Svadba 3. októbra 2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
a s tymto datumom je tu niekto?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam inak necele 3 tyzdne do poslednej statnice taze ma odtialto tiez treba kopat!drzte sa babky co ste na tom rovnako!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hlasim sa i ja dnes :-) Janka ty máš už len jednu štatnicu??? bože jak ti fajne - keby som na tom bola podobne ako ty skačem meter dvadsať do výšky :-) ja mam tri štatnice zač. juna ... a este nič neviem a nemam ešte dokončenu diplomovku - ale zajtra sa dufam všetko spravi - takže zajtra po tychto strankach asi lietať nebudem - teda dufam... :-D svadba ešte troška počka... aj ked som bola skušať dalšie šatičky - a už asi radšej nič hladať nebudem... majú fakt niektore zaujimave a ja mam zas chrobačika v hlave ;-) ...zatim
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky takze uz mame podpisane ziadosti na sobas u nas v Topolcanoch a teraz s nimi musime po volne ist tam kde chceme mat svadbu a dohodnut si podrobnosti uz ste rozmyslali nad tym o kolkej sobas? Ja mam fotenie pred svadbou a sobas rozmyslam tak o 16hod.pol hodka dalsia pol hodinka na gratulacie dalsia na spolocne fotky a dalsia na presun takze o nejakej siestej by sme prisli do saly a este ceremonie tak bude pol siedmej takze nam staci len jeden hlavny chod potom nejake prasiatko a po pol noci kapusnica ;-)
Odpovedať
baby, neviem sa rozhodnut akej farby kyticu. Ci maslovu (taku bledunko zltu podla siat) alebo vinovu (nieco medzi cervenou a bordovou). Povodne som si myslela ze bledu, ale ci to zas nebude take nudne, ze vsetko blede... od farby kytice sa bude odvyjat vyzdoba, pierka, tak uz sa musim rozhodnut :( Co mi poradite?
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu musi to sediet spolu aj vyzdoba aj kytica aj pierka je vzdy lepsie kombinovat dve tri farby ako jednu... Ja mam zlate saty s kremovym vid.album a kyticu budem mat zlato kremovo zelenu a vyzdoba bude kremovo zelena... Tak skus tu maslovu s bordovou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s Adriankou - maslovo-bordova kytička - bude to určite zaujimave - neviem či nahodou nejaka z dievčat tu v albume nemala taku a vyzeralo to dobre. Kočky čo si myslite o živych kvetoch vo vlasoch? mne sa to velmi pači a chcela by som to realizovat no neviem- nezvädne mi to do konca svadby?? ;-)
Odpovedať
ahojte, no ja som tiez ta 3.oktobrova :-D katarinka23 nemyslim ze ti kvietky zvädnu (oni tam daju taku ampulku s vodou 8-) ), ja by som tiez chcela mat zive kvety vo vlasoch, asi orchydeu no neviem
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj :-D waaau orchidea by vyzerala nadherne... no ja by som chcela ružičky - neviem však či len 1 alebo viac - to sa este poradim s kaderničkou - a vravis že davaju ampulky s vodou? fiha to som ani nevedela preto som sa bala či to nezvädne a to by vyzeralo... a šaty už mas?
Odpovedať
co si este len pozeram a neviem sa rozhodnut, ale chcela by som si rezervovat termin v salone koncom maja, tak uvidime. Ja som dost odkazana na internet a presne terminy kedze som v zahranici. A co ty mas saty?
Odpovedať
baby viete niekto aki su montana band z Bardejova (hudba) ?? Vcera som ich rezervovala, na internete to nevyzera zle, ale som o nich este nepocula.
Odpovedať
Profilova fotka
juj tak to maš tažšie ked si inde - ved maš určite rodinu čo ti pomahaju zhanat nie? no ja mam šaty už rezervovane v Princess - aj KE je ten salon myslim- ako maju tam krasne ,no ked by som našla tie čo nasla pred par dnami na nete tak určite oželiem tu zalohu čo som dala - ale zatial ich u nas v Prešove nemaju - ale pojdemm popozerať či nahodou niečo nedostali do salonov - ved stale im nejake šatky chodia
Odpovedať
Ja si asi rezervujem termin tiez u Princess a Maggie Sottero tiez KE, dufam ze nieco zozeniem co sa mi bude pacit. Lenze cim viac pozeram tym viac sa neviem rozhodnut :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
he to poznam - a kazdy mi vravi ze už radšej nepozeraj - ale ked sa to nejak neda - stale najdem nejake nove a krajsie - ty maš aku predstavu o šatkach? skôr niečo na princeznovsky štýl alebo niečo užšie?
