Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
adka netusim , asi zil v tom , ze este furt sa da vsetko zrusit ,
Odpovedať
Profilova fotka
neviem co povedat ..ivka..iba ak, ak tento nebol ten pravy, tak ten naozajstny uz na teba niekde caka a bude rad, ked ho spravis stastnym ...drzim palceky adka...no teraz trosku stagnujeme...vsetko dolezite je hotove, vcera som dokonca dorobila oznamenia ( zopar aj v anglictine pre kolegov ), nalepky na svadobnu palenku a vysluzkove krabicky...dnes som si z USA objednala krasny servirovaci set na tortu...a cakam kedy mi pridu saticky...je to este len necele 3 tyzdne od objednania takze sa este nacakam ... len dufam, ze nebudem musiet kupovat letenku pre saty ako nada :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka 219 .netrap sa ten pravy len pride !!! radsej takto ako za par rokou by ste sa rozvadzali .........ale viem si predsatvit ako sa musis citit ...zaskrtila by som ho!! :-x
Odpovedať
Profilova fotka
benito 5 kde ti doletia saty uz na SK??? spat s SK letim BA a tam my ich asi zoberu bez platenia.....ale letim s Viedne lebo cela alexova rodina leti s nami spat do UK v nedelu a pondelok horsa na HONEYMOON!!!! nemame este 100 booknute lebo sa rozhodujeme medzi 2 hotelmi ale bude to Mauricius! tak sa tesim ze aspon vsetky starosti po svadbe spadnu so mna.............Idete niekde na honeymoon holky??/
Odpovedať
my by sme chceli klasicku romantiku pariz :-D x-) ;-) 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nada....saty mi doletia prave sem do uk...ale vsetky baby, co im saty posielali, hovoria, ze to nie je velky balik a ma tak cca 3-4 kila....mam pripraveny aj space bag, keby som ich potom nedokazala poskladat a zlozit od kufra...na svk ich beriem teraz v maji (teda ak dovtedy dorazia) a pred svadbou mi ich pojde niekto z nasich zaniest do salonu vyzehlit a naskrobit :-) ... a po svadbe ostavaju na SVK ...my moc neplanujeme, lebo nemozme tolko vynechat z prace...ale chceme urcite ist pozriet Benatky...ale clovek mieni a ...ved to poznate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
benito5 urcite benatky to je fakt romantika my sme tam boli pred rokom ked ma alex poziadal na gondole o ruku bolo to super a vsetci na okolo s toho robili velku vedu a gratulovali nam!!!!bolo to super!!!urcite chodte len sa priprav ze je to tam naozaj naozaj drahe!!!! a nikede nemali tiramisu!!!!co som sa rozculoval..........naj je v noci sa tulat po ulickach...........je to tam velmi bespecne mala kriminalita a hlavne vadsina turistou odchadza o 18;00 prec lodami tak cele mesto mas skoro pre seba...........tak isto rano o 8 ste vsade sami..........super pre foto a pre vasu skoro ako privatnu prechadzku.................turisti zacinaju dorazat tak po 9 ale to hromadne........URCITE CHODTE!! vela zdaru s prevozom siat...........
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko zienky!!vyzera to tak ze sem uz na tuto temu nikto nechodi????a Ja som sa posnazila aj foto dat aj konecne zmenit ten datum svadby!! 8-)
Odpovedať
ahoj nadi, ja tu obcas zbehnem mrknut ale vzdy len na par sekund...12.5 mam statnice tak zarezavam nad knihami :-( :-| :-p
Odpovedať
ahojte dievcata ako ste na tom?? ja sa uz tesim, kedy sa konecne pustime do priprav... adka chapem ta...ja mam statnice den pred tebou a potom den po tebe :-S takze zabava
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte....tak vcera som sa riadne vystresovala ]-( pisala som maila do ciny, ako daleko su s mojimi satami.....prisla mi odpoved, ze ich prave dokoncili, balia a budu posielat....v prilohe mam vraj fotky...noo otvorim prilohu a tma uplne ine saty...skoro ma trafil slak....viete si to predstavit...tak som tam hned pisala, ze to nie su moje saty, ja mam mat uplne ine.....pred polnocou dorazila odpoved, ze sorry, poslali sme ti zle foto...co najskor ti posleme spravne...ale zatial ziadne nedorazilo :-( ..tak som zvedava ako to dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
