Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
nada....servirovaci set som objednavala z ebay ale nechala som si poslat rovno na SVK.....ale videla som ho v maji ked som bola doma a je fakt pekny :-) nechcela som ho potom trepat domov v kufri, lebo nebravam velku batozinu a v malej ho mat nemozem ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj beni !Dnes som v ramci nakupovania nahodou natrafila na nadherny od Very Wang fakt klasika som s neho paf....vzdy som chcela vera Wang saty ale 5 K bolo vela tak sa aspon tesim s toho setu.......... uvidis potom na foto......Dikes za radu.......Co nove u teba uz mas vsetko??? Ja som konecne vyglancovala ten nas svadobny dar kupelku....... :-D Tak aspon pokoj od majstrou....
Odpovedať
ahoj kocky, co noveho??? uz asi oddychujete s pripravami vsak ;-) my sme vcera ukoncili nauky :-) tento tyzden sa chystam este krizik do kostola kupit a chcela by som zajst aj do nasho penzionu pozriet si vyzdobu inych svadieb...aby som vedela ako to bude vyzerat... paaani ale sa nam to krati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krati, krati :-o .... ak dobre ratam, uz len nejakych 50 dni.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nada...tak to je super :-) my sme boli v nedelu v London, ale po obchodoch sme moc nebehali...skor po pamiatkach, sestra tu bola prvy krat a nakupy sme absolvovali u nas v Derby :-) inak na svadbu vsetko nachystane, takze mozme v klude vegetovat....domov letime od soboty za 6 tyzdnov...tak casu dost na relax 8-) akurat trosku stres, lebo mama ma ist so satami do salonu na pranie, zehlenie a trosku upravit upinanie vlecky, tak dufam, ze to vybavi :-N inak babule som si vsimla, ze sa nam nejak vytratili nase clenky klubu SNP a ostali sme tu len my partizanky ..nada, sunsun a adka :-D no a ja samozrejme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne asi musime premenovat tuto stranku na Pertizanky!!! neboj vsetko vyzehlia naskrobia a budes jak s cukru v tvoj svadobny den..........aspon my tak hovorime....... 8-)
Odpovedať
Ahojte babule.... pripájam sa k vám k 29-augustovkám! :)))
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj ivka....zas niekto novy..huraaa :-) ako stojis s pripravami?
Odpovedať
hihi... zacali sme pred týzdnom!!! :-D Kedze cakame babatko.. rozhodnutie na poslednu chvilku... ale uz mam skoro vsetko, okrem torty!!! :) dobré nie?? :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dnes.......Tak dobra sprava od fararka s SK papiere im prisli s fary s UK a vsetko je ok!!!Tak konecne vydych.az na to ze nas bude sobasit niekto iny........Tak to bolo trochu prekvapko ale uz my je to jedno nech len nas niekto sobasi............ 8-) Tak konecne mozem spavat!!!!! Inak zajtra ideme na dovolenku tak sa tu dlho neukazem..........idem chytat bronz pred svadbou........ :-D x-) ivkachanova gratulujem k babetku......super ze ste to tak rychlo vsetko vybavili........
Odpovedať
Nadi, dakujeme velmi pekne!!!! :) pekne si uzi dovolenku,nachytaj bronz aby bola z teba nadherna nevesta!!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivka..... sikovne ste to postihali..... :-) obcas mam aj ja pocit, ze svadbu netreba riesit v predstihu.... :-) menej ludi sa ti stihne do toho zamotat.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Sunsun.. dakujeme za podporu.. fakt.. pekne sme sa na vsetkom dohodli, rodicia sa pridali a mame vo vsetkom jasno!! :) ono sa ta svadba planuje rok pred hlavne kvoli terminom, a obsadeniu tých "naj" ako fotograf,Dj... ale da sa to aj takto... asi to tak ma byt! :) Baby.. uz len 47 dniiiiii :D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, na jednej strane mas pravdu... ale my sme toto velmi neriesili ... skoro vsetko mame z radov kamaratov..:-) ... a aj tak si myslim, ze niekedy menej casu na pripravu je viac... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule...uz strihate meter? :-D ja som nakupila svadobne albumy, v ktorych potom odovzdam fotky nasim ...uz som ich aj poslala na SVK.... a zacinam posielat oznamenia ludom, o ktorych si myslim, ze by to mali vediet :) ti pozvani ich uz davno maju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak beni, my sa este len chystame oznamka posielat....:-) teda presnejsie: chceme ich dat kazdemu osobne.....dufam len, ze to vsetko postihame...
