Svadba 3. októbra 2009. Ešte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
a s tymto datumom je tu niekto?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iljanka a pozerala si si aj niekde inde? lebo ja som v cca takej cene videla celkom dosť oznamiek, ktoré vyzerali k svetu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja som nikde za takú cenu nenasla, vsetko nad 20 Sk. Ak mas nejake linky, tak mi ich prosim skus poslat. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
iljanka IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ja si budem oznamka sama vyrábať - vytvorím niečo pekné buď vo worde, alebo v power pointe, papier si kúpim buď niekde v kreatívnych potrebách alebo v papierníctve - majú krásne a dám vytlačiť za 40 centov za A4 na ktorej sú 4 oznamenia. Dosť sa mi to oplatí - jeden problém tu je - nemám čas ich tvoriť :-) - dúfam že sa mi to podarí tento víkend - keď tak hodím do albumu. Lebo troška mi je ľúto toho ako na tom tí ľudia "ryžujú" a tak budem mať dobrý pocit z toho že som si ich spravila sama :-) a žienky kde si dávate robiť obrúčky? cez internet či pochodíte po zlatníctvach?
Odpovedať
Profilova fotka
ja musim asi pobehať nejake kvalitne papiernictva, lebo som nikde nevidela pekny papier... :-| Katarinka a kde si to davate vytlacit ? My mame obrucky zo Zlatokovu, mam ich v albume. Boli sme v ZA, tam je aj obchod, tak sme si ich zajednali, budu tento mesiac hotove. Inak sme moc nebehali po obchodoch, nemame vela casu, ale aj ked som si skusala nejake ine, co sa mi vzhladovo pacili, na prste som to mala strasne. Mam dost velke klbiky aj na malicku a potom mi to tam odstavalo...
Odpovedať
my sme si pochodili zlatnictva, treba odporučam, kvoli cene, nas vysli u tohto co sme si vybralii 9200,-- a tie iste u druheho by nas vyšli do 16.000.-- Sk, oni su jednoduche uplne len su širšie 7mm. tak sme taki radi a sme aj velmi spokojni, my sme mu doniesli len obrazok z netu a su este krajsie ako na obrazku. museli sme skôr, lebo nam ich dal do skušky :-) a to bolo fajn lebo mi nejako prsty zapuchli :) tak mi ju este troška uvolnil. papa
Odpovedať
Profilova fotka
my sme s drahým tiež pobehali pár zlatníctiev a nakoniec sme si aj vybrali v jednom u nás v Lv, koncom júla si ich chceme ísť objednať... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee, no včera sme boli pozerať nejaké obrúčky a tak sme sa rozhodli že si dáme urobiť na mieru a podľa našich predstáv u jedného zlatníka - bol veľmi ochotný - aj nám kadečo poradil a cenovo vyjdú o trochu lacnejšie ako už hotové v zlatníctvach - tak som rada - v piatok ideme objednať :-) už sa tešim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme mat obrucky buduci tyzden. A aj saty uz budem mat usite, tak aspon vyberieme aj doplnky. Buduci tyzden ideme tiez kupovat oblek a topanky pre zenicha, kedze mame dovolenku obaja, tak to chceme zvladnut...
Odpovedať
Caute oktobrové nevestičky. Prosím o radu, tiež s vami zdieľam tento termín, ale nejako nestíham. Potrebujem radu kde by som v PO zohnala nejaký pekný štruktúrovaný papier- biely alebo fialový. Potrebujem ho na oznamká. dikes
Odpovedať
Ahoj mozem doporucit jedno graficke studiom v PO maju velmi pekne a cenovo uplne prijatelne oznamenia, ak budes chciet mozem ti napisat do RP web stranku, urcite si od toho pana nieco vyberies, a oznamenia boli hotove na 3 ti den :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte budúce nevestičky? ako ste pokročili? čo máte nového? už sa nám to krááááti :-) my sme už boli pozývať rodinku na svadbu - svadobné oznámenia sme si nakoniec dali robiť v pamase - nebolo času vytvárať vlastné, škoda... ale tie od nich sú tiež krásne. čakáme na obrúčky, ešte stále ich nemáme :-( a minulý týžden sme absolvovali predsvadobné fotenie - bol to zážitok :-D. Darčeky po redovej už mám skoro hotové, na menovkách sa tiež pracuje a podstate už by bolo všetko vybavené :-) už len čakať na deň "D" :-D pekný den všetkým :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky ;-) ja už mám tiež skoro všetko vybavené, už nám zostáva len pár drobností a pár stretnutí s fotografom, kameramanom, starejším a pod.... ;-) my už sme tiež všetkých popozývali a momentálne riešim zasadací poriadok... :-D veru, čas sa kráti- veď už len 4 soboty a príde tá naša... ;-) :-D katarínka23, aj my máme oznamká z pamasu (mám ich aj v albume) a tiež som s nimi maximálne spokojná :-) vy ste si ktoré vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej no zasadací poriadok bude pre mna najväčší problém - vôbec neviem - koho mám kde usadiť :-) sú na to nejaké pravidlá, že koho ku komu usádzať? Janka - my sme sa rozhodovali medzi tým oznamkom čo máš ty :-) a druhým - také zdola otváracie - a vyhralo to druhé - ale bola to ťažká voľba :-D dam ho do albumu - len ho zoskenujem
Odpovedať
Profilova fotka
a ostatné kočky? dajak utíchli... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. No my uz tiez mame skoro vsetko, len zopar veciciek nam chyba na ozdoby a pod.... Nemam este pierka. Vyrabate si ich doma alebo niekde kupujete ? Inak ma uz chyta predsvadobna depka, ale bude to asi aj tym, ze na nic nemame cas, lebo prave staviame aj dom a aj v praci je toho nad hlavu.
