Svadba 3.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Nevidela som nikde takuto temu tak zakladam pre vsetky baby ktore budu mat svadbu prave v tento den ;-) Ako ste na tom s pripravami????
Odpovedať
@katka2402 ahoj, ja mam svadbu na urade a neplanujem mat bolerko, jedine ak by bolo skarede pocasie, tak si poziciam:) ale snad nam pocasicko bude priat :)
Odpovedať
Ahoj! I my budeme mít svatbu 3.9.2011 :-) Přítel se jen tak z legrace díval na statistiku počasí pro tento den a 3.9. bylo posledních deset let hezké počasí 8-) Tak snad nám to všem vyjde!
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2402 Já mám, ale doufám, že nebude potřeba a bude krásně :) stejně je jen s krátkým rukávem :))
Odpovedať
Profilova fotka
@katka2402 já mám připravené,s dlouhým rukávem,protože jsem strašná zmrzlina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny jéé tak s tím počasím je to fakt super :-) kéž by nám to vyšlo a bylo krásně, máme sice zamluvený i sál, ale chceme stavbu na zahradě,snad to výjde a taky nebude chladno, bolerko žádné nemám a mám klasické korzetové šaty, takže se budu modlit aby bylo hezky :-) Jo a holky máme to za 75dní :-)
Odpovedať
@nikiga Jeeej, vzdy som tuzila mat svadbu aj hostinu pod holym nebom, ale vzhladom k nasmu podnebiu som si netrufla :(. Dufam, ale ze nam pocasko vyjde - no nemuselo by byt zrovna 35 stupnov, takych 25-28 by bol ideal :). Ja mam saty kupene, take bolerko si asi pre istotu k nim radsej dokupim, jeden nikdy nevie, ako bude... No inaaaak, uz sa nam to krati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To teda, je to fofr :) Jak jste na tom? Nám chybí obléct ženicha, dort, auto (půjčit pokud se rozhodneme pro vetrána a koupit naše :)) a hudba na obřad, oběd i pro DJ...a ještě nějaký drobnosti na výzdobu, ale to už se vždycky nějak udělá :) jo a ubytování pro hosty a oznámení :( ach jo, toho je..
Odpovedať
Letí to holky letí :) to hlavní snad už máme, ještě botky pro mě, pro ženicha, šatičky pro družičky, oznámení a vývazky.. a dneska mi napsali z agentury, která nám dělá obřad, že paní která měla hrát na varhany má v tu dobu dovolenou, takže mi bud nabídnou něco dražšího nebo si to prý "můžu" zařídit sama.. no tak to pěkně děkuji... :( snad něco vymyslím :( to ještě prohloubilo můj negativní názor na svat.agentury, dobrovolně bych do ní nikdy nešla :(
Odpovedať
Jj, hrozně to letí! A těch věcí co ještě nemáme...ženich oblek, oznámení, dort, dárečky pro hosty, dekorace. Ubytování si naši hosté zařídili sami dle našich rad, organizace ženichova maminka, ještě že jí máme :o)
Odpovedať
@nikiga taky nemám žádné bolerko, už jen kvůli tomu že se mi k šatům moc nehodí. V salónu mi paní slíbila bílý šál přes ramena, ještě přemýšlím jestli nepořídit lečí svetřík kdyby bylo chladno
Odpovedať
Ahojte po dlhom čase. No riadne sa to kráti. S drahým sme prišli na to, že aj keď máme hlavné veci rezervované, ako sálu, hudbu, kameramana, fotografa, kostol, tak tie drobnosti zaberú oveľa viac času a sú s nimi väčšie trampoty. A ten čas neuveriteľne rýchlo beží, ale ja sa už teším :) A ináč keď rozprávate o bolerkách, ja budem určite mať, keďže máme obrad v kostole.Jednak je to kamenný kostol, tak bude dnu určite chladnejšie a po dvoch hodinách by som asi zmrzla a u nás je to akási povinnosť mať v kostole zakryté plecia
Odpovedať
baby, a akú budete mať kyticu? mate už predstavu? farbu, aké kvety?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@majka_snv představa jsou bílé kaly :-)..ale jaký bude reál nedokážu říct :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Já už mám objednáno - fialové kaly, jednoduchá kytice cca 7-9 kal nijak moc nepreplacane jsem zvedava co vytvori :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majka_snv Červené tulipány - viz moje album :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny prosím tě, kde hledáš tu statistiku?
Odpovedať
@makovaapanenka tulipany som chcela velmi aj ja, ale je riziko objednat tulipany sytej farby v septembri. Bud pridu alebo nie, tak nakoniec budem mat zmes kvetov
Odpovedať
@majka_snv ahoj, my budeme mít taky tulipánky, fialové, nevadí mi jestli nebudou syté, hlavně že BUDOU, byl to můj sen už odmalinka, no a já si ho teď snad splním :)
Odpovedať
@allinka_k někde to našel přítel, zkusím se zeptat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky posielate uz oznameia a pozvanky?alebo uz mate rozposlane?
Odpovedať
Profilova fotka
@cuculiatko88 půlka už rozdána a druhá teď o víkendu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hance09 ja sa chystam v najblizsich dnoch :)
Odpovedať
Profilova fotka
ještě abych to doplnila,tak rozdáno těm,co jsou zvaní na oslavu...ostatním až tak někdy v srpnu asi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my se zatím snažíme vytisknout vzor...první pokus neúspěšný - v copycentru neumí tiskat na čtvrtku :(
Odpovedať
ja este ani vybrate nemam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kissina někdo to nehrotí,no :-)
Odpovedať
my uz mame hotove, len musime dat do tlace. ale uz sa na nich tesim :)
Odpovedať
my budeme az v auguste, kedze este nemame podpisanu ziadost o uzavretie manzelstva, hadam to staci, ale vsetci uz vedia- cize neformalne su pozvani a ked nepridu, usetri sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@funnybunny: Tak to jsi mě potěšila.:-D
Odpovedať
Tak jsem právě zjistila, že bude výluka MHD v Praze celé léto :o( Ale my máme štěstí, nevboť končí 1.9. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?