Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
Profilova fotka
@me_to_you my máme hostinu v takej malej reštike, prevádzkarka sa ponúkla, že spraví výzdobu (ukazovala mi fotky a páčilo sa mi to), akurát som si vyrobila ikebanu na hlavný stôl, lebo tá jej vyzerala ako na hrob :-D a srdiečka na stenu (2 veľké a 3 malé). Ešte uvažujem nad niečím na dvere, uvidíme, či ma kopne múza :-D Oznamká: držím palce, určite budú super. Mne sa tie perleťové presladené oznamká s nevestami, hrdličkami a podobnými srandami nebars páčia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No co zienky ako ste na tom? Ja sa tiez pridavam k nevestam s tymto datumom :) ochvilu prekrocime tu stovku (dni do svadby) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ginny: Já akorát řešim kytky, jinak už snad všechno máme. Nemůžu se rozhodnout jakou a navíc chci všechny jarní, to bude peklo.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevee Ja budem mat ruze s kaliami, nieco jednoduche :) my toho este dost nemame, ale hadam sa to pomalicky rozbehne :) no to s tymi jarnymi asi bude trosku problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ginny: Já mám růže od tchýně zakázaný, zas nějaká pověra nebo co, já na to nevěřim, ale chci jí vyhovět, takže mi dost zúžila výběr... Bych chtěla asi pivoňky, no uvidim...
Odpovedať
Profilova fotka
:D tak nastastie mne nikto nehovori o poverach a radsej ich uz ani necitam :) nedavno som nieco ake citalam a docitala som sa, ze by nevesta nemala mat bizuteriu kde su perlicky, pretoze to symbolizuje slzy...tak odvtedy mi to zostalo v mysli :) tak uz radsej ani necitam, ziadne povery :) Pivonky su pekne kvietky :)
Odpovedať
@nevee @ginny Taky jsem měla malý problém s květinami... ale tulipánků se nezvdám, i když jsou v září toršku dražší... chtěla jsem nějákou záložní variantu, kdyby je náhodou zapomněli přivést.. tak mě napadly pivoňky, ale to Vás zklamu... ty se v září sehnat nedají, rovsou jen na jaře a uměle (třeba jako tulipány) se nepěstujou :) ale snad najdete nějákou jinou variantu. Kaly jsou krásné, ale ještě 2x dražší než ty zářijové tulipány :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@barborka2010: Sehnat se dá všechno, když to zaplatíš. Mám už 3 květinářství, kde mi pivoňky objednaj, ale tak za 170 Kč/ks. Ale jde to. (Zářijová kytka je třeba hortenzie a je moc hezká, tak pouvažuj...)
Odpovedať
@nevee A co září a gerbery nebo jiřiny? Jak se cenově pohybují, nevíš náhodou?
Odpovedať
Profilova fotka
@aimirin: To nevim, já gerbery nerada a jiřiny by snad mohly bejt v pohodě.:-)
Odpovedať
@nevee mně se strašně líbí ty bílé gerbery s černým středem...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aimirin Já budu mít gerbery na auto, ale červené a ještě s bílými chryzantémami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@makovaapanenka a jak vyjdou cenově oproti jiným květinám?:-) Jen nevím, zda ty s černým středem nebudou dražší, asi nejsou tak obvyklé
Odpovedať
Profilova fotka
@aimirin Já to nedokážu posoudit, protože mám cenu pro celou kytku, ale pro porovnání - svatební kytice z červených tulipánů, průměr 25 cm - 1 200, autokorsáž z červených gerber, bílých chryzantém, palmových listů a listů salalu, průměr 50 cm - 1 000 Kč.
Odpovedať
100 dní holky :) od zítřka už jen dvoumístné číslo :) to to ale letí... Ale více co mě štve nejvíc? Jak všichni "Co děláš, vždyť je ještě času"... No ale ja to vidim trošku jinak.. normalně by pro mě bylo září taky v nedohlednu, ale takhle je to jinak :) ale snad se všechno stihne, vždyť to jsou příjemné starosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ach jaj, fakt je to len 100 dní už... teším teším, ale zároveň som nervózna... Baby, viem, že tu niekde bola tá téma, ale čo robíte s nechtami? Ja gelové nemôžem kvôli robote, skúšala som samolepiace, ale vyzerá to hrozne. Nejaký nápad? Lebo nechcem riskovať, aby mi počas večera odletel nejaký nechtík :(
Odpovedať
Profilova fotka
No jo za 100 dní :-) touto dobou budu vyklepaná jako ratlík a nervozní jako sáňky v létě a do obřaadu mi budou zbývat 3minuty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééééééé, 100 dní, tak už je to tady! Teď už to poletí strašně rychle! @cattleya22 A co prostě klasická manikúra - nechat si profesionálně upravit svoje nehty?
Odpovedať
Profilova fotka
zienky mame to za 100 dni :)
Odpovedať
Holky ,taky máte ten pocit,že nic nemáte zařízeno a přitom 100 dní není nijak moc dlouhý čas na zařizování?Asi mě nějak do této chvíle ukonejšil přítel,když mi pořád říkal co šílíš času je mraky... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka keby som mala na to nechty, tak áno... ale moje sa lámu a veeeľmi ťažko si viem vypestovať vôbec pár milimetrové :( ale pokúsim sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa to zatial zda take jednoduche :) asi este niesom celkom v predsvadobnom strese :) ale nepochybujem, ze ten cochvila pride :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Já mám nehty docela dobré, ale když už se mi zlomí, tak často úplně u prstu. Já se tím však nehodlám stresovat, odmítám mít nepřirozené umělé drápy a přinejhorším budu mít nehty krátké, i ty můžou vypadat hezky, když se svěří profesionálům :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@makovaapanenka To je veľmi dobrý nápad... ak je niekto fakt profík, tak vyrobí aj z kratučkých nechtíkov niečo pekné.... A keď nie, dám si čierny lak a ukážem im, kde to celé mám :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahojte nevěsty, i já se přidávám :-) Na rozdíl od většiny z vás ale nemám v podstatě nic, jen místo pro obřad a hostinu, nicméně už se nám pracuje na osmichodovém menu... Na šaty se chystám poprvé o víkendu nebo příští týden.
Odpovedať
Profilova fotka
@cattleya22 Vyzkoušej P-Shine. Já jsem měla problém s lámáním i třepením nehtů a tohle mi moc pomohlo. Pokud by to pro Tebe bylo drahý od manikérky, dá se koupit celá sada i přes internet (vyjde jako tři návštěvy, ca. 900 Kč), já si ho koupila s mamkou dohromady a půjčujeme si ho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@leni13 Ahoj, vitaj medzi nami :) Trošku ti aj závidím, že začínaš až teraz, perfektne si to užiješ... mne sa to už príliš ťahá... osemchodové menu? wow, to čo budete papkať? :) Ďakujem za radu, pokukám na nete, o čo ide :-)
Odpovedať
Halooo halooo nevesty, budete mat bolerko? Tie ktore sa vydavaju v kostele zrejme ano, a ostatne? Myslite, ze je potrebne? Zaciatok septembra by mal byt dufam pekny a teply 8-) . Btw ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
@katka2402 ja budem mat taku "stolu" zopnutu na prsiach sw ozdobou... mam taku aj v albume :) k mojim zaclonovym satam totiz nebdem silit bolerko ineho materialu ako su saty....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?