Odpovedať
Ahojte herecky. tak od dnes za mesiac, pri tej predstave mi zacina byt zle od zaludka :-| dufam, ze to teraz sa pred bojim :-D a potom uz bude iba pohoda. My uz mame skoro vsetko uz len stastlivo dojst domov z UK, dufam ze aj Ryanair neskrachuje a bude pohoda 8-) Takze tak drzte sa vsetky a uzivajte posledny mesiac slobody
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee, no od zajtra to máme za tri týždne - je to neuveriteľné, ako ten čas rýchlo ide :-) ale teším sa na ten pekný zhon ... u nas sa už všetko dokončuje... ;-) iljanka ani ja nemam pierka - ale určite si ich kúpim - nebudem vyrábať, to zaberie príliš vela času :-D a v galanterke sa dajú kúpiť hocijake a za dobrú cenu... o tyžden idem na skúšku účesu - som zvedava čo za účes mi stvori na hlave :-D Inak kočky - neviete kedy sa chodí na prvú skúšku šiat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) katarinka23 ja už som na 1.skúške šiat bola- objednávala som si ich cez katalóg na mieru a stým, že ich budema mať ako prvá, tak keď prišli (koncom mája) do salónu tá pani mi hneď volala aby som ich vyskúšala, či ich netreba upraviť, no a keďže boli uuuuplne perfektné, teraz mám prísť už len raz - 22. 9. - už by mali byť nachystané, s tým, že mi ukáže ako vypnúť vlečku (bude sa vypínať zospodu aby vynikli tie vrstvy čo tam mám) a pod. tak by som Ti poradila- zavolaj si radšej čím skôr do salónu a dohodni sa s nimi... ;-) a máš už aj predstavu aký účes by si chcela? Ja idem na skúšku 21ého "vyzbrojená" obrázkami učesu ktorý chcem- mám ho zo všetkých strán, tak snáď sa kaderníčke podarí vyčariť niečo podobné aj na mojej hlave... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ak ti mam poradit katarinka, tak chod na skusku co najskor. V mojom salone mi tiez objednavali saty na mieru, nikto ich nebude mat predo mnou oblecene a bola som tam v stredu a saty boli hrozne.... dlhe a najhorsie, ze mi boli uzke otvory na ruky - prieramky (mam inak hrubsie ruky, ale aj tak som bola z toho hotova) Povedali mi, aby som sa nebala, ze na buduci stvrtok uz budu presite a viem, ze v salone su naozaj sikovne, tak sa z toho nejako nestresujem. Uvidm vo stvrtok... Ale si neviem predstavit, ze by som tam sla na poslednu chvilu a zistila, ze nie su dobre. :) Na tie pierka tiez pozriem niekde v galanterke a ked nie, tak nejake predsa len s mamou vyrobime. A uces - mam nejake obrazky tiez z netu, ale sama neviem, aky uces pojde ku satam. Vizazistka mi hadam poradi. Baby inak mavam hrozne sny o svadbe, ze daco nevyslo a tak... naposledy sa mi snivalo, ze mi zenich priniesol kyticu uplne ubohu v kelimku od jogurtu :))) je to normalne ?
