len som nevedela, ze sa to vola redovy :)
Odpovedať
Profilova fotka
A ako to mate pocas odobierky? Niekde zvyknu hovorit mlady a niekde hovori len staresina.
Odpovedať
Profilova fotka
Tajomna21 dufam ze co skoro najdete miesto na hostinu......pozerala si hotel Kamila robi super svadby a vonku sa da sobasit uradne tak ze mas svadbu a aj hostinu na jednom mieste.....ten hotel je nedaleko BA a vlastni ho kamila magalova.......ked sa pozries do foto albumov najdes tam vela parov co tam mali svadbu a pochvalovali si!Omrkni to! maj sa
Odpovedať
Profilova fotka
peyana Ja budem mat odcepcovanie aj cimbalovku[dufam pridu] do kroja sa budem prezliekat a aj tancovat so vsetkimi v kruhu je to aj u nas tradicia a je to super !svadbu bez toho si neviem predsatvit ale nie vyber penazi...... :-p Ale kazdy nech si zariadi ako sa citi........Ale tancovat sa bude aj vykrucat do rana...... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
benito 5 pekne topanky hlavne ze ich potom vyuzijes a vzdy si povies "to su moje svadobne"ja topanky este nemam ale vyhliadnute uz su.....s buducej vyplaty!
Odpovedať
Profilova fotka
peya...u nas odobierku robi starejsi...a potom aj zacepcovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je zaujimave, lebo u nas zacepcenie robi hlavna druzicka, alebo aspon ako si to pamatam tak zena...
Odpovedať
Profilova fotka
U nas to tiez robia vsetky tetky krstne mamka druzicky atd.zeny ale kedze moja mamka a sestra su "placky 1 stupna" tak nechcem aby to bolo ako na pohrebe ...........ja som si s muzikantmi zaobstaral baby so suboru v BA a robili zacepcenie kamoske na svadbe a bolo to uplne super profesionalne pekne zaspievane v krojoch .......a ja uz v tedy budem prezlecena v kroji tiez a aj moj Alex dostne kroj a tak budeme tancovat so vsetkymi......potom sa pojdeme prezliect do popolnocnych........
Odpovedať
Profilova fotka
vidis nadi a dalsia zaujimavost. kde ako, ale napriklad ja som zvyknuta ze redovy tancuje iba nevesta s hostmi. Mlady sa neprezlieka do kroja, ale len do ineho klasickeho obleku...ale so svadobcanmi netancuje....
Odpovedať
Profilova fotka
my nebudeme mat ziadne zacepcenie
Odpovedať
Ahojte, rada by som sa k Vám pridala, s tým istým termínom, ktorý sme vybrali len minulý týždeň, takže tu asi fáza príprav je v pokročilejšom štádiu... Ja teda okrem šiat nemám zatiaľ nič.. Katastrofa? Ale ja dúfam, že sa všetko ešte postíha.. Som z Bratislavy a ocením všetky dobré rady- momentálne ma zaujíma nejaký dobrý DJ a fotograf, nepoznáte niekoho osvedčeného? nada79: do hotela Kamila som písala mail minulý týždeň a odpísali mi, že momentálne robia rezervácie na rok 2010..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janina - vsetko este postihate , nic sa neboj , len sa treba troska poponahlat
Odpovedať
Profilova fotka
oprava...zacepcovanie robi starejsi v spolupraci s prvou druzicou...ta odobera neveste zavoj a zaklada cpec..starejsi to komentuje a tak..napr. ci so da nevesta vienok vziat alebo chce radsej hlavku stat :)...a prezlieka sa u nas len raz, po polnoci..vlaste teda po tom zacepceni :) vitaj janina :)
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame o starost menej - ziadne odcepcovanie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janina!Vitaj medzi nami ...tak sme tu uz 3 co budu mat svadbu v BA!!! Co sa tyka DJ ja som mala problem nie som s BA a vsetci co my kamosky radili boli zadany........nakoniec som zohnala jedneho !V ktorom kostole budete mat svadbu??Lebo vraveli ze MNV nefunguju v BA? na SNP!!!Ja budem mat fotografa s UK Benito neboj ja mu letenku neplatim .......nahodou je draheho zamestnanec.......tak to bude svadobny dar od neho.
