Svadba 3.9.2011

8. sep 20113010
  • @me_to_you  my máme hostinu v takej malej reštike, prevádzkarka sa ponúkla, že spraví výzdobu (ukazovala mi fotky a páčilo sa mi to), akurát som si vyrobila ikebanu na hlavný stôl, lebo tá jej vyzerala ako na hrob 😃 a srdiečka na stenu (2 veľké a 3 malé). Ešte uvažujem nad niečím na dvere, uvidíme, či ma kopne múza 😃

Oznamká: držím palce, určite budú super. Mne sa tie perleťové presladené oznamká s nevestami, hrdličkami a podobnými srandami nebars páčia 😞

• No co zienky ako ste na tom? Ja sa tiez pridavam k nevestam s tymto datumom 🙂 ochvilu prekrocime tu stovku (dni do svadby) 🙂

• @ginny : Já akorát řešim kytky, jinak už snad všechno máme. Nemůžu se rozhodnout jakou a navíc chci všechny jarní, to bude peklo.🙂

• Sponzor fóra
  • @nevee  Ja budem mat ruze s kaliami, nieco jednoduche 🙂 my toho este dost nemame, ale hadam sa to pomalicky rozbehne 🙂 no to s tymi jarnymi asi bude trosku problem 🙂

• @ginny : Já mám růže od tchýně zakázaný, zas nějaká pověra nebo co, já na to nevěřim, ale chci jí vyhovět, takže mi dost zúžila výběr... Bych chtěla asi pivoňky, no uvidim...

• 😃 tak nastastie mne nikto nehovori o poverach a radsej ich uz ani necitam 🙂 nedavno som nieco ake citalam a docitala som sa, ze by nevesta nemala mat bizuteriu kde su perlicky, pretoze to symbolizuje slzy...tak odvtedy mi to zostalo v mysli 🙂 tak uz radsej ani necitam, ziadne povery 🙂 Pivonky su pekne kvietky 🙂

• @nevee  @ginny  Taky jsem měla malý problém s květinami... ale tulipánků se nezvdám, i když jsou v září toršku dražší... chtěla jsem nějákou záložní variantu, kdyby je náhodou zapomněli přivést.. tak mě napadly pivoňky, ale to Vás zklamu... ty se v září sehnat nedají, rovsou jen na jaře a uměle (třeba jako tulipány) se nepěstujou 🙂 ale snad najdete nějákou jinou variantu. Kaly jsou krásné, ale ještě 2x dražší než ty zářijové tulipány 😒

• @barborka2010 : Sehnat se dá všechno, když to zaplatíš. Mám už 3 květinářství, kde mi pivoňky objednaj, ale tak za 170 Kč/ks. Ale jde to. (Zářijová kytka je třeba hortenzie a je moc hezká, tak pouvažuj...)

• @nevee  A co září a gerbery nebo jiřiny? Jak se cenově pohybují, nevíš náhodou?

• @aimirin : To nevim, já gerbery nerada a jiřiny by snad mohly bejt v pohodě.🙂

• @nevee  mně se strašně líbí ty bílé gerbery s černým středem...🙂

• @aimirin  Já budu mít gerbery na auto, ale červené a ještě s bílými chryzantémami 🙂

• @makovaapanenka  a jak vyjdou cenově oproti jiným květinám?🙂 Jen nevím, zda ty s černým středem nebudou dražší, asi nejsou tak obvyklé

• @aimirin  Já to nedokážu posoudit, protože mám cenu pro celou kytku, ale pro porovnání - svatební kytice z červených tulipánů, průměr 25 cm - 1 200, autokorsáž z červených gerber, bílých chryzantém, palmových listů a listů salalu, průměr 50 cm - 1 000 Kč.

• 100 dní holky 🙂 od zítřka už jen dvoumístné číslo 🙂 to to ale letí... Ale více co mě štve nejvíc? Jak všichni "Co děláš, vždyť je ještě času"... No ale ja to vidim trošku jinak.. normalně by pro mě bylo září taky v nedohlednu, ale takhle je to jinak 🙂 ale snad se všechno stihne, vždyť to jsou příjemné starosti 🙂

• Sponzor fóra
  • Ach jaj, fakt je to len 100 dní už... teším teším, ale zároveň som nervózna... Baby, viem, že tu niekde bola tá téma, ale čo robíte s nechtami? Ja gelové nemôžem kvôli robote, skúšala som samolepiace, ale vyzerá to hrozne. Nejaký nápad? Lebo nechcem riskovať, aby mi počas večera odletel nejaký nechtík 😞

• No jo za 100 dní 🙂 touto dobou budu vyklepaná jako ratlík a nervozní jako sáňky v létě a do obřaadu mi budou zbývat 3minuty 😃

• Jéééééééé, 100 dní, tak už je to tady! Teď už to poletí strašně rychle!

@cattleya22  A co prostě klasická manikúra - nechat si profesionálně upravit svoje nehty?

• zienky mame to za 100 dni 🙂

• Holky ,taky máte ten pocit,že nic nemáte zařízeno a přitom 100 dní není nijak moc dlouhý čas na zařizování?Asi mě nějak do této chvíle ukonejšil přítel,když mi pořád říkal co šílíš času je mraky... 😞

• @makovaapanenka  keby som mala na to nechty, tak áno... ale moje sa lámu a veeeľmi ťažko si viem vypestovať vôbec pár milimetrové 😞 ale pokúsim sa 🙂

• Mne sa to zatial zda take jednoduche 🙂 asi este niesom celkom v predsvadobnom strese 🙂 ale nepochybujem, ze ten cochvila pride 🙂

• @cattleya22  Já mám nehty docela dobré, ale když už se mi zlomí, tak často úplně u prstu. Já se tím však nehodlám stresovat, odmítám mít nepřirozené umělé drápy a přinejhorším budu mít nehty krátké, i ty můžou vypadat hezky, když se svěří profesionálům 🙂

• @makovaapanenka  To je veľmi dobrý nápad... ak je niekto fakt profík, tak vyrobí aj z kratučkých nechtíkov niečo pekné.... A keď nie, dám si čierny lak a ukážem im, kde to celé mám 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahojte nevěsty, i já se přidávám 🙂 Na rozdíl od většiny z vás ale nemám v podstatě nic, jen místo pro obřad a hostinu, nicméně už se nám pracuje na osmichodovém menu... Na šaty se chystám poprvé o víkendu nebo příští týden.

• @cattleya22  Vyzkoušej P-Shine. Já jsem měla problém s lámáním i třepením nehtů a tohle mi moc pomohlo. Pokud by to pro Tebe bylo drahý od manikérky, dá se koupit celá sada i přes internet (vyjde jako tři návštěvy, ca. 900 Kč), já si ho koupila s mamkou dohromady a půjčujeme si ho 😃

• @leni13  Ahoj, vitaj medzi nami 🙂 Trošku ti aj závidím, že začínaš až teraz, perfektne si to užiješ... mne sa to už príliš ťahá... osemchodové menu? wow, to čo budete papkať? 🙂

Ďakujem za radu, pokukám na nete, o čo ide 🙂

• Halooo halooo nevesty, budete mat bolerko? Tie ktore sa vydavaju v kostele zrejme ano, a ostatne? Myslite, ze je potrebne? Zaciatok septembra by mal byt dufam pekny a teply 😎 .
    Btw ako ste na tom s pripravami?

• @katka2402  ja budem mat taku "stolu" zopnutu na prsiach sw ozdobou... mam taku aj v albume 🙂 k mojim zaclonovym satam totiz nebdem silit bolerko ineho materialu ako su saty....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov