Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
super sa nam to zbiera :) my ideme zajtra lovit nieco pre mileho..tak dufam, ze sa podari :)) aaa uz mam viac menej zajednanu kyticu..ake idete mat baby?
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem do oranzovych kalii :-)
Odpovedať
no vitam nove nevesticky :-D pre sunsun vies ze som si myslela ze si to ty??? este skor ako som si precitala mily pozdrav od teba ;-) no my sme s drahym v stredu objednali obrucky mali by byt hotoe do 3 tyzdnov... vo stvrtok som si kupila svadobnu bizuteriu ...je krasna uz som ju aj parkrat videla tu na MS ;-) baby ja zacinam uvazovat nad oznamkami...chcela som nieco originalne a zaujimave, ale akosi ma nekopla inspiracia :-S vy uz mate vybrate???
Odpovedať
jaaaj a kyticku by som chcela z bielych/smotanovych ruzi a bielych frezii zatil nic zajednane nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
adka...este len zacinas uvazovat nad oznamkami??? my uz sme tie najdolezitejsie rozniesli :-)
Odpovedať
adka ani mi este oznamka nemame...teda navrh hej ale vytlacene ee taak dievcata..dnes sme uspesne zaodeli zenicha tak sa velmi tesim ja som tiez chcela kyticu z ruzi a frezii, ale nakoniec zvitazili biele kaly..jedna baba mi ukazala nadhernu kyticu, tak sa tesim tak uz len tyzden a obrucky su u mna :D krasnu nedelu vam zelam :-N
Odpovedať
to fakt ste uz roznasali oznamka...paaani no u mna je akurat tak hmlista predstava...nacase na tom popracovat... a same ste si robili navrhy???
Odpovedať
ja som nasla pekny text a moj chlopak urobil pozadie...teda, dali sme tam nasu foto :)
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme vlastne museli, kedze zas domov prideme az tyzden pred svadbou :-N takze tie najdolezitejsie sme vybavili koncom maja...to viete, krstni rodicia, babky a tak.....ostatne uz budeme posielat postou odtialto...tak koncom mesiaca :-) ...nase oznamko je mojim vytvorom a zatial sa vsetkym pacilo :-D
Odpovedať
Babule a co vsetko uz mate vybavene?ja akurat cakam na oznamka,ze mi uz dojdu,ale salu este stale vybavujeme,lebo sa mi zacalo pacit nieco ine....tak mi porozpravajte aj vy co uz mate...mne treba este tortu a kolace....a pomalicky to bude...tesite sa?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes! tak ja uz mam oznamke doma len nejako nemam cas tam dat par vlastnorucnych crrrrrrrrrtttt......a uz len potom to vsetko poslat s UK tak dufam im to dojde..........kytica v UK ruzove pivonky take v pukoch a SK orchideje a take ruze [farba staroruzova a trochu do zelena] som zvedava ci to ta baba pochopila co my robi kvetinovu vyzdobu a donesie kyticu prvy krat uvidim rano pred sobasom! UPSIIIIIII :-N ja som uplne mimo teraz organizujem UK svadbu a neviem kde my hlava stoji :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vitame dalsiu clenku klubu :-D luckucucku
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja uz mam oznamka doma...este horuce sa rozdali na promocii...hadam sa pacili 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som dnes dokoncila oznamka na SK svadbu a su aj poslane a este sa pasujem s oznamkami na GB svadbu ale dufam zajtra dokoncim......dokoncila som si aj vankusik na obrucky ale este obrucok nieto!!! :-(
Odpovedať
no dievcata...obrucky su uz doma :D tak sa tesim...presne ako som chcela...v jednoduchosti je krasa, ech ja som na tie stare tradicie ;-)
Odpovedať
Jej, som tu každý deň a až dnes som objavila 29.august.som sa potešila,ale keď si čítam čo už všetko máte, chytá ma panika. nemá niektorá vyveštené aké bude počasie????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dnes!Tak ja som uz slavnostne rozposlala oznamenia tak dalsia vec odfajknuta!! Vazne nevie niekto ake bude pocasie??ci mam zhanat dazdniky!!!??? lebo nemam transport s kostola do hotela 10.min peso + vybavovacky so starym mestom tak sa spolieham na slnko!