Odpovedať
Profilova fotka
pre PEYANA u nas sa to vzdy robilo na pary tanec ked ja tancujem s mojim ocom zenich tancuje s mojou maminou..ked prva druzica so zenichom tak par ku nej so mnou a tak .......ale original som od Nitry tak tam sa to tak robi..........ja nebudem mat starejsieho ale tiez to sa hovori s tou hlavku stat ...to my bude jeden chalan s cimbalovky hovorit........U mna to bude take trochu divadielko pre anglanou :-D
Odpovedať
pre peyanu : vsak to hej, nás nikde nechceli ani kvôli tomu dátumu, ale vraj ani nešlo o ten sviatok, ale napríklad v karlovke, kde skutočne patrím majú rozpis sobášov už rok dopredu, majú málo svadieb, tak oddávajú napr. len 1 alebo 2 soboty za mesiac ale pani v DNV bola veľmi ochotná, vôbec sa nepozastavila nad tým, že je sviatok a súhlasila, ešte som ju na to aj upozornila a nevadilo jej to - je fakt milá a ústretová - proste sobášia vtedy, keď ľudia prejavia voľu, nie keď sa to hodí úradníkom
Odpovedať
pre nada79 : Kamila je dopredu rezervovaná už na rok 2010 a okrem toho, chcem síce peknú hostinu, ale zase za rozumnú cenu, ale určite nájdem niečo, ešte času dosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesticky na 29.8.09. My mame rovnaky termin. Musim povedat, ze nase pripravy su uz dost daleko na to, ze je len marec. = mame uz obrucky, fotografa, salu, obradovu miestnost, DJ, zajtra idem zaplatit zalohu za saty a to je zatial asi fsio. So satami som mala naozaj problem. Ja som za jednoduchost a musim povedat, ze dnes zohnat nieco bez volanikov, cipky, goralok a neviem este coho, bol problem. Obehala som cely Trencin (svadba bude tam), ale nakoniec sa mi podarili zohnat nadherne saty tu u nas v BA. Su sice trosku drahsie, ale tie ostatne tu v BA sa mi az take drahe nezadli (cca 10000.- SKK). No a teraz zacneme riesit oznamka, ale to sa este nevieme rozhodnut ake, ale asi si dame urobit karikaturu a naladime to na humornu notu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj babenky, este sa Vas opytam, neviete o nejakom kameramanovi? Nasla som jedneho, ale zial ten je v tento nas termin mimo SR.
Odpovedať
ja si so šatami problém nerobím - zatiaľ, jedny som si vyhliadla, dodávka 5-6 týždňov, tak času ešte mám keďže ja sa idem vydávať 2.krát, ja mám problém zohnať šaty pre dcérku, chcem kúpiť, nechcem požičiavať, ale nejako nie je z čoho vyberať
Odpovedať
ahojte, pridavam sa do klubu SNP neviest :) preluskala som v tejto teme vsetky prispevky a pozeram, ze vychod tu zatial vedie. ja zastupujem zapad, teda trnavu a beriem si cudzinca a tiez ma cakaju v maji/juni statnice (externe, Bc). priznam sa, ze do priprav sa mi vobec nechce, ked si predstavim, co vsetko to obnasa :( hlavne tie papierovacky okolo, blee. viem, ze uz je najvyssi cas sa rozhybat, ale co uz ked som taky optimista 8-) moj nastavajuci je na druhej strane taka naivka a pyta sa, ze co na takej svadbe moze byt komplikovane... ale zas, pri tom jeho pohlade na vec si to ozaj radsej nachystam sama :-D btw, super tema - vsetky dolezite veci najdem na jednom mieste a aspon nemam pocit, ze som v tom sama. v doterajsej diskusii som nasla kopu info, vdaka comu mam aspon lepsiu predstavu a mensiu sancu, ze na nieco zabudnem. dakujem. no a teraz idem ja veru pohladat, kde sa tu updejtuje profil...
Odpovedať
Profilova fotka
Nadi ze divadielko pre anglanov :-D . To ti vyslo, ale mas pravdu, v podatate je to divadielko pre vsetkych hosti aby sa nenudili. Ale pravda je, ze ty hostia sa okolo dvanastej fakt zacinaju nudit ked sa nic nedeje....boli sme na svadbe kde to citelne viazlo a tak sa rozhodli pre redovy na poslednu chvilku....ale taky netradicny redovy kde nevesta tancovala v svadobnych satach, co mi prislo dooost divne. Iny kraj iny mrav, ale moj drahy sa nesmierne potesil nasim vychodnarskym zvyklostiam a horlivo suhlasil ze tancovat mam predsa iba ja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tajomna: to je divne, nemali by ist nahodou mestske zastupitelstva v ustrety svojim obcanom a ked maju viac ziadosti o sobas, tak sobasit kazdu sobotu?????? Ved su tam predsa pre vas, nevraviac o tom ze este spadate do ich kompetencie. Otvorene prizanm ze mna by to veeelmi nastvalo. pisala mi dokonca jedna holka z blavy ze museli presunut termin prave koli tomu ze ich nemali kde zosobasit na urade... a v DNV sobasia.
Odpovedať
Profilova fotka
Beni pozri ako sa ti tema rozbieha... :-D . Takmer kazdy den sem zavitaju nejake nove clenky fanklubu SNP. Vitajte dievcata.
Odpovedať
Profilova fotka
baby vitajte :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to som rada ze sa mi tema rozbehla , doteraz tu bolo ticho
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie ivy, len bolo menej bab....pozeram ze temu si zalozila 9.oktobra. kedy ta poziadal snubenec o ruku?
Odpovedať
Profilova fotka
o ruku ma poziadal 27. 11. 09 - ale termin sme uz mali zajednany v oktobri
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?