benito5 ty si kupovala tie saty cez Ebay tuna uk??? s nimi ja mam zle skusenosti.......pred 2 rokmi na bratrancovu svdbu som sa nechala nalakat za lacnu cenu za saty s ciny a s uk EBay poslala mesurment a zaplatilla a po 2 mesiacoch cakania my napisali ze nemaju uz ten material tak my ich nespravia a poslu ine podobne ... :-o podobne ani zdaleka.......ina farba a vobec nesedeli ........tak som ich poslala spat a este mesiac handrkovala o peniaze cez paypal.........Dufam ze tebe dopadnu dobre drzim palce ze ti vsetko dobre dopadne ........hlavne budu sediet.....ked nie tak aspon mas cas najst nove ze to neni na poslednu chvilu....... :-| Napis ako dopadnes...... Inak slavnostne idem dnes do conffeti vybavit oznamenia x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nada...najprv som si dokladne precitala prispevky a pozrela vsetky dostupne fotky tu na MS a az potom som objednavala :-) tak dufam, ze to dobre dopadne.... predajca ma 100% feedback, takze by to nemusel byt problem...v kazdom pripade, prave prisla vlna vypredaju svadobnych siat u nas v Derby a maju aj take, co by sa mi pacili ..tak este pockam den dva a potom sa rozhodnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj nemyslim si ze si spravila zle alebo co aj ja som ich overovala a mali 100% feedback a saty staly 160 libier aj s postovnym ...........take druzickovske.......Nechem malovat certa na stenu ale ked ti nahodou nesadnu posli ich spat a kup nove....ved sa vydavas len raz!mozno v tom vypredaji natrafis na nejake co ti hned sadnu ako uliate a povies si ze to su oni!!! Ale nehadz flintu do zita .Dufam to vsetko dopadne v tvoj prospech a budes mat naj naj saty ake si chcela.......... ;-) good luck
Odpovedať
Profilova fotka
jasne..v pohode...a od akeho predajcu si kupovala...ak to nie je tajomstvo
Odpovedať
Profilova fotka
vies nepamatam si uz to bolo pred 2 rokmi ale peniaze my potom vratili.........keby ze si pamatam poviem ti... :-x ale ja ked na ebay nieco kupujem tak len od anglickych predajcou........budem napr.kupovat v blizkej buducnosti stojan na tortu lebo mam taku nezvycajnu...[dufam vyjde] neboj vsetko dobre dopadne .......... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
statnicujucim babam drzim prsty , ja to uz mam dnes za sebou , som konecne Mgr.
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspon toto ti vyslo super ivka...teraz ta caka uz len to najlepsie :) drzim palceky do zivota
Odpovedať
Profilova fotka
Ivka219 gratulujem k Mgr!Tak sa teraz uz mozes naplno venovat zase svadbe.......... :-N Beni :tak co mas nejake spravy o satach???
Odpovedať
Profilova fotka
nada...nic...kurna normalne mam nervy, ze usili ine saty a teraz musia sit nanovo, preto radsej neodpovedaju...v kazdom pripade, dnes idem pozriet do mesta do salonu nejake :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Drzim palce........vela si za ne zaplatila?? ale tak mas nejakych tych necele 4 mesiace.....preco si nepozicias saty na slovensku v salone??a nemas s tym ziadnu starost s transportom a tak.........zda sa my ze mas svadbu len na slovensku nie?? Neboj vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nada...bol to fakt len omyl s fotkami...vcera mi poslali spravne fotky a huraaa.su to ony :)))
Odpovedať
dievcata tak konecne aj ja po statniciach, :D a hor sa na pripravy konecnee
Odpovedať
no tak s radostou oznamujem ze si pred meno mozem napista Mgr :-D ivka, amonka aj vam z celeho srdiecka gratulujem k uspesnym statniciam a titulu... a teraz hor sa na pripravicky... len kde zacat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby...gratulirujem :-D
Odpovedať
dakujem...sice ja nie som este na Mgr. este len Bc. ale neva...jooj ved to zacat vsetko rychlo planovat konecne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko holky spat s Sk a konecne zase raz nieco vyplatene objednane a s krku.... :-N Tak ja tam letim az pred svadbou tyzden teda v pondelok...........kedy letite na SK??? amonka gratulujem k Bc. ;-) hor sa do priprav!! benito 5 saty uz na ceste alebo aj prisli??daj vediet ci si spokojna 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...tak dnes dorazili saty....dorucili mi ich do prace, tak si viete predstavit ako mi je...nemozem to tu len tak rozbalit a poobzerat...musim pockat kym pridem domov..lenze to uz bude doma aj drahy...tak neviem ako to urobim...nazrela som len jednym ockom do balika....zatial to vyzeralo dobre :-) nada....my letime domov teraz v sobotu, vybavit par veci, ozniest pozvanky a uvidime co este stihneme za 3 dni :-) lebo na viac sa nam teraz nedalo...a potom az v sobotu 22.8. na obed...ufff zatial mam v albume len fotky siat z figuriny, ktore mi poslala pani z Ciny :)))...mali by to byt tie moje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babule...saty som uz rozbalila a tak trochen poskusala..a suuuuuuu...wow ;-)
Odpovedať
benito tesim sa s tebou :) to je fajn, ze si spokojna baby ja som si svoje saty pozicala a teraz rozmyslam, ako som v nich vlastne vyzerala, bojim sa, ze to nedopadne dobre :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?