Odpovedať
iljanka aj ja mam hrozosrasne sny, vacsinou o tom ze vsetci uz su v kostole a ja este nemam urobene vlasy, nie je prichystana sala, jedlo je zle a musim robit chlebicky a potom pridem do kostola a mam oblecene biele leginy a baletkovsku suknu... no proste hroza rano vstanem a je mi normalne zle :-D :-D :-D myslim ze vsetky sa obavame aby to dopadlo dobre aby ludia sa dobre bavili, jedlo bolo super, ale ja si hovorim ze nakoniec dolezity sme tam mi dvaja to co si slubime pred Bohom a vsetko ostatne je nepodstatne, takze ja uz teraz viem ze doma hned rano si dam pol deci a budem vysmiata :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee :-) dobrovolne sa hlásim že aj mam rôzne- niektoré desivé sny o svadbe ;-) väčšinou že nemam šaty a ešte chodim v den "D" po salonoch alebo že som kompletne zmokla na svadbe a ošpliechalo ma auto blatom - tiež haluz :-) Griska - inak tie legíny a baletkovská sukňa môže vyzerať veľmi zaujímavo :-D :-D Dnes som volala do salona - skusku mam 21. sept. tak uvidime ako to dopadne - snáď by bodlo nejaké to kilko za týždeň zhodiť, i keď neverím že sa mi to podarí - keďže veľmi rada papám :-D a dúúúúfam, že nám dokončia ten týždeň obrúčky - lebo ešte stále nie sú naše :-| Tento týžden je troška rušný - všetci dodávatelia chcú upresniť počty a koláče a kytice 3 týždne pred svadbou ... Vy kočky už máte všetko upresnené? menu vybraté a tak?..
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte :-) ja mávam tiež nočné mory o svadbe-raz padám v uličke cestou k oltáru, inokedy mi pristúpia vlečku a roztrhnú šaty, ďalej sa nejako neviem vychystat- už máme ísť na fotenie a som stále nenamalovaná a pod...no strach... :-p katarinka23 my už máme viac menej všetko upresnené, tento týždeň idem akurát zaniesť zasadací poriadok a mená na menovky pani čo nám bude robiť výzdobu (a aj kyticu a všetko čo stým súvisí), menu sme boli vybrať 4.9. a už nás čaká len stertnutie s fotografom, starejším a ešte raz s prevádzkarkou v hoteli (týždeň pred) a hudbou (pondelok pred svadbou), no a 21.idem na skúšku účesu...no a potom už len vybaviť počasie a môžme sa "svadbiť".... ;-) :-D
Odpovedať
Ja pomalicky uprestnujem vsetko pomalicky, kvety uz siu vyriesene, kroj tiez, let teraz kev pisem do hotela ohladom konecneho menu tak mi nikto neodpoveda co predtym bolo v priebehu 3 DNI tak neviem co sa deje asi tam zajtra zavolam. Potom mame straaasny problem s prvym tancom, nevieme aky a nevieme kedy! Vy to budete mat kedy pred prvym jedlom alebo po polievke a predjedle pred hlavnym jedlom... poradte ako to myslite ze to je najlepsieja uz som z toho na nervy 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
griska, ja sa na toho ranasieho panaka uz nenormalne tesim :-D Konecne som v pondelok kupila topanky po polnoci a vcera som lepila etikety na flase na vysluzku. Menu este nemame vybrane, ale bude to uplna klasika, takze tam nebude problem. Tiez sa este musime stretnut s kameramanom na natocenie predsvadobnych klipov. Poctivo uz chodim do solarka a zajtra bezim na druhu skusku siat. Dufam, ze mi uz budu dobre :) Tento tyzden sa mi sny zmenili - pre istotu sa vzdy tak okolo druhej v noci zobudim a v hlave mi behaju vsetky veci, ktore este treba spravit a co vsetko bude treba v sobotu rano pred svadbou a v piatok a pod.... No a nie a nie zaspat. Potom rano som hotova :)
Odpovedať
mm, tak este mi ostalo asi 10 oznamiek a neviem prist na to komu som neposlala :-S obrucky uz mame doma, riesim dilemu komu ich pred sobasom zverit, lebo ja - chaosacka - som schopna ich zabudnut doma. Fakt neviem ako je to mozne, ale vzdy ked si myslim, ze uz je vsetko poriesene, tak mi spadne z neba zoznam dalsich x blbosti ktore - sice na nich svadba nepadne - su este nedomyslene |-|
Odpovedať
ak mozem poradit obrucky ma na starosti zenichov svedok
Odpovedať
ahojte, takze ja sa tiez hlasim k terminu 3 oktober ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj vitaj medzi nami :-) už to máme za menej ako 2 týždne :-D ty už máš všetko prichystané? mne ešte stále chybajú obručky - vraj budú v utorok tak dufam... Bola som už na skúšku účesu - vôbec sa tá pani netrafila na môj vkus - bola som ako baranček :-( musím ešte niečo pohľadať lebo neviem neviem... zajtra idem skúsiť šatičky - dufam že aspon tie budú fajn... Inzuma: obrúčky daj potom svedkovi - on sa postará :-) pekný dnik prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte po vikende. Obrucky bude mat moj brat - cize svedok. Vcera som sa dozvedela, ze nas "mily" pan farar nam nedovoli pustit na prichod do kostola Stin katedral, tak ma skoro porazilo... Nechcela som mat tradicny svadobny pochod, ale nic ine mi nezostava. :-( Nechcel dovolit ani Con te partiro. Co uz. Na saty idem zajtra, tak hadam ma potesia :) Baby drzte sa, lebo ja som uz nervozna a riadne :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?