Odpovedať
pozri si moj album, hladaj podla autora sii, tam je par veci co sa mi pacia otazne je ci to aj zozeniem a ci mi to bude ist Farba vyzdoby sa uz zmenila lebo mi to nepasuje k sale :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no predstavu maš peknu :-) ja si myslim že určite najdeš take čo hladaš - u vas v KE maju asi väčší výber ako u nas :-) ja som skôr za volany na sukni alebo bohatu čipku ... uvidime čo z toho nakoniec bude... ale sak času stale dost nie?
Odpovedať
Profilova fotka
akej farby budeš mať nakoniec výzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky ako pokracujete? Ja momentalne nijako ved uz skoro vsetko mame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne konecne prisli saty :-) ale este potrebuju par uprav...skoncila som skolu a teraz sa mi vobec nic nechce...pozeram stranky s prstenmi a neviem ake budu...
Odpovedať
Profilova fotka
mi uz prstienky mame to bola jedna z prvych veci co sme mali lebo moj sef rusil zlatnictvo tak sme kupili u neho aj s peknou zlavou mame kombinaciu bielehozlata so zltym je to pekne a hodi sa ti to aj k tomu aj k tomu prakticke. No mne pridu saty tak za dva mesiace.Drahy bol uz na meranie na oblek na mieru aspon to sa pohlo a ja som si kupila topanky svadobne v brutalnom vypredaji za 5€ normalne smiesna cena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
žienkyyy:-) konečne mám po škole a môžem si plnými dúškami vychutnávať svadobné prípravy. Normálne sa na to veľmi teším. Už sme stihli ochutnávku na koláče - vynikajúce sme vybrali už i objednali termín - teda dúfam že budú hosťom chutiť - ale nám sa zdali ako domáce. Bola som inak prekvapená že už niektoré cukrárstva mali na nás termín plno objednávok. Na ďalší týždeň ideme vyberať nejaké to oznamko. a možno i obrúčky. tiež by sme chceli kombináciu bieleho a žltého zlata ako adrianka. Inak ako ste inak pokročili v prípravách?lebo nejako to tu viazne...;-)
Odpovedať
tak mrtvo bolo, lebo sme asi statnicovali a obhajovali;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, takze my sme sa pred tyzdnom rozhodli, ze budeme mat svadbu 3.10.... Inak mala byt az v maji na buduci rok. Zatial mame iba zajednanu salu a termin v kostole. Nejako sa mi nic nechce a ani nemam vela casu, lebo sme zacali stavat aj domcek. Prstene si pojdeme vyberat asi do Zlatokovu, uz som tak predbezne skusala. Na saty sa mi to zda dost skoro - sla by som az tak zaciatkom augusta vyskusat. Dovtedy este musim par kil schudnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
No kocky aj u mna to viazne nejako ale uz ideme chystat svadobne oznamenia aby boli na konci mesiaca hotove lebo pojdeme do nemecka za byvalimi kolegovcami a chceme im to dat osobne. Drahy nemoze zohnat latku na oblek ani ta firma co to sije lebo kvoli krize zatvaraju skoro vsetkych co predavaju latky a moje satky by mali za mesiac prist tak to sa fakt tesimmm
Odpovedať
ahojte, na auta svadobcanov sa zvyknu dat biele stuzky (aspon tak si myslim), co myslite, ake siroke by mali byt? neviem ci nebudu centimertove prilis uzke?
Odpovedať
Profilova fotka
no vidiš... ja som sa nad tým vôbec ešte nezamýšľala :-) ale podľa mňa je to na fantázii aké stužky tam dáš... a aj centimetrové stačia - tak či tak to autíčko to pekne oživí a budú všetci vedieť kam smeruje;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky chcem sa vás opýtať - ako je to s darčekmi pre hostí? kedy sa dávajú (pred hostinou?)a či sa vôbec dávajú - čo by to malo byť a tak... a to sa potom dávajú ďalšie darčeky po redovom tanci? ja som z toho nejak mimo:-) ..
Odpovedať
Profilova fotka
katarinka no darceky pre hosti je taka nova vec je to zvycajne aspon co som videla nejaka drobnost cokoladka s datumom vasej svadby alebo nejake pralinky cokoladove na ktorych mozu byt napisane menovky hostii.Alebo potom ako mam ja davam do kazdej rodiny flasu medoviny a na nej napisane nase mena a datum svadby ;-)
Odpovedať
u nas planujem ako "darcek" drziak na menovku - taky chutny zvoncek x-) Cize u nas budu na stole, a ked hostia pojdu domov, tak si ho vezmu, ak sa nebude pacit alebo zabudnu, tak budu mat len vysluzku - kolaciky a flacu vina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa no teda - ja som plánovala dávať čokoládky s menami po redovom tanci... tak teraz neviem - čo myslíte - keby som dala nejaké to rafaello cukrík a na to pripevnila menovku? lebo rozmýšlam nad tým a neviem čo...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne v nemecku davali detom Hrochov kinder a dospelym bombony a bola na tom menovka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?