Odpovedať
Profilova fotka
sunsun...my sme tiez davali oznamenia s pozvankami osobne, ale len tym co su pozvani....tieto dalsie oznamka chcem poslat kamaratom a znamym...predsa len, boli sme doma len tri dni, nebolo mozne obehat vsetkych :))
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej.... :-) neviem si predstavit za 3 dni vsetko postihat..:-) aku velku mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
povodne malo byt do 60 ludi...no nazbieralo sa ich trosku viac...70 :) a to neratam kamosov co sa zastavia vecer :-N
Odpovedať
nám sa oznamka tlačia... :D inak.. 46 dní! :)
Odpovedať
Profilova fotka
no, veru...bezi to, bezi..:-) beni, to mate tak akurat ....tak normalna svadba...
Odpovedať
Profilova fotka
dik sunsun...moja predstava bola sice ina....len najblizsia rodina...ale ked uz ma byt zabava tak poriadna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočky.. pridávam sa aj ja.. pravdu poviem, ten čas letíííí,, a mne sa zdá že máme toho málo vybavené.. ale veríme že to stíhame :-) chcem vás poprosiť.. rada by som mala na svadbu starejšieho.. neviem či nie je neskoro.. ale neviete mi poradiť niekoho? svadba bude v Seredi a zábava v šintave, tak bolo by dobre z toho okolia.. prípadne okres GA, TT, NR... vopred ďakujem... krásny deň
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj v klube sestrula :-) obavam sa, ze na hladanie starejsieho je trosku neskoro, ale ktovie, mozno sa nejaky volny este najde...my sme toho nasho zajednavali este v zime :-N a to uz niektori co som obvolavala boli obsadeni na rok dopredu....vyzera to na dobry biznis :-D ...tak prajem vela stastia pri zhanani ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budeme skusat, uvidime,, ked nezozenieme, neva.. svet sa predsa nezruti,,, a zvladneme to nejako samy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce.....a nech vam to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj my mame svadbe 29teho a uz z toho zacinam mat mindrak. Este nejaky mesic aj nieco a je to tu. Ale mame svadbu len s 30timi ludmi plus nejake dedicky.Povodne sme mali mat len posedenie pri veceri ale nakoniec som mojho prehovorila abz to bolo aj po polnoci az do rana podla toho ako sa budu ludia bavit. Dufam ze sa bubu. Moj este nema ani oblek-to bude fofry. Ja dnes idem na skusku siat, lebo som si kupila z internetu ale su mi trochu velke ale nastastie moja mamina je krajcirka. Ako pokracujete s pripravami vy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my pomaly.. mame toho este dost vybavit.. nezda sa ale letííííííí to ,, a neuveritelne !! ale ja som optimista, verim ze vsetko zvladneme včas.. inak cez tyzden moc toho nestiham , z prace chodim vecer, a cez vik, tiez nič moc.. tak si to nejak tak rozkladam,, ze po častiach.. napr. ten môj este nema kosele, vestu ani kravatu,, mozno od tej vesty upustime, ked nic nezozenieme... planujeme ju ist kupit do Madarska,, ale ktovie ..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... tak nakoniec sme aj na poslednu chvilu zohnali starejsieho z Močenka.. som rada, ale musime to doladit,, lebo on to uz nerobi,, a v septembri sa dokonca žení, tak má toho tiež dosť na vybavovanie.. ale sme radi.. :-D prajem krásny slnečný dník 8-)
Odpovedať
caute baby, po dlhom case..tak my uz le nakosi cakame na ten nas den.. v poslednom case len pozeram, kolko budeme mat tôrt a nejak sa nam to kopi, tak dufam, daki pomestime :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?