Odpovedať
Profilova fotka
tak aj ja dufam, ze bude pekne a este aj celkom teplo :-) ale uvidime, co nam maticka priroda nachysta :-|
Odpovedať
Profilova fotka
co sa deje so zakladetelkami temy??ivka tu nebola ani nepamatam!!!?? benito5 ty by si mala byt sefka lebo vsetkych vzdy tak pekne privitas! :-D ja dnes dorabam vankusik na obrucky motylovy........na moju motylovu svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
nada...ivka sa sem uz pravdepodobne nevrati...teda aspon nie do tejto temy, kedze jej vtedy nastavajuci zrusil svadbu a zbabelo usiel :-( motylikova vyzdoba je super ;-) ...nemohla by si si urobit album, nech sa trosku pokochame? :-) ja som prave vyrobila par postaviciek, ktore budu ako darceky pre hosti...vecer skusim spravit foto, v praci nemam kabel :-N ozik, vidis...vankusik na obrucky este nemam...cez vikend sa do toho pustim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
AAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHA to som nejako nezachytila alebo zabudla??? :-o hruza!!!!tak nebol ten pravy!! ja som uz skoro celu vyzdobu a tak pozanasala na SK tak asi neni co dat!!!Nechaj sa prekvapit do svadob.albumu!!Inak k vankusikom rada .kup si obycajny v hobbycrafte 9 libier satenovy biely a ozdob si ho ako ty potrebujes.........inak som videla okolo25 libiez za vankusik a na tom 2 stusky!!! :-| Drzim palce s kreativitou..............pekny vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno sa zastavim v Pronuptii...maju tam 50% zlavy...mozno najdem aj nejaky vhodny vankusik....alebo ...uvidim :)
Odpovedať
ahojte dievcata, tak ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj amonka....ja som zostala akasi leniva :-) ... ale ved uz ani nemam co robit, alebo vybavovat, co sa tyka svadby...vsetko je objednane, zajednane, dorucene..uz len cakat na den D :-) a co vy babule??
Odpovedať
Profilova fotka
cauko dnes!Ja uz len cakam na tie obrucky ako dopadneme a tiez vsetko vybavene.......ako si dopadla s tym vankusikom beni???mas nieco??
Odpovedať
Profilova fotka
nada, si predstav....cez vikend som v Poundlande kupila vonavy vankusik...hladky, biely....pouzila som stuzky, co mi zostali z pierok a dokupila som este dve male kvetinky, na ktorych budu drzat obrucky...uz ho len dorobit :-) teraz zacinam riesit pokozku dekolta....ako na potvoru som sa z niecoho cela vyhadzala a neviem ako sa toho zbavit...slnka tu v UK je pomenej,takze skusam solarko...noo..uvidime...dufam,ze to do svadby zmizne... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... nejako som nemala cas sem chodit, ale vsety vas pozdravujem... :-) adka s tymi oznamkami si nerob starosti...mi sme este ani nezacali vymyslat..:-)... hoci nejaku tu predstavu sme uz mali davnejsie, ale este sme sa nedostali k realizacii.. :-) nada79..mi sme na tom naopak...obrucky uz mame...uplne krasne... ani som necakala, ze budu az take.. ale zatial nic pod ne... ale asi chceme nejaku drevennu tacocku...ividim, ci nieco take zozenieme...
Odpovedať
Profilova fotka
a este benito...dakujem za privitanie.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este sa ospravedlnujem za chybu v prvom texte... odbehujem tu k psickovi....lebo stale knuci a steka, riesime , co mu je... a zhrozene som si precitala, co pisem...:-)
Odpovedať
ahojte nevesticky...tak mala som za ulohu od draheho vymysliet navrh oznameni ale velmi som sa nepohla..., vcera bol na nauke sam, lebo nja som v NR-zajtra mame promocie :-D a po nich sa uz snad pustim do svadbicky :-p beni inak ako si robila pierka??? da sa to zvladnut? lebo na to sa chystam aj ja...len si musim najst cas... sunsun ake mate obrucky???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?